До семейните жени - бихте ли тръгнали с момче на 22 ако знаете, че ви желае?
Здравейте! На 22 съм, а жената за която става въпрос е по-голяма от мен, на 38 и има 2 деца. Много я харесвам и мисля че съм влюбен в нея, но проблемът е, че е омъжена и си има мъж и докато той е около нея, не мога да приближа до нея и да я заговоря самоуверено, както планирам. Искам да заживеем заедно под един покрив като официална двойка, готов съм да приема и децата ѝ, но при условие, че ще си направим и наши общи. Сериозен съм, благонадежден и отговорен, и ще правя всичко по силите си за да издържам нея и децата ни и да живеем дълго и щастливо заедно.
А сега и един въпрос към омъжените дами с деца - бихте ли дали шанс на 22-годишно момче, което е влюбено във Вас и има напълно сериозни намерения към Вас, въпреки че сте заети и вече си имате съпруг?

Коментари

1.   Ама тя има ли интерес към теб? Защо щастливо обвързана жена с две деца и семейство би ги оставила, за да започне нещо ново с теб? Не искам да звуча грубо, но ако все още е със съпруга си нито е редно да се намесваш в отношенията им, нито е вероятно тя да направи някаква стъпка. Да не говорим, че ако изневери на мъжа си с теб - какво пречи да изневери и на теб?

2.   Шансовете са малки, въпреки че нищо не е невъзможно. Зависи и какви са отношенията ви, как я чувстваш. И тя възприема ли те насериозно? Точно на 22 и аз обичах 38-годишна жена, но така и не успях да и го кажа. Изяснете си отношенията на първо място, за да не съжаляваш като мен. В моята ситуация тя дори нямаше деца, но ме възприемаше като дете... години по-късно още я обичам.

3.   Ами аз паднах от смях само докато те чета... това отговаря на въпроса ти :)))

4.   Момко, събуди се! Омъжена жена с деца и съпруг да ти пристане на мераците и вълненията, го има само в индийските филми. Отвори мирогледа си и не се ограничавай до това, което е пред теб или най- близко.

6.   Не. При никакви обстоятелства.

7.   "Сериозните и благонадеждни" хора не градят щастието си върху гърба (нещастието) на някой друг, така че не се обявявай за такъв, ако обичаш. Тя е заедно с мъжа си, сигурно го обича, не са разведени - кое те кара да си въобразяваш, че имаш какъвто и да било шанс? Ти сигурно си почти на годините на децата и така че не знам ти тях ли ще приемаш или те теб? В заключение ще кажа, че историята ти повече прилича на фейк, понеже би било странно да си толкова неадекватен в преценката си за нещата. Успех с писането.

8.   От автора: ще ми се историята ми да беше фейк, но уви, не е. Има немалко такива случаи и в реалния живот, както и много други номер 7, така, че не бързай със заключенията дали историята е фейк или не е. А на въпроса на номер 2 за отношенията ни, поддържаме топли отношения един с друг. Познаваме се добре и сме си близки от много време, съседи сме, живеем в един блок. Казваме си "здравей" всеки път като се разминаваме по стълбището и пред входа и винаги ми се усмихва, разговаряли сме си и сме се смяли заедно много пъти на пейката пред блока. Доколкото поне аз съм забелязал до този момент не ми дава никакви знаци, че ме мрази, или че изпитва каквито и да било негативни чувства към мен. И пак до номер 7 - не, не съм на годините на децата ѝ. Те са на по 10 и са много по-малки от мен. С тях се разбирам също добре. Играл съм си много пъти с тях, когато са ме молили и мисля, че ме възприемат като добрия батко. Съпругът ѝ често отсъства на командировки по чужбина, но сега точно си е тук, и не мога да набера смелост да ѝ кажа какво изпитвам всъщност към нея... И то е много повече от просто приятелство.

9.   Хайде още един фен на порното със зрели дами!
Как си представяш семейния живот? Че и с деца? Това не е като по филмите или порното, нали знаеш?
Колко сериозен ще да си на 22? Не бъркай нагона с любовта. За нагона всички сте сериозни. Щом си мислиш само, че си влюбен, работата е ясна.

10.   Ти си глупак! Не се разваляй чуждото, гради свое и давай на други.
Намери човек на твоите години, с твоите разбирания и интереси. Тия две деца колко ще страдат заради тая пикантна история траеща едно лято.
Не ми казвай какъв "си" на 22 години. Защото аз знам какъв точно НЕ си.

11.   Ех да бях на твойте години мамкаму.Отваряй си очите момче,сега ти е времето за момичета 18/20г със стегнатите тела.Къде си тръгнал към този човал с картофи?Та тя две деца е изкарала да не ти казвам как изглеждат след това?Годините ти няма да са вечни така че ,не си губи времето а мисли разумно!

12.   Не. Хора, стига сте се бутали в семействата на другите, пък дори и някой от това семейство да ви желае. Нямате място там! Да, боли да си влюбен в обвързан/ семеен човек, но място в неговото семейство нямате!
Д.

13.   Момче, не ставай смешен! Когато тази е имала гаджета и се е чукала, ти си дрискал в пелените.

14.   Малък и неопитен.

15.   Аз не съм семейна, и бих тръгнала с момче по-малко от мен, стига да преценя че е "моя човек". Възрастта не е от такова значение за любовта и хармонията в дома.
Виж ако си имам деца и мъж, на когото държа, въобще не бих те приела на сериозно. Според мен не е и редно да се намесваш в чуждо семейство, особено на такова с малки деца.

16.   давай смело, виж Макрон...

17.   Аз съм жена с дете и съпруг. Никога не бих си оставила семейството заради някакъв си там

18.   Мисля, че имаш нужда от специализирана психиатрична помощ.

19.   Ако я прилъжеш да я изклатиш така, че да я подлудиш, си спечелил мача на половината. После трябва да има тръпка с теб. Тръпката при жените е водещо. За едната тръпка колко жени си развалиха семействата…. бедната ти е фантазията……

Давай заговори я пред мъжа и….. Жените харесват смелите

Чингис Хан

20.   Не става въпрос за теб, а за тяхното семейство. Аз обичам мъжа си и съм му вярна. Не бих дала шанс на никого. Разбира се, хората и семействата са различни. Но все пак, за да има двойка, са нужни двама души и няма значение дали ние бихме дали шанс или не. Важното е тя на каква вълна е.
Ж33

21.   На 25 имах такава връзка. Моята мацка беше на 40. С две големи дъщери, които спокойно можеха да са ми сестри. Продължи три години. Уникален секс 1-2 пъти в седмицата. Мъж нямаше-беше починал преди години, май катастрофа (не съм я разпитвал за това особено). Та.. цялата работа продължи, докато от работата и не и предложиха да отиде в офис в друга държава и тя прие. Дъщеря и беше вече студентка там и тя реши да се премести при нея. Иначе... сигурно още време щяхме да откараме така. Доста добре си пасвахме.
Обаче за чувства и обвързване въпрос никога не е поставян. Хубав секс и толкова.
И друго... ние се срещнахме в сайт за запознанства. Не е трябвало да се крием, срещахме се нормално и не го е имало момента "как да и кажа, че я харесвам, пък да се чудя как ще реагира". Като се видяхме на първата си среща още, стана така, че... абе в един момент се усетихме, че си държим ръцете здраво стиснати вече няколко минути без да го осъзнаваме. Беше доста конфузна ситуация, честно казано. Просто имаше физическо привличане между нас.
Твоя случай като гледам, не е такъв. На тия години, ако тая жена те харесваше дори малко и си търсеше нещо извън семейството, вече щеше да те е изяла с парцалите.

22.   От Автора: не очаквах, че чак толкова много злоба ще се излее в коментарите срещу мен само от един мой въпрос. Да не напише човек една тема, и вече всички го пращат във психиатрия. Отщя ми се и да пиша в този сайт вече. Моля модераторите да изтрият темата.

23.   Не бих изневерила на мъжа си с друг мъж, независимо от възрастта му. Но ако бях сама на 38, не бих се занимавала с мъж на 22 години. Не се обиждай, но мъжете на тази възраст все още са деца и в момента, в който преспят с 2-3 жени повечето решават, че може да преспят с целия град.
Сериозните ти намерения се простират дотам как да топнеш чушката най-скоро и очевидно сериозно си закъсал за жена, щом се заглеждаш по омъжени с деца. Жената вероятно е хубава и поддържана и изглежда като на 25, но това не те оправдава.
Предполагам, че си още девствен и бъркаш задоволяването на нагона с влюбване.
Какво да ти кажа? Познавам и жени, които изневеряват на мъжете си, но не са много.
Е, има и някои невъздържани омъжени жени, които трудно издържат на два пъти секс в годината, току-виж си попаднал на тааква и може да ти се отвори парашута.

24.   11, и защо обиждаш жените? ! "Чувал с картофи"? ! Виждал ли си я дамата да говориш така? ! И от момичетата има "чували с картофи", от момчетата също. От по-възрастните хора има доста стройни и трениращи с красиви тела. Щом е раждала вече не става за нищо! Дай направо всички жени над 30 годишна възраст (особенно раждалите) да не ги пускаме сред хората щото са "чували с картофи" и не радват естети като теб!

26.   Какво ще правя с мъж на 22, ще си го отглеждам ли? Колкото и да е симпатичен и колкото и да ми е приятна компанията му, не бих си оставила семейството и дома заради него.

27.   Не, предпочитам мъже.

28.   Такива, които се бъркате във връзките на хората сте гнусни, пропаднали типове. И за мъже, и за жени говоря. Намери си някоя свободна и остави жената и семейството ѝ намира. Прекалено много си превъртал филма, , Съседското момче" май.

29.   За любовта и похотта граници няма. Ако желанието е взаимно, възрастовата разлика няма значение. Принципно мъже чукат 20-30 години по-млади жени. Вече е масово и зрели жени да го правят с младежи.

30.   Голям смях! Приятел, тази дама ще те помотае известно време, защото си младичък и ще те захвърли. Стига си правил глупости, а си намери гадже около твоите години.

31.   От автора: гледам, още не сте изтрили темата ми въпреки, че в свой коментар изтично ви казах да я изтриете. Защо го правите, нарочно ли? Казах, че не искам да получавам повече злобни коментари по тази тема, и че искам да бъде изтрита. На какъв език да ви го обясня, за да разберете, на китайски ли? !

32.   Възможно е, но нежелателно - и за нея, и за теб. Ще поемеш отговорност, която не е по силите ти. В началото и двамата ще сте все едно са ви поникнали криле... Но в един момент проглеждаш и аз не пожелавам никому да приживее този момент - когато разбираш, че всъщност си безкрайно смешен, че никакъв бунтар не си, а жалък глупак, че последният влак май е бил каруца и сега доста некомфортно те подрусва по някакъв селски път. Някога, а и до днес в източните общества, има касти. Разбрах смисъла на тази социална организация, чак след като се пробудих и видях истината - зарязала почтен, начетен и сериозен мъж, за да надяна халка и да слугувам на мургав хубавец без образование, произход и възпитание, чието единствено достойнство е в гащите. Разбрах и какво е да работиш на четири места, за да издържаш семейство, да отглеждаш чуждо дете и да се правиш, че са ти симпатични любовниците на мъжа ти, да си на тръни в прилично общество, защото човекът до теб те излага с невежеството си. Виждам през годините как шокът в очите на приятелите ми се смени с искрена тревога. Всъщност, мъжът ми няма никаква вина. Той просто искаше да чука нещо по-така, а пък аз приех нещата сериозно, защото така съм научена - да заставам зад решенията си. Авторе, не причинявай на себе си и на жената, която харесваш, това унижение. Виж колко хубави млади момичета има!

33.   До 32. За ром ли се омъжи?