Тя преспа с мен и после ме захвърли
Онзи ден случайно се запознах с едно момиче в парка. Докато почивах на една пейка след разходка с кучето, тя дойде и просто така предложи да се запознаем. На мен ми дойде като гръм от ясно небе толкова красиво момиче да дойде да се запознаем, и то без предпоставка. Говорихме си малко общи приказки за кучета и после предложи да излезем някъде. Тя дойде до входа да прибера кучето и да се преоблека. После отидохме в едно заведение на Витошка. Седяхме около 2 часа, които прекарахме супер. Тя е доста чела и ингелигентна, втора година студентка по софтуерно инженерство. Много се смяхме, много въпроси си зададохме и после предложи да идем у тях за продължение, някаква изненада имала като за мен. Още с влизането започна да ме гали по лицето и тялото и да ме целува... Не можах да и устоя. Имаше доста играчки в спалнята, играхме ролеви игри, в които бях нейният секс роб, а тя бе доста груба на моменти, но не можах да и откажа нищо, а и не исках. Направи с мен всичко, което поиска, чукахме се като за последно. Очите и горяха от страст, сигурно и моите. На сутринта още в 7 усетих, че става и се приготвя за някъде, но се правих на заспал. Тя ме "събуди" и каза, че ще излиза и трябва да тръгвам. Облякох се набързо и тръгнахме заедно. Взех и номера с уговорката да се обади за още. Вечерта и звънях 7 пъти, в които не ми вдигна. Накрая и писах СМС, че искам поне да се чуем. Тя отговори този път и каза, че това е било просто секс и не гледа на мен сериозно, да не я търся повече. От два дни не съм ял и пил нищо, само за нея мисля...
А съм мъж на 30, тя е на 20

Коментари

1.   Постъпила е с теб като мъж!

2.   Постъпила е както правите мъжеге, приятно е, нали? Взела е каквото и трябва и дим да я няма.

6.   Ти какво искаш, има ли сте си нещо, ако въобще историята ти е реална, очевидно не иска повече нищо нататък. Било каквото било, давай нататък. В кой век живееш, утре да се ожените ли искаш. Ти също си го искал, било ви е хубаво, няма бъдеще и желание за връзка от нейна страна.

7.   Това е чикибойска история, няма как жена да дойде при теб и просто да "предложи" да се запознаете. Отделно мъж никога няма да каже за жена че го "е захвърлила". Това е писано от жена чикибой-фантазьорка, над 90 кг.

8.   Оплакваш ли се или се хвалиш? Щото тук ми се вижда, че ще има разминаване на мненията. Жените ще ти кажат колко е кофти, докато повечето мъже ще ти завидят... Очевидно просто те е харесала за секс, не разбирам какво се правиш на учуден. Ако не изглеждаш яко загорял и спреш да я тормозиш, може някой ден пак да те викне да си поиграете...

9.   Обикновенно става обратното,рядко мъже се оплакват че жени ги зарязват след случаен секс,явно си по-взискателен от останалите,нищо ще намериш сродна душа рано или късно ;)

10.   Интересна история, звучи като някаква фантазия, ахаха.

13.   Някой се е размечтал- играл ролеви игри / на теория си добре/ и тя била 2 курс софтуерно инженерство?! Да му потекат лигите на човек, направо.

14.   От всичко написано май само това със събуждането ти се е случило :)

15.   Ролеви игри на първа среща? Силно ме съмнява, но да речем, че историята е истинска - ох, "милия", жив да те ожалим. Дано да има повече такива жени, които да се възползват от вас и да ви захвърлят. :)

16.   Бая изфантазирана ми се чини тая история, но ако все пак не е - значи не си ѝ допаднал.

18.   Веднага почнаха да ти съскат, че била постъпила с теб като мъж. Тия същите, с котките, ще те изкарат сега и виновен. Но ако е истинска история, просто не спи с жени на първа среща.

19.   Много бързо са се случили нещата. Можеше да го измислиш да изглежда по реално. Как е възможно красиво момиче да дойде и да иска да се запознае с някой ей така както си върви в парка. На някой случвало ли му се е такова нещо? Чак да го покани в къщи и да правят разни работи. Все едно тя е търсила някой случаен с който да играят разни игри.

25.   Дано си взел предпазни мерки ако е вярна историята ти.
Само за една причина се сещам дя ти се случи нещо подобно и тя не е никак розова.
Ако си бил без презерватив пускай след около месец изследвания.

27.   Хм, интересно…
Много съм се наточила и аз на един пич, но няма как нещата да се задълбочат, защото той се има за големия ебач, който не ще връзка…
Та съм се приготвила за голям разврат с него, точно понеже го раздава потентен/издръжлив/надарен, но дотам!
Да видим, да не вземе и той да се разчувства и присети за мен след като яко се изчукаме като в най-пиперливия порнофилм?!
Чак ми стана любопитно какво ли има да става…:-))
Че точно тези дето се имат за най-независими и най “над нещата”, те най-яко захапват въдицата!
Ще поживеем, ще видим!

28.   Странен флекс, но добре... Сега разбирам защо от Министерството на спорта въртят тия тъпи рекламки от типа "спри докато е време". Тоя нацепин при някои явно кърти сериозно... Ако не е измислица всичко това докато си бил в безсъзнание в някоя тайна стаичка, наистина вземи да си пуснеш изследвания... Но, на най-първо време вземи яж и пий, че може и да не дочакаш резултатите с тая свръхчувствителност... Както и да го погледна, направо я блок тая мърша и продължавай напред, както каза един велик бг мислител тежка категория :Д