Отчаяна съм и не знам какво да правя
Здравейте, момиче съм на 22 години. Имам приятел от повече от половин година. В началото всичко беше перфектно, отнася се много добре с мен. Проблемът идва от там, че иска постоянно да сме заедно. Нямам време да подишам малко въздух. Когато се случи така да искам да се прибера вкъщи примерно и се започва едно цупене, едни скандали. Със секса също имаме проблем, постоянно иска, правим го по около 3-4 пъти всеки ден, тоест около 25 пъти на седмица. Понякога ми идва много на мен и като се опитам да поговоря с него, започва да говори как явно не е моя човек, как той си искал, но аз не съм искала и той нямало какво да направи. Омръзна ми честно казано, не знам вече какво да направя и се зачудвам по-често дали наистина е моя човек.
Дайте ми някакъв съвет?

Коментари

1.   Точно напасването в секса е един от основните показатели дали партньорът, когото си избрала, е правилният за тебе. Очевидно имате сериозни разминавания в това поле, така че....

2.   Обсебващ е и според мен няма да се промени. Или се примиряваш и някак си я карате така, или се разделяте. Средно положение няма (в този случай).

3.   Да ви имах и проблемите. Няма нищо фатално тук. Всеки мъж иска секс постоянно.

4.   Той е несигурен и се опитва да те обсеби, вкл. И сексуално. Има някакви комплекси за малоценност. Имала съм такъв. Или ще се рзздфелите, или ревността му ще доведе до тормоз върху теб. Не ти трябва такъв.

5.   Лепка.
Чудя се как още не ти е заискал отчети какво правиш, къде ходиш. Явно има някакъв натрупан страх от предишни връзки, че ако не е като бик в леглото, или не те изпуска от поглед, ще избягаш. Параноя го гони.
Сядай и говори с него. Ако известно време няма подобрения, изходът е ясен.

6.   Вие сте напълно несъвместими като характери. Единствения смислен съвет тук сигурно вече си се усетила какъв е, но искаш някой друг да ти го каже. Раздялата е единственото решение, независимо колко се "обичате".
Защото ако имаше сериозни чувства той щеше да се опита да те разбере най-малкото. Може да е свикнал така с някоя бивша, но ако си е набил в главата че това е нормално поведение във всяка връзка, този проблем е нерешим.

7.   За следващият ще пишеш, че въобще не ти обръща внимание и правите секс 25 пъти в годината. Няма идеални хора. Това, което те дразни в него, е мечта за други жени. С него си известно време, със следващият още известно време, докато и с него се разделиш. С всеки следващ, нещата ще са все по-зле, защото междувременно и годинките ти ще са повече. С течение на времето, ще се наложи да правиш все повече компромиси и накрая ще си с мъж, който е многократно по-зле от този. Обича те. Правите много секс, но с времето той ще намалее. В моментът в който родиш дете, тези, , проблеми'' ще ти се сторят песен. Помисли, струва ли си да изпускаш мъж, който те обича и няма ли да попаднеш на някой женкар и негодник!? Ако те обича много - не е добре. Ако не те обича - защо не ме обича. Мисля, че двама трябва да живеят няколко месеца заедно, но когато това продължи няколко години, неминуемо се разделят. Когато си живял с някого и опознал достатъчно, според мен, е добре да се скрепи тази връзка с брак. Трябва да знаете, че не може да се разделяте при всеки по-сериозен скандал. Ромите не сключват брак, заради социалните помощи. Но я си представи, че има закон, според който социални помощи ще се дават само при сключен брак! Животът си е твой, но е време да помислите за следващата сериозна крачка. А тя е дом и деца. Някой ще каже, че бракът е отживелица. Какво би ме спряло мен като мъж, да си взема багажеца и да те оставя да се оправяш сама с дете, или с деца, ако сме се сдърпали здраво? Нищо. Ще си плащам издръжката докато детето стане на 18 години и ще си намеря жена за секс.