Не я разбирам
Здравейте Приятели

Искам да ви споделя нещо, което ме побърква.
Преди почти два месеца се разделих с една жена с която имах ме връзка от осем месеца.
Издъних се меко казано.
Тя каза нещо, което аз разбрах на криво. Събрах си багажа и си тръгнах. Почувствах се много засегнат. После го обсъдих ме и се оказа, че съм я разбрал грешно.. Извиних и се много пъти. Изненади правих и то не Една. Много обесване по телефона и такива неща. Жената не ще и това е. Тя е на 36 има едно дете аз съм на 40. От два дни съм в ада направо. Да не ви казвам колко пъти съм я кани на срещи. Пак от казва.
Но пък се чуваме за сега. Не разбирам защо.
Не мога да я разбера. Каква, е целта според вас?
Много съм объркан. Да, спра ли да, я търся?
Знам, че не иска да е с мен. Страх ме е че ще ми каже край стига толкова или имам си приятел.
Моля Жени да се включат към темата.
Моля ви Дами помагай те.

Коментари

1.   Знаеш ли каква е иронията.....колкото повече един мъж се извинява и натиска, толкова повече минимализира шанса за успех, като в същото време амбицира жената да си вири носа още повече.

Ако беше някой бед бой, вместо да й се извиняваш и да се обвиняваш, че ти не си разбрал нещо си, ами да й беше казал, да се научи да се изразява по-ясно, без грам съжаление, след което да й набиеш един стабилен игнор, докато тя не дойде да ти се извинява, най-вероятно щеше още да те иска.

2.   Спри да я търсиш. Ако до две седмици не реагира, просто си насочи интереса към друга. Тя е с дете, защо си усложняваш живота. Ти са на 40, спешно ти трябва жена за семейство, а не някоя да те размотава и използва за запълване на време и други неща, като тази.

3.   Не те иска. Жените ви заменят така, както вие ги заменяте или им изневерявате. Въпросът е че, когато мъж изневери или замени една с друга, жените трябва да го приемем, независимо дали ни боли или не, но ако жена изневери или замени един мъж с друг, оревавате света. Стига сте се лигавили вече. Приемаш го и продължаваш. Мъжете сте големи лигавници.

4.   Не те иска. Жените ви заменят така, както вие ги заменяте или им изневерявате. Въпросът е че, когато мъж изневери или замени една с друга, жените трябва да го приемем, независимо дали ни боли или не, но ако жена изневери или замени един мъж с друг, оревавате света. Стига сте се лигавили вече. Приемаш го и продължаваш. Мъжете сте големи лигавници.

5.   Номер 1 ти е казал достатъчно.
На самотна майка с дете според тебе какво и е желанието?
Да не мислиш, че умира от любов по-тебе или който и да било? Не, просто си търси провайдърче за детето. Тегли и една майна и си оправя путьовското поведение. Без да ми се обиждаш. Защото тя се подиграва с теб.

6.   Щом си говорите значи тя не иска да прекъсва връзка с теб. Явно просто си постъпил зле и тя иска да те накаже по този начин. Продължавай да правиш мили неща и ще се върне при теб.

7.   На 40 би трябвало да разсъждаваш по-трезво. На всеки не му се играе на иди ми-дойди ми, втори, пети, десети шанс и тем подобни. Кажат ли ти край, значи край. Боли, не боли, приемаш го и продължаваш. Насила никой не можеш да задържиш. Да си мислил преди да си тръгваш.

8.   Колкото и да е тъпо, горния номер има право. Разбира се, това е в случаите, когато те харесват и уважават. От тук нататък избора ти е само един - каниш я на среща, сядане и директно й казваш, че искаш да си с нея, ако и тя иска, ако ли не повече няма да чуе за теб. Кажи й да си помисли добре, да не дава отговор веднага, определи ден за втора среща след няколко дни или най-много седмица й и кажи, че в зависимост от това дали пожелае да дойде на тази среща всичко ще ти е ясно.

9.   Ти имаш и друга тема по същия въпрос. Тук си съкратил половината история. Там много добре ти обяснихме, че не трябва да се занимаваш с тази пача. Пак да напиша- тя не желае повече да има нещо общо с теб. Вероятно си чеше егото като те държи на връвчица. За да те мотивирам за последен път -представи си, че живееш с нея-ще бъдеш ли щастлив? Не, няма да бъдеш. Нейната раздяла е формирана много преди грешното разбиране, това е само повода. Намери си някоя разбрана жена, а не въртиопашка, която да ти създава непрекъснато мизерии.