Бихте ли си тръгнали преди среща с някой от Тиндър?
Ходили ли сте на срещи от Тиндър? Просташко ли е ако човека не ти хареса от пръв поглед да откажеш среща? Или трябва да стоиш на среща с хора, които не са твой тип?

Коментари

1.   по-добре да кажеш открито на човека, че на живо не е твой тип и да си тръгнеш!
Никой няма време за губене или да губи на другия времето.
Рязко е, но очевидно в живота не трябва да се правят компромиси, защото иначе те после се връщат като бумеранг.

2.   Аз първо бих го питала с каква кола е дошъл или къде живее, че не се знае. Аз така отрязах един грозноватичък чичак преди време и като си тръгвах го видях да се качва в панамера. Еми тъпо си беше че не му дадох шанс.

3.   За предпочитане е да бъдеш откровен(а) с човека отсреща. Точно това е истинското уважение, дори и да не те привлича физически, а не да боравиш с "благородни лъжи", които с нищо не са по-различни от всяка умишлена лъжа и са проява на мишкарско поведение поради страх какво би си помислил някой за теб.

- Кифлоприземител

4.   А като не ти харесва, защо се съгласяваш изобщо на среща?

5.   Ако не ти хареса от пръв поглед, вероятно не заслужаваш да ходиш на срещи, защото си първосигнално животно, което се интересува само от външния вид на другия, а не от неговата личност.

6.   Въпрос който е в графата с много отговори. Защо въобще стигате до среща на живо, ако имате съмнения? Когато някой се "рекламира" има голям процент неверни данни, фотошоп или просто е не фотогеничен, а и правенето на снимки е наука. По същество- дали ще си тръгна, ако не съвпадат данни и обща представа от човека? Не, разбира се. Подарявам цвете, имаме запазена маса, а и съм "разчистил" поне 2 часа за събитието.

7.   Ако е грозен, нисък, черен, дебел, или космат, и аз бих го отрязала. Мъж без красота е пътник за никъде.

8.   Ето заради такива като номер 2, има толкова много лоши коментари срещу жените.
Не се иска да опознае другия, въпреки че се е уговорила да се видят, готова е да се продаде на кой да е спонсор.

9.   Въпрос на етика.
Според мен е оправдано, ако човекът очевидно е послъгал доста със снимките.
Ако си е същият както на снимките, но просто ти си решил/а, че не те кефи, ами мисля, че няма да умреш, ако останеш за едно лежерно кафе.

А номер 2 се надявам да я чакат само разочарования в бъдеще и така до гроб.

10.   Не ползвам приложения и сайтове за запознанства, но ако външно не ми хареса, повече контакти няма да има. Първото, което виждаме е външността. Колкото и да се правите на духовни и интелектуални, няма да излезете със стара и грозна жена/мъж, ако ще да е академик. Изключвам користните подбуди. Нямам никакви притеснения да кажа на някой директно, че не ми харесва и не желая да се срещам с него. Предпочитам ясните отношения.

11.   Просто ставаш и си тръгваш можеш са кажеш нещо любезно и до там. Хжра, излезте от тези модели на поведение. Трябва да се обадя на приятелската ми от детството, защото сме приятелки от години, защото така трябва, ами те, те трябва.

12.   Боже като чета какви чудовища егоисти и егоцентрици са се превърнали хората не е истина…… Нямала време за губене……. А да цъка часове в Тиндър има време. Другата пък щяла да ги преценява по колата. Ми, ако Панамерата е на чичо му ? Прост народ слаба държава!

Макър да не ползвам такива приложения, все пак, ако изпадна в такава ситуация бих изпил едно питие с жената от благопреличие. Нейното време не е ли ценно, щом е решила да ми го отдели?

Чингис Хан

13.   До 4, много хора си правят филтри на снимките, а реално не са това, което са на снимките. Не е и толкова от алчност за хубост, случвало ми се е да попадна на някаква дива чалгарка фитнес маниачка, с която не си паснахме изобщо и ми беше тъпо на срещата, пък на снимките в Интернет изглеждаше момиче от моя тип.

14.   5 ако я видя цялата в татуировки, които не се виждат със сигурност мога да предположа що за характер е. Някои неща се показват по начина на обличане. И едно е да има 1-2 малки татуировки, да се нашари цялата говори, че е жена тип квартална бръмчалка.

15.   Да, за мен е просташко. И ако трябва да обяснявам защо, значи нашето общество съвсем е отишло по дяволите.

16.   Тъпо е.

17.   Едно време като бях ученик, бяха модерни mirc и тем подобни. Влизаха нормални хора все още, защото интернета беше нов и само интелигентните хора имаха достъп до него. Тогава се запознах с едно момиче по интернет. Добре се получаваше разговора, паснахме си, а и момичето изглеждаше свястно и интелигентно, даже тъкмо завършваше английската.

Тогава почти никой нямаше телефон с камера като сега, а и да имаше, бяха с много лошо качество (то даже повече изобщо нямаха какъвто и да е мобилен) и като цяло рядко се разменяха снимки. Видях се с момичето на живо, беше си взела и една приятелка, явно се е притеснявала. В интерес на истината момичето не беше никак грозно, даже си беше доста чаровно, но тогава бях тъпо хлапе с високи изисквания, бях се взел твърде на сериозно и исках някаква тупалка едва ли не и не я харесах достатъчно от някакъв тъп каприз.

Въпреки всичко нямаше как да си тръгна, а и не съм такъв човек. Седнахме на барче, позабавлявахме се, приказвахме, всичко беше точно, не беше конфузно или скучно. Тя настоя да ѝ се обадя и да се видим пак, аз естествено не го направих, за което съжалих. Тя ми звънна два-три пъти, аз не исках да я обидя и си измислих тъпи оправдания с надеждата да не ми звънне повече. Да, обаче разбрах, че няма да стане така и ѝ казах директно. Стана ѝ тъпо. Ако бях на тоз акъл сега, със сигурност щяхме да излезем още вседнъж и вероятно щеше да е начало на нова връзка, ама пуста му глупост.

18.   Не съм го правил, но може би трябваше. Преди години отидох в друг град, за да се срещна с момиче, с което си бяхме писали около 2 месеца. Пращахме си снимки, но тя все пращаше под ъгъл и със затворена уста. На няколко от снимките в анфас си личеше, че е по-бузеста.. Е като се видяхме на живо видях, че е вълна и ниска, а между всички зъби има разстояние. Останах, че даже се водихме гаджета няколко месеца, но накрая я оставих, защото не можех повече така, изобщо не ме привличаше, даже напротив.

Имал съм среща от тиндър, момичето не беше мой тип, но излезнахме 3 пъти и беше готина за компания.

19.   17 ами не знам, аз ходих по много срещи преди време и като цяло все на откачалки от Интернет попаднах, повечето все нещо им хлопаше, дори и визуално да бяха тупалки. Направо ми идеше да стана и да си тръгна, но на някои само като ги видиш как се обличат и говорят в първата секунда ти светва, че е надрусана например. И много от срещите бяха супер тъпи, та само си изгубих времето с тях.

20.   Офф....това да си уговоря среща и да се появи класическа махленска друсалка ми се е случвало два пъти. Татуировки все едно вчера са я пуснали от изправителната колония в Сибир, облекло в стил "точно илизам от кофата с боклука" и говори забавено. Две изречения не можа да каже последователни, които да имат връзка едно с друго. Бяхме на заведение, изтърпях я около час. Като излязохме, ме попита дали не искам да отидем у някаква нейна приятелка, дето живееела наблизо, да пушим трева...

21.   В момента Тиндъра е пълен с украинки. Гладни, голи и боси....и руси и красиви. Тук по морето е пълно. Всеки ден си пиша с 2-3 нови. До тук съм имал 5 срещи с украинки. Казвам ви, те си търсят буквално един български...на който да сядат и тва е целта. Пиши, обещавай,.клати ги и сменяй, сега е промоцията, толкова русо и младо, гладно не се е изсипвало скоро хаха

22.   А ако ползва фалшиви снимки а на живо излезе ромката от Съдебен спор където казва "много е извратена нашата любов, не го отричам, не го отричам" кака ще реагирате?

23.   Татусите нямат общо с поведението на една жена. Много сте закостенели. Момиче на 22, имам цял ръкав на едната ръка и съм девствена. Това, че не ви харесват татусите, си е ваш проблем. Но татуси не е равно на курва. Тъпаци.

24.   Номер 23, тонът и отношението ти в обръщението ти към пишещите тук красноречиво говорят, че те са прави и ти се самозаблуждаваш за себе си. Точно поведението ти говори за теб, а не дали имаш ципа или не. Огромната татуировка тип "ръкав" на ръката ти е просто следствие от начина ти на разсъждение.

- Кифлоприземител

25.   До 23 - Тооочно! Ама всеки трябва да се изреди и да казва, квото патриерхалната му бабичка го е научила!!!

26.   Не е редно някой да се отмята така. Човек трябва да държи на думата си. Една среща нищо не значи. Какво толкова коства да се отиде на едно кафе.

27.   Добре 24, обясни ми как татусът прави една жена лека, груба, проста? Познавам юристи, лекари и прочие с татуси.

28.   27, като е юрист да не е застрахован от простотия?
Никой нормален човек не се обезобразява доброволно, че и срещу заплащане.
Не съм 24.

30.   Номер 27, професията на човек е просто с цел изкарване на пари и няма никаква връзка с ценностната му система и дали ще лъже, изневерява или не.
За справка, познавам две адвокатски семейства, които се разведоха поради изневери (дори не зная дали имат татуировки) съответно от страна на мъжа в едното семейство и от страна на жената в другото такова. А пък колко адвокати лъжат заради пари - там вече е излишно да се говори. Склонни са с цената на всичко да провалят умишлено живота на някой невинен човек, само и само да получат по-висока комисионна! А пък ти продължавай да си мислиш, че дипломата по тази специалност прави хората непременно свестни.
Редовните флиртове, изневерите и разводите в лекарските среди също са пословични. В една друга тема преди месеци бях писал как сестрите ухажват зъболекаря ми, при когото ходя от години. Хем знаят, че е женен, а въпреки всичко открито флиртуват с него на интимни теми. И то - пред пациенти, а не искам да си представям какво ще е насаме. Ставал съм свидетел и на подобни флиртове в хирургическо отделение в болница, отново от страна на медицинска сестра спрямо лекар.

- Кифлоприземител

31.   №27-не знам дали татусът я прави тъпа или си е била такава преди татуса, но той еднозначно я прави грозна. Много!!!
А нали за запознанства и срещи е темата. Защо да си уреждам среща с много грозна жена? Какво да я правя?