Защо България винаги ще си остане кенеф (100% доказателство)

Написаното по-долу е 100% факт. Не подлежи на коментар. Базирано е на 100% достоверност.

България ще си остане гнусен кенеф поради следните причини:

1. 100% липсва на справедливост.

Има редица случаи с хора, които са причинили смърт и тежки телесни повреди вследствие на неправилно шофиране – карат дрогирани, пияни и/или участват в гонки.

Убиха 2 души на улицата където жевеех след гонка. Наказанието за виновника е условна присъда.

Делата се влачат с векове. Няма наказани.

Същевременно знам за хора, които са в затвора за краден дървен материал.

Това на 100% показва следните неща:

- България е управлявана от неморални мафиоти (да, има други мафиоти, които имат повече чест и морал от нашите).
- На обикновения българин НЕ му пука, защото е долен чалгопитек, които иска да хвърля салфетки в дискотеката. Негови идоли са Г. Илиев и подобни на него.
- Младото поколение е изтъкано от необразовани отрепки, гниди без морал, чест, трудолюбие. (За справка - една от тези гниди дрифтеше на улица. Г. С. Раковски пред пешеходната до Лидел. )

Колата беше немска. До него имаше млада чалга гнида.

2. 100% липса на ценности, култура и любов

Българите не ценят традициите си. Интересуват ги единствено примоции на бормашини в Лидел и шоколади в Кауфланд.

Българиският мъж възпитава мъже страхливци и жени курви. Справка – двора на всяко училище.

Виждал съм деца да правят секс в Борисовата градина докато други ги снимат.

На бала ми известна певица (тогава млада звезда) направи фелацио на мутра под масата.

Българската жена е меркантилна, проста, застаряваща материалистка с фетиш към мафиоти с анцузи. Българската жена НЕ иска да ражда и се оправдава с икономиката. Реално обаче
е фалшива феминистка взела гадното на СОЦ-а и шибаното на Запада.

3. Надежда няма защото това е ГЕНЕТИЧНО.

Модерният българин е генно инжениран да бъде такъв от историята си. Има и много читави хора, но са под 10% от населението. Тези хора не могат да върнат мача. Само ще страдат и ще плащат.

Всяка година в България умират 100, 000 души и много други емигрират. Същевременно се раждат около 60 000 като на много от тях майките се на по 16г и това са им вторите деца.

Просто уравнение показва, че след 50год. в България ще е съставено от 2 милиона българи много от които ще бъдат на преклонна възраст + други етноси.

4. Не вярвайте на прорукованията на различни врачки.

През годините много вестници изписаха различни тези. "Руса жена ще дойде да оправи България... ", "Висок мъж... "

BULLSHIT.

Това са глупости. Практически съвременните българи нямат НИЩО общо с т. н. пра-българи, които са били велики. Колелото се е завъртяло и сега България е гнусен кенеф най-вече заради долните хора.

Проблемът е до масовия ген останал след 500год Българо-турско робство (много българи са били по-лоши от турците спрямо други българи, затова пиша българо-турско робство) + ПСВ + ВСВ + СОЦ1 + СОЦ2 (89- до днес)

Доказателство?

Хората търпят. Кланят се. Спасяват се по единично като иконимически еничари.

Щом търпим, ТОВА заслужаваме.

Коментари

1.   Не бях чувал "чалгопитек", яко...

Иначе да, българин е диагноза. Проблемите са лесни за дефиниране (поне главните), но решение няма, защото на повечето наистина не им пука и им е добре така. Просто векове на генетично отрицателен подбор водят до това което наблюдаваме. Но е илюзия, че навън нещата са много по-различни... Да тяхната управленческа мафия не е толкова проста, но е също толкова аморална. Дълбоко се лъжеш, че имат някакъв етичен кодекс - всичко се върти около пари и власт... Въпреки че имат по-голям процент интелигентно и можещо население, то пак бледнее пред масата идиоти. Аз принципно следя единствено какво става в Щатите... и там едно 5-10% са истински американци. Останалото са дебили, добре тренирани от телевизията консуматори на боклуци - от бърза храна до политически идеологии. Ако само тук беше кенеф, нещата прости - хващаш си багажа и заминаваш, няма какво да седиш само тук да хейтиш. Въпросът е - а къде не е кенеф?

2.   От цялата работа се разбира, че на теб мутрите и чалгата са ти проблема. Мутри има и винаги ще ги има и не са само в България. Има ги на целия Балкански полуостров. Сърбия, Албания, Турция, Македония и останалите. Навсякъде има мутри. Особено в Сърбия и Албания е по-страшно и от тук. Такива албанци съм виждала, че не искаш и да знаеш. Защо си мислиш, че това е само тук? И защо обвиняваш чалгата? Американските певици не се ли снимат по гол гъз? Нямат ли домашно порно в нета? Не си ли тръскат голите задници по концерти? Айде стига. Чалгата няма вина за положението в страната ни.

3.   Има и немалко мъже, които също не искат деца, за тях защо нищо не каза ;-) Или за тези, дето правят дете на някоя, а после нещо им омръзва..
Аз също съм от жените, които не искат да раждат, но НЕ се оправдавам нито с икономика, нито с каквото и да било друго нещо. Просто не желая да ставам родител, не ме влече и не смятам, че това трябва да го.... "оправдавам".
Обаче изобщо не си падам по мутри, с анцузи, дрифтещи, друсащи, драйфащи и т. н.
И съм напълно съгласна с повечето неща, които си написал.