Тя отново си тръгна! Момичета, помагайте!
Щом четете това, пригответе се да прочетете един ферман... Имам приятели "мъже", за които единственото важно нещо в живота е: "Как да се изфукам с колата на татко пред някое момиче (жена) и как да спра колата пред някое тузарско заведение така, че всички да ме видят. " Така, че няма как да им споделя за моите любовни проблеми. Колкото и да се опитвам да бъда кратък, едва ли ще успея да обясня всичко в четири реда.
Малко за мен. Мъж на 28, със собствен бизнес, ограничено време, тренирам, имам куче. Не смятам, че мъжете са красиви, носа ми е счупен, ушите също... Просто като момче се биех доста. Имам добре поддържано тяло, полагам грижи (което не значи, че ходя на козметик, има мъже които прекаляват). Образован съм, добре информиран, интересувам се от различни теми, чета... И това малко започна да прилича на обява. Колата си купих сам, къщата също и не се фукам и перча с коли, и пари или мускули. Уважавам жените, включително и тази, за която съм тръгнал да пиша на дълго и широко...
От учене, тенировки и работа изпуснах доста... Бях се фокусирал върху себе си и нещата, които исках да постигам или с други думи, не съм се занимавал с момичета, като моите приятели, аз си чаках точната, която ще ме разбира, която не е повърхностна, има качества и знае какво иска от мен и от живота си.
Е в един момент тя се появи, аз упорито се дърпах. Накрая бяхме заедно доста време. От 2 години живея в ад. Тя си тръгва, после пак се връща. В един момент и на двамата ни беше омръзнало от тази игра, тя си намери приятел, аз приятелка, но сякаш и двамата знаехме, че това е до време. И така стана. Аз бях коректен към новото момичето още от самото начало, разказах ѝ за бившата си, след това ѝ казах, че с бившата ми отново поддържаме връзка и се разделихме мирно, кротко и тихо. Само дето моята любима, не се раздели с приятеля си. Бившата ми живее в чужбина. Бяхме се разбрали следното- да отида до нея или тя да дойде тук, да си поговорим очи в очи... И да вземем живота си в ръце, като ѝ казах също, че съм сериозен и искам брак, семейство, деца... Тя уж беше убедена, че също иска това. Откриха бъбречна недостатъчност на майка ми и аз поех грижите за нея, в момента живея с нея. Бившата ми каза "Прибирам се, до теб. " И да! Прибра се, но не до мен. Дори не ме уведоми, кога ще е полета ѝ. Аз усещах, че времето е дошло и ѝ казах избирай между мен и него... Получих seen. Вече 2 седмици съм на seen. Всичкото това се повтаря и повтаря. Не си говорим с месеци, после се връща, обещава неща, аз и изпращам цветя и рози от тук, бижута и какво ли още не... Казва, че много ме обича, после пак си тръгва. Аз наистина я обичам и не търся друга. Омръзнало ми е да търся пътища към нея, чувствам се използван, мръсен и в същото време пак тичам при нея. Ще кажете:"Голям мъж си, не се излагай! " И ще сте прави, обаче човек не може да заповядва на сърцето си. Всеки път си казвам: "Ще е за последно и от утре я забравям. " И все не мога... Дори вече свикнах... Просто съм изморен. Извинявам се, че това се получи толкова дълго, но няма как да Ви обясня по друг начин... Ясно е, че това не е приключило. Въпроса ми е към женската аудитория. Да я потърся ли или да изчакам тя да го направи? И защо се държи така? Страхува ли се или просто и тя самата не знае какво иска? Как да ѝ покажа, че я искам? С цветя и подаръци- не става... С дълги разговори- не става! С любов също. Когато съм толерантен сякаш играе игри. С лошо-не става! Имате ли идей? Опитах буквално всичко. От това да се държа като пълен задник, да бъда с друга и изобщо да не се държа като себе си, до това да бъда нежен и мил... Мъжете и жените мислят различно, това е ясно, ако тя прочете това естествено ще има своя версия и ще Ви каже: "Да, той е мил и добър, обръща ми внимание, но когато ми трябва е на 3000 километра. " Или нещо подобно... Сигурно... Какво изпускам? Аз също съм правил грешки... Не е виновна единствено тя, но знам, че изпускам нещо, което само една жена може да види... И да каже: "Абе ти хубаво си написал това и това, ама... " Купих ѝ една книга и тъй като съм мъж, и не искам пак да ѝ пиша, се чудя дали да не я оставя просто пред вратата ѝ, опакована и така нататък... И ако пак нищо не се получи, просто да не правя нищо повече като съпки... Какво мислите Вие за всичко това? Ако някой реши да ми пише: "Остави я, забави я! ". Благодаря, но вече съм пробвал и дори, и това не става... Не търся съвет как да изоставя единствената, която обичам и истински искам със сърцето и душа си! Благодаря Ви, че сте прочели всичко това, благодаря и на тези, които ще ми напишат нещо и се извинявям, че е толкова дълго пак... Писал съм и друг път тук и искам да Ви кажа нещо, на всички тези, които изливат помия... ХОРА, ВСИЧКИ СМЕ ХОРА И СМЕ РЕШИЛИ ДА СПОДЕЛИМ ПРОБЛЕМ! НИКОЙ НЕ ПИШЕ ОТ СКУКА! БЪДЕТЕ ТОЛЕРАНТНИ И ДОБРИ, ВСИЧКИ НИЕ СМЕ БРАТЯ И СЕСТРИ, И НЕ ДЕЛИМ НИЩО! АКО НЯКОЙ СИ ИЗЛИВА СЪРЦЕТО И РЕШИТЕ ДА СЕ ПОДИГРАВАТЕ, ЗАПАЗЕТЕ СИ ПОДИГРАВКИТЕ ЗА СЕБЕ СИ! БЛАГОДАРЯ!!! Пожелавам Ви хубав ден/нощ и Бъдете щастливи.

Коментари

1.   Мога да напиша много, но ще се огранича със следното: ако действително обичаш тази жена и искаш семейство с нея, предложи й брак. Дори се учудвам, че не си го направил още. Може би те е страх, че отговорът ще е "не"?

2.   Ако те обича рано или късно така или иначе ще се върне. Ти нямаш какво повече да направиш, все не става, както сам обясни. Ако не си готов да я пуснеш и си се хванал за нея, продължавай да я търсиш! Това е твое право! Но ние не можем да те лъжем, че резултатът ще е със сигурност добър! Човек, който те обича истински, ще намери начин сам да се върне! Това е, което мога да кажа!

Защо искаш съвет като ти всъщност ВЕЧЕ СИ РЕШИЛ какво искаш да правиш и това е да продължаваш да се бориш за нея?

Решил си го, направи го!

Ние не можем да ти предложим магия или вълшебно хапче, с което да си я върнеш, нито някаква гарантирана супер тактика! Това е, което искаш, но то не съществува! Тя ще се върне при теб, ако ТЯ ИСКА! Това е НЕЙНОТО решение!
Ти можеш да свалиш и звездите за нея, да изпробваш всички игри на света, но накрая решението пак е нейно! Това е моят отговор- ТЯ РЕШАВА!
Пожелавам ти всичко най- чудесно и бъди щастлив!

4.   Никога няма да получиш каквото и да било от нея. Това е истината. Продължавай напред. Връзката ви е приключила отдавна и само ти още не си го разбрал. И май не можеш и да го приемеш. За твоя сметка си е ако е така.

5.   Момичето си помпа егото с теб, всеки път, когато ти пише или ти обещава нещо, е, защото другия е направил гаф, или я е пренебрегнал или не се чувства добре или, Бог знае. Четох скоро една статистика, че една на всеки 5 жени се страхува, че няма да срещне любовта. Може би за нея си просто застраховка, че няма да остане сама?

Знам, че се надяваш на друг съвет, но за мен няма друг съвет, освен остави я. Връзка се гради на база уважение и доверие, аз не виждам и двете неща при вас. И знам как боли, преживяла съм го, болеше ме физически като се разделихме. Но аз съм инат, може да ме боли, но себе си няма да пристъпя. В крайна сметка живеа със себе си цял живот и искам да мога да се гледам в огледамото и да съм доволна от това, което виждам. Разбирай го както искаш. И да, на сърцето си човек не може да откаже, но е редно да включи и разума и да провери, дали това, което се случва е добро и за него.

Лола

6.   Аз виждам ситуацията така: тази жена не те обича, обичащ човек не се държи така. Нито дори те уважава. Доколкото си написал, излиза, че тя те е свалила и после, като сте влезли в някакви интимни отношения, е изгубила интерес. Т. е. когато се дръпнеш, тогава те тегли обратно, когато искаш да се съберете - почва с номерата. Явно и е интересно да те държи в очакване. Определено не е твоят човек. Недей да си причиняваш повече драми и да се занимаваш с подобни хора.

7.   Най - добрия съвет който един зрял мъж може да ти даде е да продължиш напред и да не си губиш времето. Бъди мъж а не женски полов орган. Никоя жена не иска ревльо до себе си, а тая вече си я изгубил.