Кой е прав? 2
Здравейте! Пиша във връзка с миналия ми пост "Кой е прав?" Там накратко обясних как го хванах да си пише с друга секс неща, а накрая ме изкара мен виновна, че съм му ровила в телефона. Говорихме и той беше много спокоен, каза ми обаче, че това за него е предателство и му трябва време да отшуми всичко, за да може всичко да е както преди. Казах му всички неща, които аз правя и съм правила за него, той се съгласи, всички компромиси идват от мен. Казах му, че единственото, което. искам от него е да бъде сериозен към мен и го попитах дали може.... съответно той отвърна, че може да бъде сериозен, след това добави "може би, ох, не знам какво искам" Каза, че вижда усилията ми, вижда сериозните ми отношения към него, но му трябва време, за да забрави "предателството ми" Вие какво мислите? Дали би се върнал и дали това не е предпоставка за край, просто да не знае как да го каже?

Коментари

1.   Мисля че ситуацията е повече от ясна. Той мърсува, при това с чувства, което значи, че вече е "боднал".
Хванала си нещата, като той даже ти се сърди, а ти пък му влизаш в положение. Сега е интересно, защото за него това е като табу, за новата госпожица също е такава ситуацията. Виждат се в някакви промеждутаци от време, държат се като тинейджъри.
На твое място бих не бих се замислил и секунда, да заминава, да се опознават с новата и после да се оправят, защото ежедневието като хване нещата и като няма табу, е друго.

2.   Той продължава да си те манипулира и "превъзпитава" изкарвайки се жертва, а ти продължаваш дс му се връзваш.
Кой кого предал? Я се вземи в ръце, че ще загубиш не само време, а и достойнството си, самоуважение.
Следващият път ще го видиш на калъп и ще мълчиш да не би да го предадеш, че си в личното му пространство?!

3.   Аз на негово място повече нямаше да се занимавам с теб.

4.   Мисля, че края трябва да го сложиш ти, веднага и без обяснения.

5.   Той ти изневерява, а те изкарва теб виновна? Я го зарязвай бързо. Спри с унижението, докога ще му угаждаш, той се държи лошо с теб. Пускай го да манипулира и тормози другата жена и която му позволи.