Зъл мъж за зла жена??
Вече съм на близо 18 години, не е честно просто да си нямам сток маркет приятел. Аз съм момиче интересуващо се от астрология, психология и кристали. Никога не съм имала нито приятел, нито приятелка... Не ми върви в тези неща! Дали е заради високите ми стандарти? Аз съм влюбена в Илон Мъск и неговата жена Граймс. Да, и двамата. Защо не мога да намеря никой като Илон? Разгледах наталните ни карти много изтънчено и имаме приблизително 78. 047% съвместимост! Дори да не е Илон съм съгласна на всеки друг подобен вид на неговия. Майка ми каза, че би одобрила да се омъжа за извънземен! На друга ръка аз кинвам Граймс. Щом двамата са се събрали и тайно планират как да унищожат човечеството, защо да не мога и аз да се съчетая така с някой? Какво не ми е наред?? Искам просто да съм Граймс на някой Илон... Мнение?

Коментари

1.   Пълна откачалка си като оная, която си кръщава детето QWERTY-11-6S

2.   Лекувай се! Илън Мъск тебе чака!

3.   Стой на хладно.

4.   Авторке, търси в сайтове за запознанства, например "I'm looking for an alien for a serious relationship" хаххаххах що пък не?!

5.   По-добре за Николай Рукавишников.

6.   Стига измишльотини.

7.   Стига съчинява малоумни теми.

8.   Кифльо и чингисчо или някой друг обиден от клуба на "комплексираме се от жените", май се мъчи да си отмъщава отново с гениални писания като по техния вкус. :д:д:д:д

9.   Филмите са направили мозъчните ти гънки пълен леш.
Излез от всичко виртуално и ще се оправиш.

10.   Хаха, Илон и аз ще го взема, то коя не го иска.

Ж32

11.   За Мъск ясно - мреш за пари и не знаеш. Но в жена му какво точно намери? Смяташ, че ако я одобриш и той ще те погледне?

12.   Хахаха! Е, знам, че е лято, че най-вероятно си във ваканция и имаш много свободно време, но чак пък толкова... а и в краен случай има раздел "Измислени истории". Поне там да беше писала, вместо да ни занимаваш с детските си фантазии.

14.   Тоя каун па колко сме го псувале, постоянно пуска простотии у туитъра и ни клати биткойня! Откачалник.