Откакто изневерявам на жена си, тя си подобри отношението
Не се гордея, но ще бъда откровен. С жена ми сме заедно от седем години, имаме дете на пет. Тя е на 32, аз на 34. И въпреки всичко я обичам.
След като се роди детето тя изпадна в някаква депресия и сексът се превърна в мираж. Правихме го веднъж на месец-два и сякаш беше насила. Надявах се, че с времето, детето като тръгне на градина, а аз на работа, нещата ще се подобрят, но те се влошиха. Не съм я хващал в изневяра, но не го изключвам като вариант.
Относно мен, като визия се поддържам, нямаме финансови проблеми. Аз съм от онези добри момчета и може би в случая това се оказа проблем. Винаги съм я гледал като писано яйце. Не съм бил никога сваляч и играч, преди да се запозная с нея бях спал само с пет жени и тя ми е едва третата връзка. Извеждах я, купувах ѝ подаръци, изслушвах я. Когато заживяхме заедно, домакинската работа се делеше, даже аз ѝ помагах с "нейната част". Исках да е щастлива. Още преди да се роди детето усетих леко дистанциране, а след това взе да става нетърпимо. Вечно недоволна, мрънкаща, вдигаща скандали.
В един момент ми писна и си викам "ако иска да си ходи, няма да ѝ се моля". Започнах да отделям повече време за себе си - за спорт, за приятели. Заявих ѝ, че две вечери в седмицата ще излизам. Щеше да ми издере очите, бяха сума ти скандали, докато в един момент ѝ казах "виж, не ти искам разрешение, ако не ти харесва, не си вързана". Още повече и тя излиза и винаги съм гледал детето.
Човек има нужда и от секс. Вече едва ли не бях приел, че ще ме напусне. Реших да пробвам с проститутка, успокоявайки се, че след като с жена ми не правим секс, това е само физиологична нужда, не е изневяра. Ами хареса ми. Започнах да ходя редовно, сбъднах си някои фантазии, които вкъщи са мираж. Имам афера и с една колежка от половин година. Готина мацка, наистина ми се радва. Държи се с мен страхотно, мила е, има за какво да си говорим. Но съм ѝ казал какво е положението и че няма да напусна жена си заради нея.
Странното е, че очаквах след тези пробеми връзката с жена ми да се разпадне, а стана точно обратното. Явно е усетила промени в поведението ми и изведнъж стана много миличка. Изненадва ме с готвена вечеря, купи ми за подарък една риза, която много бях харесал, планира да ходим на почивка, която тя да организира. И в секса, като че ли тя преоткри себе си. Започна сама да си иска, да обръща внимание на външността си. Даже някои дни не мога да ѝ насмогна. Поразчупи се и пробвахме неща, които преди не даваше и дума да ги говорим даже. Което ме прави много щастлив, въпреки всичко за мен тя е най-прекрасната жена. Не знам на какво се дължи промяната. Допускам да е разбрала за аферата ми и да се е уплащила, че ще ме изгуби. Макар че няма какво толкова да се притеснява. Финансово осигурена е, без мен ще се оправи. Красива е. А детето е наясно ,че и при раздяла ще го гледам, от него няма да се откажа.

Коментари

51-55 от 55

55.   Авторе, кармата се връща. Втората ти жена ще се скъса да ти изневерява, а децата ти и от двата брака ще ти презират. Всичко се връща на този свят.

И Дано първата ти жена те напусне час по скоро, детето ви не заслужава такава лека и нелоялна персона като теб!

56.   52 e много права. Всеки мисли само за себе си и никога за другия.

61.   В древна Япония, жените на самураите са имали и грижата за това мъжът им да е напълно удовлетворен в леглото. За което понякога са плащали на куртизанки. Знаели са че те ще се справят по-добре. Това е добре описано в романа Шогун. Било е абсолютно неприемвливо, здрав мъж да остава продължително време без женски ласки. Много интересни неща има за японската култура и отношенията между и мъже и жени в този роман.

62.   Н 61, дано не сравнявам Ганьо Балкански с японски самурай :)))) падам от смях вече с вашите фантазии да се наложите като султани с харем пък все на ръчичка си оставате хаххаха

63.   В събредита r/NuclearRevenge (както подсказва името, там хора публикуват истории колко жестоко си отмъстили на злосторниците си) има история на един мъж, отмъстил на жена си след като разбрал, че се впуснала в афера след близо 25-годишен брак. Доста паралели има между историята му и тази тема - защото от една страна и той е искал да има щастлива половинка и положил усилията за това, а от друга - началната фаза на отмъщението му било да се престори, че и той изневерява. И как реагирала тя? Както го е игнорирала до момента и му е вдигала скандали, така изведнъж, също като жената на автора, станала много миличка и започнала да му се умилква, че и сама си искала секс дето преди бил несъществуващ и т. н. и т. н. А също и отсвирила любовника си.

(Ако на някой му е любопитно, бих линкнал - адски интересна е историята, въпреки че авторът й е изпаднал в екстремни крайности и направо е унищожил животите и на жена си (вече негова бивша съпруга), и този на любовника й. )

Та какво излиза, пичове и пички? Излиза че човешките същества като цяло сме пълни боклуци, ето какво излиза. Дали ни е биологично или психологично заложено, не знам, но такива отношения съм забелязал на ВСИЧКИ нива на човешките взаимоотношения - че рано или късно се стига до... рутина. А стигне ли се дотам, спираш да оценяваш другия и вместо това го приемаш за ДАДЕНОСТ. Ей в такъв случай спираш да забелязваш, примерно, че домакинските задължения са разделени, че има реципрочност в жестовете, че това което прави другия го върши заради принципа и тем подобни. Вместо това започваш да гледаш себе си и какво на ТЕБ ти е най-угодно.

Това може да се случи (и се случва, постоянно) между приятели; между работодател и работник; между роднини; и между половинки. Това го правят и мъжете, И жените. Къде съзнателно и къде - не, но все се стига до същото. И единствено загубата на другия, или появата на опасност да го изгубиш, те кара да осъзнаеш доколко са ти наистина ценни. А дотогава (че и след това) - гърч, драми и простотии.

51-55 от 55