Кога мъжът се отдава на една връзка
Здравейте,

Въпросът ми е насочен по скоро към мъжката аудитория. Кога и на какъв етап от отношението Ви към една жена Вие решавате да и се отдадете изцяло? Имам предвид без повече увъртане, игрички и Т.н Има ли качества и поведение в една жена, което може да Ви накара категорично да си кажете искам тази жена за себе си и моря спаделете какво точно.

В момента аз, сигурна съм и много други момичета, се намирам във фаза на отношения където е непрекъснато гонене като котка и мишка, той хем казва ,че не иска сериозни отношения, хем ме търси, споделя си с мен, излиза ме. Той е правил намеци за секс, категорично съм му казала да не очаква тава от мен, въпреки това вече една година кръжи около мен. Аз го искам за мен, не общ да всички, но искам да е двустранно…

Коментари

1.   Кръжи около тебе една година, ама спи с други. Да не мислиш, че стои на сухо или само праска ръчки, мечтаейки за тебе?

2.   Ако смяташ да използваш секса като разменна монета, за да искаш дълготрайна връзка - не си уцелила времената. Преди около 100 години тази тактика можеше и да сработи. В днешно врме никой никого не чака.
Аз съм с жена си от 20 години и правим секс още от втората ни среща. Изобщо не съм убеден, че ако ме беше държала на сухо "до сватбата" тази връзка изобщо щеше да се случи.
Каква е тайната ли? За мен тайната е в това и двамата (не само жената) да са разумни, мислещи с главата си хора, които знаят какво искат от живота и са готови да го постигнат заедно. Игричките и надлъгването нямат никакво място в една подобна връзка. И двамата трябва да виждат потенциала в другия и да са готови да работят в тандем, за да изградят нещо заедно. Иначе за мен жената трябва да е хубава, мила и грижовна, трябва да умее да създава семеен уют. И разбира се, да обича секса и да не се срамува да го показва :)

3.   Няма такъв филм. Мъж или жена които играят игрички, няма да спрат. Може на един етап да се престорят на сериозни, но нещата просто преминават на криене и изневери.

Така че авторке, намери мъж който е сериозен от самото начало, или не се занимавай.

М, 35г

4.   Когато станеш майка на децата му , но отговорна , любяща ,разбираща....

5.   Добре бе... казал ти е, че не желае сериозни отношения, честен е и не те лъже, какво искаш повече? Мъжете могат да са доста настоятелни просто заради единия секс. Не си мисли, че като "кръжи" около теб цяла година, няма да те бодне няколко пъти и да те остави. Поне си го е заявил открито. Като не те кефи идеята, остави го. Ама не, тая женска логика някой да ни казва изрично едно, ама ние тъпо и упорито да въртим и сучем, да се опитваме да го променим и какво ли не. Няма да стане. Тоя те иска за секс и толкова, не си избраницата на живота му, преживей го. Ако беше, щеше да го е изразил доста ясно.

6.   Кога е влюбен и загубен. Независимо каква овца е избраницата. Не търси логика в мъжете, просто някаква химия им прецаква мозъците за определено време.

7.   Tи не си във връзка и мъжът е казал, че не желае такава. Иска секс. А, до кога ще си душите под опашките, не мога да кажа.
Не се разбира на колко години сте и изобщо, имали предпоставки за сериозна връзка, та я чакаш.
Не е ясно и какво разбираш под мъж да се отдаде. Да дойде да ти иска ръката преди да е имал нещо с теб?!

8.   Търси те за компания, но не очаквай да обърне един ден палачинката и да иска нещо сериозно. Той ако беше влюбен в теб, щеше да те иска и да те пази само за себе си.

9.   Разсмя ме ти, душице, рано рано сутринта:-)))
Я кажи за какво си мислиш докато писа темата?!Мммм?
"споделя си с мен, ИЗЛИЗА МЕ".
Съзнанието или подсъзнанието ти води пръстите:-))))
Твоята работа май като мислите на кокошката -"Дали пък не бягам много бързо ?!"
На връзка съм се отдавал ,когато съм се убеждавал че има бъдеще.
И едно от важните неща е да видя ,че жената отсреща е наясно със себе си и какво иска, за да не се вкарвам във филми.
А ти ми се струваше мило момиче, ама май сама не знаеш какво искаш.
Нищо де, без друго повечето сте така:-)
Жените са за да ви обича човек, не да ви разбира.

10.   Чета и се чудя що за отношения имате с него, че да мислиш за сериозни отношения? Вече сте интимни, но без секс. Ако си девствена и се пазиш добре, но ако не си за какво е тази игра? Не казваш какви са другите ви отношения. Ако са само такива, и те търси само за това, едва ли някога ще стигнете етап на обвързване Без значение е че споделя неща. не мисли за сериозна връзка с теб. Всъщност възможно е след години, ако види че не си спряла да го искаш и няма друга подобна.
Това жените уж имате повече интимен опит и връзки отрано и накрая пак не се ориентирате добре и все се надявате на невъзможното с години.
М

11.   Излизал те, пък прави намеци за секс , а ти си му казала да не го очаква от теб?!?!
Че и една година кръжал около теб?!
Не си за отдаване.
Пък той е за бой направо!

12.   Никога. Мъжете не могат да са с една жена, поне не за дълго, и винаги ще намерят оправдание за к**волъка си. Много рядко ще намериш някое изключение, иначе нагонът е водещ при тях. А т'ва, дето кръжи около теб, направо го махни. Сама си си виновна, че се буташ при него, защото т'ва същото ти е казало директно, че не иска сериозно обвързване, просто се опитва да ти влезе в гащите като те търси, а ти, наивната, таиш надежда, че то има сериозни намерения към теб. Трябвало е да го махнеш и да търсиш сериозни взаимоотношения на друго място (късмет за това! ).