Никой никога не ме е искал
Незнам как да почна историята си.... Ужасно ме боли. Над 20 съм, хубава, с висше. Гледам влюбени двойки, без значение на възрастта, и ми става болно, сърцето ме боли. Всеки си има всекиго. Не разбирам. Защо никой не ме е искал досега? Нито съм грозна, нито нищо. Цял живот ми подсвиркват и ме спират само разни отрепки, боклуци, пияници, дъртаци. Аз не съм изпаднала! Нито един свестен мъж. По характер съм срамежлива. Или ако ме харесат, веднага навеждат очи в телефоните си, и бързат да ме отминат. Що за реакция? Не мога повече така. Ще се самоубия!

Коментари

1.   Замисли се защо привличаш само пияници и тн. Не си и помисляй за самоубийство, ще съсипеш животите на хората, които те обичат. Със сигурност някой те обича. Анализирай себе си и поведението си, там ще намериш отговора. Също те съветвам да потърсиш помощ от психолог.

2.   Не мога да повярвам, че човек на 20 години е написал това и размишлява така. Не искам да звуча грубо, но те съветвам да работиш над светогледа си, защото звучиш като дете. Отивай на психолог, как ще се самоубиваш - дай си шанс преди да се предадеш! Не си разказала много и звучи все едно наистина очакваш някой да те хване от улицата. В такъв случай е нормално само невъзпитани да те заговарят. Може би ще имаш по-голям шанс да се запознаеш с нормален човек ако се запишеш на курс или спорт. Ако професията ти позволява, може да ходиш по семинари и т.н.

3.   Пробвай Тиндър, има нормални мъже там, колкото и да е странно. Ще проведеш разговор с 20-30 примерно, все двама - трима ще стават и ще те поканят да излезете,все ще избереш някой. Хората просто са срамежливи. Няма как да те видят на улицата и да те поканят на среща. Трябва да провокираш това по някакъв начин, да си по-комуникативна, да си инсталираш тиндър примерно, сайтове за запознанства не пробвай, много са зле. Плюс това, тия които виждаш по улицата, може би не са свободни и за това си гледат в телефона. В дискотека примерно ще ти обръщат внимание, но не те съветвам и там да пробваш. Има начини, но със срамежливост няма да стане.

4.   Това с Тиндъра "работи". Ще се поебеш поебеш, ще навириш нос, защото "те искат" и на 35 години ще се усетиш, че си сама и без перспективи за деца.

Проблемът ти е в главата - нарича се мързел и високо самомнение. Толкова свестни непияници познавам, ама жените не ги забелязват. Чакат или някой паричко, или някой голям красавец.

5.   "Всеки си има всекиго" ама друг път. Толкова хора са сами... Пробвай да не мислиш толкова за себе си и кой те харесва, кой те иска, кой те гледал, и насочи това внимание към друг обект - когато ти харесаш и желаеш някого, няма да мислиш толкова за себе си.

6.   Ако под свестен мъж разбираш красавец, тогава става тегаво.

7.   Откъде си, взимам те! :)

8.   Поискай ги ти. Поговори с някой и ги предразположи ако ти харесва. Масово мъжете ги режат, щото, абе модерно време, няма какво да обяснявам. Смачкани са откъм самочувствие и дори да си нормална и читава, няма как да го разберат. Ако на някой му е отказано 928389 пъти, надали ще продължи и просто няма да те заговори. Ако някой ти се струва симпатичен, може да се заговориш с него и това е.

9.   Горе главата и общувай повече на живо. Премести се да живееш в някой по-голям град. Намери си среда с хора на твоята възраст. В интернет не се занимавай, защото е пълно с откачалки. Грозните, дъртите, пияниците и отрепките се пробват не само на теб, а на много, мнооого други момичета и жени. Точно както мухите кацат навсякъде. Няма какво да се потискаш, просто недей да ги отразяваш и мислиш.

10.   Зравей, авторке!
Ще те успокоя, като кажа, че аз също съм над 20 години и също съм в твоята ситуация, както и много други хора по света. Не мисли за самоубийство и тем подобни неща, които биха наранили уникално много всички твои близки. Бъди силна и смела и ще видиш, че някой ден рано или късно ще се появи човека, който ще те обича, цени и уважава истински. Не спирай да вярваш и да се бориш, но и не мисли, че това твое крайно решение ще помогне. Напротив, само ще навреди!
Поздрави!
М. :)

11.   Авторката - благодаря за коментарите.
Изключително полезни. Да, смятам, че проблемът се корени в самата мен ( просто исках да излея някъде мъката си), и че трябва да поработя над поведението си, даже оу утре почвам посещение при психолог
До последните коментирали - незнам как решихте, че съм надменна и егоистична ( а дори и да е така, не сте вие, които ще ме съдите). Казах - срамежлива. Ето, последният коментар е доказателство, че когато човек пише и има проблем, голяма част от мъжете започват с подигравките ( и после, защо незнам си какво...). Мисля, че проблемът се корени в семейните ми отношения, от това, което съм видяла между баща си и майка си( скандали, алкохол, обиди и т .н.). Може би над това трябва да поработя. Както правилно е отбелязал някой по- горе - всичко е в главата ми, оттам поведението ми се видоизменя, и затова може би гоня мъжете.
За сайтове за запознанства знам, затова нито Бадо, нито Тиндър ползвам. Най- много да ми изскочат ето такива чекиджии като този последния, който е коментирал, точно за едното "ебане".
Не съм съгласна, че минеш ли 35, си стара, и не смятам, че звуча като дете .
Още веднъж, благодаря!

12.   И аз те взимам :) е тука вече стана боя : D

13.   Фейк идиотия, вероятно пак от кварталния форумен дебил.

14.   Има два типа вечно самотни жени
1. Такива които твърде много ги искат - курви
2. Такива които много искат

Първия тип стоят самотни, защото са ненаситни и всички знаем че ръжда и жена тръгнат ли...
Втория тип са тия, които имат възвишено мнение за себе си и смятат че не кой да е ги заслужава.
Мъжете може да избираме жени и е време вие жените да разберете че когато се изчервяваме и забиваме нос в телефона, значи сме решили че ще направим грешка ако ви заговорим. Не, не защото гроздето е кисело, а защото наистина сте ни под нивото. Ако такава връзка се случи, повярвайте писвате ни на втората седмица... защото не намираме общ интелектуален език..

Такива като авторката "аз съм хубава, с висше " само като ми го кажат това и почва да ми се повръща. Единственото самочувствие което има е, че е хубава за вечерта, и за следващите 5 години.. и какво от това? Наистина ли си мислиш, че имаш необходимото да задържиш който и да е мъж.?

Да, жената избира, но мъжа избира дали да остане.. Ако вие не можете да изберете мъж, какво ли остава да изберете този, който да избере вас????

В днешно време гледате на мъжете като на парче месо. Не че обратното не е валидно. Просто всеки един от нас има избор, който трябва да вземе и никой не ни е виновен, че не сме се научили да познаваме хората.

17.   Авторке, започваш като онези мъже тук- на 25-30 съм, но не съм имал жена, не ми обръщат внимание, защото ме е срам да говоря с жени, ама и компания нямам, не знам какво да правя и т. н. Държи се като хванат от гората, пък чака жените да припадат по него. Не става така.
На 20г си студентка, нямаш ли колеги, с които да общуваш, приятелска компания, толкова ли си затворена и безлична? Ако ти се държиш настрани от всички, не общуваш, не показваш интерес към никого и към нищо, какво очакваш? Да долети някой принц ей така от приказките и да падне в краката ти? Работи над себе си, над характера си, преодолей тази срамежливост, излез от зоната си на комфорт, покажи, че си интересна личност и ще ти обръщат внимание. Естествено, няма да стане за два дни, трябва време и усилия, но си струва.

18.   Аз пък точно в Тиндър се запознах и излизах с много интересни хора, с които изобщо не съжалявам, че съм се запознала, докато като съм почвала запознанства на улицата.. ами не ми харесаха хората, до късмет е явно. Приятелят ми ме намери в Тиндър - умно, симпатично момче, на което обаче момичетата не са обръщали особено внимание, а аз по-хубава връзка не съм имала.

20.   Цитат на част от мнението на номер 14:

"1. Такива които твърде много ги искат - курви
2. Такива които много искат "

Номер 14 написа нещата много правилно и отразяващи точно случващото се в нашето общество. Наред с първите два поведенчески вида при жените, които си стоят сами и са неспособни на трайни сериозни отношения, бих добавил и трети такъв:

3. Такива, които никой не ги иска, след като дойде момент да покажат културата си на общуване (или липсата на такава) и се държат надменно.

- Кифлоприземител

21.   Викат че за всеки влак си има пътници... да, ама друг път. Уж всеки заслужавал да бъде обичан, уж на всички ни било писано да бъдем щастливи, ама истината е че не на всеки ще му излезе късмета. Някои хора просто остават сами, това е.
Не знам какво да те посъветвам. То работата със любовта е малко на късмет но си трябват и усилия. Опитай се да запълниш ежедневието си със занимания на които теб ти харесват и ако намериш за необходимо смени средата в която си защото тя също е фактор

22.   Това което описваш е невъзможно. Ако си жена на 20 и нещо и не си тотално счупена няма как да не те заливат с внимание онлайн и в реалния живот. Явно към отрепките и пияници които ти спомена спадат и нормалните мъже които със сигурност ти обръщат внимание обаче теб те интересува само вниманието на мангалясалия охранител от питбул секюрити.

23.   И аз съм така. Еми не знам какво да кажа... опитах всичко последните 5 години и нищо не става... тиндър, други сайтове за запознанства, фейсбук запознанства, от общи приятели и тн. Нищо сполучливо не излиза... не знам каква трябва да бъдеш, че да искат сериозна връзка с теб и да те уважават и харесват...
и аз привличам само прасета, простаци и обвързани мъже. Мисля, че на някой жени им е отредено да са сами. Късмет или съдба е.