Жалка картинка
Здравейте! На 25 години съм, мъжът ми е на 39. Заедно сме от 5 години. Женени сме от 2, живеем заедно от 4 и половина.
Интимност нямаме! Мираж е!
Преди имах желание, но след няколко огромни разочарования и отблъсквания се отказах.
Веднъж в месеца вече дори е добре!
Не ме привлича, а в редките случаи, когато се случи, той се обръща и заспива.
Излизаме рядко с приятели, защото мъжът ми има бизнес и вечно е зает, но когато излезем в края на вечерта е нормално, ако сме пили по нещо да се забавляваме в леглото след това.... да ама не! Колко пъти съм си лягала бясна, че не му пука и си заспива, без да има грам желание за секс.... Смятам, че не му доставям удоволстяието, което е имал с други и препочита да си върши работата сам или ми изневерява.
Колко пъти съм му казвала вече, че бракът ни е една развалина, че не правим секс... а той е важен за нашата близост, обещава, че ще промени нещата и до там. Само с обещания си оставаме. Дори нямам желание да си купя някакво бельо или пък да излизам с него, защо да го правв? Аз не съм желана, никога не ми е казвал, че съм красива, никога! Никакви комплименти не ми е правил.
Какво да правя? Има ли надежда да се оправят нещата и начин?

Коментари

1.   Замисляла ли си се, че може да е гей? А ти да си за параван? Веднага щеше да ми светне лампичката.

2.   Вървете на специалист... Аз лично не разбрах кой на кого е омръзнал. Като и двамата сте си омръзнали, най-лесно - развод и ...

3.   А красива ли си?

4.   Е па интересно тогава, как си се хванала на 20, с някакъв на 34, който "един комплимент никога не ти е направил"??? Или си го избра, защото имал бизнес?
АЛоууу, пичките, кога ще осъзнаете, че не може и хуя до край и душата в рая?

Хем искате да изглежда еди как си, хем не знам си колко висок, хем на не знам си какви години, хем голям хуй да има, хем да ви ебе редовно, хем бизнес/пари да има. Еми не става! Почти никой на планетата не покрива всичките тези критерии едновременно.

Ето, аз примерно съм на 30. Бизнес нямам, но пък изкарвам по едни 3000лв на месец, засега са ми ок. Търся си приятелка на 20-30 години, и имам пълното намерение да я чукам всеки ден... и от 3 години не успявам да намеря такава. Да спомена и че тренирам и изглеждам добре. И какво става накрая? Седя и слушам как някаква шматка на 25 мъжът й не я ебе, пък аз седя с хуй в ръка... баси светът! Честно...
Явно така ще я караме.

5.   Номер 4 описа положението в България съвсем точно. Адски много жени правят възможно най-погрешния избор на мъж, от когото да забременеят или за когото за се омъжат и после бързо съжаляват, дори и да нямат деца все още. Естествено, докато в началото наблягат на забавленията, не се замислят за дългосрочните последствия от това с какъв мъж са избрали да движат; за тях е важно в момента да получават точно това, което най-много ги истройва краткосрочно. Официално около 25% от децата са отглеждани от самотни майки, а неофициално вероятно поне още толкова от жените са силно неудовлетворени от това в какво семейство или връзка на семейни начала са нагазили до шията и единствената причина да търпят такъв нетърпим за тях мъж са неговите пари и предоставяните от него условия на живот, в това число и покрив над главата. Просто повечето няма къде да идат, защото не работят и винаги са очаквали мъжът да ги издържа още от самото им запознанство. И после това им решение им се "отплаща" точно с тази им уязвимост и неспособност да се издържат сами. Като тук не се касае само за самотни майки, а и за жени, които още от ученическите си или студентските си години са свикнали да не работят и някой друг да им покрива разходите: първо родителите, после приятелите им (с които имат връзки), а накрая и мъжът, с когото са решили да се задомят уж сериозно. Дори и част от тези жени да работят, в почти всички случаи те нарочно са си избрали някакви леки длъжности, които - макар и с ниско заплащане - все пак им оставят свободно време да си зяпат в телефона и/или да си бъбрят по него или на живо с дружките си. От друга страна, почти никоя длъжност, на която работят предимно мъже, не позволява такива волности, тъй като обикновено там се изисква поемане на отговорност и съсредоточение в работата. А тя често е и с извънредно удължаване на работното време. А жените не обичат така и странят от подобни длъжности. Нямат нищо против мъжът да работи много, но не искат и те да са като него. Много редки изключения при работещите извънредно време жени има най-вече при лекарките и учителките. Първопричините за последиците от всичко това следва да се търсят в зародиша на проблема, а именно - съзнателният избор на жената кой мъж измежду всичките ѝ налични кандидати да влиза между краката ѝ. С извинение за грубия израз, но той е пряко отражение на грубата действителност и по-точно от това няма как да се опише!
Към историята на авторката няма как да се произнесем, тъй като само те си знаят какви са междуличностните им отношения. Но определено не е нормално жена на 25 години да не успява да привлече вниманието на мъжа си към себе си, нито мъж на 39 години едва ли не да страни от младата си жена и дори да не иска да се любят заедно.

- Кифлоприземител