Ревност ...
Здравейте, аз съм момиче на 23, от малък град. От две години си имам приятел, в началото всичко вървеше добре, но после осъзнах, че е с мен само и единствено за да има някой до себе си. Той е лудо влюбен в бившата си приятелка, която наскоро се прибра от чужбина. Намерих измислени профили от които й е писал, виждам как като се засечем в някое заведение с нея, той дори не иска да седне до мен И постоянно я гледа. Бившата му наистина е красиво момиче ама е тип фолк певица, а аз съм тип рапърка. Няма как да приличам на нея и не искам, всеки си има даден стил. Как да му кажа, че знам всичко и, че нещата са ми ясни, как да не страдам после... и Как да ги оставя на мира. ОТ ДАЛЕЧЕ СИ ЛИЧИ ЧЕ ИМА НЕЩО, пък и са били заедно 8 години, тя си няма друг, той е супер хладен към всяка, искам да прекратя всичко безболезнено и съм много объркана.

Коментари

1.   А тук как го написа това всичкото? Ами така го кажи и на него. Искаш да имаш приятел- това значи, че той е най-близкият ти човек и каквото ти тежи трябва да го споделиш с него. Хората масово не умеят да разговарят един с друг, лъжат се или премълчават, после страдат. Като няма доверие помежду ви, каква връзка е това? Говори открито, изяснете си отношенията и като толкова държи на бившата, приключвай с него.

2.   Като толкова държи на бившата се раздели с него и не се измъчвай повече. Ще си намериш друг мъж, който да държи на теб, а не да си заместител.

3.   Провеждащ разговор и чао ,кой откъде е.

4.   Оставяй го няма смисъл
Ж30

5.   Като умира толкова за бившата си, да се събере с нея. Защо са се разделили. Какво те залъгва не мога да разбера. Много са ми смешни такива мъже. Ако иска нов живот забравя бивши и всичко, щом е започнал с теб значи е искал да продължи напред или да кара нея да ревнува от теб. Чак фалшиви профили, погледи "голяма любов ". За мене му кажи на този, че няма да си утешителна награда и го зарежи преди да си се превързала повече към него. И да не ти пука за тях, да се оправят. Ти ще намериш някой по-добър от него 100%. Успех

6.   Щом има чувства към бившата го махай. Той не те обича, казвам го от личен опит.