Любов и изневяра
Здравейте
Преди осем месеца в моята работа започнаха да работят двама братя и гаджето на единия от тях
Станахме си приятели облече гаджето на по големият брат искаше нещо от мен
Както и да е започнахме да си чатим тайно всяка вечер колко много се обичаме целувахме се във склада скришно
След това аз напуснах работа от там
Обаче нашите отношения продължиха да се задълбочават
То тя искаше да го напусне правейки го да се чувства виновен за всичко
И постоянно повтаряйки осем месеца скоро ще го напусне
Правихме секс естествено
Обаче тя искаше нейна приятелка да подмами гаджето и за да може тя да го напусне
Помолих я просто да му каже и да се приключи целият този цирк
Обаче тя продължи по нейният пъклен план
Аз се обадих на гаджето и ,казах му да се видим да говорим
Обясних му че имам връзка с жена му
Казах му ние сме влюбени и тя спи с мен
На тръгване той ме попита от колко дълго и аз го излъгах че е от скоро казах му от един месец
След това той я доведе и я попита вярно ли е това но тя мълчеше
Казах и хайде давай кажи му
Но тя излезе от колата и тръгна по улицата той тръгна по нея
После ми се обади да иска цялата ни хронология и аз му казах че я нямам защото наистина е така
Попитах го дали му е признала и той каза да
Каза че нейната версия е друга
Аз смятам че тя е била по честна с него отколкото аз
Че всичко не е от скоро а от 8 месеца
Не си говорим от два дни та не знам ..?

Коментари

1.   Мога да се обзаложа, че е станало точно обратното. Мацката му е признала за еднократна изневяра, като едва ли не те е изкарала изнасилвач.
Макар че напълно си заслужаваш накрая ти да излезеш виновният, заради безобразния начин, по който си постъпил с това момиче. Никога, никога, никога недей да говориш от името на друг човек! Особено за интимни неща; камо ли пък и в негово присъствие. Девойката не е имала никакво намерение да напуска приятеля си и това, разбира се, е нейно право. Когато искаш да зарежеш някого, просто му казваш "не те обичам повече", а не увърташ. Особено на вашата възраст, тъй като щом става дума за "гаджета", значи сте около 20-е.

2.   Просто се чудя грешно ли постъпих

3.   ТОЧКА,ТОЧКА,ЗАПЕТАЯ.....

4.   За подобни детинщини си имате раздел, защо не си пишете нам, а се правите на зрели хора?

5.   Най - вероятно е изяла боя заради тебе.

6.   Тва изневярата....тва ръганьето....за нищо го нямате днешните бе.
Бахти и еврогейските ценности. Тва семейството също го нямате за нищо. Разлагане на обществото....джендърска дегенерация. Аз съм ЗА прилагането в цял свят на онези шериатски ли си, не знам...за прелюбодеяние-с камъни....

7.   И после такива обвинявате (като тази) жените, че вие сте амеби?!
Влязъл си с удоволствие в курвенската тиква и междукрачие на момата, а ти още по-голяма курва и от нея!
Лика-прилика! Няма любов при вас, само подобна мерзост, низост, жалки същества някакви без никакво човешко самосъзнание.

8.   Та и аз не знам.

9.   Текстът е копиран със сигурност, защото само тогава излиза така на нови редове. Така че темата най-вероятно е копирана от другаде. Освен ако не е написана предварително в уърд.

12.   9, добре че поне не започва със "Здравей те!" както започват темите на разни вишистки с по две висши... :)

13.   Чакай малко:
- чукаш някаква обвързана;
- оная крои план да пусне приятелка да прелъсти приятеля и, за да си прекратят отношенията;
- с цялата си наглост отиваш да му говориш за това;
- той не ти чупи главата...

Изобщо вие в каква вселена живеете? Щото не е същата като мойта. Изобщо абсолютна деградация или аз нещо съм в грешка. Да знаеш, като правиш на другите, това което не би искал на теб да ти правят се връща...

14.   До 13: Защо той да чупи главата на автора, след като приятелката му е виновна? Авторът е трето лице. Третото лице никога не е виновно, освен ако не я е изнасилил. Жената спокойно може да отблъсне нахалници, ако иска, а ако много и досаждат, да каже на приятеля си.