АКО ИМАХТЕ ЕДНО ЖЕЛАНИЕ
Здравейте,

Ако имахте едно желание, което да се осъществи, какво би било то?

Благодаря на отговорилите!

Коментари

1.   Да имам право на безброй желания.

2.   Бившата ми да се върне.

3.   Да започна живота си от начало, като уловката е, че ще искам да си запазя сегашното съзнание и да мога да си купя хиляди биткойни, когато струваха по 2 долара. Естествено не само заради това.

4.   Истинска и споделена любов!

5.   Хората, които обичам да са здрави и да прекараме възможно най-много време заедно!

6.   Да имам всички руси жени със сини очи на света!!!

7.   Да съм вечно на 27. Като бях на 14 си мислвх, че искам да съм вечно на 14, после на 17 пак. Но сега, много години по-късно осъзнавам, че 27 е най-хубавата възраст!

8.   Да се върне мъжа ми от оня свят,но Господ няма да му позволи.Шест месеца,откакто го загубих и съм неутешима.Той почина от ковид19 ,мъж 120 кл.го стовари тая ужасна болест.Желая Ви здраве.

9.   Желанието ми е да се върна назад във времето и да поправя някои грешки които съм допускал, най-вече 3 конкретни:
1) лошо отношение към един много близък и скъп за мен човек, който за съжаление вече не е между нас;
2) поправка на грешките които допуснах във връзката с едно прекрасно момиче и заради тези грешки, съсипах всичко между нас и още горчиво съжалявам;
3) започване на по-рано занимаване с онлайн бизнес и инвестиции

10.   Да съм безсмъртен

11.   Искам да съм здрава, нищо друго.

12.   Да мога да контролирам умовете на останалите, толкова би било забавно.

Братан.

13.   Да имам възможност да съм с човека, когото обичам.. Но нещата са толкова невъзможни..

14.   Да си рестартирам живота!

16.   Здравей, на 33г мъж. Искам да срещна спътничката си в живота.

17.   Да чета мисли

18.   Искам да няма болка на тоя свят. Душевна, физическа, за хора, за животни, за всички. Просто да няма. Невъзможно е, но такъв е въпроса.

19.   Да имам съпруга и майка на децата ми, която да ме обича и аз нея.

20.   Да върна живота си с няколко години назад и да направя това, което не успях-да си родя дете.

21.   Да мога да местя съзнанието си във времето и пространството, ако ще и да е за 2 седмици и да са ми последните!

22.   Да съм щастлив.