Времето с любимия
Здравейте дами! Интересувам се понеже с моя приятел не живеем все още заедно и се виждаме 3-4 дни седмично може и по-малко, зависи кога се виждате вие с половинките си? Имате ли време? Аз съм на 20 той също. Аз работя предимно петък събота неделя и някой делничен ден, а той от понеделник до петък и малко не се засичаме.. и нямаме възможност поне вечер да сме заедно. Предполагам другите двойки поне вечер са заедно дори и през деня да работите. Много ми е трудно да осмисля всичко и неприятно понеже не можем да се виждаме всеки ден или поне да сме заедно вечер и някак си не знам как ще издържа. А събота и неделя нямам желание да бъда в тях понеже родителите му са там и е една лудница едно крещене, просто няма спокойствие за него и мен. До като не заживеем заедно не знам как ще издържа

Коментари

1.   Напълно те разбирам. Поговори с него, попитай го дали иска да се изнесете заедно на квартира и да сте спокойни поне, че сте си само двамата и вечер ще заспивате заедно, макар и през повечето време да сте на работа, ще сте в общ дом. Има и по лошо. Моят приятел е от друг град, а аз вече не издържам в този, в който съм и искам да се преместя. Така, че поне това че сте от един град може доста да ви улесни да заживеете по-бързо заедно.

2.   Според мен не е нормално да се виждате всеки ден и без това, звучи обсебващо. Хората си имат други занимания, почивка и прочее. 3-4 дни седмично е предостатъчно, след като не живеете заедно.

3.   Оооо милата, и аз преминах през подобно нещо наскоро.слушай сега: независимо че работите трябва да намирате време за вас двамата, поне вечерно време,това е най малкото което може да направите за да сте заедно.Не може 2-3-4....7 дни да не се виждате и да не намирате време един за друг при положение че сте от един град.Нали се обичате пък се оправдавате с работата.Е тя не е 24/7?!Или сте толкова уморени от нея, че за един час не може да направите усилие?Или май не искате?А?Никой не е казал че трябва да е лесно.При мен пък човекът не проявяваше особено желание да ме вижда и пак се случваха няколко дни нищо.И разбирам че ситуацията е кофти.И НЕ, НЕ Е НОРМАЛНА.Нима това да живеете заедно трябва да е причината да намирате време за вас? Та вие сега не намирате,пък после сигурно като се приберете от работа веднага ще заспите щото нали сте много уморени за време за вас както разбирам от думите ти .....Не знаеш как ще издържиш,предлагам ти да поговорите и да се разберете как да промените нещата ....аз го направих,но все едно говорих със стена, промяна не настъпи иии end. Та това елементарно уважение към любимия.Като си намираш оправдания да не го виждаш и не си правиш труда,дали наистина искаш този човек?или така си мислиш?! Положението ти не е приятно, разбирам.Ти си осъзнала,че нещо не е както трябва,това добре.А той дали го осъзнава,дали му пречи,или всичко е наред за него.Щото ако се окаже, че е наред не е на добре работата.Само това ще ти кажа.Айде успех:)

4.   Сериозна връзка без съвместно съжителство ми звучи малко ученическо, но е нормално ако сте от скоро заедно, разбира се. Но в тази ситуация 3-4 пъти седмично си е напълно ок