Силно главоболие преди оргазъм
Обръщам се към мъжете или към тези, които са се сблъсквали с този проблем. Става въпрос за остро и силно главоболие, което се появява съвсем преди оргазма и е буквално парализиращо.

Интересувам се евентуално преминалите през подобен проблем към какъв лекар се обърнахте, какви изследвания са ви били назначени и съответно отшумя ли този проблем.

Ще съм благодарен ако споделите историята си - кога ви се случи, какъв беше характера на болката, колко продължи и било ли е свързано с по-сериозни здравословни проблеми... Понеже както безобидно, такова главоболие може да бъде симптом и на много сериозни съдови състояния в областта на главата и шията... В мрежата не срещнах никъде тема, която да го коментира за съжаление, така че смятам че освен на мен, ще помогнете и на други, които все още не са се консултирали с лекар да се успокоят или да се вземат в ръце по-скоро и да си обърнат внимание.

Написаното тук носи само информативен характер, диагноза може да бъде поставена и лечение - назначено единствено от лекар! (Отбелязвам го за тези, които ще коментират с "Отиди на лекар" и ги изпреварвам в желанието им да го напишат, няма нужда)

Коментари

1.   Високо кръвно?

2.   Aвторе , след като много добре си се сетил , че може да е сериозен съдов проблем , защо просто не отидеш на невролог . Ще ти назначат доплер и скенер и ще се види . И ела пак тук да споделиш от първо лице . Вместо това , ти предпочиташ да се сопваш какво да ти отговаряме и пишем . Темата е публична и всеки може да си каже мнението , според правилата на сайта .

3.   Здравейте, имам подобен проблем, който се пявява понякога. Много съм търсил в мрежата и резултата клони към нула. Не съм се консултирал с лекар. Болката е нарастваща, като следва нарастващата възбуда. Ако последва еякулация, бързо отминава, ако не последва еякулация много бавно отминава. Знам, че не съм от помощ, защото няма решение или диагноза, но напоследък не ми се е случвало и за това го неглижирам.

4.   Опитай с акупунктура също, в китайската медицина се говори много за опасностите от неправилно насочената енергия, или пък прекомерното и изразходване. Особено за сексуалната енергия, там това е цяла развита наука.

6.   Към автора на коментар 2: Някъде в основния текст на въпроса да прочете, че се нуждая от съвет? Нуждая се от информация, докато чакам прегледа ми да мине, за да знам горе долу какво да очаквам. Опитах се това да стане ясно от изложението на въпросите ми, но уви...
Винаги ще се намери някой с прекалено дълъг нос, който не може да не завре в чуждите работи и безцеремонно и по не особено елегантен начин да се "сопне".
Това обръщение отделих време да ти го напиша, защото целта на темата е не да се споделят мнения просто ей така, смятам че на всеки е пределно ясно какво трябва да прави при толкова ужасен болкови симптом - а именно да отиде на лекар. Целта е наистина да се вслушаш и вгледаш в това, което се иска от теб и да бъдеш полезен тогава, когато можеш, а не да се създава обичайния за сайта "хаос" от най-неочаквани отговори, които не винаги са на място и не биха били полезни никому.
Аз възнамерявам да споделя това, което ще се изведе като окончателна диагноза и план на лечение, също както и необходимите изследвания, които ми се наложи да направя...
Предварително благодаря на останалите, които проявят разбиране и споделят историите си!

7.   На мен ми се е случвало на няколко пъти като малък. Много гадно, направо ми се пръскаше главата брутално. И държеше ден-два. Всъщност растеше остеом отзад на черепа, може би е притискал съдове, може и да е друго. Но ми се случваше в 5-ти 6-ти клас, като младши чекиджия тогава. Отново, може да е друго, но точно тогава порасна това.

Имах и мигрени, без да са свързани с оргазъм, но се разредиха и изчезнаха. Рогчето още си го има на главата, но си намери пътя и не ме дразни. Имат навика да растат и след много години затишие, дано да не трябва да ме режат с шлайфа, че сиебало...

Отново, може и да е било от друго. И досега върху рогчето си минава артерия, пулсира там, но е повърхностна, разклонение на сънната, което не снабдява мозъка де.