Защо младите момчета са толкова зле?
Защо масово момчетата под 25 години не знаят как да говорят с жена и кое е допустимо и кое - не?
Последната изцепка беше, че един 22-годишен, който от месеци преследва вниманието ми в социалните мрежи, и най-после му отговорих, два дни по-късно ме помоли за съвет как да свали сервитьорка, която си е харесал. Няма ли кой да научи младежите как да бъдат джентълмени, как да се държат, как се сваля жена, че след като си предприел действия спрямо някоя жена, дори да не ти е отвърнала по същия начин, не молиш НЕЯ за съвет как да сваляш друга?!? Други келеши (ако мога така да ги нарека) през годините са ми предлагали да ми пратят снимка на задника на бившата, какви ли не простотии... Сякаш мъжете от старата школа знаят как да се държат с жена и да я свалят, знаят максимата "На една жена не се говори за други жени", а младите никой не ги е научил и си нямат представи от елементарни правила за общуване с жените. На какво според Вас се дължи това?

Коментари

2.   Абе като ти чета тея писания и ти не си цвете за мирисане, така ги усещам нещата. С месеци някакъв, който наричал келеш и бил писал, ама тя накрая му отговорила. Е ясно ми е и ти каква си.

3.   Дължи се на еврогейщината и педалската пропаганда. В училищата у нас вече ежегодно се отбелязва "Ден на розовата тениска", а за тесните дънчици да не говорим. И по-зле ще става. Идва поколение от късогледи татуирани педалчета.

4.   Ами вземи организирай един семинар на тема ,,Как се свалят жени'' и ги научи малко тези младежи,майтапа настрана много абстрактно понятие е това ''не знаят как да свалят жена''ами има ги всякакви едни срамежливи,други нахакани,трети абсолютни смотаняци,това е нормално ако всички бяха като Казанова щяха да почнат да си пречат и женското съсловие пак недоволни,че видиш ли мъжете били големи курвари хахах,това е моето скромно мнение надявам се да не съм обидил някого,приятен ден

5.   На порното

6.   В моята младост 7 от 10 бяха така - подробно ми обясняваха на коя какво ще правят, как, къде, колко и прочее. Заглеждаха всяка мадама по улицата, коментираха, споделяха ми на какви страшни пичета са лъскали в порнхъб и не можело да правим секс. Отделно гадни коментари за външния ми вид и интелекта ми, въпреки че продължаваха да ходят с мен, след като толкова не ме харесват и има бая по-готини. Иначе интелигенти, забавни, с образование и от културни семейства. Можем да говорим за влиянието на порното, наличието на тежки комплекси, които избиват и/или откровена тъпотия, но когато тези млади мъже се влюбиха истински, поведението им се обърна на 180 градуса. Изведнъж станаха мили, внимателни, нежни и абсолютно нищо общо със скапаното отношението преди това. Колкото и да ми беше неприятно да го призная, явно не са ме имали за нещо особено, просто са си губили времето и не им е пукало. Това оправдание ли е да се държиш като идиот? Не, разбира се. Но явно са способни да чувстват и, най-малкото, им идва отвътре да се държат добре с човека, когото искат. А когато не ти дреме за другия - ясно.
Та да, 50% липса на реален интерес извън това да те боднат няколко пъти, 50% чикиджийство, комплекси и чист тъпизъм. Щеше ми се да имах повече акъл тогава и да ги завра в миши гъз, ама ей го е. Ако не си вързала на въпросния, може да го прави и от чиста злоба - да ти натрие носа, че те е преживял, вече има друга яка мадама, от която се интересува и така. А това е смешно, защото говори за точно обратното. Ако някой наистина не се вълнува от твоята личност, въпреки че я е свалял преди време, нямаше да те пита баш за това. Доста смешно поведение.

7.   Ами то те на ментално ниво са почти жени,как искаш полужена-полумъж да те сваля,ами никак,той утре вместо да те качи ще ти легне и ти ще трябва да вършиш всичко.

8.   Такива ги имаше и преди 25 одини.

9.   Точно така е както казва 3. Пълни педалчета са масово.
Отделен въпрос е че и много от жените, показват интерес към определени циркови изпълнения.
Тези от твоето описание съответно гледат и имитират ама на някои не им се получава просто и са комични.

10.   Номер 3?! Твърде некомпетентен коментар, на който няма как да не задам въпроса: Как успя да свържеш неумението за общуване и откровената простотия с ЕС и гей хората? Това, че не учите децата си да общуват културно, адекватно и възпитано не мисля, че е проблем на ЕС съюз и каквото там си помислиш. Най-лесно е да обвиняваме някой или нещо друго, било то ЕС, илюминатите, масоните, Аллах и т.н. Трудно е да проумеем обаче, че възпитанието се изгражда вкъщи и ако ти липсват първите 7, се появяват случаи като въпросния.

11.   На времето, в което израснахте и живеете, поколенията на т. нар. преход, всъщност безогледно ограбване, опростачване, липса на всякаква ценностна система, слабо образование, бездуховност и никакво домашно възпитание. Мога да ти изредя и още толкова. Не че соца беше цвете,но по-лошото от него е постсоциализма, време на пълен разпад, икономическа и духовна мизерия. Колкото тези бройлери са мъже, толкова и вие сте жени.

12.   Ами да се запишат на семинар при Кобилкина……

Между другото с младите жени положението не е по различно.Мама им е вталпила, че те са ,,по по най,, и, че заслужават принца на бял кон…. и че те са в позиция на ,,избиращите и те търпеливо чакат до към 35г. когато са вече от отбора на избираните, и с пестин зора раждат едно дете от някой мухльо, което в последствие отглеждат сами.Което пък поради липса на баща и мъжка фигура, става джендър.

Чингис Хан

13.   Защото родителите им не струват...

Трудните времена създават качествени хора, които правят трудните времена - лесни. Лесните времена, обаче, създават некачествени хора, които рано или късно правят лесните времена - трудни...

14.   Първо ти не казваш на колко си. Също така момчетата под 25 години се обвързват с " жени" на тяхната възраст- тоест си говорят и свалят 20- 25 годишни момичета, които са още по- зле конкретно в България. Всичко е двустранно- и момчетата, и момичетата са зле. А пък дори и да знае по твоите разбирания как да общува с жени( над 25 години тук там да се намира някоя по- свястна) те не биха го взели насериозно. Жените по принцип си търсят по- големи или най- малкото на тяхната възраст. За момчетата под 25 остават " жените" под 25, които си харесват ей такива келеши. От твойта темичка излиза, че идва ли не мъжете са пропаднали боклуци, а всички жени са едва ли не идеални. Аз пък имам съвсем други наблюдения конкретно за България- масово жените и момичетата са страшно зле и ей такива келеши са най- желани от тях. Имам немалко момчета, които са яко пренебрегвани, докато момичетата се мъкнат с отрепките и после реват. Така че и младите момичета са също толкова зле. Айде стига вече сте плюли само по мъжете.

16.   Ми мъжете като цяло се държат мега идиотски това си е така.. Аз примерно дебели и грозни хора, и най вече жени не приемам, даже не говоря с такива, освен ако не се налага, иначе не. Вече с добре изглеждащи жени си говоря нормално, даже не седя и за еротични неща да им говоря или секс, освен ако не съм решил да вкарам мадамата в кревата.. Не знам защо се ровиш в нета и ти дреме за там, нещата стават наживо най добре, останалото са глупости на търкалета.. Ми този като те е дразнил и досаждал, да му беше дала лош съвет, за да го прецакаш, но предвид темата, която си пуснала и без съвета ти този няма да се оправи сам, щото е идиот и си няма хал хабер (като масовката от мъжете) как да накара една жена да си поска сама дори да му се нахвърли.. Аз такива неща ги умея дори без да искам да правя секс с някоя мацка, просто така си се държа и ми е кеф да карам жените да мислят неприлични неща за мен и да ме харесват повече отколкото аз тях...
Проблема е като цяло, че хората нямат класа и стил, по скоро от много от тях лъха простотия, селяндурщина и глупост.. Гледаш някаква лъскава кола нова, скъпа дали Mercedes или BMW все тая или друга марка, и от нея излиза някакъв ганьо по джапанетки, къси шорти и потник, или с анцунг в по добрия случай... Или често се забелязва как мъж и жена са излезнали, жената се е нагласила хубава е, мъжа по анцунг или с джапанки изобщо с някакви нелепи дрехи.. Та като произходиш от това и простотията им, за какво отношение и за какви 5 лева се чудиш тогава... Просто си нямат класа тия и това е, а мъжете както всички знаем порастваме и ставаме големи хора доста по късно от вас жените, та не се чуди много... На едни от тези глупаци ще им дойде мозъка един ден и ще могат да се държат на много по високо ниво, на други не..

Но и доста от жените станаха меркантилни и златотърсачки, та и това е проблем, пък доста от модерните "мъже" се изпедерастиха та това помага още допълнително за цялата каша и простотия....

17.   Проблемът не е , че не могат да общуват с жени. Те не могат и елементарен ежедневен разговор да проведат. Нарича се липса на култура, грамотност и наличие на убийствена простотия.

18.   Стига със злобата към младите.
Съвсем не ми се вярва тази тема да е пусната от жена.

19.   Въобразяват си, че по този начин ще вкарат "съревнование, инстинкт за лов" (типично мъжки подадени/внушавани им от дъртите пръчове, малко са истинските мъжкари от старото поколение също) и нр на последно място се надяват на комплексирано момиче което няма да обръша внимание на техните липси.
Бягай с 200 от такива!
Една от култовите свалки "много си красива, мен ме е страх от красиви жени защото сте надути. Ама да знаеш, че има и по-красиви от теб"
Моят отговор "със сигурност има по- красиви от мен, по-тъпи от теб обаче са рядкост".
Дори нямат топки да проверят какво има под външността, изключват, дават "заето" и поведението им е "имам два неврона и знам как да ги използвам"

20.   Все имам чувството, че само в нашата страна има такова плюене по младите хора... Какво искате от тях? Повечето работят или учат, какво друго очаквате? А жените в България са много по-зле от мъжете, ама много по-зле. Арогантни, злобни, намръщени, гледат те с омраза, кифли... Такива сте 90% в Бг, мили дами.

21.   Чингис, чакат до 35, защото господата не са готови, рано им е,... Ама ама ако ще има дете и семейство трябва да взима решения заедно с жената и всичко, което се купува трябва да е общо(ау лелеее колко страшно), трябва да се съобразяват, детето ги плаши и още куп глупости. Всеки път се чудя дали да плача или да се смея, когато слушам разсъжденията на днешните мъже. Нямат никаква нагласа за стабилни от отношение))) Също някой такъв льольо не готов и е загубил 2 - 3-4 години на 35 годишната и така. Може жените да са имали раздяла след дълга връзка или брак, а може и да не са от типа жени, които хващат някой, за да не са сами.. Не си мисли, че чакат, защото не им се занимава..

22.   Защо младите да сме зле?Аз мисля, че се държим много подобре с жените колкото дъртите пияници и знаем много повече от тях!
Аз никога не съм обиждал жена и с много момичета съм приятел в нашата компания има момчета момичета и не се делим и се защитаваме всички!
Аз не свалям мацките с разни тъпотии като да и пращам снимки гол или подобни много ясно че ще ме отсвири,аз изобщо не ги свалям и мисля че е нормално ,аз съм си аз не се правя на никакъв ,ако тя ме хареса какъвто съм без да я свалям смисъл мога да отида в тях да гледаме филми да си поръчаме храна да се гушкаме и то става ,аз съм супер свободен да говоря с нея нормално,да не се правя или обличам по различен начин и ме харесват точно затова.
Плюс това аз харесвам момичета не толкова как изглеждат а как се чуствам с тях и да е най популярната мацка ако нямам с нея химия не става мен ме кефи чара и сам усещам когато не мога да спя и искам да се обадя на момиче и това за мен е любов!
Всичко друго за мен са глупости когато на мен ми е готино с нея и на нея с мен това е ,и няма значение че тя утре може да ме разкара и да отиде с друг аз живея за тоя момент с нея не мисля за бъдеще и подобни шитове.
Свалките за мен са от миналия век ,да й се правиш на пич да се държиш като идиот това е смешно.Според мен трябва да се държиш нормално като с приятел и или става нещо или не ,ако не става няма да и досаждам тя си остава френд .Не разбирам кво сложно има.

23.   Басирам се, че ти си негов набор, ама искаш да се изкараш по-опитна. Тия на мен не минават!

Гаро

24.   Всъщност да се говори на една жена за друга жена е доста добра тактика... в дадени моменти. Могат да се получат доста добри резултати.

Какво сега, поставят те в категория приятелки и ти говорят за техните свалки и желания и това не е яко? Жените никога не биха направили нещо такова с един мъж.... Ъмм :D

25.   Заради шибаното порно

26.   Не ги привличаш,за това да търсят съвет от теб като жена.
Като не ти върви с младите под 25 не генализирай,не всички са такива,само с теб се държат така.
Като си много разочарована не ги отразявай,пиши си само с мъже над 30-40.

27.   Към 21,

На кои мъже им е все рано да се оженят? На топ процентът, дето гоните, и които имат 10000 опции??? Да, сигурно е така.

Ако беше валидно като цяло за мъжете, тогава как обясняваш наплива на теми тук, от мъже, тип "самотен съм, не мога да си намеря половинка, никоя жена не ме иска, а съм си ок като цяло"?

28.   Голяма част от младите мъже наистина са абсолютни дебили. Същото важи и за голяма част от младите жени. Жалкото е, че често такива отрепки с отношението си към младите момичета, накрая създават едни озлобени курви, кото слагат под общ знаменател всички мъже и си го връщат не на когото трябва. Порнографията страшно развращава младите мъже, а консуматорството и култът към парите развращава младите жени. Резултатът е днешаната трагедия. от набор на набор упадъкът е все по-голям и все повече. Разбира се, все още има свестни млади хора, за които има морал и ценности, но стават все по-млаък процент. Имам двама сина, направо се плаша за тях, като гледам какви курвентии са се навъдили.

29.   Подражават на младите момичета. Питал съм ги - така казаха.

30.   Аз съм жена на 25 и излизам само със състоятелни,отговорни ,зрели и кавалерски настроени мъже между 38-45 годишни. Доста добре изглеждаща,поддържана , тунингована където и колкото трябва,умерено. Жена,която дава толкова пари за външния си вид , не би се унижила да излезе,с някой смешен к малък шльоко на 24-25 години,а за онези под 25 да не говорим. Да повърнеш направо,само като гледаш колко са детски и неузряли. Мъжете на 40 ги слагат в малкия си джоб,говоря за тези с хубавите коли и добре изглеждащите.

31.   "На една жена не се говори за други жени" леле колко комплексирано същество трябва да си, че да ти хрумне това

32.   Мале, как нападат авторката... Ужас, ужас... Ами, чети и сама си прави изводите.... Припознаха се. Защото авторке, са келеши, гейове, мускулести батки и нарцисти, готованковци или кариеристи, които само за пари мислят, свикнали цял живот на телефона и нет, и не могат да откъснат очи от тях... С претенции към жените... И еврогейщината нищо общо няма, стига сте писали глупости... Големи насилници, удрят, посягат.... Едните са аборигени, дето само за порно и футбол мислят, другите, културните, пък с свити, срамежливи, комплексирани и скръндзи... или много надменни. Не всички, разбира се. Не обобщавам! Затова, моля, без да ме хейтите! Има и много свестни. Но няма къде да се намерят, за съжаление.

LA DIABLA

34.   Авторке, ако вече си в Френдзоната, може да ти се говори за други жени! Знаеш какво е Френдзона, нали?

Номер 32, оказах се в няколко от твоите групи. Но вместо да ти скоча с пяна на устата, ще отбележа най-хладнокръвно един обективен факт: описанието ти съдържа цял куп недостатъци /подозирам, че и културен го смяташ за нещо лошо, но няма да гадая/, които се очаква да важат за едни и същи хора. Ти нямаш положителен герой, но пък си натрупала няколко различни персонажа заедно, създавайки някакъв остарял филмов злодей /в зората на телевизията злодеите бяха просто някакви изроди, които на закуска ядат лимони и деца/! Само че хората не са толкова еднопластови...

Не всеки скръндза е комплексар, не всеки комплексар е свит/срамежлив, не всеки културен е свит, срамежлив и комплексар. Но пък все някой ще се разпознае в едно от споменатите качества и ако за разлика от мен му кипне кръвчицата, защото в твоето описание той е и още неща, които дори не са му хрумвали. И никое от тях не е хубаво.

Същата работа с порното и футбола - щом си падаш по порното, значи си падаш и по футбола. А щом си падаш по двете, значи си абориген. Можем да си говорим за "корелацията" между мускулести батки и нарцисисти /явно ония, свитите, не са нарцисисти, докато не направят "еГаси яките мускули, баце"/, но вероятно схвана идеята!

Няма да ти скачам с настървение /това по-горе е далеч от заяждане - както виждаш не споменах твои качества, които според мен ти притежаваш въз основа на написаното от теб, а се фокусирах върху грешката в подхода ти - грешки правят и умните, и глупавите, и добрите, и лошите/. Защо ли? Две причини - не е възпитано и ти помоли да не го правя! Лесно е човек да намери причини за обратното след прочитане на думите ти, тук си трябваше доста търпение /а даже не съм от избухливите хора/. След като написах това мнение по-горе, имам предпоставки да стана добър будистки монах. Този сайт наистина помага на хората!