До ловците на педофили
Последното видео на Цанов беше умопомрачително. Байганьовщината отново се надига под нови форми, наметнала вехтите си дрехи. Арогантността, грухтенето тип свиня, обидите, буйният и невъздържан характер, агресивността, натегачеството и комплексарщината са основните атрибути и на младото поколение. Завръщането на уличната култура, скинарсия манталитет и саморазправата като начин за доказване и валидация само потвърждават срива на образователната ни система и оглупяването на младежта.

Група тийнейджъри се обявили за „ловци на педофили“ с подкрепата на угоени, твърде нелицеприятни и мазни чичаци, на които основното им хоби е станало да залагат капани по социалните мрежи на възрастни мъже и да се саморазправят с тях на живо.

ТОВА Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!

Ако бяха малко по-умни, тези младежи щяха да си гледат уроците и да следват в добри университети, намирайки правилните за тях специалности. Щяха да формират свои групи по интереси и да имат някаква социална ангажираност, както и други сходни дейности. Но не. Поредните нискочели, малко чели и арогантни момчетии и комплексирани, добре затлъстели, вероятно отхвърлени от жени, мъже на средна възраст, които са решили да вършат работа, от която хал-хабер си нямат на представа, за която никой никога не ги е упълномощавал да я правят.

Колко морално е това, което правят:

1) 15-годишната Зора била стръвта!
2) Момчетиите и още някои зад кадър блъскат, удрят, търсят сметка и унижават публично хора „уличени“ в едно КРЪГЛО НИЩО!

По закон всяко 14-годишно момиче ИМА ПРАВО ДА ДАВА СЪГЛАСИЕ ЗА СЕКС, НА КОГОТО СИ ПОИСКА!

Чатовете по интернет не значат нищо! Там всеки може да си пише, каквото си поиска, на когото си поиска!

Момичето (стръвта) дори и да казва, че е на 13 г. това далеч не омаловажава ангажираността ѝ в разговора, прякото ѝ и непрекъснато участие в него, даването на съгласие за среща с мъж, който вече е виждала на снимка и чиито години са ѝ добре известни, откликването на сексуалните му намеци. Самият факт, че момичето провежда еротичен разговор с мъж, добре разбирайки какво прави (т.е. тя е осъзната за сексуалността си и сексуалните намерения на отсрещната страна) е доброволно съгласие от нейна страна разговорът да продължи в тази насока. Щом момичето разбира за какво иде реч и не слага край на комуникацията, а дори се съгласява за срещи с дадения човек, това за какво говори?

Всеки който иска да намери информация, може да бръкне и да я открие.

Психолозите са единодушни, че далеч не всеки случай на 13-годишно момиче или дори по-малко, което прави секс с по-възрастен, представлява насилие над личността ѝ! Напротив, момичетата добре осъзнават, какво правят, харесва им и за тях това е желано; половият акт е желан от тяхна страна и им доставя удоволствие, изборът им на партньор също.

Това, че 13-годишна прави секс не е престъпление. Престъпление е мъж над 18 г. да прави секс с 13-годишна СПОРЕД ЗАКОНА! Дори мисля, че 14-годишен ако прави секс с 13-годишна пак се счита за престъпно – НЕ Е ЛИ ТВЪРДЕ ОБЪРКАНО И БЕЗУМНО ТОВА? А е вкарано в законодателството.

Никой не може да ограничи личността на момичето. Ако е на 13 и ѝ се прави секс – свободна е да го прави, с когото поиска. Родителите имат право на КОНТРОЛ и са отговорни за нейната сигурност. Но правото на личността да избира свободно е неприкосновена. Това става въпрос за лицата, които СЪЗНАВАТ, какво вършат.

Тази Зора или там, както ѝ е името – УЧАСТВА В ШАНТАЖ! Както и другите въвлечени в тази дейност момичета, КОИТО НЕ РАЗБИРАТ, ЧЕ ТОВА, КОЕТО ПРАВЯТ Е ПОДСЪДИМО! Единственото им извинение е, че са още непълнолетни и техните действия не могат да бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Трябва да се разбере, че никой не стои по-високо от Бог и Майката Природа!

Жените, след появата им на цикъла, СА АБСОЛЮТНО ГОДНИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ!

Щом жената получи редовна менструация значи е вече ПОЛОВО СЪЗРЯЛА!
Никой не може да обори този факт! Това е все едно да отричаш изгрева на Луната вечерно време, твърдейки, че това е отблясък от Слънцето.

Оплодителната способност на жените и мъжете настъпва много по-рано от тяхното „пълнолетие“, което е социално възприета норма за зрялост! Но пълнолетието се отнася за равнището на съзряване на всеки един индивид ПО ОТНОШЕНИЕ НА/В ОБЩЕСТВОТО! Пълнолетието няма сексуално значение и контекст, а личностно такова. С настъпването на 18 г. за България човек получава обществени ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ, А НЕ ПРАВО ДА ПРАВИ СЕКС!

Дори законът не ограничава тези под 14-годишна възраст да правят секс. Законът дава права и пази ДЕТЕТО!

Такова 13-годишно дете, което ДОБРОВОЛНО ГОВОРИ С МЪЖЕ И УЧАСТВА В СЕКСУАЛЕН РАЗГОВОР И ОТКЛИКВА НА СЕКСУАЛНИ НАМЕЦИ И НАМЕРЕНИЯ, НЯМА!

***Детето по презумция Е НЕОСЪЗНАТО НА ТАЗИ ТЕМА.***

Щом добре знае за какво иде реч и доброволно откликва на всички намеци, даже ги „подклажда“, значи добре разбира какво прави. Т.е. има развита сексуалност и търси начини за нейното задоволяване.

Неразбирането на горното довежда до тази гротескна и незаконова форма на преследване и наказание на мъже, които „са уж педофили“.

Щом родителите не упражняват контрол върху децата си, щом им осигуряват технологиите за свръзка със всевъзможни хора, БЕЗ ДА НАЛАГАТ РОДИТЕЛСКИ КОНТРОЛ (каквито функции в мобилните и интернет системи има вградени), то те правят възможен достъпа на детето до порнографски материали и комуникация с хора от всички възрастови групи.

Никой няма правото да отнема безпричинно родителските права и никой не снема тяхната отговорност за възпитанието, държанието и действията на техните деца!

Случаят, в който дете прави среща с мъже с цел секс, ДОБРОВОЛНО, не се преследва от закона. Отговорността е на по-големия. Но дали той извършва престъпление, при положение че момичето желае еротични и/или сексуални действия с него?

И сега:

1) Представяне на момичета, по-големи от 13 г. за 13-годишни – ИЗМАМА! Заблуда.
2) Доброволно участие на момичето в разговор с по-възрастен мъж, което НАПЪЛНО РАЗБИРА ТЕМАТА НА РАЗГОВОР И СЕКСУАЛНИТЕ НАМЕЦИ И ЖЕЛАНИЯ на мъжа и откликва на тях.
3) Участие в среща на живо, в която добре разбират тяхната роля на „стръв“ и схемата, по която работят „момчетиите“, таке че съответния мъж да бъде вкаран в клопка, за да бъде целенасочено уличен и публично изложен като педофил, БЕЗ ДА СЕ СТИГА ДО СЕКС, БЕЗ МЪЖЪТ ДА НАСИЛВА МОМИЧЕТО, БЕЗ МЪЖЪТ ДА УПРАЖНЯВА АГРЕСИЯ КЪМ МОМИЧЕТО ИЛИ ДА ИЗПОЛЗВА НЯКАКЪВ ВИД МАНИПУЛАЦИЯ ВЪРХУ НЕЯ, ЗА ДА ОСТАНАТ НАСАМЕ И ДА Я ИЗНАСИЛИ!

Нищо подобно! Още в чат разговорите „невинното“ момиче, което се възприема и интерпретира от „ловците на педофили“ като ДЕТЕ, СЪБЛАЗНЯВА С ДРЕШКИ, ПОВЕДЕНИЕ И РАЗГОВОРИ ПО-ВЪЗРАСТЕН МЪЖ! Това е видно и доказуемо!

Момичето участва в тази „акция“ на своя глава с/без родителски контрол и БЕЗ ДА Е ЧАСТ ОТ СПЕЦИАЛИЗИРАНА ОПЕРАЦИЯ ПОД РЪКОВОДСТВОТО НА МВР И ТЕХНИ ПОДРАЗДЕЛЕНИЯ (ПОЛИЦИЯ, СДВР...)! Т.е. извършва престъпление, макар и да не знае за това. „Момчетата“ също!

Този Ален се изживява като някакъв закрилник на всички тийнейджърки в БГ, който има ексклузивни права върху тяхната девственост и сексуалност. Остава само публично да заяви, че никоя тийнейджърка няма право да се еве без негово разрешение!

Ще попитам всички „ловци на педофили“ ЧАРЛИ ЧАПЛИН КАКЪВ Е??? Педофил?

Ален, когато стане на 50 г. и ако жена му го е напуснала или в нея не е останало нищо женствено, което да го възбужда, той по кого ще се заглежда? По 40-50 годишните лелки? По бабичките на 60-70 г.? Или ще се заглежда по млади момичета и жени? Как мислите? Той, че не мисли, това е ясно. Тогава кой ще е педофила?

Никой няма правото да забранява на друг да търси сексуален партньор и да му забранява да бъде с когото и да било, стига въпросният човек да не използва някакъв вид насилие и/или принуда, точно както е уредено в закона!

Ален и другите пубери правят престъпление! Самите те извършват значително по-голямо престъпление, отколкото хората, които „залавят“.
Досега в нито един видеоматериал не видях някой от т.нар. „педофили“ да използва принуда, сплашване, сила и агресия спрямо момичетата.

Очевидно Ален има някакъв много сериозен проблем, включително и сексуален, който го кара да се изживява като Робин Худ.
Тези момчета вместо да се запознаят със законодателството, да потърсят специализирано мнение от юристи и криминалисти и да си седнат на задниците и да си гледат живота, извършват по-голямо зло, от това, срещу което уж се борят.

Проблемът не е само във възрастните мъже. Всеки има сексуалност и всеки търси начин да я задоволява.

Отговорността за децата се носи не от друг, а от РОДИТЕЛИТЕ! Както и тяхното ВЪЗПИТАНИЕ!

Реално истинските педофили, които злоупотребяват действително с деца, които не разбират и/или са безпомощни да се съпротивляват срещу насилниците си, „Робин Худ“ не ги лови! Лови някакви мъже, които открито заявяват сексуалните си намерения към вече съзрели полово момичета, които добре разбират за какво иде реч! Хубаво е Робин Худ да завърши право, а не да се превръща в поредния изтърван, зле възпитан и арогантен тийнейджър, чиито комплекси натриса на обществото и да не се превръща от „защитник на слабите“ в уличен хулиган и бияч.

А Цанов става все по-противен. Кани непрекъснато някакви крадци, мутри и престъпници и ги дава за пример. Сега щял да интервюира някакъв хакер, който налагал „такса спокойствие“. Думи нямам!

Съвсем сериозно мисля, че МВР-то трябва да обърне сериозно внимание на тази вече сформирана група „ловци“, а Цанов като пълнолетен е хубаво да бъде осъден за много добра сума в съда за злепоставяне.

Просто недоумявам как хора, които не разбират от една материя, се имат за прави и боравят с методите на престъпниците, за да „накажат“ „престъпниците“?

И НЕ, НЕ ОПРАВДАВАМ ЗАИГРАВАНЕТО С МАЛОЛЕТНИ! ТЕЗИ ЧАТ РАЗГОВОРИ СА ГНУСНИ И НЕ КОРЕСПОНДИРАТ С МОРАЛНАТА МИ СИСТЕМА.

П.П. Преди време в соц. мрежи попаднах на профил на момиче, красиво, което беше гримирано на снимката и изглеждаше на 17-19 години. Тръгнах да я опознавам с цел свалка. Оказа се на 13 години! Това престъпно ли е? Аз ли съм „престъпника“?

Коментари

101-139 от 139

121.   Кифльо има логиката на изнасилвач - Ама тя си го търсеше, вижте я как е облечена, вижте я как ме погледна...

123.   121, той има проблем с женския пол и затова не му е трудно да обвини малолетни момичета и техните майки вместо педофилите. Но ако бъде поставен въпросът за педофили, които изпитват сексуално привличане към малолетни момченца, тогава гледай как веднага ще скочи срещу престъпниците и ще защити децата жертви, понеже заради съвпадението по пол лесно може да се самоопредели с жертвата и да покаже съпричастност. Докато, когато жените са жертви, той неохотно би признал това заради мизогенните си наклонности.

124.   Как може да има "хора", които дават 5* на 110?

125.   71, разкажи, моля те, какво си направил, поне загатни. Сигурно е било много красиво да го съсипеш тоя ***.

126.   Аз също подадох сигнал до ГДБОП заради номер 110 ето тук https://www.cybercrime.bg/

Пратих мейл, в който прикачих скрийн шот и линк. Призовавам всички от вас да го направят, защто ако има повече сигнали срещу него има по-голяма вероятност да го проверят или поне да му следят и трафика. Имат му IP адреса от модератора, така че никакъв проблем не е. Вместо да му се обяснявате и цъкате с език, подавайте сигнали срещу него.

127.   84, не се чуди. Един професор ясно се изрази, че „80% от българите са д*били“. Националната статистика отчита 50 и нагоре процента функционално неграмотни ученици. Това са деца, които четат без да разбират смисъла на текста. Сега си дай сметка откъде им идват дефицитите? Детето е копие на родителите си.

Тази незаконно сформирана хайка от непълнолетни и пълнолетни ИЗВЪРШВАТ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ И СЪЗДАВАТ МНОГО ТЕЖЪК ПРЕЦЕДЕНТ В ОБЩЕСТВОТО.

От вас сега разбирам, че и в други градове в страната са се самоорганизирали младежи да залавят „уж педофили“.

РАЗБЕРЕТЕ: ТЕЗИ ЛИЦА НЯМАТ НИТО ЗАКОНОВОТО ПРАВО, НИТО УМЕНИЯТА, НИТО ЗНАНИЯТА, НИТО КВАЛИФИКАЦИЯТА И ПОДГОТОВКАТА ДА ЗАЛАВЯТ ПЕДОФИЛИ! „ЗАЛАВЯТ“ ХОРА, КОИТО САМИ СА ВКАРАЛИ В КАПАН И СА ВЪЗПРИЕЛИ, ЧЕ СА УЖ ПЕДОФИЛИ!

Уличаването на някой в педофилия и в извършване на блудствени действия се прави от КОМПЕТЕНТНИ, КВАЛИФИЦИРАНИ И ОТОРИЗИРАНИ ХОРА И ИНСТИТУЦИИ!

Това, че има такива опасни индивиди в обществото като номер 71, склонни към насилие, е един от общите ни проблеми за справяне. Общество от насилници се нарича варварско общество, а хората в него „ВАРВАРИ“; другото значение на див, жесток и нецивилизован човек.

Истинската педофилия обикновено не се случва на улицата по начин, видим за обществото:

„Предполагаеми 20% от американските деца са били сексуално малтретирани, като педофилия, най-често парафилия. Правонарушителят обикновено са семейни приятели или роднини.“

Тук н73 много добре описа характерното поведение на типичния педофил:
„Нямате работа 1) да се кикотите "за майтап", 2) да си пишете "ей така", 3) да си играете игрички заедно, 4) да се правите каквото и да е.“

Ще попитам 71, той как определи дадения мъж за педофил? На момента си хванал някой в крачка? Как е станало?

Ако наистина си станал свидетел на мъж, който видимо обарва дете, детето стои като замръзнало или пищи, а той продължава със сексуалните намеци и това се случва някъде на по-скришно място (макар че няма значение къде се случва), то си направил добро и те поздравявам. Но дали случаят е такъв?

Саморазправата не е начин за справяне, с който и да е проблем. Тя може да доведе до много по-тежки последствия.

Затова има полиция, следствие, прокурор, съд.

Това, което реално става е, че тези хлапетии си навличат гнева на много хора и извършвайки престъпление към конкретни лица, което няма да бъде санкционирано от органите на реда, това ги поставя в голяма опасност.

Ако си мислите, че някой изигран мъж, на който хлапетиите са му поставили капан в „Elmaz” и „GEPIME” (сайтове създадени изцяло за възрастни!) и са му провалили живота и семейството, ще остане трайно безучастен към тяхното беззаконие, много се лъжете. Въобще няма да се учудя, ако сега пишещите тука лелчета след време започнат да оплакват Ален, казвайки как той бил добро момче и как „вършел“ работата на полицията! А като гледам той не е единственият, който ще пострада.

Включете си новините и вижте 14-годишно момче от Благоевград, наръгано с нож от връстници.

Явно в България трябва да почнете да погребвате децата си, за да разберете, че БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАШАТА БЕЗОТГОВОРНОСТ КАТО РОДИТЕЛИ, ДЕЦАТА ВИ СА СЕ ПРЕВЪРНАЛИ В БЕЗНАКАЗАНИ ПРЕСТЪПНИЦИ. След това някой ги убил. Ами когато работиш с методите на ъндърграунда, бъди готов да се лее и твоята кръв.

АЗ ТУК АПЕЛИРАМ КЪМ ВСИЧКИ ДА ТЪРСИТЕ ЗАКОНОВИТЕ НАЧИНИ ЗА СПРАВЯНЕ С ПРОБЛЕМА, но очевидно българина разбира само от бой.

Вие ама наистина не разбирате, че това, което каза номер 29 е самата истина:

„Тея го правят само да стават известни и да печелят симпатиите на малките пички които сами да искат секс с тях защото ги мислят за големите спасители, хаха. Тая мода бързо се появи из цялата страна последните месеци и със секс със непълнолетни намазват точно тия малките бандюги. Повтарям че това е истинската цел а не да ловят педофили. Ама Ганка зад екрана не разбира истинската цел на тея видея. Против педофилите съм, ама тука не вдявате за какво е цялата работа и ги мислите тия непълнолетни хулигани за герои и спасители.“

Същата е Зора: „Аз като чух за тези момчета, реших веднага да се включа! Не може така, трябва да съм полезна...“ :D

Тази Зора затова ли беше така предизвикателно облечена и нагласена пред камера и на съответната среща с „уж педофила“, ако че е на 15???

Всичко това, което виждате заснето от тези момчетии е с точно такава цел и точно такива резултати получават – повече женско внимание от НЕПЪЛНОЛЕТНИ!

Те го играят и „мацките“ им връзват успешно.

Ако не виждате детската манупилация, то е ясно защо не знаете, че 10-годишната ви дъщеря вече е без химен и пуши редом до всички свои съученички в междучасието пред училището. Вие даже си нямате идея за това, какво се случва с децата ви.

Българката наистина е на толкова ниско интелектуално равнище, че възрастни майки се заблуждават, гледайки тези видеа и си викат какви герои са тези момчета и как вършат работата на цялата държава ;D;D;D

Но и няма как да е иначе, когато средното равнище на българина е на ниво бачкатор.

Имаше по-горе един мъж, които заявява себе си като психолог. Човеко, ако си завършил „Северозападналия университет“, „Югозападналия“ или дори СУ, а са ти писали по милост 3-ка, то не афиширай, какъв голям специалист си. Лично аз имам в обкръжението си психолози.
Българинът страда от жесток конформизъм!

Питам всички тук, на които пяна им излиза през устата:

Защо уличеният в педофилия собственик на детски парти център в центъра на София е на свобода и нищо особено не му се е случило, включително и никой не го наблюдава него дали продължава да има досег във всекидневието си с деца?

Този случай е представен лично от човек, работещ в ГДБОП.

А момчетиите изземват телефона на единия и скролват на екрана в апликацията ЕЛМАЗ или ГЕПИМЕ (които са създадени за възрастни) и показват на всички нас как дадения мъж е писал на десетки профили, заблуждавайки всички вас, че това са профили на НЕПЪЛНОЛЕТНИ, КОЕТО Е ТОТАЛНА ЛЪЖА! Но човекът вече е „уличен“ в педофилия и злепоставен пред цяла България!

Ако на номер 71 такива дечурлига му скроят такъв номер, дали няма да иска да ги „убие“? Но иначе тука го играе на много морален. Дали същия той, ако 16-годишна му се сваля и има възможност да я оправи „незабелязано“, няма да се възползва?

Но лелчетата избухват във възторг и аплодисменти от такива „мъжаги“!

Темата я написах за тези, които са се САМОПРОВЪЗГЛАСИЛИ за „ловци на педофили“, ВЪОБЩЕ БЕЗ ДА СА ТАКИВА И БЕЗ ДА ИМАТ, КАКВОТО И ДА Е ПРАВО ДА СЕ ЗАНИМАВАТ С ТАКАВА ДЕЙНОСТ! Ако някой иска и изпитва силно желание да плюе срещу педофилите, да си пусне тема, в която да плюе, колкото душа му сака. Но специално повдигнах въпрос за действията на тези момчета, защото нещата ще ескалират до много по-лоши неща.

**********
ДЕЦАТА СА ВИНОВНИ ЗА СВОИТЕ ПОСТЪПКИ!

Ако децата не бяха виновни за постъпките си, то ВЪОБЩЕ НЯМАШЕ ДА ИМА НИКАКВА НУЖДА ОТ ВЪЗПИТАНИЕ. И тогава, каквото и да направеха децата, обществото щеше да им прощава.

РОДИТЕЛЯТ Е ОТГОВОРЕН ЗА ВЪЗПИТАНИЕТО НА СВОИТЕ ДЕЦА!

ОТГОВОРНОСТТА НА ДЕЦАТА СЕ НОСИ ОТ РОДИТЕЛИТЕ И/ИЛИ НАСТОЙНИЦИТЕ!
Когато децата сами създават повод и се вкарват в опасност, родителят трябва да се намеси.

А ТОЗИ, КОЙТО ИЗВЪРША ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, НЕЗАВИСИМО КАКВО Е, ТРЯБВА ДА БЪДЕ СЪДЕН.

***********

Това, което номер 78 каза, важи в пълна сила за всеки един аспект от нашия живот. И точно защото, ако попаднеш на „неправилния човек може да ти се случи всичко“, точно заради това има убийства, които остават неосъдени, има изземване на частен бизнес без последствия за извършителите, крадци остават ненаказани, корумпирани политици и държавни служители остават на свобода, необезпокоявани от когото и да било. Т.е. ТИ толерираш по този начин БЕЗЗАКОНИЕТО!

Имаше преди години една партия, която издигаше лозунга „РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ“. Виждам, че още българското общество не е дорасло за това.

П.П. Сега виждам коментар номер 110. По никакъв начин не призовавам към педофилски действия и не оневинявам извършителите на сексуален тормоз. Мисля, че това ясно си личи от коментарите ми и моля такива коментари да не биват допускани, а само по темата.

От Автора

129.   Номер 121, защо пишеш за себе си от трето лице? Ти в кое друго мнение в темата си писал(а) "Ама тя си го търсеше, вижте я как е облечена, вижте я как ме погледна"? Ще се самоцитираш ли като доказателство? Аз не виждам да си писал(а) такива неща из другите мнения.

- Кифлоприземител

131.   Грейте сега. Сигналите ще се подадат, но това ще доведе до обратното. Човекът е сошъл тук да търси диалог и да разбее чуждата гледна точка. Така само ще се затори още повече и не дай си Боже да тъси начин да се отдаде на страстта си. Няма нужда от тояга, ако сам не разбира проблема, тоягата самоще го озлоби. Зажалост много от тези тъмни страници на обществото са недостъпни, хората ги крият и нормалният човек не може да разбере какъв е този проблем, че съществуа!

Авторе, пак поставям въпроса с моалният избор. Многото думи нека не бъдат опит той да се замаскира. Да, може момичетата на 13 да имат физиката на жени, но нямат акъла. Това го разбираме като станем на 21, когато фронталния дял на мозъка завърши развитието си и човек е способен в пълна степен да разполага с волята си. Преди това ти имаш пред себе си тела, но не и завършени личности. Не го казвам аз, казва го опитът на всеки, стигнал над 21 години...

Загова е проблем да се търси морал, където го няма. Моралът има цена, високата култура има цена, и тя е приоритизирането на дългосрочните ползи пред краткосрочните. Това може да значи и че нечий нагон ще остане незадоволен , но и значи, че ще имаме романи, симфонии и духовна култура. Която трае вечно, за която си струва да си жерташ и без това умиращото тяло. Ако неси си азвил сетива за нея, това е поправимо и осмислящо дори. Не е поправимо психологически да пренърнеш едно невинно дете в лолита с психични растройства, траещи цял живот. Като дето има нагон към теб, това е тъкмо причината ти да го опазиш. А не като звяр да му се нахвърлиш.

132.   Това българите наистина сте много объркано племе. Готови сте и под мостовете да живеете, да ходите гладни и жадни, но само и само мръсотия да създадете на ближният си. Константин ИРЕЧЕК е бил прав като е казал, че българите развалят всичко хубаво и живеят само да създават проблеми на останалите!
Има органи които се занимават с тези неща. Не е работа на Сульо и Пульо да се правят на полицай, следователи, обвинители и съдии. Заемете с личните си проблеми и си стоите в собствените локви. Направихте България страна от четвъртия свят, единствената. Недоразвита, изостанала тотално, пълна с нарциси от които не става нищо. Несретници които броят залъците на другите и вечно им е крив друг, били под робство, били под комунизъм, били под ... малоумници. Да има природни закони и ние не можем да ги променяме!

134.   Това ми звучи повече като защита на педофилите, а защо не и проста провокация. Все пак не мисля, че точно „ловците“, а МВР трябва да се занимава. Гражданското правосъдие не винаги води до нещо добро. Една симбиоза също не е проблем.

135.   Относно 110, със сигурност тук има хора които могат да се запознаят с него от близо....

136.   131, аз желание за диалог от негова страна не виждам, а само провокации, закани и очевидни девиации.

137.   Авторе, като държавата нехае , народа се оправя както може.
Тежко и горко на жената взела мъж, който цъка из разни сайтове и си чати.
Ако сваляния е момче, каква ще ти е логиката? Или и той има цикъл, облича се провокативно?

138.   Авторе с теб съм да знаеш, много добре им го каза ама закостенелите мозъци в БГ не са дорасли да мислят логически и те обвиняват че си педовил. В Русия има граждански движения стопхам против паркиращите по тротоарите, съставени предимно от ученици но в България няма такива защото както автора писа тези организирани банди от ученици в БГ с отнемането свободата на един човек и упражняването на физическа сила върху него лесно получават симпатиите на малолетни и непълнолетни момичета, които ги боготворят както боготворят побойниците от горните класове в училищата и после праят секс с тях. Ами нищо чудно ако наистина се стига до секс между невръстни момичета и самопровъзгласилите се за ловци на педофили, без родителите им да подозират кой в крайна сметка отнема девствеността на дъщерите им и им го слага всеки ден навсякъде. Да ама ако тези организирани банди се занимават с паркиралите няма изгода за тях, защото веднага губят интереса на непълнолетните си почитателки и вместо това ще си навлекат гнева на хиляди хора с автомобили. Нима мислите, че тези момичета от различните градове които служат като примамка отдавна не са загубили девствеността си? Мама и тате ги мислят за невинни девствени момиченца които мислят за кукли и играчки, да ама много добре ги виждам моите от класа и другите от паралелки какви са курвички с извинение. Аз девствена съученичка не познавам, да ама в коментарите горе се реве че докато не навършат 21 години не осъзнават какво праят и този който практически прави секс с тях се възползва от тяхната невинност. Е добре бе ама кой, мислите че си ляга с тези непълнолетни момичета? ами точно побойниците от горните класове, който друг! Ако се праят на биячи не срещу пенсионери или по-млади смачкани типове в отдалечени крайблокови пространства или в горички, ами върху паркиралите на тротоари на оживени улици лесно може да попаднат на мутри и да ядат такъв бой, че после родителите им ще ги оплакват цял живот. Аз съм против педофили и изнансилвачи и всичката долна зган ама тея побойници днес отвличат хора и ги удрят и снимат действията си по клопове и се гордеят с това, а утре ще станат престъпници и ще се чувстват ненаказани защото полицията ги търпи сега и не им държи сметка като нарушават законите със саморазправа.

140.   Думите на 132 само потвърждават това, което казват номера 32 и 59.

Като споменава за нарциси, всъщност педофилите са точно едни нереализирани нарциси, за които просто е по-лесно и комфортно (най-меко казано) да имат интимни отношения с човек, който все още не е завършена личност и не е способен да разполага в пълна степен с волята си. Номер16 и още някои хора добре са обяснили нещата.

141.   И нещо за Иречек, ако модераторът позволи:

https://novotopoznanie.com/lie-bulgarian-history-is-repeated-100-years-and-this-is-no-accident/

142.   Ми набедените педофили да ги съдят. За клевета се лежи до 2 години, ама може и 5 понякога. И да видим. Щп не съдят? Тея са на улицата от година и нещо вече. Да дойде, да каже че аз съм педофил! А де? След 40 минути съм с двама адвокати и до ден ще има дела и 6 цифрени искове. Така ще ги обуя, че от наследството за вниците ще имам да взимам. Ама нещо май пеидатата не искат .. Що ли? И кво? Полицията НИЩО не прави, ама сега ревем, че някой прави. Щели да станат престъпници, а у, не знам си кво ... айде бе!

143.   138,къде видя да отвличат някого?
Просто ги показват какви са, да им лъсне перверзността.
Всичките тук нападат момичетата, че не били девствени , че се обличат вулгарно, ами ако ставаше въпрос за момче и да му пише някакъв чичак?

144.   Хубаво сте дали място за размисли на педофила, утре като се явят и некрофили, зоофили и всякакви други извратеняци, гледайте да уважите и тях.
И спирайте постовете на всеки несъгласен с "прогресивното" им мислене!

145.   Авторе, аз самия съм жертва на педофил и не съм бил тъпак на 14 години, момче съм и съм вярвал на тоя човек който ми беше частен учител и ме водеше в тях да.. учим, а родителите ми му вярваха още повече и двамата работят и нямат време да се занимават с мен, имат го за много свестен и каквото аз кажа против него никой не ми вярваше! Няма да казвам подробности защото е гадно, имах изпити и нямах избор, така че не ми защитавай тези гадове които използват децата, защото лъжат и винаги 1 дете има респект към по възрастния и мисли че той прави нещо за негово добро даже да не разбира защо го прави, той е по големия и не можеш да направиш нищо! И Нищо не ги оправдава тея идиоти! Тоя гад ми скапа живота и НЕ СЪМ го провокирал с нищо! И на тва отгоре заплашваше че ще ме убие, ти наясно ли си кво защитаваш в момента? Всички педофили трябва да се кастрират щото те няма да спрат докато има такива дебили които даже ги оправдават ти нормален ли си ве? Бих ти казал много други неща които ми идват одвътре но ти си чисто луд и не разбираш значението на престъпник и жертва докато ти не станеш жертвата което ти пожелавам и заслужаваш!

146.   @110 Аз сам момиче на 12. Може ли да се запознаем?

148.   Номер 145, никой не оправдава никого. Или и ти не си прочел добре, какво съм писал, или не си разбрал текста. Утре и ти може да бъдеш „изловен“ от такива ловци, докато си търсиш приятелка по интернет.

Ще се опитам да го обясня за последен път:

Ти си бил жертва на класически педофил и педофилия. Обикновено това е познат човек, роднина, преподавател, познат на вашите, настойник, попечител или такъв, при когото временно са те оставили, за да те наблюдава. Педофилите се открояват по действията си и подхода, който използват. Такъв е този от детски парти центъра.

Тези „заловените педофили“, които ги гледаш по видеата, са мъже, които биха изч*кали всичко женско де що мърда у тези сайтове, независимо дали е на 12 или на 52 г.! А някои вероятно и мъжко. Лично аз не разпознах измежду тях да има типичен педофил. Някои може би имат влечение към непълнолетни, но не изглежда да бъдат опасни, съдейки по действията им.

В реалния живот никоя нормална ученичка не само няма да иска да се срещне с такива състарени и занемарени мъже, ами дори да си „чати“ с тях! Какво остава сама да инспирира “dating”?

Помниш ли какво каза Зора за единия? – “От устата му излезна миризма на гроб!” Или нещо сходно, но смисълът е същия. Е? Щом на Зора тези мъже ѝ изглеждат толкова отблъскващо, на другите тийнейджърки как биха им се сторили?

Тези непълнолетни момиченца много добре разбират, какво правят, много добре проумяват, че това са забавления за възрастни и че са неправилни неща за тяхната възраст, но това не ги спира. И да говорим за неосъзнатост тук от тяхна страна е глупаво. Същите тези си уреждат срещи с възрастни мъже на около 30, а някои и на 50 г.. Целят се точно към физически добре сложените мъже, към които се стремят и всички останали жени. Това са вече порасналите момчетии и мъже над 20 г., които са добре натренирани във фитнеса, с добър стайлинг и с много последователки в социалните мрежи. А спят и с по-стари ЗАРАДИ МАТЕРИАЛНИ ОБЛАГИ, СРЕЩУ ЗАПЛАЩАНЕ!

Това, че някое момиче ще тръгне да се среща с такъв отблъскващ индивид, е пълен абсурд! Ама тя си мисли, че той е правият, за нея всеки голям е авторитет и други такива дъра-бъра… Хайде моля ви се. Вие сериозно ли?

Малките са същите като големите – наконтени, стремящи се да се харесат и да оберат погледите, разюздани, целящи се в топ 10% от батковците (а някои и в мъжете), харесващи бед-бойчета, кафенца, цигарки и алкохол. Всичките са с маникюр, „детски гащи” тип ПРАШКА, топирани коси и дамски чанти.

За съжаление номер 110 е прав, когато казва, че това не са деца. Те наистина нямат поведението на деца, а даже и разбирането, че са такива. Какво дете е това, което майка му още със свалянето на памперса му е наденала прашки, пратила го е на училище на 7 като пр*ститутка, на 8 вече има мензис, а на 10 прави gang-bang в училищния кенеф със съученици? А момчетиите на 8-10 л*скат на порно и опипват ученички!

Миналата година ей такива „деца“ бяха точно пред мене в трамвая, момиче и момче, и зяпаха в телефона на МОМИЧЕТО, и гледаха порно видеа (свалени на телефона!) със споделена слушалка за всеки по една тапичка в уше. По едно време стигнаха до едно порноклипче на някакво момиче (self-made) и момчето каза “Я, я! Коя е тая, бе?”, взирайки се в екрана, за да я види по-добре. Явно позната на момичето!

А онзи ден в парка две “дечица” се срещнаха с кученцата си и започнаха да “движат” заедно и да бъдат ”гъсти”. Момичето се беше направила на “тупалка”, а момчето го играеше бедбойче с премрежен поглед и една нацупена физиономия, сякаш целия свят му е крив и само ако му се изпречим на пъти, “ще ме трупяса”.

Къде са детските игри и забавления?

РОДИТЕЛИТЕ СА ВИНОВНИ ЗА СЕКСУАЛИЗИРАНЕТО НА ДЕЦАТА ОТ ТОЛКОВА РАННА ВЪЗРАСТ!

Номер 72, защо не вземеш да пр*днеш малко по-силно в тези “гащички”, да видим дали тази връв, където си я наденала на з*дника, ще ти опази панталона? А отпреде същите тея гащи ти се набръчкват и ти се навират между срамните устни, нали? Мр*сница! Я кажи ти как си слагаш дамските превръзки на тея “гащенца”? А на вашите 8-10 годишни момиченца в цикъл ТАМПОНИ ли им навирате отпред? Ало! Ти чуваш ли се какви ги говориш? ПРАШКИТЕ БИЛИ ГАЩИЧКИТЕ НА МАЛКИТЕ МОМИЧЕНЦА??? Хайде да не те псувам.

На същите тези момиченца “официалния” им панталон е станал йога-клинът, точно както каза Кифлоприземителя. И то не само за малките, но и за възрастните. Всичките сте с “ТОПЧЕ“ ДО ПЪПЧЕ, а надолу с впито йога-клинче ВЪРХУ ПРАШКИ, на което ясно ви се отпечатват двете бузки, срамните ви устнички и „хълмчето“! Колко сладко!

И после защо възрастни мъже задиряли ученички. Ами кой ги съблазнява? Нима готиният 30-годишен батко с развит инстаграм профил сам се „подпичква“ на „пичките“? М? Или по-скоро те му се свалят? А някои д*хат срещу пари.

Самопровъзгласилите се „ловци на педофили“ правят всичко това с цел собствен ПР!

Не залавят педофили, а съсипват семейства и човешки съдби. Това че някои от мъжете, показани там, имат мерак да пробват с ученичка, не ги превръща директно в педофили.

В обществото по-скоро се случва обратното: 12-18 годишни ученички СВАЛЯТ ВЪЗРАСТНИ МЪЖЕ И ИМ ИЗПРАЩАТ ГОЛИ СНИМКИ! А някои от тях колекционират п*шки на снимки.

П.П. Моля, хората, които не могат да четат с разбиране, да се въздържат от писане.

Автора

149.   Направо си е опасно мисленето на някои мъже. За тях възрастови граници няма, но те вътрешно знаят, че това, което правят е грешно и се опитват да намерят всякакъв начин да се оправдаят.

Надявам се само децата да са в безопасност!

150.   Авторе, ти си много тъпо парче.
Ще си намериш и ти майстора, докато зяпаш дечурлигата с какви "гащички" ходят.

151.   Тъпотията е безкомпромисна в България!
Автора не защитава педофилите, опитва се да обясни, че не е работа келеши да се занимават с това, има си органи и институции. Но по стар български обичай е по- лесно да се оплюе някой, па дори и прав отколкото да се проумее заяо тъпият българин се чувства роб, прекаран и все някои му пречи да живее човешки...
Аршин Малалан

152.   Сега ще ми набиете единичките, но да си кажа мнението. Защо ли си мисля, че непедофил не би се възмутил от тия момчета или най-малкото ще му е маловажно и няма да се интересува. Ако някой го е жегнало точно това и му е толкова важно и толкова се е загрижил за педофилите (сякаш тяхното дело не е много по-гнусно), за мен си е или явен, или неосъзнат педофил. Това, че видиш ли ти не си педофил, ама много си се загрижил за тях и не било правилно така е параван, зад който стои (не)осъзната педофилия, която може би и човека не иска да си признае. Само на педофил би му било жално на педофил, защото подсъзнателно се припознава. Само педофил би говорил, че едва ли не децата не са деца и сами са си виновни, а педофилите някак се оневиняват. КП е по-различен случай. Той обвинява момиченцата, че си го заслужавали, не защото е прикрит педофил, а защото проектира недоволството си от жените върху момиченцата. Но това е друга тема.

Колкото до тия педофили, знаете ли, че "благодарение" на тях като аудитория има отвличания на деца, които после ги снимат в педофилско порно, издевателстват над тях и ги качват в тъмната мрежа? "благодарение" на тях много животи и то детски са опропастени. Много деца са и убити по жесток начин. Колко майки са разплакали. Най-лесно е да кажем, това не е начина. Ама когато този, който трябва да свърши работата, не я върши, какво се очаква от нас? Просто да ги оставим да прилъгват децата ли? Ако дори един педофил се е замислил след теи техни действия и е пощадил дори и едно дете, това не е ли геройство? Целта оправдава средстава. А и защо да ги жаля тия ненормалнци, като те са си за бесилото? Не е казано, че като няма насилие, не е педофилия. Прилъгването на дете и възползването от неговата неосъзнатост, неопитност и наивност пак си е педофилия. И да, децата под 16 са си деца. Да имат гаджета и да правят секс с връстници е ОК, ама 50-годишен мъж каква работа има с дете на 16? Ако зависеше от мен, трябваше да има кастрация и доживотен затвор за такива.

Осъзнатите и неосъзатите педофили да ми бият единички, колкото искат, но това е ненормално, извратено и аморално.

153.   Номер 152, и ти лъжеш като някои други в темата. Никого не съм обвинявай, както твърдиш. какви "проекции",какви 5 лева? Първо прочети внимателно и дословно моите мнения, ако трябва и по 2-3 пъти, после осмисляш всичко написано, като същевременно изтриваш от съзнанието си всичката предубеденост, с която подхождаш. Накрая идваш и пишеш едно извинение към мен, задето си съчинил и изопачил нещата в мнението си по мой адрес.

Между другото, и преди е имало подобни теми в Сподели и сега намерих една от миналото лято, където също бях описал подробно случая с 12-годишната дъщеря на съседите ми тогава, които се изнесоха от срам какви ги е вършила дъщеря им:
http://spodeli.net/1/story-161000.html

Има множество интернет страници, където млади непълнолетни момичета се продават срещу пари, т.е. буквално проституират, макар че те го описват с по-заобиколни и завъртени изразни средства: "придружаване на почивки" и "споделяне на луксозни пътувания". Например seeking.com е едно от тези места, където съм виждал да имат профили две момичета от моя квартал, които са все още ученички. Много родители не подозират, че дъщерите им отдавна не са девствени и вършеят съмнителни типове наред.
Преди няколко години често бях на гости и съм нощувал у мои познати студенти в студентските общежития в Пловдив и тези на ТУ - София, като съм се нагледал на всякакви потресаващи картинки. Момичета на по 17-18 години се предлагат срещу 20 лева на час или 50 лева на нощ, търчат по гащи и джапанки от стая в стая, пияни до козирката. Някои от студентите пък се изявяват като сводници и предлагат на другите да си "легнат" с въпросните студентки, с обещанието как "правят всичко". В това време мама и тати на село правят компоти, за да ги пратят след това на "доброто ученолюбиво момиче". И това са момичета, които уж следват да стават бъдещи инженерки и за които се предполага, че би трябвало да са една идея по-умни и сериозни от момичетата от повечето други специалности. А жалката истина е, че повечето се записват да следват нещо, само за да купонясват и да си осигурят още няколко години издържане от родителите си, без да работят. Имаше и сериозни хора там, но бяха малко на фона на купонясващите и вършещите "пакости" нощем. В една такава бележита вечер, когато "Реал" - Мадрид бяха в София и победиха "Лудогорец" с 1:2 като гости, пичът, при когото бях на гости в общежитията на ТУ - София, дори доведе една такава пияна малка пикла и ме питаше дали я искам безплатно за през нощта. И онази се хили в това време като пълна глупачка. Голям смях. Бас държа, че родителите ѝ много се гордеят с нея и изобщо не познават истинската същност на дъщеря си.

- Кифлоприземител

155.   "Психолозите са единодушни, че далеч не всеки случай на 13-годишно момиче или дори по-малко, което прави секс с по-възрастен, представлява насилие над личността ѝ! "

Дотук стигнах и няма да чета повече. Авторът на темата е с педофилско мислене. Имах такъв познат, на 50, а ми обясняваше как 14 годишните са зрели за възрастта си.. Сиктеросах го, защото няма какво друго, но ако имах доказателства, щях да подам сигнал в полицията срещу него. За жалост, не се влиза в затвора заради начин на мислене и желания...Има многоооо прикрити и нереализирали желанията си болни мозъци, които уж изглеждат нормални, даже семейства имат, но са с болни души.

156.   Модератор, авторът на тази публикация е за затвора. Изпрати данните му (и на себеподобните му) на полицията и премахни тази гнусотия!!!

Мод: вече е пуснат сигнал.

157.   Здравейте в тик ток има един господин 82 набор, който зарибява малолетни момичета и момчета...
Казва се Мирослав, а се подвизава с никнейм:
г-н Генерал, от Русе, човека е със съмнително поведение, и до колкото знам не е добре със главата, но не е освидетелстван.
Към кого да се обърна да го изобличат

158.   Автопе, на много компетентен се правиш, но не си. Първо, 13 годишна да спи с 14 годишен НЕ Е престъпление от гледна точка и на закона, защото и двамата са под 18 и второ не става дума дали момиче на 13 е съгласно да прави секс с мъж на 40, а че мъжът лесно може да я манипулира предвид възраста и опита си. Точно по тази причина законът е създаден, да защитава децата под 14 от всякакви типове. Да не говорим за емоционалните последици за това дете. Не те знам на колко години си, но под 14, хората са деца и като такова имат право на закрила от обществото и от закона, без значение самите те за колко "големи " се имат. А за физическите последствия от такива отношения има ли смисъл да говорим. Сигурно нямаш идея и дано никога нямаш, как се отразява един аборт на 13 годишна.
Колкото до групите ловящи педофили, не съм запозната с конкретната и с методите им на действие, но щом ги има, явно полицията не си е свършила работата и се е наложило тези момчета да вземат нещата в свои ръце, за да защитят собствените си сестри. Човек не се събужда просто така с идеята, че ще стане ловец на педофили, най-вероятно някоя негова роднина е станала жертва и тъй като полицията не е взела адекватни мерки, той и приятелите му са взели нещата в свои ръце. Така, че лесно е да съдиш, защото не става дума за твоята сестра или дъщеря ама ако утре тя стане жертва на такъв тип, дали няма да си първият, който ще крещи за наказание?

159.   Хората, които скачат срещу автора, нека ви питам. Представете си, че се запознаваме, сприятеляваме се, и всеки път като се видим, аз ви предлагам да пушите трева. Отказвате, та отказвате, но един път се съгласявате. И в него момент, аз ви лепвам белезниците и ви казвам "аз съм полицай! ". Е няма ли да имате какво да кажете?

А това дали било нормално 60 годишен или колкото там мъж, да иска да прави секс с млади жени. Ми нормално е. А с кого да иска? С менопаузиращи баби ли? Той още може ли да прави деца? Може. Значи има привличане към жени, които са в оптимална детеродна възраст. А това е до живот.

Не знам от къде хората са си наумили, че един мъж като одъртява, значи непременно трябва привличането му да върви заедно с годините му. Всяка статистика показва, че не върви. Абсолютно всеки мъж, който няма някакъв фетиш към лелки/баби, намира за най-сексуално привлекателни, жени между 16 и 24. Като това 16 е доста плаваща цифра, понеже има и 14 и 15 годишни, дето изглеждат като 20 годишни. От друга страна има и 20 годишни, дето мязат на 12 годишни. Към тях привличане - йок. Кой му дреме, че са на 20, като мязат на 12?

161.   Тук или половината са роми, или са педофили.
Трябва да се забрани сексът с момичета, ненавършили 18 г.

162.   Естествено, че има всякакви извратени хора и от двата пола, но аз така и не разбрах точно при тези показани случаи с подставеното лице (пишат някакви момчета на по -16-20 години, както и момичета на 16-18 години) какво е действителното престъпление по Закон? На срещата се изтипосва пълнолетна жена или момиче малко преди навършване на пълнолетие, а не 13-годишно момиче. Част от задържаните пък са на 30-40 години. В повечето видеа дори самите момчета и млади мъже сами си признават пред камерата и пред полицаите, че ЛИЧНО ТЕ са писали в страниците за запознанства, което още повече развързва ръцете на адвокатите да докажат, че задържаните мъже изобщо не са си писали с малолетно момиче.

В едно от видеата 17-годишно момиче също твърдеше на колко години е и как се е представяла за 13-годишна. Съдът работи с фактически доказателства, каквото е личната карта на тези момчета, мъже и момичета около пълнолетната възраст. Съдът не може да вкара в затвора някой, който си е писал по интернет с несъществуващо момиче на 13 години, още повече, че в почти всички случаи това всъщност са били момчета и млади мъже, а не малко заблудено момиче.

То, всеки може да заяви, че е Лабрадор на два месеца или извънземно на 5000 години, но съдът взема предвид истинската възраст в документите за самоличност, както и истинския пол на подставеното лице. Законът е повече от ясен: "Невинен до доказване на противното". Какво точно може да докаже съдът в случая? Няма същински извършено престъпление, просто някой се е явил на обществено място на уречена среща, а "13-годишното момиче" се оказва 17-годишно момиче или 18-годишен мъж (които към днешна дата са пълнолетни граждани).

Полицията обаче някак си мълчи с наведена глава в случаите, които според Закона са престъпление, а именно: пълнолетен да се съвокуплява с малолетна, както правят огромна част от младите в България, например някой батко от горните класове или студент се "такова" с малки ученички. И това се счита за нормално дори и от родителите им. На 22 години имах 15-годишна приятелка, но бях готов да я чакам да стане пълнолетна и не сме си позволявали волности. Обаче точно някои от тези пълнолетни "ловци" чукат малолетни и за това никой нищо не казва. Деяние, което се случва наистина, а не е просто теория или намерение по интернет.

Дори в средата на 90-те, когато бях в гимназията, повечето ми съученички на 13-14-годишна възраст вече не бяха девствени, а ги чукаха ученици от горните класове или пълнолетни мъже. Една съученичка дори роди на 14 години от някакъв 30-годишен и не завърши 9 клас. :) Още тогава нещата бяха плачевни, а сега не ми се мисли колко по-рано се праскат малките пикли в тези разюздани време на лесен достъп до порнография от телефона в джоба. Както писах и в мнение 79, в класа на племенницата ми и съседни паралелки имаше случаи на 10-годишни момчета, които черпят съученичките си да им въртят свирки по пейките в междублоковите пространства, склоняват ги да ги снимат на видео с телефоните си и част от момичетата са се съгласявали с охота. Племенницата ми затова и спря да дружи с онази компания. Най-лошото е, че дори ученици в 1-2 клас зяпат порно в междучасията, но вина имат и родителите им, които им бутат телефони в ръцете на твърде ранна възраст, за да "ги оставят на спокойствие", т. е. родителското тяло по този начин си купува "свободата" да не отделя време на собственото си дете.

Иначе и на мен са ми писали някакви съмнителни малолетни, но никога не съм поддавал и съм им отвръщал да си търсят някой на тяхната възраст. Дори и жени на по 20-22 години се струват твърде малки за мен. А когато съм общувал с жени по интернет, дори и да са били по-големи, никога не съм си позволявал да им пиша мръсотийки или да ги свалям. Тези неща са лични и до тях се стига, ако и двамата вече са се опознали добре на живо. Та, така... Всеки има глава на раменете и следва да разсъждава с нея, а не с долния етаж.

На четящите им пожелавам да четат дословно, а не по диагонала с предубедени очи, защото предусещам как сега ще ми скочат няколко киселячки да ръмжат срещу мен. :) Нека ръмжат - нищо против, само да не се задавят.

- Кифлоприземител

163.   162, могат да ги съдят единствено за разврат, ако са писали или пращали нещо сексуално на лица под 16. Ако са писали или пращали нещо на 17-годишна "примамка", не виждам как ще ги осъдят. Дори арестът им няма смисъл при настоящите закони. Полицията и съдът са безсилни, онези могат да получат обезщетение за незаконен арест от полицията, ако са незаконно задържани, смешно е...

Иронията е, че можеш да правиш секс с 14 и 15 годишни лица съвсем законно.

В много държави са забранени "клопки", в които изкушават някого, като неетични (защото сме хора и всеки може да се поддаде един ден, може би? ). Обикновено става дума за парични подкупи, разбира се.

164.   Тази пък тема от къде я изровихте. Вижте... напълно съм съгласен с това, че с много малка не трябва да се прави и оправдава. Наистина обаче законът е направен заради ромите да може от 14 при взаимно съгласие. Това не означава че трябва да правите с малка. Може би най-приемливата под 18 е 16 или 17 (еротиката почва от 16 по ТВ). Наистина няма разлика дали те ще правят с някой като тях без презерватив (виждал съм споделени истории как след дискотеката са си разкървили путето от такива нали тяхна възраст от секс навън без кондом.. ) или с по-голям. Все пак и за мен е странно някой на 50 да прави с някоя под 18..

НО, трябва да знаете нещо и за тъй наречените "ловци". Освен, че не е тяхна работа да се изживяват като някакви герои които не са.. това пак е взето от репресивна Рос сия. ВИЕ чували ли сте за "Окупай педдфлияй" - освен че нацистите се занимават с това, те явно не харесват и гейовете. Спомням си една статия със СНИМКА НА ОКЪРВАЕНО МОМЧЕ между краката, което може би е било гей и си търсило друго момче. Имаше една жена дето се обърна против групата (участвала в капаните) и те почнаха да я преследват и заплашват. В крайна сметка тази група я арестуваха и разформироваха (може би).

ТОВА ли искате да сте? Подсъдимо е и не се правете на герои.

Аз съм виждал такива дето се правят на малки с такава цел и повярвайте може да ви дойде като гръм от ясно небе. Аз съм и в ИТ виждам когато някой фалшивее, НЕ СЕ ПРАВЕТЕ НА ГЕРОИ.

Не споделям насилването над деца, дори тийн да са в по малка възраст, те обаче достатъчно знаят да отказват. Но "ловенето" Е грозно.
По-добре не се занимавйте с такова, лесно може както се казва ЛОВЕЦА ДА СТАНЕ УЛОВЕН : )

165.   162, не си схванал идеята. Идеята не е, че някой е извършил престъпление в конкретния случай, а че тези хора умишлено и съзнателно си търсят малолетни. И такива хора трябва да се показват за назидание, за да се замислят другите педофили. Ако става въпрос мвъпросните мъже не знаят, че отсреща е пълнолетно момиче, а си мислят, че е малолетно и с ясното съзнание за това искат да правят секс с тях. Това е доста притеснително, защото това означава, че те го правят в реалния живот и утре жертва на тзи педофил може да е твоето дете, моето или на някой друг.

Ти съгласен ли си, ако имаше 12-годишна дъщеря да я задяват чичаци на по 40 и да я прилъжат да правят секс?

166.   Номер 165, аз много добре зная за какво става въпрос, но истината е, че там е нямало 13-годишна, която УМИШЛЕНО ДА Е ФЛИРТУВАЛА с мъже. Заявявам го като човек, на когото в Елмаз десетки пъти са се натискали уж подобни момичета, а всъщност съм на 99% убеден, че са били точно такива самопровъзгласили се "ловци", които нарушават Закона. Тези подставени лица подстрекават други хора за подобни срещи и разговори. Много пъти са ми пращани всякакви подканващи писма с мръсотийки от уж подрастващи. Ясно ти е, че това няма как да го пише едно дете и всичко е измама от страна на по-големи хора, представящи се за малолетни. Това всъщност попада под удара на Закона. Едно такова "момиченце" наскоро ми досаждаше в продължение на дни да ме убеждава колко е привлечено от мен и иска да се видим по-скоро, как няма проблеми с възрастовата ни разлика и всякакви щуротии от този род. Големи майтапи стават там. :)

Ако аз имах 12-годишна дъщеря, на нея отрано щях да ѝ е разясня какво е добро и какво лошо, какви неща не бива да се правят. Това се отнася не само до какви хора може да има, но и за цигари, алкохол, наркотици, кражби и т. н. Нямаше да ѝ бутам телефон в ръцете още от невръстна възраст, нямаше да ѝ давам интернет достъп по цял ден, а щях да отделям време за общуване с нея, за игри и въобще - родителско внимание, каквото за съжаление твърде често отсъства при много от българските родители и от двата пола. Пак казвам, много от днешните родители буквално си купуват "свобода", като дават на децата си телефони, за да НЕ прекарват време с тях! Ето оттам започва порочният кръг.

- Кифлоприземител

167.   Яките малки мацки почти винаги са търсели зрели мъже, а не момченца като пикльото Ален, който не знам защо някой още не му е разбил комплексираната тиква. Причината е проста - пикльовците на възрастта им създават само лоши навици и разочарования, а мъжете проявяват отношение и доставят удоволствие. Природата не търпи празноти, нали така беше.

101-139 от 139