Как да го спечеля?
Здравейте. Жена на 24 години съм. Преди около два месеца се запознах с един мъж онлайн. Всеки ден само си писахме, до преди няколко дни. Намирам го за много умен, красив и забавен. Преди няколко дни излязохме за първи път, мина добре. Втората ни среща беше на следващия ден и мина прекрасно - постоянно ме прегръщаше, галеше ме, носеше ме - беше сладко и романтично, а не сексуално. След това направо хлътнах, а и си помислих, че и той има интерес, щом се държи така. Само че стана обратното - той сякаш се отдръпна. На втората ни среща предложи да се видим на следващия ден, но аз не можех във времето в което той беше свободен и за това го оставихме за вчера. И вчера цял ден чаках да ми пише, за да се разберем (защото последните два пъти аз му бях писала първа, а той ме сийнваше след кратък чат), но така и не писа. Реших да му пиша аз все пак, вече вечерта, защото много исках да се състои тази среща. И той след малко ми отговори, че нещо му излязло и отмени срещата ни. За което се ядосах, защото аз цял ден се депресирах и го чаках, трябваше да ми каже по-рано, за да не си губя времето. И му казах просто следващия път, когато се уговорим, ако отново трябва да отмени срещата ни да го направи в по-ранен час. И той се извини и каза, че не се е съобразил. След което го сийнах, и той не е писал повече, а сега е на другият ден вечерта. С това, което прави разбирам, че няма интерес, защото последните пъти аз му пиша първа и чата приключва бързо, както и не писа след това, а ако искаше да ме види щеше да се съобрази да ми каже от по-рано, че отменя уговорката, както и веднага щеше да предложи за друг конкретен ден. Но тогава защо правеше тези неща на втората ни среща, наистина изглеждаше все едно ме харесва. А и предложи следваща среща. А сега....точно когато хлътнах. И не съм му го показала толкова очевидно, за да не го отблъсна. Вие какво мислите? Как да подходя към него? Благодаря предварително!

Коментари

1.   Как да подходя към него? Никак. Ако държиш на себе си и не искаш да се унижаваш, да изглеждаш натрапчива, да не кажа по-неприятни думи, не прави нищо. Примири се, че не можеш да имаш всичко и всеки, който искаш. Излишно е да питаш защо е правил това или онова, след като де факто няма интерес към теб и не те търси повече. Това, че ти си хлътнала си е само твой проблем.

2.   Еми може да има работа човекът. Иначе и аз имах такава връзка - неангажираща де - започна да отменя в последния момент, накрая и бях писал и каза, че не може без да предложи друг ден, казах ок и оттогава не съм я търсил.

Въпросът е защо ти пука. Изобщо да си хабиш емоциите за такива работи в днешно време е празна работа. Поне аз станах завършен циник с времето.

3.   1, това, че авторката е хлътнала си е "неин проблем", а кой го е карал този хубостник "да я гали, да я прегръща и да я носи" щом като няма намерения към нея?! Мен защо мъже, които нямат интерес към мен не ме носят? Начи, много ме дразнят безчувствени хора като теб, изказването ти е просто отвратително!
Авторке, според мен най-добре е като големи хора да проведете разговор и да го попиташ - не сте деца все пак. Възможно е - казвам възможно - момчето да има някакъв друг личен проблем, несвързан с теб, и затова поведението му да се е променило внезапно. Един мъж не прави нещата, които си описала ако няма никакъв интерес към теб, освен ако не сте някакви разгонени пубери. Поговорете, няма смисъл да гадаеш.

4.   Никак. Просто този човек не иска да го спечелваш. Пък и ти си жена, ролята ти е друга.
Сладкото и романтично носене и галене е само в женските представи, всичко е сексуално. Просто е искам секс, ама нещо се е отказал. А и щом ти пишеш първа, значи този няма голям интерес.

5.   Според мен излиза и с други. В крайна сметка не сте никакви, така че не е нужно и ти да стоиш и да го чакаш. Дистанцирай се и ти, и не му пиши. Ако има интерес ще те потърси.

6.   Много е просто. Търсил е среща за секс, но явно си му харесала и е решил, че не може да те изчука и остави без да се чуства кофти.

7.   Изобщо нищо не прави и не се отпускай да хлътваш в човек, за който изобщо не се знае какви намерения има към теб. Дори не го познаваш, така че може би си хлътнала в държанието му и в това че си се чувствала добре, а не в него като човек. Според мен, тоя човек, дори да те е харесал, е писал и на други жени и сега някоя друга му е приела поканата и е излезнал с нея. Щом той не те търси, значи не държи толкова на теб и тикаквото и да правиш, само ще го отблъснеш. Мъжете харесват жени, които си имат собствен живот, усмихнати, красиви, секси. Тоя щом оъ началото още трябва да го годиш, повярвай ми, не е добре.

8.   ". А сега....точно когато хлътнах. И не съм му го показала толкова очевидно, за да не го отблъсна. "
Не разбрах дали след първата или втората среща, но си го търсила три пъти подред. След като изобщо не е потвърдил трета среща, си го чакала цял ден, не си издържала и си му писала вечерта, а после и си му направила забележка, че не е отменил по-рано. Кое от това не е очевидно показване на интерес? Може да не си му казала в прав текст ПАДАМ СИ ПО ТЕБ™, ама мъжете не са толкова глупави.
Жената не бива да преследва мъжа. След като не ти е потвърдил срещата, правиш си други планове и това е. Не стоиш да го чакаш до 10 вечерта.
Сега единственият ти полезен ход е нищо да не правиш. Според мен той е имал някакъв интерес към теб, но с прекаленото търсене си го отблъснала. Сега ако предприемеш каквото и да е, най-вероятно е да му станеш съвсем безинтересна и по-лошото, ще види, че не уважаваш себе си, и ако не е читав човек, може да се възползва в даден момент от чувствата ти.
Не го търси изобщо. Ако той те потърси, не скачай веднага. Върни си малко самоконтрола и не хлътвай по някого, който си виждала 2 пъти.

9.   Запознали сте се в нета. Хайде сега представи си, че пича си пише с още 5 мадами в Тиндър и има избор. просто е излязла някоя по хубава. Не се занимавай с него.

10.   "много умен, красив и забавен" няма реални познанства, а пише като Пасии 2 месеца, за да свали някоя мацка? Малко странно ми се вижда.
Или, може да си пише с няколко като теб и да се чуди на коя среща по-напред да отиде.
Сега нищо не прави и не продължавай да се навиваш. Ако има интерес към теб, ще намери начин.

11.   Аз му сийнах, ама после и той ми сийна. След това и двамата си синахме. После той ми писа, аз му сийнах, ама после аз му писах и той два пъти ми сийна.
Сега последно не знам кой на кой 3 сийнал, ама знам, че ако пак ми сийне вече няма да му пиша.
Това със сийването е много гадно, ама и аз често се правя на имтересна и сийнвам. Накрая така и не се сийнахме.

12.   Според мен има работа а не че не те харесва, не се депресирай и вкарвай във филми излишно. Работохолик ли е? Отдаден ли е на родителското семейство?
Продължавай да си живееш живота без да го чакаш, ти като гледаш чата с него, той няма да прочете мислите ти и да дойде. Мисля, че когато се освободи ще те потърси, след като не е имало намеци за секс / мое мнение е че не те е разигравал/
Тъй че горе-главата.
-ф36-

13.   Какво означава "сийнваше" и "сийнах" ???

14.   Мисля, че си токсична кукувица, която изпозлва дума като ''трябваше'' към човек, който е виждала веднъж.
Не, нищо не ''трябва'' на тоя свят. Той ако иска ще отменя, ако иска ще ти сийнва, ако иска ще ти пише. Както и ти ако искаш ще си overthink-ваш всяка една секунда от вашите ''отношения''.

Някой ако те иска - ще ти го показва. Не го ли показва, подминавай нататък.

Братан.

15.   Тези мъже глупави ли са? Те трябва да те търсят, да те гонят, да плащат сметката, да се стараят повече. Постоянно гледам, че им преподават как трябвало да ни свалят, а то е погрешно. Това, което той е направил е да създаде интерес в теб, но реално само те отблъсква. Мъжете трябва да са по-старателни и предвидими, а ние жените да сме по-изискващи. Всичко останало е глупости