Дали да изневеря
Цял ден се чудя, дали да кривна. От 5 години не съм го правил. Жената отиде с децата на море и цяла седмица съм сам за себе си.
Имам три възможности:
1. Една приятелка на жена ми отдавна ме кани на кафе сутрин, а вечер на вино. Сама е, от година без мъж. Пищна и хубави устни. Изкусително е.
2. Една студентка от входа. От малка върти очи. Вече няколко гаджета смени. Висока, слаба, може да ми бъде дъщеря. Иска да гледаме заедно филм у тях. Онзи ден пак намекна за филма. Любопитно е, младо.
3. Една позната на позната от съседен квартал. Разменихме телефони преди месец. Там обаче, съберем ли се, гръмотевици ще трещят и не знам колко къщи ще съборят. Предизвикателство е.
Утре трябва да реша и от сряда да действам, че времето тече.

Коментари

1.   Най-добре си удари една.

2.   Дерзай.

3.   Малееее 5 години не си правил секс ли?
Толкова ли си голям инат?
Стига глупости! Пращай децата при баби и дядовци и купи рози, вино и няколко свещи. После изчукай жена си, ще видиш, че с нея ще ти е по - хубаво дори и от агнето от входа.
М47

4.   От 5 години не си изневерявал или не си правил секс. Ако е второто, изневярата е оправдана. Но ако е първото, значи си поредният боклук.

5.   Кажи на жена си и тя да се забавлява където е все пак.

6.   Ти какво си мислиш , че прави жена ти на морето ?
Сега ще кажеш , че е с децата .....
Навремето една беше с три деца в съседната стая и изобщо не и попречи

7.   От 5 години не е изневерявал.

Ами ред е да го направиш.

До нас има една 18 годишна, дето ме заглежда и се чудя дали да правя секс с нея. Приятелка си имам и нещата са окей, но за кеф.

8.   Пич, те се редят за теб като на опашка. Как ги омайваш така? Кажи рецептата! Мускули, плочки ли, лафове ли, намигвания ли? Хайде, разкрий тайната!

9.   Направи го, мъжки, животът е един - каквото си откраднеш - това ще ти остане. Само бъди дискретен, за да не обиждаш съпругата си. А и - съответно - не придиряй и на нея, ако усетиш, че някъде кръшка - не бъди комплексар.
Ж38

12.   Измислена история. Един мъж ако има толкова възможности да го направи, няма да пише в сподели.

13.   Моето мнение е - не! Но ако ще го правиш, тогава действай с абсолютно непозната, която да няма нищо общо с теб и семейството ти. Другото е унизително! И кажи на жена си. Тя има право на информиран избор за живота си.
Ж33

14.   Действай с номер 3, ако не се получи - с 2, но към приятелката не посягай. Вероятността да сринеш семейството си заради нея е голямо.

15.   Чичка, откъде реши, че цялото женско племе ти се сваля? Щом жена ти не ти е пускала от 5 години, ясно...

16.   Това не го е писал мъж, а някоя бабка. Мъж щеше да ги е оправил и трите за времето, за което набира тая помия. И не ми е ясно как едни хора нямат какво да работят, понеже са преквалифицирани, а други умират от скука и решават да си публикуват изблиците на гениалност в анонимни форуми. Делта, замунда, отмине ли тая пръдня не ме и търсете на тоя континент...
М28

17.   Такива индивиди като автора, честно казано, искрено ме отвращават.

Най-добре приключи взаимоотношенията със съпругата си, пък после си хойкай напред-назад, колкото желаеш. Накрая обаче да не ревнеш, че повече от секс не получаваш и няма кой да чисти, готви и пере; няма кой да те погледне и човешки да те подкрепи – забелязала съм, че такива като теб обикновено после много страдат като „маминият“ образ вкъщи липсва; бързо-бързо подхващат молбите, извиненията, трогателните вричания във вечна обич и любов, възторжените речи. В края на краищата обаче, малцина са достатъчно глупави и наивни, за да повярват на подобни циркове и изпълнения, та съгрешилите и „разкаяли се“ ги очаква следното: до такава степен не могат да преодолеят впоследствие егото си и изкривения си нарцистичен мироглед, че започват да обвиняват не само някогашната си съпруга, но и всички тези, с които са спали – съпругата била виновна заради скуката, която носела, любовниците пък били леки, че им се бутали и, видиш ли, те по този начин им разтурили семейството. Елементарност и първичност.

Жалка история. После как човек да си позволи лукса да повярва на някого и да изгради семейство; и мъже, и жени се заглеждат като хиени за разни нови интересни жертви и причакват удобен момент, в който те няма, за да атакуват. Повръща ми се.

18.   Утре четвъртък - вариант 1, петък - 2, събота - 3. И жена ти като се върне от морето и отвърти един с опакото. Тя си знае за какво!

19.   Еби, бачи Кико! Жена ти направо й разкъртват пантите на.морето.

20.   Обезателно!