Споделена история от Други

Искам да си сгъстя косата...
Със сигурност ще подразня някои хора в сайта с темата си, но искам да попитам за мъничък съвет, за една глезотия, която ми се е набила в главата от скоро. Искам да си сгъстя косата малко. Значи, тя по принцип ми е гъста, черна и дълга до под кръста, но ми се иска да сложа една треса 55см. само за допълнителна гъстота... Нали знаете, жените винаги искат още...

Но тъкмо се реша да си купя косата и се откажа, понеже започвам да се чувствам леко изкуствена, сякаш това не е за мен, понеже не нося грим, токчета, деколтета и това ми се струва супер неестветвено за мен, после пак искам, но си казвам, че хората ще ми се смеят и ще ме помислят за повърхностна...
Егати дилемата, а?...

Коментари

1.   Като искаш си вземи, не виждам нещо лошо в това да изглеждаш добре.

2.   Щом имаш черна и дълга коса, надали ще си личат удълженията. По принцип си личат ако си с къса или руса коса. Не мисля, че някой ще забележи, че имаш нещо неестествено между косата, така че давай.

3.   Аз ако имах толкова дълга коса никога нямаше да помисля за удължения, които са ужасно смешни и изкуствени...

4.   1.Маска за блясък, сгъстяване и растеж с Тривитаминол /много ефикасна /

2 суп. л. Тривитаминол /комплекс от Витамини А, Д3 и Е, продава се във ветеринарните аптеки/
1 суп. л. свинска мас
1 суп. л. ракия
1 суп. л. оцет
2-3 капки газ /не слагайте на изрусени коси/
нанасяш в/у косата стоиш 2-3 часа може и повече със шапка за баня или найлонова торбичка и завиваш с топла кърпа..

Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед или жълтък.
2 месеца по 2 пъти в седмицата после 1 месец почиваш после 2 месеца по 1 път седмично и после 2 пъти в месеца за профилактика, рецептата е доказана маста потърси в хранителни магазини ако е солена я обезсоли като я измиеш със топла вода и после я накиснеш във гореща и я извадиш става пухкава и бяла а за по лесно измиване сложи малко шампоан в сместа после остави косата ти да изсъхне сама без сешуари.. нямаш нужда от удължители но ако си взимаш вземи от естествените не найлоновите коси които седят като пластмаса хайде успех

5.   Ахххх като прочета тази мас и газ лошо ми става вечееее... Абе хора вие добре ли сте едно време трепаха въшките с тях сега си цапотят косата с тях уж щяла да се сгъсти и порасне :d:d:d:d ХОРААА газта изсушава кожата на главата което не е добре за корените на косата!!!! ако имаш въшки се мажи с газ мас и оцет :D... ако не си вземи тривитаминол в ветеринарните магазини го има сгъстява косата придава и блясък и почва да расте по здрава и по хубава коса слага се 1-2 пъти в седмицата маже се в корените.. ако са ти сухи краищата може и тях да намажеш най добре е да се намажеш спинкаш и на утринта измиваш косата.... помага!!! ... И стига с тая ГАЗ и МАС МОЛЯЯЯЯ!!!!