Отказах се от жените
Достигнах момент в живота си, в който тотално се отказах. Поглеждам назад към романтичното, изпълнено с надежда и наивно момче, което някога бях и осъзнавам, че това вече просто не съм аз. Снощи се разигра познат сценарий - пиша на момиче (или по-скоро жена, все пак сме по на 27-28 г вече), сийнва ми и после виждам, че ми е ограничила съобщенията. Голяма работа ще кажете и сте прави, но това е капката, която ми преля чашата.

Имах щастлива връзка около 5 години, започнала още в даскало и беше всичко, което можеш да си мечтаеш - бяхме невероятно близки, всичко си споделяхме и тн. Като влязохме в уни, нещата поохладняха, по моя вина се разделихме, защото оставих една шафрантия да ми завърти главата. Знаете този тип жени, които се целят в обвързани, защото това е забранения плод и е тръпка(самата тя също беше обвързана, но нейният дръвник не подозираше какви работи прави тя с мен). Та като видя, че скъсах с гаджето си, за да бъда с нея, изведнъж спрях да съм ѝ интересен, начеса си егото с мен и ме захвърли. От два стола на земята, както е казал народът. Бившата ми пък тръгна с едно момче тип "селски ебач", буквално първия срещнат, защото не е типа жена, който може да стои сама. Продължих с живота си, пътувах, купонясвах, направих много неща, които връзката не ми позволяваше дотогава. Не виня никого, аз съм най-виновен, че допуснах да се случи. Казвах си (и до ден днешен си казвам), че така е трябвало да стане, за да науча важни уроци за живота.

Отне ми доста време да я преживея, но все пак се случи. Вече и да я видя по улицата нищо в мен не трепва. Само че не намирам нова. След тази връзка излизах там с разни, само с една от тях се стигна до секс. Напоследък е събитие дори да се целувам с някоя. Почти не ходя по дискотеки вече, всичките компании, които съм имал, или са се разбили или хората до такава степен са ме разочаровали с лицемерието и арогантността си, че не искам да ги виждам. По цял ден работя с хора и като им гледам дребните манипулации и безочия, наистина се отвращавам. А общуването с жена е именно това, само че на 10-та степен - постоянни игрички, борба за надмощие, мръсни номера, лъжи, надменност, безкраен егоизъм. И знаеш, че ако е дори относително привлекателна, то има поне 5 тъпкача на бързо повикване и още 50 загорели в социалните мрежи готови да се включат. Това не е игра, в която искам да участвам. Снощи нещо в мен се пречупи и вече виждам нещата супер ясно. Не че тази, която ме отряза е нещо специално - поредната от много. Но любовта не трябва да е усилие или нещо, което усещаш като досадно задължение, а общуването с жени е точно такова за мен в момента. С нищо вече не мога да се мотивирам да го правя - не мога да се влюбя, защото всяка една ми е ясна отдалече по какъв начин използва хората, нито пък нуждата от секс е толкова непреодолима, че да се принизявам достатъчно да търча по гъза на някоя, на сухо съм от години. Като те отрежат повечето очакват, че това ще те накара да ги търсиш повече и по-ожесточено, аз просто се завъртам на пета и забравям за тях.

Минах през всякакви фази - страдание, отчаяние, сега вече съм в тотално безразличие. Бих искал да имам семейство някой ден, главно от обич към родителите ми и техните родители, но не виждам откъде ще се вземе жена, с която да го създам.

Коментари

1.   Знаеш ли как се казва на мъж, който има приятелка, но върти очи към други? Курва се казва. Жените не са ти виновни, че не можеш да си държиш гащите на оная работа. Другата била шафрантия? А ти какъв си? Същият, че и много по-зле. Имал си свястна приятелка, ама не си я заслужавал, даже ти е много, че изобщо някога си я имал. Не си отчаян от жените, а от това, че си си получил заслуженото. Курвите не заслужавате внимание. Никъде не прочетох, че съжаляваш, че си наранил приятелката си, само оправдания от твоя страна и прехвърляне на вината върху другата жена. Ти ако беше мъж на място, даже и гола да ти беше в леглото, нямаше да я отразиш. Така ви се пада на курволяците. Поредният боклук... И, да, жените имаме големи запаси от резервни курви като теб. Само едно смигване и смъкват гащите. Отврат и половина.

Нина

2.   Така става, човек се лъже докато е млад. Гаджето ти е било абсолютно същото като оная, дето ти е завъртяла главата, която е абсолютно същата като всички. Просто твоята перспектива се е променила и виждаш как стоят нещата. С писане в интернет няма да ти се отвори парашутът между другото.

Щом някаква "ти е завъртяла" главата, значи не си я обичал наистина. Но това няма значение. Добре дошъл в 21-ви век. Бодвай си от време на време нещо, гледай си другите радости в живота и работата, ако се разберете нещо "по взаимно съгласие" може и семейство. Но това дето като по-малък си го усещал няма как да стане с никоя, щото перспективата е друга вече.

3.   Мъж съм , но се съгласявам с Нина. Сега ядеш помията , която ти и хората като теб сътвориха. Която между другото е една от причините жените толкова да се озлобят.

Но иначе за втората част (съществената) от рязка ти съм напълно съгласен. Аз например никога не съм изневерявал , дори напротив , на мен всяка с която съм ми изневерява. Но накрая като теглиш чертата и аз съм в потънал в същото безразличие и имам същото мнение като теб за жените като цяло.

4.   Хехех! Пич, трбва да ти кажа, че точно когато се отказах от жените, престанах да се занимавам, да търся, да се старая, да гледам във всяка следваща - далитова пък това няма да е тя? И точно тогава (е.. 2 години по-късно) се появи ТЯ! Без да съмн я търсил.. бях се примирил със съдбата си.
От тогава 22-23 години, 2 чудесни (вече пораснали) деца, прекрасен полов и семеен живот. Този уикенд не сме някъде, понеже е лошо времето и духа, иначе...

6.   Природата на жените може да разбереш от насекомото наречено богомолка. Ако не знаеш - там след като женската прелъсти мъжкия и правят сект, той бива изяден жив. При хората е същото, само че жените те изяждат душевно.

Така, че никога не бива да се подвеждаш по чувствата си към една жена, колкото и различна от другите да ти изглежда тя.

Практикувай само секс, но без нищо повече иначе ще патиш, някога може да е и фатално. Ще ти подскажа - имам приятел, който след раздяла се блъсна нарочно с колата си в дома си и сега е напълно парализиран. И това не е единственият случай, в който мой приятел приключва трагично .

8.   Бухахах абе Нинче май доста си на сухо и доста са те рязали че под всяка тема сипеш жлъч към мъжете :) То пък ние щото си нямаме резерви дето едно обаждане и смъкват гащите :) Въпроса е че май ти нямаш а ти се иска. Ако имаш как намираш време да се включваш под всяка тема?

До автора - голяма драма някаква не го отразила в някакъв ап на телефона и драаамааа. Щом си на сухо от години не са ти виновни жените а това че ти не може да общуваш с тях. Като толкова са ти ясни манипулациите им и игрите им би трябвало да ти е ясно и как да им омотаеш главата. Явно са ти ясни колкото и на тая Нина мъжете :) Я вземете се вземете с нея - тя хейти мъжете ти жените може пък да се получи нещо между вас :)

9.   А няма нищо по-долно от мъжка курва!
Ето и ти, жените са ти виновни че, си примат който не може да контролира пи*ката, ей така, да си погалиш егото че, можеш да боднеш и на друго място и после години на ръка.
Ти не си се отказал от жените, жените те прескачат.

10.   Като си се отказал от жените и са ти безразлични, защо пускаш тема за тях? Да информираш потребителите, че вече не си в играта? Че на кой му дреме? "Не че тази, която ме отряза е нещо специално - поредната от много..." А ти с какво точно си толкова специално нещо, че трябва да не те отреже, да ти обърне внимание и да те отличи от останалите "50 загорели в социалните мрежи готови да се включат"? Поредният от много- вероятно така си е помислила и тя за теб.

11.   Еми батенце така е. Че имаш вина, имаш, ама не си мисли,че всичко шеше да е цветя и рози с бившата. А щом си е хванала селски ебач, смятай какво наистина иска от мъжетв и с каква жена си бил.
Клише е, обаче наистина спри да преследваш жените, точно тогава си най-желан.
Фокусирай се върху себе си. Много ми хареса коментара, че жената те яде душевно, защото точно това се случва.
Не ти лу прави впечатление, че обвързаните от дълго и женените мъжв тотално са се обезличили
Накрая като се тегли чертата не си е заслужавало. Е сигурно има и щастливи семейства, ама аз не познавам.
Е сега се връщам от сватба. Това, което пожелах на младоженеца е безаварийно, а кой разбрал разбрал.

12.   Хвани си някоя държанка, тук има двечки дето взимат между 600- 1000 лв за цял месеч. Евтино се продават, но щом не можеш да си намериш нова, тия поне за секс ще ги ползваш доста изгодно. Ся очаквам ако ми прочетат коментара пак да ме залеят с помия.

13.   Писал си на момиче, което не е отговорило и вече край? Еми не е длъжна да ти отговаря, какъв си, за да ти отговаря, ако те хареса ще отговори, ако ли не чао. На мен постоянно ми пишат досадни натрапници, които игнорирам, защо да отговарям на някой, който не ме интересува и съм преценила, че няма какво да си кажем. Длъжна ли е девойката да си пише с теб, това, че ти искаш, не означава, че тя е задължена да се занимава с теб.

14.   Проблема, е че правите драми като ви отрежат повече от жените. Слаб ви е ангела. Поставяте ги на пиедестал и тичате подир задниците им. Угаждате им на простотиите, и ставате скучни и безинтересни. А съм си правил социален експеримент. Колкото повече тичаш след една жена, толкова повече ти бяга. Спреш ли почва тя да те гони. Стига да види нещо в теб.

Чингис Хан

15.   “Знаеш ли как се казва на мъж, който има приятелка, но върти очи към други?”
–Казва се ПИЧ!

„Жените не са ти виновни, че не можеш да си държиш гащите на оная работа“
-Пичът е имал 5-годишна връзка и е бодвал една странично.

Масово жените имат (примерно) 5-годишна връзка и ги бодват постоянно различни НАВСЯКЪДЕ!

Кой е к*рвата? Жените или авторът?

„Бившата ми пък тръгна с едно момче тип "селски ебач", буквално първия срещнат, защото не е типа жена, който може да стои сама. „

-Нинче, знаеш ли как се казва на такъв тип жена?????

-БЪЛГАРКА! Това е достатъчно обидно определение, нарицателно и квалификация – 3 в 1!

„По цял ден работя с хора и като им гледам дребните манипулации и безочия, наистина се отвращавам. А общуването с жена е именно това, само че на 10-та степен - постоянни игрички, борба за надмощие, мръсни номера, лъжи, надменност, безкраен егоизъм. И знаеш, че ако е дори относително привлекателна, то има поне 5 тъпкача на бързо повикване и още 50 загорели в социалните мрежи готови да се включат.“

Авторе, абсолютно съм съгласен с оценката ти за жените!

16.   Аз пък се отказах от мъжете. Поради подобни на причината, която ти преляла чашата. Забелязала съм , че без значение пола, когато преследваш някого и когато търсиш любов това се надушва и обектът започва да се отблъсква от теб. Жените не са виновни тук. Основната вина е на мъжете, но не само... човешката природа е устроена така. Тъй че, правилно си решил. Когато човек си втълпи, че си е самодостатъчен и започне да живее само за себе си, от това неизменно следват няколко положителни неща. Първо, действително започваш да се радваш на живота и на това, което ти е дадено, без да се тормозиш заради някой друг, а и другите хора, особено чуждите такива, не заслужават да си тровиш нервите за тях. Второ, когато не търсиш нещо и не се стремиш към него, е възможно то да те намери. При доста хора така става, че тамън отпишат любовта и вземе че се появи идеалната/идеалния. Но, дори и да не стане, няма чак такова значение. Животът е кратък и може да бъде хубав и без чуждата любов. Така че правилно си решил, гледай си кефа и майната им на другите.

17.   Aко не беше толкова тъп, че да се лепнеш за шафрантия, може би, нямаше да има нужда да раждаш безполезни обобщение.

18.   Здравей, авторе.
И аз съм като теб. Даже имам случай подобен на твоя пресен пресен. С мацката си пишем цял ден- смях, хумор сериозни теми, бързо отгоаваряше, интересуваше се от мен. И на следващия ден само ме сийна. След тоя случай вече спирам да се занимавам и аз.

19.   Мъжете не знаете как да цените добрите жени до себе си и въртите очи по разни курволяци, а после мрънкате как се отказвате от жените и колко били противни всички. Ами,не, добрите жени просто ви виждат в даден момент що за боклуци сте и просто не ви искат, дори и подметките да сте съгласни да им целувате, започват да ви отбягват.
Аз не бих се принизила никога да се боря за мъжко внимание или да задържам насила някого при себе си без той да го иска, например, става ми отвратително от такова курвенско поведение. Или си с мен, или не си. Средно положение няма. Любовта ми е ценна, мислите ми също. Защо да ги давам на някой, който не ги оценява и ме принизява до това да съм в триъгълник с долнопробна курва, търсачка на внимание от обвързани мъже?
Та така най-вероятно и с твоята приятелка , авторе. Не е до това, че не сме свестни или сме студени, а до това, че си имаме някакво достойнство и граници, които или зачитате като нещо важно, или просто напускате животите ни завинаги. :)
А щом е с този "селски ебач", значи все пак с нещо я е впечатлил, за разлика от теб и курвенските ти истории.

20.   Н 15, е, те за това ПИЧовете накрая остават сами ;)

21.   Е, хайде сега, пак обиди!
И сред мъжете, и сред жените има черни овце!
Трудно се намира точния човек...
Аз например, за себе си знам, че на този етап имам нужда от як секс без усложнения и затова съм с подобно другарче!
Единствено ме вълнуваше да е свободен и здрав, толкова.
Нито съм се притеснила как изглежда отстрани, нито нищо.
На никого не ровя в живота, нека и в моя да не ровят.
Всичко е ясно, какво толкова?!
Виж, ако мишкувахме и лъжехме, нямаше да съм с чиста съвест.
Но не всеки реагира адекватно и следват издънки, драми, раздели и т.н.

22.   Пътувай из чужбина. Посети топ дестинациите за намиране на бъдеща съпруга и домакиня. Щом искаш рода ти да продължи това е един от начините това да стане. Може и да чакаш и да опиташ в бг но ако си ентусиаст със пари действай ! Успех ти желая !

23.   И аз се отказах от жените. Видях,че играя игра,в която губя предварително. Всичко свършва преди да е започнало.

24.   " Бих искал да имам семейство някой ден, главно от обич към родителите ми и техните родители,", ако е така, дано никога никоя жена и дете не станат твои жертви...

25.   Мъж на 28 години съм, едно нещо ще ти кажа - любовта е слабост и грешка в преценката. Не си заслужава да обичаш никоя жена - това което жените наричат любов е брак по сметка и приятелство за секс. Знаеш я алтернативната приятел и не е хомосексуализъм :)

26.   Всичко беше добре, до момент в който каза ДОКАТО ЕДНА .....НЕ МИ ЗАВЪРТЯ ГЛАВАТА. Спрях да чета,
така ти се пада!
Извинявам се, че така се изказвам, но когато обичаш някого и държиш на този човек, не виждаш никой друг освен него/нея и никой няма как да влезе във връзката ти и да ти завърти главата..
Твоят номер не беше ли "курвенски"?
Страдай чадо, да ти дойде акъла.

27.   Има справедливост в този живот, за което много се радвам. Имал си стойностна жена, но не си я оценил. Наранил си я и си хукнал по някаква си фуста. Какво очакваше да се случи? Явно не си късметлия като някои мъже, които просто жените им се лепят и никога не си получават заслуженото, защото явно са галеници на съдбата. Ти не страдаш, че си наранил жена, която те е обичала, ти си я предал какво ми ревеш сега? Защо генерализирате, има толкова свестни жени и мъже, ама не знаете къде да ги търсите, не умеете да си контролирате нагона и се дъните. Този живот не е само жени, цици, пари и коли. Като спреш да си толкова повърхностен и злобен, може и да срещнеш жената, ама не мисля че си готов, голям е шансът отново да се издъниш.

28.   Малей, разсипахте го човека :-)
Млад е бил, сбъркал е.
Авторе, номер 4 и номер 16 хубаво са ти го е написали.
Фокусирай се върху някакви занимания, живей си живота жизнерадостно и тя ще се появи.

29.   Отказал си се от жените, защото те са се отказали от теб. Ако беше харесван и желан, нямаше да се откажеш.