Няма забрава
Здравейте. Моля да се публикува! Ще съм много благодарна
Преди 2-3 години си харесвах едно момче, то и до ден днешен е така, той вече е в друг град. Им си гадже. Изтрила съм го от всякъде но не мога да го забравя. Никога не съм имала нищо общо с него, просто го знаех на външен вид и къде работи, бяхме и от едно училище, така че го виждах всеки ден. Не спирам да мисля за него, направо полудявам, като видя стори на приятелката му, тя е хубава, много ама много завиждам...
Всеки оът ме хваща яд на нея (знам глупаво е, но не мога да се справя) ту искам да съм на нейно място, ту не искам (ама май и аз не знам какво искам). Знам само, че не спирам да мисля за него.... Страх ме е, че никога няма да го забравя, а ТАКА ИСКАМ, НО НЕ МОГА И НЕ МОГА. Това е увлечение, нали??? Искам да ми разкажете, имали ли сте такова увлечение на тази възраст?? ( на 18 години съм)
Отново моля да се публикува!!!!

Коментари

1.   Определено не знаеш какво искаш, особено от момче което дори не познаваш изобщо. Това което трябва да направиш е да спреш да витаеш в облаците и мечтите си. Няма перфектни хора, и със сигурност представата която си изградила в съзнанието ти е идеализирана.

А докато си лапнала по някой въображаем, може да пропуснеш някой с когото наистина си допадате.

2.   Аз знам коя си и знам за това твое увлечение. Трудно ли е просто да дойдеш да ми кажеш? Така никога няма да разбереш какво мисля аз по въпроса. А какво има да ни предложи животът?

Успех

Надявам се знаеш кой съм.

3.   Здравейте,аворката съм!! Просто искам някой да разкаже дали е имал такова увлечение?? Благодаря

4.   До 2 и като знаеш коя е, какво? Ако я харесваше и беше решителен, досега щяхте да сте опитали дали между вас може да се получи.
Същества от мъжки пол, които чакат същества от женски пол да ги ухажват и да им се обясняват в любов, при налични сигнали за харесване, са дечковци и женчовци.
Какво привлекателно има в чакащите и нерешителните мъже?

7.   Какво става, събрахте ли се?