Не мога да се откажа
Здравейте,извинявам се че пускам поредна тема но просто не мога да се откажа от един определен мъж. Той е постоянно в съзнанието ми мислите ми. Опитах да се откажа пробвах всичко но не се получава,даже знам че се унижавам заради него но какво да направия нали все пак това е любовта,а и както са казали хората "в любовта и на война всичко е позволено".

Коментари

2.   Намери си нов!

4.   Момиче ти ми отвори очите. Почти една година съм пленен от една,ч и все мисля за нея. Ти поне си се ебала с тоя. Виж как ще решиш проблема. Дишай. Отиди в Гугъл и търси медитация, дишане. Успокой се. Това е просто обикновена натрапливосн. Мислиш, че ако изпуснеш тоя няма да си си удържала думата или нещо такова. Има нещо старо от детството, което те кара да си му вярна. Тая работа не може да продължава. Честно казано истината е, че си ужасена от връзка и си бършеш задника с тоя, защото знаеш, ми нищо няма да стане. Така е много удобно. Онзи ти е оправданието и не предприемаш нищо. Забрави този великолепен специалист по шумерските диалекти, примири се, че няма да имаш този гениален красавец и си търси нов. Ако ти стиска. Но не ти стиска. Опазил Господ, 4 години! Отваряш ми очите, помоли се за здраве и Боже опази.

5.   Глупости! В любовтс няма унижение, войни т.н. глупости.
Ти си обсебена, а той предполагам, че до гуша му е дошло от такава лепка. Досадна като конска муха си.

9.   Има два варианта- или проявяваш разум и воля и спираш да го правиш център на живота си или продължаваш така както до сега да му се навираш и да досаждаш с мисълта, че всичко било позволено. То може и да е позволено, но не води до успех. Защото на него пък му е позволено да те блокира отвсякъде и да те игнорира напълно. Ти явно се спираш на втория вариант.

10.   Много го искам, но той незнае, а след като той незнае- незнаеш ти какво да правиш!
Чудя се какви хора сте, да не може да бъдете себе си, казваш му каквото имаш да казваш и тогава нещата ще са много по-ясни.

11.   Купи си вибратор и се изкъртвай всяка вечер с мисълта за него!
Така поне в някакъв смисъл ще сте заедно...

12.   Не, в любовта няма война. Това твоето е обсебване, а не обич. Ако наистина обичаш този човек ще го пуснеш да е щастлив, дори с някоя друга. И ти ще се радваш на неговото щастие. Това е любовта. Твоето е някакво обсебване и егоизъм. Само си губиш времето.