Споделена история от Секс и интимност

За бързото свършване
Здравейте на всички :) Въпросът ми може би е насочен по-скоро към мъжете, но и жените, разбира се, могат да изкажат мнение.

Има безброй теми, писани от мъже, че свършват бързо, съответно и от жени, оплаквайки се от приятелите си.
По време на секс, мисля че мъжът би трябвало да усеща кога ще свърши, ако има поне минимален опит. И тогава щом усети, не е ли логично, просто да се поспре, да забави темпото, да смени позата? И така би трябвало да се отложи свършването. Въпросът ми е към мъжете не усещат ли наистина и толкова набързо ли се случва, че да не успеят да го контролират? Няма ли известна доза егоизъм в бързото им свършване? Един вид им е толкова хубаво и усещат, че ще свършат, но просто не искат да си развалят удоволствието.

Коментари

1.   Може и да има егоизъм, но и ти можеш да промениш нещо. Durex Performance например са специални кондоми, които забавят свършването, има и подобни гелове... пробвай
Иначе, предложи повече ръчна и орална игра на мъжа си и както ти каза - спирай преди да свърши. После пак почваш и така можеш да го научиш да издържа повече. Понякога и мъжът има нужда от помощ, от дресировка ако щеш. Направи си удоволствието, но не забравяй да го вържиш, така че да не може да се измъкне.

По принцип ползването на кондоми забавя свършването, но можеш да вмъкнеш в любовната ви игра и разни „играчки“, така че и ти да си доволна. Анимирай го за повторение! Вторият път 100% няма да свърши толкова бързо.
Успех!

2.   Номер 1, благодаря ти за коментара.
Аз не толкова търся съвет, колкото разсъждавам.
Казваш, че мъжът се нуждае от дресировка. Но дресировката не е ли, за да се научиш на нещо, което не знаеш? Според мен голяма част от мъжете знаят какво е нужно да се направи, за да не свършват бързо. Въпросът е дали ще надделее егоизма. Ако ще се играе на котка и мишка и да се следи кога ще свърши той и да се прилагат разни техники... някак се губи тръпката.
Хубава вечер :)

3.   Много е важно по време не секуалният акт, мъжа да обхва
ща основата на пениса. да бъде сигурен и уверен в себе си.