Съпругата ми се държи ужасно.
Съпругата ми е бременна в 8 месец с втория ни син, Декември и е терминът, другият е в първи клас, поне така казаха лекарите, че е момченце. Скоро ше ражда, но непрекъснато купува женски дрешки, вчера довлече розов комплект за изписване и когато й кажа, че не е права и че очакваме момченце, тв избухва срещу мен и казва, че видеозона бърка и че "ще видя че бебчето било момиченце ". На улицата когато мине майка с количка с момиче, коментира как била шибанячка и са я скъсвали от ебане за да има дъщеря, след което удря блъска агресивно по пътя с крак или се удря нея самата. Не знам защо е тази злоба агресия и всичките тези изпълнения, иска ми се да вярвам че е момиче, но вече 5-то мнение плащам на различен гинеколог и всички ясно показват, че е момченце, но тя отвръща че бъркат уредите. Опасявам се ако е наистина момче, какво ни чака след раждането му, задавал съм й този въпрос какво ще стане ако наистина е момче, тя веднага се пали и казва да си гледам работата, че бебето е момиче. На какво може да св дължи подобно поведение.

Коментари

1-50 от 51

1.   Такова поведение не съм виждала!
Намери начин да я укротиш,излагате се

2.   Според менне за психолог. Това поведение не е нормално.

3.   Психясала е от хормоните 100%. Не спори с нея, след раждането ще се освести. И пиши какво е бебето после!

4.   ВЕДНАГА ПСИХОЛОГ!!! ВЕДНАГА!!! Такива откачалки си убиват децата докато спят. Действай докато е време, имаше ще ти тежи цял живот

5.   Хубаво е да и обясниш просто, че какъвто и да е полът, ще си обичаш и приемеш детето, и това е. Не спори повече с нея, нека вярва в каквото поиска.

7.   Тъпаци всякакви. Едно време като е нямало видеозони как ли са раждали без истерии?

8.   Кой се връзва на това?

9.   Луда е нещо.

10.   Леле ужас и аз мислех, че второто ще ни е момче, но момиче беше. Много лошо, дано и мине. Може би не е трябвало да забременява, щом не е готова за още едно момче.

12.   Ако бях на твое място да съм й ударил досега няколко плесници, не знам що за жена си си взел, обаче очевидно твойта е абсолютна мърла и непрокопсаница.

13.   Има някаква такава "тенденция" напоследък.
Май се случва в семейства в които мъжът е с патриархално поведение, но си е взел за съпруга свободна жена, а не подчинена...
Помисли си!

14.   Освен на психолог, може да пуснете някакви хормонални изследвания.

15.   Психиатър.

17.   Тя е за психиатър. Или поне психотерапевт.

19.   Жена ти не е в час и това е само началото на мъките ти. Със сигурност ще направи живота на децата ти ад и ще опита да съсипе твоя.

Развеждай се за да запазиш психиката и се опитвай доколкото можеш да помагаш на децата си. Когато децата отраснат повече няма да се налага да се занимаваш с нея.

20.   Превъртяла и е шайбата нещо на съпругата ти. Води я на нвкви психиатри.

21.   Силно се надявам това да е измислена история... Според правописа, автора на дали има пълнолетие...

22.   На една приятелка до последно й казваха, че ще има момче. Тя много се разочарова, защото искаше момиче.Оказа се, че са объркали и накрая роди момиче.
Не знам при колко лекари беше ходила.
На 3 D се вижда най-добре.
А иначе вероятно съпругата Ви е разочарована и обидена от нещо. Може би отношението Ви към нея се е променило, откакто имате син. Може би има нужда от повече нежност, грижи и внимание. Може би иска да се чувства по-женствена, да носи рокли, да ходи на фризьор.

23.   Жена ти е доста проста и повърхноста ще си носиш кръста незнам какво да ти кажа

24.   Какво да ви кажа, ако прекелено много е искала момиченце и за това се е озлобила.

25.   Пак ли ти!??

26.   Психически проблем. Ако продължава и след раждането, трябва да се обърнеш към психолог или по-вероятно към психиатър.

27.   Ама това е патологично поведение.Крайно грубо и непристойно за жена!

28.   Това не е просто "поведение". Това е за диагноза. Хормоналните промени по време на бременността понякога отключват шизофрения и други лудости.

29.   Жена ти не е за психиатър, ами за тежки успокоителни. Кажи й, че със това отношение няма да стигне до никъде.

Гаро

30.   Явно хормоните на бременността яко я тресат. Пък и жените обикновено искат да имат дъщеря. Аз бях обратното - исках първото да е момче, а се оказа момиче. Сега отново съм бременна и се бях настроила за момче, но пак е момиче. Като научих бях страшно разочарована, дори бясна и говорех, че ще направя аборт. Естествено с времето свикнах с мисълта и сега обичам бъдещата си дъщеричка. Ще има и трети опит за момче. Така че и вие може да опитате някой ден. А жена ти щом види бебето всякакви глупави мисли ще й се изпарят и ще го обикне на мига.

31.   Остави я, не отваряй темата и не я доближавай. Замери я с шоколад и портфейла си, ако се озлоби.

32.   Ужас, човек, може би трябва да отидете заедно на психиатър? Може да ѝ кажеш, че това, че второто дете няма да е момиче не е болка за умиране и може да си имате и трето с надеждата да е дъщеря? Жените са сложни същества, аз лично мисля че всяка една е луда в някакво отношение.

34.   Значи, когато мъж беснее и е недоволен, че ще има момиченце, е нормално и трябва да го приемем, но когато жена се ядосва, че ще има момче, е странно и трябва да се промени. Ега ти двойните стандарти! Виждаш ли жените какво трябва да търпят от мъжете??
Жената просто не иска момче. Елементарно е. Вероятно ще се промени, когато момчето се роди и тя види колко е малко и беззащитно. Ако продължава в същият дух и след раждането, рискува то да я намрази, когато порасне.

35.   Щом в 8ми месец казват, че е момче, значи е момче. Моите момчета ги познаха още в 4ти месец.
Не знам какъв съвет да ти дам, не е нормално да агресира така.

36.   Човек да го е страх да излезе заради такива хора

37.   Номер 1, това не е куче, а проблемът е често срещан. Психиатър може да ви помогне, основата на състоянието е свързана с биохимията на мозъка, има медикаменти подходящи за бременни. Психиатър може да прецени дали това е пренатална депресия, или се отключва личностно разтройство и може да се намеси компетентно.
Това, че жена ви най-вероятно няма да иска да отиде не бива да ви спира да намерите психиатър и да му се обадите, ще ви даде съвет, или ще ви приеме, ще ви даде насоки какво да очаквате и какво следва да се направи. Ясно, е че жена ви ще роди момче и трябва да се подготвите за варианта тя да не иска да се грижи за бебето в началото.

39.   Много тежка ситуация! Аз познавам точно такава жена, разбери я и на нея и е трудно. Много жени искат да имат дъщери, включително и аз. Определено ви чакат тежки периоди ако е момче, тя ще бъде много разочарована от това. Надявам се, да не посегне на детето, защото май на там вървят нещата. Аз също искам да имам момиче, и ако е друго бих се натъжила доста.....сърди и се с мярка, но знаеш ли ако така реагира само при мисълта че може да е момче, по-добре сега да го махне,защото може би тежки години го чакат ако е момче ..

40.   Може да е полодено от рромяна на хормони, често се случва по време на бременност и минават няколко месеца зокато се стабилизира. Има и други психически проблеми и депресии по време на бременност и след раждане. Аз лично не виждам проблем в цвета на дрехите които се купуват за бебе, топнадали ще има нещо против розаво :).
Просто не спори с нея, сподели за състоянието и с лекарите следящи бременноста, не в нейно присъствие разбира се.
А за това, че не е момиче, то не се знае и момче да се роди след време ще реши само какъв ще е пола му. Моля не мернападайте, живеем в модерно общество.

41.   Жена ти не е добре с главата....Съчувствам ти, няма да ти е лесно.

42.   Намеква ти, че не си я чукал качествено, за да има момиче.

43.   Консултация с психолог..

44.   Психичен проблем 100%. Не очаквай подобрение като се роди 2рия ви син. Очевидно има мания да отгледа дъщеря, и ще си го изкарва на синовете ви. Започвай да си правиш сметка от сега как ще получиш попечителсттво над децата, защото не се знае с такава майка как ще живеят изобщо.

45.   1, психопатко, как ще я укроти той
ма, вий станахте директори той щял да я укроти. И след като Той я укроти с ласки и миене на чинии и готвене в кухнята с пенюара ще дойде в спалнята да скрие шапката на всички сутенъори и стриптизъори нали.
Нищастнички

46.   Не ги знам дали са истински тия теми, но се роят... Като гледам как са изкрейзили навсякъде, предполагам са истински... Тъй че моите съболезнования.

47.   Това е дълбоко психологическо смущение. Нищо добро не чака теб и останалите хора около такава жена.

48.   Заведете я на психолог.

49.   Жена ти страда от синдрома "тегаво животно".
Проявява се след женитба и дете. Ранните симптоми излизат наяве много по-рано, но са доста трудни за идентифициране поради леката им проява, както и склонността на мъжа да не им обръща внимание. Наричат се още и " червени флагове".
При липса на лечение води до силно усложняване на живота, като в бонус виновният винаги ще бъдеш ти.

50.   Силно се надявам тази тема да е просто провокация защото ако не е, и идея си немате какво го чака автора и нероденото момче. Говоря от личен опит.

51.   Психотерапевт, но надали ще помогне до раждането и все пак нека да се консултира с такъв. Хормоните правят огромни поразии, както полезни, така и вредни, а бременността е пълна с доста хормонални коктейли

52.   Обръщам се към сайта!

Защо такива коментари като 33 които приканват към насилие и смърт са одобрявани? Моля ви, обръщайте внимание какви коментари одобрявате!
Има коментари които са написани с цел помощ и подкрепа и не са одобрявани, а този който приканва към насилие и убийства е одобрен? Моля ви обръщайте внимание какво одобрявате ..

53.   Дърти-нагли-грозни модераторки-феминистки, защо изтрихте коментара ми №33, защото разкриваше болезнени истини за жените, които не ви изнасят ли? Колкото и върху мненията да се упражнява цензура с феминистична насоченост, омразата и насилието на мъжете към жените в реала никога няма да намалее а напротив, ще се увеличава еднакво пропорционално на увеличаващата се феминистична простотия. И оправдания от рода "език на омразата" и "подстрекаване към насилие" не ми минават!!!

Модератор: не, заради сигнала на номер 52. Бях ти прочел коментара отгоре-отгоре и не видях какви призиви за насилие си писал и после се поправих. Други въпроси?

ПС: не мисля, че е наглост да изтриеш коментар, подканващ към насилие. Извинявай, но не си прав в случая. По-скоро ти си наглия, че хем не си прав, хем обиждаш. Разбирам те, явно си имаш причина и някоя те е наранила, всеки е бил нараняван в живота си, но не си го изкарвай на мен. Жив и здрав, без лоши чувства!

55.   Модератор, щом ти си прочел коментара ми "отгоре-отгоре", не си видял никакви призиви за насилие и си го одобрил, значи е нямало нужда №52 да подава сигнал за него!

"ПС: не мисля, че е наглост да изтриеш коментар, подканващ към насилие. Извинявай, но не си прав в случая. По-скоро ти си наглия, че хем не си прав, хем обиждаш. Разбирам те, явно си имаш причина и някоя те е наранила, всеки е бил нараняван в живота си, но не си го изкарвай на мен. Жив и здрав, без лоши чувства!"

Каква подкана към насилие видя ти в моя коментар? Аз просто дадох съвет на автора, как да се справи ефикасно с наглата си-бясна жена, която е явно върла феминистка и мъжемразка за да миряса и да не беснее, предизвикваща неговото търпение. Наглост е, жените да си мислят, че ще могат да се гаврят с мъжете безнаказано с разни просташки-женски закони, унижаващи мъжете и насила подчиняващи ги юридически на жените. Извинявай, но съм абсолютно прав в случая. Аз не съм нагъл, много съм си прав и никого не обиждам. По-скоро ти си наглия, защото защитаваш женската кауза за равенство, която е кауза пердута, а няма нищо по-смешно от женски адвокат-гъзоблизец. Изобщо не ме разбираш. Нямам си никаква причина, и никоя не ме е наранила, защото жена не може да нарани мъж, а винаги ще е обратното. Не си изкарвам нищо на теб, а просто изказвам мнението си, като потребител на сайта. Жив и здрав бъди и ти но аз нямам лоши чувства, лоши чувства имат само феминистките, искащи да се цензурират мъжки мнения, защото не им изнася реалността!

Мод: "Каква подкана към насилие видя ти в моя коментар?"

"Скъсвай я от бой и секс, за да не наглее с женската си наглост и да си знае мястото. На жената трябват само бой"

56.   Ако е ваксинирана за КОВИД може и да е то това. Тези ескпериментални субстанции създавани от многократно осъждани престъпни организации, на които хората повярваха и доброволно се подложиха да бъде експериментирано върху тях, тепърва ще дават негативни резултати през следващите години. Не се изненадвайте ако до 2025 настъпят бум на психоболестите, бум на автоимунните заболявания и то при наглед млади и здрави хора. Дано не съм прав, но светът не отива на добре и всички факти сочат натам.....

57.   Омразата НЯМА МЯСТО в обществото! Добре са направили, аз в моите групи винаги блокирам токсични хора и трия коментарите им, достатъчно омраза и насилие! Който го е изтрил, добре е направил!

1-50 от 51