Авантюра или…
Здравейте, Мъж съм на 25г живея и работя в чужбина от почти година. Тук се срещнах с една позната от България работеше в един бар като случайно се срещнахме, със нея имаме много общи приятели и познати. Накратко за нея, тя е на същата възраст и е “разделена” със нейният съпруг има и две дечица, та започнахме да се виждаме и много-често да си пишеме и чуваме по телефона бяхме в някаква връзка, рядко се виждахме защото тя работи през вечерта, аз през деня. Един ден стана на въпрос за паролите във фейсбук и трябваше да си разменим паролите, тя ми даде нейната и аз трябваше да дам моята но първо влязох във нейният фейсбук, видях че беше излизала с няколко момчета като в единия е отишла да преспат заедно. Аз просто и казах че не струва да се занимавам с нея и че съм видял достатъчно, тя беше архивирала тези съобщение и я блокирах от всякъде. От тогава започна един “тормоз” да ми звъни от чужди номера, смс-и да ме моли пак да бъда с нея, но аз не откликвах на нейните желания и не си вдигах телефона като виждах непознат номер. Мина се повече от един месец от тогава и аз трябваше спешно да се пребера в БГ в тази дата знаех че и тя искаше да си ходи, съответно реших да й звънна да я взема с мен за компания 2000км. Та звъннах й казах че си тръгвам тя се съгласи да си тръгне с мен и по пътя започнахме да си говорим като баналните фрази защо не ме потърси и от сорта, като аз започнах да я блафирам как е новият и тя ми каза че е заживяла с някакъв от братята сърби със 14г по-голям. Спряхме за почивка 500км преди Бг и съответно се изчукахме в колата стигнахме в Бг, тя в нейният град аз в моя и след няколко дни трябваше да се връщаме на едни и същи дати със самолет, тя дойде един ден по рано защото полета беше сутринта, спахме в хотел, като от тук започва моето отвръщение към това момиче, лежим ние в леглото и започнахме да се натискаме и тя ми каза, спри неразположена съм и аз и казах нещо от сорта да бе айде сега невярвам, тя се съблече махна превръзката и започнахме да го правим като в същото време аз станах целия в кръв и ми стана гадно и спрях, легнахме си на сутринта самолета и газ обратно, като през цялото време ме целуваше и ми казваше от сорта как да го зарежа тоя, за кво ми е и аз я попитах какъв му е кусура като тя ми казва няма такъв просто е добър, не прави проблеми и от тоя сорт, и аз и казвам от сорта нещо като недей нали запази си връзката. Вече сме тук и тя започва да ми звъни когато има свободно време от него, и започнахме да си говорим някакви свободни неща от сорта за колеги, работа и така нататък. Минават се няколко седмици и разбирам че братя сърбин я е зарязял без да и дава някаква причина и се е върнал при бившата си приятелка и съответно ние продължихме да поддържаме контакт, и стана на въпрос за подаръци като тя много искаше един малък златен накит дори ми изпрати и снимки от него, и тя започна със тва че и тв щяла да ми купи нещо хубаво ама се чудела кво да измисли защото съм бил особен. Дойде и това време за коледа аз се пребрах няколко дни след нея, и нали да направя нещо като жест за момиче отидох и купих това бижу, видяхме се разменихме си подаръци като тя беше ми взела мече, останах малко изненадан нод както и да е. Събрахме се на един купон пийнахме като решихме после да отиден на хотел вечерта мина много добре, на сутринта се пребрахме нали каза ми че си е прекарала страхотно, и така излизахме няколко дни на кафета. И след нова година пак се виждаме като тръгвам да я изпращам и започнахме да се натискаме в колата и тя пойска да го направим ама вика че била в цикъл и аз не реагирах никак преместихме се отзад, и започнахме да го правим и като отново видях че съм се изцапал с кръв направо се секнах и всичко в мен приключи, казах и че нещо не ми е удобно в колата тясно е и така. На следващия ден пак се виждаме като решаваме да отидем на хотел и аз си помислих че й е минал периода…е не същото и пак ситуацията тръгваме да го правиме 2 мин и направо ми спада, лежим гушкаме се нямам проблем с ерекцията, и като аз и каЗвам незнам кво ми става за първи път ми е така, но реших да и спестя от тва че съм се погнусил от тва да се виждам с кръв. Тръгнахме си ние и пак същата ситуация със самолета ранен полет трбява да дойде в София предишния ден, да но този път казва че нямало кой да в закара в предишния ден и ако съм искал аз да ходя да я взема, аз и казах че нямам толкова време и че несъм си стегнал багажа. Тя дойде директно за полета, като изчакахме една нейна колежка да дойде с нас, в момента който дойде нейната колежка тя започна да се прави на важна, да се надува и аз в същото време не й обръщах някаквл голямо внимание. Стигнахме обратно в чужбина бяхме се разбрали да дойде в почивния й ден при мен, тя каза че е имала среща за работа в същото заведение където работи братото сърбин аз и казах, нали окей щом неможеш няма проблем, и тя ми казва нещо от сорта на спокойно той не е там сега, ще ти звънна по-късно. Е по-късно не звънна, събуждам се късно вечерта към 1 и пиша, още ли даваш интервю 5 мин по-късно тя ми звъни и казва че е в един бар в моя квартал да пита за работа, и аз просто я сийнах. На другия ден тя ми звъни аз несъм вдигал няколко пъти, писахме си смс и се скарахме затова че не ми е казала че отива и на друго място или поне че се е пребрала, мина се един ден нито аз нито тя, после гледам че ме е блокирала и в следващия ден пак е в първя бар когато братото сърбин е на смяна, показаха ми едно стори. Аз не съм я търсил през тези дни, като след няколко дни тя ми звънна и почна да ми казва неща от сорта нещастник, не те интересува за мен, знаеш че съм останала без работа, и аз и казах от сорта на, защо теб интересува ли те аз как съм нали си отишла да посетиш бившият ти, и така с няколко дена уж започнахме да си говорим нормално, като тя решава да си отиде в Бг със майка си която също е тук но са в различни градове, до последно всичко е окей дори беше пойскала да дойде да остане една седмица при мен, по натам да видим за квартира да живеем заедно. Тя престига в Бг като идват да ги посрещат гаджето на майка й и неговият племенник, от престигане в Бг тя тотално спря да ме търси, като разбрах че са отишли на гости двете в техния град за няколко дни, дори си е качила снимка с него и го е заполана с децата си, като 2 седмици преди това беше ги запознала с мен, а преди мен с братото сърбин. Сега хем ми е някакво странно че не ме търси, хем пък си мисля че последните два пъти в секса като е бил несполучлив и тя не разбра че мен ме е гнус да го правя когато е в цикъл и си мисли че не ме бива. В момента хем ме отращава, на моменти ми лиспа незнам и аз.

Коментари

4.   Направо сериал. Ти не си и вдигал, ама ей така си решил да пътувате заедно. Щото така се прави като избягваш някого. Просто ти си е правило секс, какво се правиш, че става въпрос за чувства? Страшни драми за 2-3 секса, представям си какво щеше да е, ако имахте реална връзка?