Само по филмите ли това е възможно?
Съществува ли някаква реална възможност един мъж, който не само че е неземно красив, но и показва, че харесва изключителни красавици с природни дадености, а и работата му е такава, че е заобиколен от много красиви модели, да се влюби до уши и да се побърка от обикновена, недотам красива, но семпла и симпатична жена? Ако да - какви биха били предпоставките за това, каква трябва да бъде жената? Познавате ли подобни случаи от реалния живот? Или такива неща се случват само по филмите? Според вас, такъв мъж само и единствено от супер красиви жени с перфектни слаби тела и идеални пропорции ли би могъл да бъде привлечен? Или е възможно другата, обикновената да го грабне с нещо (нямам предвид да има добро сърце и подобни клишета, да го грабне като жена)? Ще ми е интересно да чуя мненията на мъже и на жени.

Коментари

1.   Ние не избираме в кого да се влюбим , просто е :)

2.   За какво ти е да се влюбваш в супер красив мъж, ще кодете на кола маска заедно, да си правите маникюрите ли или ще делите огледалото в къщи?
Хм....а това да се въртят много жени около него...за кво ти е такъв?
Ако искаш това да се случи си намери някой който е зодия везни или с асцендент везни, там около тях все жени се въртят. Ако искаш да е магнетичен ти трябва скорпион, а ако искаш да е красив телец или везни. Май се повторих. Взимай го красивия за рогата и го води у къщата.
Воаляяя, филмът се сбъднал, не си пожелавай неща от които после ще страдаш. Филмът е едно, животът е друго :)

3.   не съществува

5.   Е точно в тая връзка има една поговорка: "Хубавите ябълки прасетата ги ядат"... Явно е възможно! Има грозотии с красив партньор/ка, ама каква е тайната... нямам представа.