Развод заради порно
Жени, нараняват ли чувствата мъжете ако гледат порно? Чувствате ли се недостатъчни при положение, че изпълнявате всяка негова прищявка, а той лъска на порно? А бихте ли се развели заради това? Ще ми е интересно да чуя мнения. И порното бягство от изневярата ли е?

Коментари

1.   Да, бих. Даже въобще не бих взела такъв болен цървул.

Нина

2.   Аз определено не реагирам така на мастурбацията на порно. При партньори, които имат различна полова конституция (примерно мъжът може да прави секс по много пъти на ден, а жената не), които не са непрекъснато заедно и това е решение на проблема - защо не. Не виждам проблем, ако връзката между двамата е стабилна, и двамата получават удоволствие от половите им контакти, мъжът да си дозадоволи потребността сам. В проблем се превръща тогава, когато той започне да предпочита мастурбацията пред секса или не може да задоволи жена си. Или ако порно-нещото се превърне в зависимост.

3.   Да, за Нинчето трябва мъж от най- виШа класа:)

4.   Никоя жена не може да ме пипне така, както мога самият аз. Дори след много секс ми се е случвало да си набия една злобарка. Но това не ми пречи да спя само с полувинката ми. Изневерите са съвсем друго нещо, при тях дори моментно изпитваш чувства към другият човек, не мога да кажа точно защо се случват. Имам един познат и той въпреки, че има семейство доста кръшка на жена си и грам не му пука, но до колкото ми е казвал и тя му е забягвала. Ако се стигне до там я камилата, я камилара...

5.   Ж23
Аз гледам порно и не мисля, че бих имала против мъжа ми да гледа, но знам ли.

6.   Откачалката номер 1 , Нина ли е Пина ли е, гледай си котките и на всяка манджа мерудия не бъди.
И застанала пак най-отпред точно като пъпка на чело.
И порно звезда ли стана да имаш болни претенции.
Като за духаш на коленца и гледаш нагоре в очичките с уста пълна с едър кор тогава си отваряй устата.

7.   Ако стане мания, ако предпочита дамите от клиповете пред мен, ако ме сравнява с тях и т. н. - да. В зависимост от количеството наистина мисля, че е социално приемливата изневяра, но е по-лесна, бърза и няма реален контакт. Това не значи, че няма желание и при удобен случай не би се възползвал. Смятам, че хора, които гледат много порно, са склонни да изневеряват. Всичко зависи от това как го възприема и какво реално се крие зад употребата на порно - може да е една бърза злобарка от време на време, но може да израз на нещо съвсем различно. Много прилича на наркотиците и алкохолизма. Да не говорим, че употребата на порно се насърчава по всякакви начини, супер "мъжкото нещо" е, а и пробутването на телеса и секс от телевизия, клипове, литература, филми, изкуство и т. н., не помага на ситуацията. С всичко трябва да се внимава - с храната, със спорта, с порнографията или седенето пред компа, отровата е в количеството и във възприятията. Лесно е да попаднеш в свят, в който всяка жена е перфектна, там е за теб, можеш да имаш коя ли не - азиатки, червенокоси, тийн, милфове и прочее. Няма битовизми, няма мрънкане и те желаят на 100% по всяко време. Кой не би искал това? Да не говорим, че на жените, които не одобряват подобни навици им се набива канчето колко са спрели, тъпи и грозни, особено пък тук. Злобарката е неприкосновено и изконно право, ще я защитават до гроб, защото иначе им се нарушава личният кеф. А какво по-важно от това? Готови да вадят теории и да ги моделират според собствената си изгода - мъжката природата най-вече, така са създадени и всичко си ок. Ми и аз съм създадена с крив нос или големи уши, ама що никой не ги харесва тъй пламенно не ми е ясно.
Та да... много зависи от отношението към порното и, разбира се, да имаш реална преценка, а не да изпадаш в истерия, защото веднъж е погледнал някакъв женски глезен.

9.   Нинче, ти скоро не се очертава никакъв да вземеш(ъъъ да те вземе) :-(. Вземи си котка или куче или и двете:-).

10.   Ако вместо да е с мен, гледа. Да.

11.   Не, за порно не. Но регистрации в секс сайтове и подобни неща за комплексари - да. Това показва, че се качи да ми изневери или го е правил. Попадах в такава ситуация и е много неприятно, особено че отсрещният лъже, че някой друг му бил скроил номер, да му развали семейството. Много е гадно, а и още повече не съм човек, който ще тръгне да отмъщава, да изневерява, флиртува и оставам насаме с болката. За порно - не, това изобщо не е причина за развод.

13.   Момичета, запомнете че чекията няма общо със секса. Тя просто изгражда характера и носи независимост!

14.   Въпреки, че и аз гледам и се пипам, всякакви прищявки изпълнявам на моя, е разбира се още не сме стигнали до тройки и четворки. Бих се ядосала ако гледа и аз съм другата стая и примерно не сме чували от ден или два дни и т.н. Ако аз съм в друг град, нека си прави чикийки и гледа порно, но при положение пак повтарям, че съм в другата стая и на мен ми се прави, бих се ядосала.

15.   И двамата гледаме порно, но го правим когато другият не е наоколо. Примерно, той е в командировка или пък той се е прибрал преди мен. Така, че няма как да му се сърдя за нещо, което и аз правя.
Виж, ако аз съм наоколо, облечена оскъдно, а той гледа порно вместо да ми обърне внимание, е ще ми стане неприятно, но най-вероятно ще се присъединя към гледането с идеята след това да "пресъздаде" филма на живо.
Обаче съм сигурност няма да правя световен проблем заради това. А за развод и дума не може да става! То аз истинска изневяра простих, ти за 5 минутно клипче питаш.

17.   Всички мъже гледат порно - просто повечето не ги хващате. Мъжете не са като нас. Те имат Нужда да свършат и сами, дори, когато сексът ги задоволява.

Порното не е причина за раздяла, не е дори за скандал. Тъпо ни е на нас жените, защото търсим под вола теле и съдим по себе си.

Проблем е разбира се ако предпочита порно пред секс или гледа порно всеки ден въпреки, че правите задоволителен секс или пък предпочита порно пред секс.