искам го... да му изневеря ли?
Здравейте
Жена на 31г съм имам приятел от 10г сме заедно.
Секса и страста не са толкова силни както преди разбирасе.
Бях на дискотека с моя приятелка обикновенно не ходя често,някакси нямам желание вече.. но отидохме случаино след 2 3 аперола.Имаше едно момче по мялък от мен на години и на ръст също така.Човек по които няма да си падна никога , но се запознахме и той беше доста настоятелен .По характер изключителен мъжкар и джентълмен,казах му че съм обвързана но тои пак продължи.Едва се сдържах да не се целуваме и натискаме здраво,търсихме си погледа постоянно,предизвика супер силни емоций и желание в мен.Разменихме си инстаграмите и се старая да не си пишем все пак неискам проблеми.
Пак настоява да се видим дори в парка или някъде на кафе.
Но постоянно мисля за него мамкаму.
Минаха 2 месеца вече и неспирам .. как да престана или да се оттдам на желанието и това което много искам ..

Коментари

1.   Отдай се, но се пази

2.   Защо не минете на следващия етап с половинката. Ако искаш само секс, аз не виждам смисъл, то пък голямата тръпка. Пък може с приятеля да не сте един за друг и да сте се изчерпали.

3.   Заслужаваш приятелят ти да ти изневери с най-добрата ти приятелка!
10 години връзка и след няколко погледа в дискотеката готова да подскача на онази работа на някакъв непознат.
Като връзката ви не върви с твоя - разделете се. Или ти е нужен, за да ти плаща сметките и да те издържа, докато ти се чудиш къде да се забавляваш и с кого да се сваляш?

4.   Та ти вече си го решила, просто те е страх...Още ще има като този.

5.   Мисля, че е време да се разделиш с приятеля си. Била си на 21, сега си на 31, време ти е за мъже, защото ако се омъжиш ще стане страшно без да си пробвала това-онова.

6.   С тоя правопис направо зарязвай мъжа ти, ще ти е благодарен.

7.   В допълнение към номер 1 - първо да се ограмоти обаче!

8.   Ако държиш на гаджето си - недей. Всяко чудо за три дни, кат си начршаш крастата какво ще постигнеш? Нищо, само ще се омърсиш, ще станеш една от всички ония жени, които не знаят що е любов и вярност.
Ако не държиш на гаджето си - първо скъсайте и тогава легни с другия.
И ще ти кажа една тайна - след 10 години връзка с новия, ще сте в същото положение - сексът и страстта ще са само спомен. И съмнението, че той е ти изневерява, винаги ще те гложди, защото ще знаеш, че е от ония, за които сериозната връзка не значи нищо.
Айде, мисли му, на 31 си, не си на 15.

9.   На мен ми е по-интересно, какво точно ще спечелиш след това, след като продължиш с тоя дето сте 10 години, каква е идеята на тази тъпня? Не ви ли светва, че трябва да приключвате изчерпаните връзки, не да се занимавате с всеки, пък после да се лъжете, че това са нормални и незначителни отклонения от нормите. Изневярата показва, че не сте подходящи един за друг, това е

10.   Типичен кифлоч, омаян от мъжка к**ва :D :D. Ако все още нямате, дано мъжът ти да няма деца от такава като теб.

11.   Ще дадеш питката накрая

12.   Скъсай с приятеля ти и след това прави каквото искаш.

13.   Отдай се първо на правописа, че там си много зле….(не те хейтя, а ти давам просто съвет )

14.   Един път се живее! Някой ден ще съжаляваш, че не си откраднала мига!

16.   "мъжкар и джентълмен,казах му че съм обвързана но тои пак продължи" - едното напълно изключва другото.
Само е закъсал и е видял, че може би при теб има шанс да се поначеше. Със сигурност и ти излъчваш нещо подобно, а и като е видял, че си по- скоро "не, ама натисни оше малко, че да не е толкова очевидно, че и по-малък и по- дребен ще приема поради липса на друго. Пък и да изглежда, че иначе имам голям избор"
Моме, на тези години би трябвало да си поне една идея по "узряла".
Които наистина не искаме нежелано внимание най-малкото режем достатъчно ясно за да не нахалстват повече. Дори заради подобни на теб и дребосъка (във всеки смисъл) дето те маркира сега, се налага понвкога да сме крайно груби защото си мислят "само иска да и вдигам самочувстието/егото повече, пък после може и да ми пусне" и не си дават сметка колко досадни до противни стават.
Искаш разрешение в анонимен форум да си начешеш телесни и емоционалнк липси?!
Имаш моето, разрешавам ти!
Все пак обаче, говори първо с партньора си и му кажи, че ти минаваш в режим "отворена връзка" поне да знае и той и ако иска да се почесва настрани също или да те освободи от присъствието си напълно.

17.   А приятелят ти къде в цялата картинка? Аа той е сигурния клон. Мама ви д*ба к*рви!

Чингис Хан

18.   Прави каквото искаш и с когото искаш. Остави приятеля си да си намери по-стойностна жена от теб, защото и у него страстта вече не е същата, нито ти си интересна и вълнуваща като в началото. Тогава вече давай с джентълменчето от дискотеката. С него няма да изкараш 10 години, та да ти омръзне. Напротив, като те изврътка ще си хване нещо по-свежо. Но споко, дискотеки много, загорели младоци още повече. Нито ще си първата, нито последната кака, дето ще им пусне.

19.   За пореден път ми се случва да чета пост на жена в който всичко да си противоречи едно с друго. Хем бил джентълмен, ама хем те натегал до последно, за да те оправи ама айде карай

не виждам смисъл да се изпада в моралистични излияния от типа на "тъпа к*рва, момчето е 10 години с теб, а ще му изневериш, не те ли е срам, каква жена си ти заради теб на всички им излиза лошо име" и тн.

като няма привличане, дори малко, връзката на никъде не върви, аз лично не бих тръгнал с някоя която не ми харесва, и до някъде разбирам какво чувстваш, сега не ти казвам "айде бягай да изневеряваш", като не ти харесва приятеля скъсай с него пък после прави каквото искаш

20.   А мислила ли си за тройка ? Аз съм на мнение, че една дългогодишна връзка трябва да бъде свободна и екпериментална. Защо ? Защото след толкова много години верността е доказана, нещата са станали скучни и съжителството и партньорството вече е как да го кажа, заздравено, когато сте щастливи заедно заради това, че сте с този човек, просто защото знаете, че него го има, че когато имате проблем, имате повод за радост, имате каквото и да било, то може да го споделите и това е важното. Аз например (М21) съм много освободен като човек, винаги съм подтиквал приятелката ми и като цяло хората да живеят, да опитват нови неща, било то "забранени", особено с сексуален аспект. Имай в предвид, че границата е много тънка, ама много, много, много, много тънка между това например да правите тройки, ту с 2-ма мъже, ту с 2 жени, а дори и четворка, например с някоя друга двойка или дори не е нужно да е двойка и да изпитвате нови неща, като спокойно след това можете да говорите и обсъждате случилото се както бихте го обсъдили с най-добрите си приятели. Неща от рода на "Мале, този беше много груб, болеше ме, но ми хареса, може и ти да пробваш така, ако ти допада" без мъжлето да се сърди, да прави драми и т.н., а по-скоро да отвърне с "Сега ще ти покажа и аз колко груб мога да съм" или пък, ако откаже понеже не е за него, то и ти да не се сърдиш, да не му извъртиш нещо от рода на "Да, то затова няма да си толкова добър като него". И не ме разбирай погрешно, това е и от двете страни, ти не трябва да се сърдиш като ти каже "Мале, Марийка каква беше тясна" или "Каква свирка ми извъртя", то ти да се постараеш следващия път да бъдеш по-добра. Не знам дали ще ме разбереш, но искам да ти кажа, че границата е много тънка между хубавото и лошото, докато толерират всичко един към друг, позволявате си всичко без граници (двустранно, както ти на него, така и той на теб), то връзката ви не само ще стане по-добра и силна, но и самите вие като отделни личности ще бъдете по-добре и по-щастливи. Пътят е тънък лед, който без да се внимава изключително много ще се пропука, но крайната дестинация е наистина една неповторима връзка. Но в края на краищата това е почти невъзможно, или ти или той в даден момент ще каже "върви си чакай онази" или "върви при оная да те оправя" и всичко ще приключи, затова, ако не сте наясно един с друг и не го поговорите и размислите много, много добре дали ще се получи, то просто му предложи тройка, но така, че да не може да откаже като например, първо с 2 жени, после с 2 мъже, или направо четворка. Може да хванеш твоята приятелка и това симпатично момче и ще се получи супер, хем мъжа ти ще си начеше егото, че е изчукал приятелката ти и е опитал нещо различно, хем ти ще се раздадеш с онзи младок.

21.   Изневерява се само в един случай - че си готова да сложиш връзката си в миналото, съдбата си прави големи шеги с изневеряващите, моят знаеш ли как го хванах? Ходил дълго време при една проститутка застаряваща на 39 и то има правило никога те да не търсят мъжа, но тя нямала пари нещо и да вземе първа да му пише по Вайбър и то в момент, в който точно аз съм до него и от изневерите беше минало време и нямаше и да разбера, но на онази й трябвали пари и да се прости първа да пише и да подсети за себе си. Ето така разбрах.

22.   Поредното доказателство че някои жени просто живеят за драмата. Настоятелния 'джентълмен' ти е хванал окото, защото мислиш че е нещо повече от твоя. Вероятно може да ти даде секс, но повече от това не. Ако пък теб само това те интересува - ами раздели се с приятеля си и спи с който искаш. Но недей да се оправдаваш с разни глупости. Иначе е ясно че на този етап изобщо не знаеш какво искаш.

23.   Освободи го от себе си, за да намери Жената за себе си, а не да е с някоя дето се чуди с кого да си го сложи.

24.   Съгласен съм с номер 3, даже за капак после да мине и майка и и цялата рода. До авторката просто скъсай с момчето не го заслужаваш. Искрено ти пожелавам останалта ти част от живота само де те мандахерцат някви си младоци за по 1 нощ дорде не удъртееш и след тва си останеш сама спаружена вовеки веков.

25.   После що мъжете са на тръни като жените отиват навън за ''girls night out''... толкова жени съм виждал, които като думнат малко алкохол и започват да имат извинение за всичко, което може да се случи дадената вечер...

Братан.

26.   Давай смело често попадам на такива като теб женени та дори и с деца, друго си е като имаш хубаво тяло и всяка милфка те иска.

27.   Веднъж изневериш ли, ще продължиш да го правиш. По-добре му сподели или се разделете, защото нещата не свпират никога веднъж.
А до моралистите, които обясняват, че заслужава да й се изневери - АЛООООО ХОРА СМЕ! Напълно нормално е това да се случва, въпроса е как ще постъпиш. Всеки рано или късно се заглежда или се подхлъзва - лично решение.

28.   Не губи времето на момчето, защото явно си човек с лоши
качества.

29.   Кой е Емоций? Римски пълководец ли е?

30.   "По характер изключителен мъжкар и джентълмен, казах му че съм обвързана но тои пак продължи" това не е мъжкар. Горкият ти мъж.