Надървен
Здравейте, като чета историйте тука и коментарите под тях почти винаги се надървям... Представям си как тези еротични историй се случват на мен.
Женен съм от 5 г.в секса всичко ми е перфектно, обаче повечето историй тука ме държат надървен и подмокрен
Особено изповедите с би насоченост.
Имам едно преживяване с един мой приятел беше ми на гости в квартирата и двамата бяхме разгонени и и повикахме проститутка. Искахме да ни прави свирки обаче едно времено на двамата при което тя се съгласи без проблем. Свалихме гащите и двамата надървени до пръсване с изкочили вени по куровете и с набъбнали глави. Започна тя да ни ги смуче и да ни прави чекий... Мина извесно време и тя започна да ни ги търка един в др.. При което аз откачих от кеф, два хлъзгави кура един в друг да се търкат ммм. Аз неможах повече да изтрая и се изпразних върху кура му, и така като го гледах на него му хареса много. След това тя обра спермата ми с уста и приятеля ми се изпразни в устата й. Дадохме и парите и я изпратихме. Легнахме още голи на леглото да си починем, обаче куровете все така надървени. Заговорихме се за ебане и за чекий и куроте ни на вово се надървиха до пръсване. Този път решихме сами да се справим и започнахме да си правим един на друг чекий. Беше много възбуждащо да държиш кур на др мъж в ръката си да го стискаш и да усещаш как пулсира от кеф. Свършихме почти едновремено. Беше незабравимо преживяване.

Имам други желания който нямам търпение да осъществя. Как двама здрави мъже ебем някоя загоряла курва и аз съм погръб и тя е върху мен и я лижа докато другия с голям кур и пори путка и "без да иска" го вади рязко и ми го плъзва по усните... След това и свършва върху клитора и аз облизвам топлата сперма.
Само дакато го пиша това, съм готов да свърша в гащите много ме възбуждат такива мисли.

Другата ми фантазия е в залата докато тренирам да съм гол и надървен и така да си тренираме с още един двама пичове... Да си помагаме с тежестите и да се закачаме с куровете. И след дълга изтощителна тренировка да си помогнем един на друг да свършим.

Мъж на 35

Коментари

1.   Де да беше и попил малко грамотност от грамотните.

2.   А жена ти къде е в цялата история и сексуалните ти желания?
Вземи и предложи нещо на нея от това, което ти се иска, и можеш да сбъднеш мечтите си.
А това без да иска да го извади от вагината/задника и да ти го подаде няма как да се случи случайно. :D По скоро докато му духа над теб да ти го подаде.
В крайна сметка това са твоите си мечти и фантазии и всичко е възможно в тях.

4.   Мъко моя, земеделска...

5.   Cамо не разбрах кой е чекий и какво му правите, някой римски император ли е?

6.   измислена история!Парите се дават винаги първо,преди каквото и да прави.Така че си спести мечтите,просто няма коя да те работи и след това да ти вземе парите,такива филми няма брат стегни се!

7.   6 - Роднина на Историй е бил.

8.   Гейски мечти от фитнес залата.

9.   1. Поредният тийнейджър, който се прави на интересен. Мосю модератор, мога ли да попитам защо беше нужно да я публикувате?

2. За тези, които не следят историята, ще внеса уточнения около роднинските връзки: Историй е брат на Чекий и чичо на малката Дакато. Дядото на Дакато пък е старият и опитен Неможах. Всичките са родом от някоя славянска държава като Словения, Словакия, Чехия или Полша, ако не се лъжа /в наши дни няма оцелели римляни/.

10.   Ще ти се да си би и да си женен... май си само "веселяк"-чекиджия-фантазьор...

11.   Няма нищо лошо и странно, уважавай се такъв какъвто си. Имаш един живот и го живей. Ако го усещаш, че го искаш не се замисляй толкова. Хората изневеряват и без това дали ще е с жена или мъж все тая. Звучиш пич и не търсиш връзка с мъж, така че тва не се определя и като бисексуален мисля, ако е на сексуална основа единствено. Имаш ли представи как ебеш мъж или той или да си духате или всичко е до докосването. Аз също съм объркан понякога, защото имам сходни проблеми за размисъл и си го обяснявам, че просто се изморяваш да си силния и искаш някой да поеме твоята роля и той да задвижва нещата. Лично аз пробвах само целуване с момче, но на мен не ми хареса, чувствах се гнусно и ми беше зле на следващия ден, но щом ти го чувстваш и ти допада не трябва да се интересуваш толкова. Сподели го с твоя приятел, за който разказа, че сте викали проститутка. И може да пробвате още нещо двамата или да си викнете компания хаха.

12.   Номер 6 е прав. Първо се плаща, след това се прави работата.
То и да можеше обратното... тя трябва да види че имаш парите.
И къф е шибания смисъл да ги извадиш, да ги преброиш пред нея, че тя да види, че ги имаш и пак да си ги прибереш?
Кво? Два пъти ли ше ги вадиш тия пари??
Никакъв смисъл.
Затова, и за да няма лъжи, първо вижда парите - даваш й ги веднага, няма да ги гледа два пъти и почвате работата.