Изгуби ли интерес към мен?
Здравейте,
Накратко - на раб. ми място преди 3г се запознах с мъж, който ми беше клиент. Работя в денонощно заведение. Тогава ми беше изпратил съобщение, писали сме си няколко пъти общи приказки, предлагал ми е да излизаме, но съм отказвала, понеже си имах приятел. И като цяло съм пазила някаква хигиена на общуване и тактично съм го отрязвала. Миналата година преди да ни затворят не знам защо ми беше влязъл в главата(а идва изключително рядко, поякога не съм го засичала с месеци), но нищо не предриех, понеже все още бях във връзка. След година нито виждане, нито писане, случайно видях, че е идвал, но мен ме е нямало и му писах съобщение, като се пошегувах, но нищо специално и с никаква цел. Дори отново ми беше предложил да се видим и още бях във връзка и отказах, дори ми стана досадно по едно време понеже речника му не е като на повечето хора и се изразява много красноречиво и ако не го познаваш, както и аз не го познавах толкова, човек ще реши, че може и да се шегува. Но след малко израстване и размишляване над живота, реших, че приятеля ми не е за мен, не си приличаме в нищо и нямаме общи възгледи за живота напред. Бях писала на един мъж от компанията на този, клиент, другия път като идват, да го вземат и него, и лятото дойдоха. Посмяхме се за кратко, понеже ме хванаха на вратата като си тръгвах и се върнах заради тях за още час. След което ми писа, че му е приятно и забавно с мен, отново предложи да излезем и излязохме на разходка за 2-3часа, още дори тогава направи 1-2 опита да ме прегръща, но се дръпнах, разбира се, понеже не бяхме приключили окончателно взаимоотношенията си с моя приятел и не беше коректно от моя страна, а и това използвах като довод и казах, че друга причина няма. След това не ми писа около 2 седмици, след което бях на море и ми писа чак тогава, като ми отговори на едно стори и ме пита къде съм. Каза, че ще е на близо идните дни и може да прескочи да ме види, но му отговорих, че не е заслужил, понеже не ми е писал 2 седмици. Отново не си писахме 1-2 седмици и му писах за нещо свързано с работата. Беше дошъл пак с приятелите си точно като съм си тръгнала(той живее близо до това заведение), но още бях в колата и му предложих да пушим по цигара, като отвърна, че точно мислил да ме пита същото и се видяхме за час в един парк, като си говорехме общи неща. Като цяло не ме е търсил от тогава, но като се прибрах от последното ни виждане, написа, че това бил малък празник за него. Не ми е писал от тогава, наскоро се ваксинирах и се пошегувах с него, понеже знам, че и той е. Писа ми на другия ден 'как е ръката', ама като цяло ме сийнваше и дори си му написах, че малко ме дразни така и че не обичам да ме сийнват. Преди 2-3 дни пак дойде с неговите приятели, поздравихме се, но не отидох при тях както обикновено, защото се чувствах странно. И така и си остана... Честно казано, много го харесвам, много е начетен, не се занимава с простотии, интелигентно и хубаво момче е. Мислих си, че ме харесва, защото ми го е казвал и на живо и ми го е писал, но пък ако ме харесва, толкова ли бързо ще стихне интереса? Поех инициатива 2-3 пъти и съм му писала, би трябвало да е достатъчно показателно, че имам интерес, въпреки че последният път като му писах дали ще идват, за да знам дали да си тръгвам от работа ми написа 'прибирай се смело'. И после ми писа към 03:00 през нощта 'Къде си', но бях ядосана на това отношение и си му го казах в прав текст, че много добре знае, че ме няма там и ми е неприятно това отношение. На живо е много, много мил, а като си пишем някак си ме реже. И той отговори на това, че ставало реципрочно, защото аз съм се държала пък така на живо. Но не мисля че като го харесвам трябва да му се хвърлям на врата на втория ден, но може просто и да съм била много дистанцирана, не знам. На 25г. съм, а той на 31г. Ще се радвам да споделите мнение по въпроса. :)
Досега във всичките ми връзки все аз съм си набелязвала човека и съм го казвала в прав текст и съм писала и т.н и нещата са се случвали, била съм инициатор и на срещи и т.н. Този път обаче реших да оставя мъжа да прояви интерес, но нещата не се развиха както очаквах и се чувствам неприятно и странно.

Коментари

1.   Виртуален флирт, нищо повече. Само писанки. Зарязала си гаджегт заради някакъв клиент, който кой го знае на колко писателства. Играч. Като е искал да те прегръща, си му казала, че още уж си във връзка. Е, на който и мъж да го кажеш, ще те помисли за лека, несериозна и лъжкиня. От там просто нещата са свършили. Може би иска да преспи с тебе, ама едва ли си прави илюзии за връзка.
Не, не си била много дистанцирана, а прекалено навита и прекалено лесна. Сто пъти си му писала , все едно имате връзка с този от 10 години.

2.   Авторке, много се забавлявах с твоята история. Пича е гений!

Показвал ти е интерес през цялото време, а ти му се дърпаш. Какво те спира от това да му се нахвърлиш на втория ден? Той няма да си губи времето с теб цял живот за да се нагласиш.

3.   В стриптийз ли работиш?