До ловците на педофили
Последното видео на Цанов беше умопомрачително. Байганьовщината отново се надига под нови форми, наметнала вехтите си дрехи. Арогантността, грухтенето тип свиня, обидите, буйният и невъздържан характер, агресивността, натегачеството и комплексарщината са основните атрибути и на младото поколение. Завръщането на уличната култура, скинарсия манталитет и саморазправата като начин за доказване и валидация само потвърждават срива на образователната ни система и оглупяването на младежта.

Група тийнейджъри се обявили за „ловци на педофили“ с подкрепата на угоени, твърде нелицеприятни и мазни чичаци, на които основното им хоби е станало да залагат капани по социалните мрежи на възрастни мъже и да се саморазправят с тях на живо.

ТОВА Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!

Ако бяха малко по-умни, тези младежи щяха да си гледат уроците и да следват в добри университети, намирайки правилните за тях специалности. Щяха да формират свои групи по интереси и да имат някаква социална ангажираност, както и други сходни дейности. Но не. Поредните нискочели, малко чели и арогантни момчетии и комплексирани, добре затлъстели, вероятно отхвърлени от жени, мъже на средна възраст, които са решили да вършат работа, от която хал-хабер си нямат на представа, за която никой никога не ги е упълномощавал да я правят.

Колко морално е това, което правят:

1) 15-годишната Зора била стръвта!
2) Момчетиите и още някои зад кадър блъскат, удрят, търсят сметка и унижават публично хора „уличени“ в едно КРЪГЛО НИЩО!

По закон всяко 14-годишно момиче ИМА ПРАВО ДА ДАВА СЪГЛАСИЕ ЗА СЕКС, НА КОГОТО СИ ПОИСКА!

Чатовете по интернет не значат нищо! Там всеки може да си пише, каквото си поиска, на когото си поиска!

Момичето (стръвта) дори и да казва, че е на 13 г. това далеч не омаловажава ангажираността ѝ в разговора, прякото ѝ и непрекъснато участие в него, даването на съгласие за среща с мъж, който вече е виждала на снимка и чиито години са ѝ добре известни, откликването на сексуалните му намеци. Самият факт, че момичето провежда еротичен разговор с мъж, добре разбирайки какво прави (т.е. тя е осъзната за сексуалността си и сексуалните намерения на отсрещната страна) е доброволно съгласие от нейна страна разговорът да продължи в тази насока. Щом момичето разбира за какво иде реч и не слага край на комуникацията, а дори се съгласява за срещи с дадения човек, това за какво говори?

Всеки който иска да намери информация, може да бръкне и да я открие.

Психолозите са единодушни, че далеч не всеки случай на 13-годишно момиче или дори по-малко, което прави секс с по-възрастен, представлява насилие над личността ѝ! Напротив, момичетата добре осъзнават, какво правят, харесва им и за тях това е желано; половият акт е желан от тяхна страна и им доставя удоволствие, изборът им на партньор също.

Това, че 13-годишна прави секс не е престъпление. Престъпление е мъж над 18 г. да прави секс с 13-годишна СПОРЕД ЗАКОНА! Дори мисля, че 14-годишен ако прави секс с 13-годишна пак се счита за престъпно – НЕ Е ЛИ ТВЪРДЕ ОБЪРКАНО И БЕЗУМНО ТОВА? А е вкарано в законодателството.

Никой не може да ограничи личността на момичето. Ако е на 13 и ѝ се прави секс – свободна е да го прави, с когото поиска. Родителите имат право на КОНТРОЛ и са отговорни за нейната сигурност. Но правото на личността да избира свободно е неприкосновена. Това става въпрос за лицата, които СЪЗНАВАТ, какво вършат.

Тази Зора или там, както ѝ е името – УЧАСТВА В ШАНТАЖ! Както и другите въвлечени в тази дейност момичета, КОИТО НЕ РАЗБИРАТ, ЧЕ ТОВА, КОЕТО ПРАВЯТ Е ПОДСЪДИМО! Единственото им извинение е, че са още непълнолетни и техните действия не могат да бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Трябва да се разбере, че никой не стои по-високо от Бог и Майката Природа!

Жените, след появата им на цикъла, СА АБСОЛЮТНО ГОДНИ ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ!

Щом жената получи редовна менструация значи е вече ПОЛОВО СЪЗРЯЛА!
Никой не може да обори този факт! Това е все едно да отричаш изгрева на Луната вечерно време, твърдейки, че това е отблясък от Слънцето.

Оплодителната способност на жените и мъжете настъпва много по-рано от тяхното „пълнолетие“, което е социално възприета норма за зрялост! Но пълнолетието се отнася за равнището на съзряване на всеки един индивид ПО ОТНОШЕНИЕ НА/В ОБЩЕСТВОТО! Пълнолетието няма сексуално значение и контекст, а личностно такова. С настъпването на 18 г. за България човек получава обществени ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ, А НЕ ПРАВО ДА ПРАВИ СЕКС!

Дори законът не ограничава тези под 14-годишна възраст да правят секс. Законът дава права и пази ДЕТЕТО!

Такова 13-годишно дете, което ДОБРОВОЛНО ГОВОРИ С МЪЖЕ И УЧАСТВА В СЕКСУАЛЕН РАЗГОВОР И ОТКЛИКВА НА СЕКСУАЛНИ НАМЕЦИ И НАМЕРЕНИЯ, НЯМА!

***Детето по презумция Е НЕОСЪЗНАТО НА ТАЗИ ТЕМА.***

Щом добре знае за какво иде реч и доброволно откликва на всички намеци, даже ги „подклажда“, значи добре разбира какво прави. Т.е. има развита сексуалност и търси начини за нейното задоволяване.

Неразбирането на горното довежда до тази гротескна и незаконова форма на преследване и наказание на мъже, които „са уж педофили“.

Щом родителите не упражняват контрол върху децата си, щом им осигуряват технологиите за свръзка със всевъзможни хора, БЕЗ ДА НАЛАГАТ РОДИТЕЛСКИ КОНТРОЛ (каквито функции в мобилните и интернет системи има вградени), то те правят възможен достъпа на детето до порнографски материали и комуникация с хора от всички възрастови групи.

Никой няма правото да отнема безпричинно родителските права и никой не снема тяхната отговорност за възпитанието, държанието и действията на техните деца!

Случаят, в който дете прави среща с мъже с цел секс, ДОБРОВОЛНО, не се преследва от закона. Отговорността е на по-големия. Но дали той извършва престъпление, при положение че момичето желае еротични и/или сексуални действия с него?

И сега:

1) Представяне на момичета, по-големи от 13 г. за 13-годишни – ИЗМАМА! Заблуда.
2) Доброволно участие на момичето в разговор с по-възрастен мъж, което НАПЪЛНО РАЗБИРА ТЕМАТА НА РАЗГОВОР И СЕКСУАЛНИТЕ НАМЕЦИ И ЖЕЛАНИЯ на мъжа и откликва на тях.
3) Участие в среща на живо, в която добре разбират тяхната роля на „стръв“ и схемата, по която работят „момчетиите“, таке че съответния мъж да бъде вкаран в клопка, за да бъде целенасочено уличен и публично изложен като педофил, БЕЗ ДА СЕ СТИГА ДО СЕКС, БЕЗ МЪЖЪТ ДА НАСИЛВА МОМИЧЕТО, БЕЗ МЪЖЪТ ДА УПРАЖНЯВА АГРЕСИЯ КЪМ МОМИЧЕТО ИЛИ ДА ИЗПОЛЗВА НЯКАКЪВ ВИД МАНИПУЛАЦИЯ ВЪРХУ НЕЯ, ЗА ДА ОСТАНАТ НАСАМЕ И ДА Я ИЗНАСИЛИ!

Нищо подобно! Още в чат разговорите „невинното“ момиче, което се възприема и интерпретира от „ловците на педофили“ като ДЕТЕ, СЪБЛАЗНЯВА С ДРЕШКИ, ПОВЕДЕНИЕ И РАЗГОВОРИ ПО-ВЪЗРАСТЕН МЪЖ! Това е видно и доказуемо!

Момичето участва в тази „акция“ на своя глава с/без родителски контрол и БЕЗ ДА Е ЧАСТ ОТ СПЕЦИАЛИЗИРАНА ОПЕРАЦИЯ ПОД РЪКОВОДСТВОТО НА МВР И ТЕХНИ ПОДРАЗДЕЛЕНИЯ (ПОЛИЦИЯ, СДВР...)! Т.е. извършва престъпление, макар и да не знае за това. „Момчетата“ също!

Този Ален се изживява като някакъв закрилник на всички тийнейджърки в БГ, който има ексклузивни права върху тяхната девственост и сексуалност. Остава само публично да заяви, че никоя тийнейджърка няма право да се еве без негово разрешение!

Ще попитам всички „ловци на педофили“ ЧАРЛИ ЧАПЛИН КАКЪВ Е??? Педофил?

Ален, когато стане на 50 г. и ако жена му го е напуснала или в нея не е останало нищо женствено, което да го възбужда, той по кого ще се заглежда? По 40-50 годишните лелки? По бабичките на 60-70 г.? Или ще се заглежда по млади момичета и жени? Как мислите? Той, че не мисли, това е ясно. Тогава кой ще е педофила?

Никой няма правото да забранява на друг да търси сексуален партньор и да му забранява да бъде с когото и да било, стига въпросният човек да не използва някакъв вид насилие и/или принуда, точно както е уредено в закона!

Ален и другите пубери правят престъпление! Самите те извършват значително по-голямо престъпление, отколкото хората, които „залавят“.
Досега в нито един видеоматериал не видях някой от т.нар. „педофили“ да използва принуда, сплашване, сила и агресия спрямо момичетата.

Очевидно Ален има някакъв много сериозен проблем, включително и сексуален, който го кара да се изживява като Робин Худ.
Тези момчета вместо да се запознаят със законодателството, да потърсят специализирано мнение от юристи и криминалисти и да си седнат на задниците и да си гледат живота, извършват по-голямо зло, от това, срещу което уж се борят.

Проблемът не е само във възрастните мъже. Всеки има сексуалност и всеки търси начин да я задоволява.

Отговорността за децата се носи не от друг, а от РОДИТЕЛИТЕ! Както и тяхното ВЪЗПИТАНИЕ!

Реално истинските педофили, които злоупотребяват действително с деца, които не разбират и/или са безпомощни да се съпротивляват срещу насилниците си, „Робин Худ“ не ги лови! Лови някакви мъже, които открито заявяват сексуалните си намерения към вече съзрели полово момичета, които добре разбират за какво иде реч! Хубаво е Робин Худ да завърши право, а не да се превръща в поредния изтърван, зле възпитан и арогантен тийнейджър, чиито комплекси натриса на обществото и да не се превръща от „защитник на слабите“ в уличен хулиган и бияч.

А Цанов става все по-противен. Кани непрекъснато някакви крадци, мутри и престъпници и ги дава за пример. Сега щял да интервюира някакъв хакер, който налагал „такса спокойствие“. Думи нямам!

Съвсем сериозно мисля, че МВР-то трябва да обърне сериозно внимание на тази вече сформирана група „ловци“, а Цанов като пълнолетен е хубаво да бъде осъден за много добра сума в съда за злепоставяне.

Просто недоумявам как хора, които не разбират от една материя, се имат за прави и боравят с методите на престъпниците, за да „накажат“ „престъпниците“?

И НЕ, НЕ ОПРАВДАВАМ ЗАИГРАВАНЕТО С МАЛОЛЕТНИ! ТЕЗИ ЧАТ РАЗГОВОРИ СА ГНУСНИ И НЕ КОРЕСПОНДИРАТ С МОРАЛНАТА МИ СИСТЕМА.

П.П. Преди време в соц. мрежи попаднах на профил на момиче, красиво, което беше гримирано на снимката и изглеждаше на 17-19 години. Тръгнах да я опознавам с цел свалка. Оказа се на 13 години! Това престъпно ли е? Аз ли съм „престъпника“?

Коментари

51-100 от 139

61.   57 от 48
Ти явно мислиш доста първосигнално, щом за теб разликата е в размера. Дано да нямаш деца.

62.   "Българският треньор по спортна гимнастика в американския град Рочестър Мариян Пенев е осъден на 10 години затвор за сексуално насилие над 13-годишна ученичка.
40-годишният Пенев се е признал за виновен и е сключил споразумение със съда.
Мариян Пенев е български гимнастик, участвал в Олимпийските игри през 1988 година.
Пенев е обвинен, че е правил секс с момичето в гимнастическата зала многократно през периода между февруари и декември 2005 година.
Срещу него имаше повдигнати обвинения за насилие, криминално сексуално деяние и застрашаване на здравословното състояние на дете.
Той е и с федерални обвинения за използване на интернет с цел прелъстяване на момичето.
Въпреки че момичето се е съгласило доброволно, обвинителите твърдят, че Пенев се е възползвал от него.
Според щатските закони момичето е твърде младо, дори да даде съгласие за полов акт."
Първоначално 40-годишният Мариян Пенев се призна за виновен и прие присъдата от 10 години затвор. В последствие семейството на момичето промени мнението си и настоя за по-тежка присъда поради нанесени силни емоционални вреди. Така съдът добави още 6 години. Българинът отказа да обжалва защото в такъв случай рискува да лежи 30-години. Това е от 2006г.
Пишете тук какви изроди били ловците на педофили, ама я си помислете какви са пък американските прокурори и съдии, че не пуснаха наш Марианчо понеже малката била готова за секс доброволно и т. подобни!!

63.   Не знам как чичковци на 40-50 смятат че е нормално да свалят 13 годишни, че едва ли не и им се полага да го правят и ауу, колко е лошо обществото, че ги осъжда. Какво общо могат да имат мъж на 40 и дете на 12-13?

64.   Когато бях на 13-14 и мен са ме закачали гнусни мазни чичаци докато чакам автобуса за училище - супер.гнусно изживяване беше.

65.   Жената е готова за секс, когато е психически готова! Затова да се разберем най-накрая! Тези мъже правят нещо добро, след като никой друг не се захваща! Не е нормално 50 годишен, да се занимава с момиче на 13-15 години! Това си е чиста педофилия! Има кучки които си го търсят НО... има и свестни момичета които могат да попаднат на педофил! Пишат си с някой в интернет, ЛЪЖЕ ГИ че е близо до техните години и когато го видят на живо, виждат един чичо, един дядо.....и може да има последици за момичетата! Така че, тези момчета вършат нещо добро, надявам се много още да последват примера им..

66.   Добре, аз имам един въпрос, понеже не съм сигурен, че разбирам тезата на такива като автора. При положение че държавата не може да се справи с този проблем, какво се очаква да се направи от обществото? Просто да си оставим нещата така и да се правим, че проблема го няма и бития да си е бит, ебания ебан? Или за автора не е никакъв проблем, че чичаци на 50 подлъгват 11-13 годишни момичета и това е нещо нормално?

68.   Мен ме притеснява повече, да не нещо да им се случи на момчетата. Не се знае кога на какъв човек ще попаднат и чий интерес ще настъпят.

69.   От Автора

Значителна част от коментиращите се правят, че не разбират или много добре разбират, но увъртат, за да си нагласят нещата, както на тях им харесва.

Много добре написах, че не толерирам и не считам за редно и морално възрастни мъже на 40-60 г. да свалят ученички. Също споменах, че действията на мъжете, изложени във видеата на Цанов, не са безобидни и носят своята отговорност. Но считам, че тя е в пъти по-малка от тази на престъпната наказателна група от тийнейджъри и пълнолетни, които са в заговор срещу определени, набедени за педофили хора. Никой от тях няма, каквито и да било правомощия и експертиза, за да взима участие в подобни опити за залавяне на педофили. Още по-сериозно е обстоятелството, че в групата има пълнолетни, които носят наказателна отговорност.

Младежите са се превърнали в ПРЕСТЪПНИЦИ!

- Шантаж
- Лъжа
- Подвеждане
- Вкарване в заблуда
- Сплашване
- Бой
- Саморазправа
- Изземване на лични вещи
- Принуда
- Злепоставяне
- Всичкото това е извършено ГРУПОВО, СЪГЛАСУВАНО, В РАМКИТЕ НА НЕПРАВОМЕРНО СФОРМИРАНА НАКАЗАТЕЛНА ГРУПА и вече приложено към много лица.

Педофилията не е присъда! Педофилията е полово влечение, което се възприема за отклонение от нормалното, но то само по себе си не е престъпно деяние!

Престъпни са блудствените действия към малолетни и всички случаи на сексуален контакт с непълнолетни, които са нежелани от страна на жертвата – т.е. извършени под една или друга форма НАСИЛА!

„С педофил НЕОФИЦИАЛНО ПОНЯКОГА се обозначават и хората, които изпитват влечение към юноши (виж ефебофилия), както и сексуалните насилници на деца.“

В правото педофил не е равносилно на сексуален насилник!

Няколко пъти достатъчно ясно натъртих, че ОТГОВОРНОСТТА ЗА ДЕЦАТА СЕ НОСИ ОТ РОДИТЕЛИТЕ ИЛИ ТЕХНИТЕ НАСТОЙНИЦИ!

РОДИТЕЛЯТ Е ТОЗИ, КОЙТО НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА ДЕЙСТВИЯТА НА ДЕТЕТО СИ!

ДЕТЕТО не е неодушевен предмет И НОСИ ОТГОВОРНОСТ! ТО НЕ НОСИ НАКАЗАТЕЛНА ОТГОВОРНОСТ! СЪДЕБНАТА ОТГОВОРНОСТ СЕ ПОЕМА ОТ РОДИТЕЛИТЕ!

Ако детето ви вземе, че метне камък в главата на друго дете и го убие или увреди тежко, то ВИЕ ЩЕ ЛЕЖИТЕ В ЗАТВОРА И ЩЕ ПЛАЩАТЕ КРЪВНИНА!

По закон родителят носи отговорност за детето си и ако полицията дойде и ви пита къде е детето ви и вие не можете да отговорите къде е и какво прави, ТО ТОВА ОЗНАЧАВА, ЧЕ СТЕ ГО ОСТАВИЛИ БЕЗНАДЗОРНО, ЗА КОЕТО НОСИТЕ НАКАЗАТЕЛНА ОТГОВОРНОСТ!

Ако 13-годишната ти дъщеря лапа п*шки в извън учебно време срещу заплащане, то законът няма да преследва нея. РОДИТЕЛИТЕ СА ОТГОВОРНИ ЗА ПОВЕДЕНИЕТО НА ДЪЩЕРЯ ИМ!

Тука има двама татковци, които съвсем спокойно и необосновано заплашват непознати, „че ще ги убият, ако пипнат дъщерите им“, в което не виждат нищо нередно.

Очевидно номер 10 е абсолютно прав, казвайки че българите си живеят без закони в Средновековието. Което е и до голяма степен вярно, предвид факта, че всеки си прави, каквото си иска, както на улицата и на обществени места, така и във вкъщи. 10, вярно е, че тука биха се издигали бесилки и биха се избивали по площадите, а и са го правили между 1920 г. и 1930 г., и още над 100 000 души избити след 9-ти септември. Така че е логично защо сега наблюдаваме хора, които въобще не правят разлика между това да убиеш и накажеш даден човек.

Някаква майка се изтипоса с нейния случай:

Нормалната възраст за появата на първата менструация е между 12 и 14 годишна възраст. Това от 8-10 г. не е в никакъв случай норма, а даже отклонение от нормалното. Така че всички наши разсъждения се отнасят за този възрастнов диапазон. А това, че на теб ти се ще да изкараш всички нас „патологични“ педофили и извратеняци, служи, за да си вдигнеш рейтинга от звездички, не за друго.

Мога да дам примери, които въобще няма да ти се понравят:

1) 16-годишни ученички, които ДОБРОВОЛНО И САМОСТОЯТЕЛНО (без сводници) проституират.
2) 16-годишни ученички, които спят с подбрани от тях възрастни мъже срещу пари. Дори тук в сайта е имало такива самопризнания.
3) 11-13 годишни ученички, които правят свирки на свои връстници (а и по-големи мъже) срещу пари, ДОБРОВОЛНО! За такива случаи съм чувал.

4) ОКОЛО 10-годишно момиче в час по физическо възпитание се надига на пръстите на краката си, за да целуне звучно и с език ГАДЖЕТО СИ през оградата на училищния двор, който от своя страна се навежда от другата страна на оградата, за да целуне нея. Въпросната ограда е доста ниска, така че си направи сметката за какви хлапаци става на въпрос... На всичкото отгоре учителят по физическо е на 15 метра от момичето и вижда, какво се случва. КОЙ НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА ТОВА??? ОТГОВОРИ КОЙ Е ВИНОВЕН ЗА ПОВЕДЕНИЕТО НА ДЕТЕТО????? ОТГОВОРИ, МОЛЯ! ТЯ НЕ ЗНАЕ ЛИ КАКВО ПРАВИ И НЕ Е ЛИ ПРЕДЕЛНО НАЯСНО КАКВО, КОГА И КЪДЕ ГО ПРАВИ????????

5) Непълнолетни и дори малолетни, които разпространяват еротични снимки помежду си, включително и свои собствени снимки на голите си тела. Включително такива, които колекционират снимки и видеа с еротично/порно съдържание с малолетни и ги ПРОДАВАТ!

6) Попаднах случайно на един софтуер, който открива порнографско съдържание в социалните мрежи. Реших да видя дали действително работи и за тази цел използвах Инстаграм. Изпробвах го на 2-3 мои познати и на едно момиче, което следвам в приложението. ВЪПРОСНОТО МОМИЧЕ Е НАША ИЗВЕСТНА СПОРТИСТКА И МЕДАЛИСТКА, НАГРАЖДАВАНА МНОГОКРАТНО НА СЪСТЕЗАНИЯ! Не съм я избирал целенасочено, а просто в онзи момент нейна публикация беше пред очите ми, затова реших да видя дали приложението ще открие еротичен снимков и видео материал за нейния профил и О, ЧУДО! „МАЛКОТО НЕВИННО МОМИЧЕНЦЕ“, чиито родители също са известни, СИ РАЗПРОСТРАНЯВА ГОЛИ СНИМКИ И ВИДЕА НА ТОЗИ И ОНЗИ! Аха, какъв морал и благоприличие! ДАЛИ ТОВА „МАЛКО НЕВИННО МОМИЧЕНЦЕ“ НЕ ЗНАЕ И НЕ РАЗБИРА СМИСЪЛА НА ТОВА, КОЕТО ПРАВИ? Отговори?

7) Реших да се наредя на лавката пред едно училище за пица. Пред мене имаше все ученици и ученички, повече ученички, като точно преди мене се наредиха две ученички. Едната въобще не ѝ обърнах внимание и не я помня, а другата поради облеклото си трайно остана в паметта ми. Едва ли тези двете момиченца имаха повече от 10-11 години (а защо не по-малко!). Тази, за която говоря беше облечена С ВПИТО КЛИНЧЕ С ПРАШКИ, КОИТО Ѝ СЕ ВПИВАХА В ЦЕПКАТА ЗАЕДНО С КЛИНЧЕТО МЕЖДУ ДВЕТЕ Ѝ ЗАДНИ БУЗИ. Може би също толкова случайно беше сложила от онези цветни шушлякови якенца с гугла, които са късички до пъпчето. Гледах и недоумявах, какво виждам! Даже се дзверих и гледах тъпоумно дали аз нещо не съм мръднал или перверзните ѝ родители, които са от извратеняци нагоре!? „Малкото невинно момиченце“ беше отделило време и старание да се гримира. Мисля си дали това „ангелче“ не разбира, какво прави и какво значи и предизвиква в момчетата нейното облекло? Дали пък „случайно“ това да не е търсен ефект от страна на „маминото момиченце на татко“? А? Аз знам отговора, но дали ти и останалите ще имате чиста съвест да кажете „да“, е отделен въпрос.

И как смятате, КОЙ Е ВИНОВЕН И ОТГОВОРЕН ЗА ПОВЕДЕНИЕТО НА ТЕЗИ ДЕЦА? Филанкишията?

Някой свалял дъщеря ти = значи трябва да бъде убит. Това в африканския наказателен кодекс ли го пише или вие сте БЕЗОТГОВОРНИ И ПРЕСТЪПНИ РОДИТЕЛИ???

На вас все някой друг ви е виновен и когато дъщеря ви още на 12 години е обрала сока от няколко п*шки, то „извратеняка“ и „педофила“ трябва да си плати.

СПОРЕД ЗАКОНА НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ ТИ СИ НА 14 ГОДИНИ ИЛИ НА 84, ЩОМ СПИШ С МАЛОЛЕТНА НОСИШ ОТГОВОРНОСТ – специално проверих.

Друг е въпросът, ако момичето се застъпи в съда за избора си на партньор и каже, че това е абсолютно доброволен, осъзнат и желан избор и помоли съдията да не я разделя от него. Това променя обстоятелствата. Да ми давате американски съд не е най-удачното. В единия щат се решава едно, за съседния на него - съвсем друго.

Законите са написани така, че което и да е непълнолетно момиче, ако поиска, може само с едни „самопризнания“ да прати някой невинен да лежи с години зад решетките. Това въобще няма нищо общо със справедливостта. Децата са освободени от наказателна отговорност, но всички много добре знаят, кога лъжат и кога казват истината. Така че в един реален случай „маминото сладко ангелче“ всъщност може да причини такава щета на някого, че да му срине живота. Иначе „детето на мама“ е най-доброто детенце...

Модераторе, ако трябва да сме честни с оглед на истината, страната ни ако е свърталище на педофили, то трябва да допълним , че е и свърталище на к*рвите и проститутките, включително и на НЕПЪЛНОЛЕТНИТЕ ТАКИВА. А за тях носят отговорност родителите.

Никой не е длъжен да информира, когото и да било, че детето му се гологъзи на улицата и ц*ците му са широко разкрити за погледите на всички. Нито аз ги обличам тези деца, нито аз ги приготвям и изпращам на училище.

Представям си какво би станало, ако в случая с двете момичета на лавката пред училището бях „сигнализирал“ (чудно за какво?) полицията и „закрила на детето“. Докато патрулка дойде и ме разпита, какво толкова е станало, детето отдавна ще е в училищната сграда, а аз ще обяснявам като идиот как съм видял някаква ученичка по прашки...

ПАК НЯКОЙ ДРУГ ДА СВЪРШИ ВАШИТЕ ЗАДАЧИ И ПАК НЯКОЙ ДРУГ ДА Е ОТГОВОРЕН ЗА ВАШИТЕ ДЕЙСТВИЯ И БЕЗДЕЙСТВИЯ! Много удобно вам.

Това не е единственият такъв случай на малолетна по прашки, на който се натъквам само в рамките на последните 2-3 седмици, откакто времето е леко по-топло. Точно от толкова време ми идва да пусна една тема и ще я пусна, стига модератора да я одобри, за да си сверим часовниците всички ние дали наистина това, което наблюдам така масово около мене се е превърнало в тенденция и норма сред ученичките. Още повече че сравнително скоро ще започнат горещините и всички ще имаме възможност да се убедим от първо лице ДАЛИ И КОЛКО ЕРОТИЧНО СЕ ОБЛИЧАТ ТИЙНЕЙДЖЪРКИТЕ? И сега нека някой каже, че прашките не спадат към еротичното бельо???

Тази натрапена сексуалност на малолетни момичета никак не ми се нрави, но когато си принуден да я виждаш всеки ден, започваш да си задаваш въпроси, включително и да се самонаблюдаваш как ти действа това. Мога с голяма доза убеденост да твърдя, че тези момичета, които намирам за достатъчно физически развити и „разгологъзени“ биха подействали не само на мен по възбуждащ начин, но и на всеки нормален мъж! Ако трябва да се абстрахирам от годините на момичето, определено по-развитите и тенденциозно по-разкрепостено облечените сред тях действат еротично.

След това ще дойде някой комплексиран, смърдящ и нискочел чичак, като този угоения от видеото, и ще започне да говори, че „ти си извратеняк“, докато той пуска 10-годишната си дъщеря като ул*чница на училище, а тя се целува с език през оградата на училищния двор в час по физическо с някакъв си специално подбран от нея „НЕПЕДОФИЛ“!

П.П. Вие, малко челите, все обвинявате държавата и съда, че не си вършели работата и че не правели нищо, а същевременно не разбирате, че уличаването в педофилия и хващането на педофил, който извършва престъпление, е трудна задача и че в голяма част от така скандалните за обществото случаи на „педофилщина“, ДЕЦАТА СА СИЛНО ЗАМЕСЕНИ И ВИНОВНИ ЗА СЛУЧИЛОТО СЕ, КОЕТО В ЕДНО СЪДЕБНО ЗАСЕДАНИЕ НЯМА КАК ДА НЕ СЕ СТИГНЕ И ДО ВАШАТА ОТГОВОРНОСТ И ВИНА КАТО БЕЗОТГОВОРНИ РОДИТЕЛИ!

Това очевидно няма кой да ви го каже и продължавате да бълвате глуспости, че държавата, прокуратурата, полицията и съда СПЯЛИ! България е законова държава и като такава, за да се обвини и осъди дадено лице в извършване на престъпление, трябва да има налице достатъчно на брой ясни доказателства, които го уличават в това. Какви са доказателствата за тези, изобличени публично хора? За съда има много по-голяма тежест това, че някой от тях е изпращал еротични снимки, отколкото че е подведен да се яви на среща.

Пак казвам, че винаги в съда ще паднат, каквито и да са обвинения с цел блудство, защото никога не се е стигало дотам и много други условности, които сега няма да изброявам.

НЕ МОЖЕ ДА ОБВИНЯВАТЕ НЯКОЙ, ЧЕ ИЗЛЕЗНАЛ НА СРЕЩА С МАЛОЛЕТНА, ОЩЕ ПРЕДИ ДА Е ОСЪЩЕСТВИЛ КОНТАКТ НА ЖИВО, какъвто случай имаше!
Човекът има пълното право да се оправдае, че по начина на разговор е останал със силно впечатление, че комуникира със значително по-голяма жена от тази, която вижда на профилната снимка в някоя си социална мрежа и от тази, която му се появява на живо И ЩЕ ИМА ПЪЛНОТО ПРАВО!

В интернет МАСОВО СЕ ЛЪЖЕ. Особено жените лъжат със снимков материал и публикуват снимки с няколко години по-млади, отколкото са! Нищо не пречи на мъжа да каже, че възрастта, която му е казана от момичето и снимковия материал са плод на нейнатата манипулация и че целият разговор е проведен в стил на възрастен. Какво пречи някое момиче да е на 15 г., но да държи профилна снимка, когато е била на 13 г.? Точно, както е със Зора! НИЩО и със сигурност има такива случаи. Но това вече променя коренно нещата.

И нека обърнем внимание: „ЕЛМАЗ“ И „ГЕПИМЕ“ СА САЙТОВЕ С ОГРАНИЧЕНИЕ НА ВЪЗРАСТТА!

КАКВО ПРАВЯТ МАЛОЛЕТНИ И НЕПЪЛНОЛЕТНИ В ТЕЗИ САЙТОВЕ? Кой носи отговорност за това?

- ВИЕ, РОДИТЕЛИ! А обвинявате някакви си чичковци на 50 години. Пред съда ВИЕ СТЕ ВИНОВНИТЕ! Така че хайде да не си насилвате късмета. Те затова правораздавателните органи си мълчат, защото ако трябва да се стигне до истинско правораздаване, родителите ще трябва да оберат пешкира. А вие като наивници си мислите, че действа някакво тежко задкулисие, което цели да прикрие „педофилите“.

И последна бележка: Профилите в социлните мрежи СА НЕОФИЦИАЛНИ. Освен ако ИЗРИЧНО не е подчертано, че даден профил е ЛИЧЕН И СЕ ИЗПОЛЗВА ЗА ОФИЦИАЛЕН, то всички останали могат да се използват и се използват анонимно. Вие, ако пишете на АНОНИМЕН ПРОФИЛ, който по никакъв начин не е обозначен като личен и официален и нямате потвърждение на това дали лицето на снимката и лицето, което ви пише, съвпадат, то може ли да отгатнете дали вие не сте влезнали в ролята на педофила?

П.П. Добре, че все още се намират грамотни юристи, че българското племе наистина е толкова ограничено, че срине ли се държавата, „окупационна войска“ не ни трябва, за да измреме.

70.   Педофилите трябва да бъдат наврени в миша дупка! Няма по-отвратителен порок!

71.   Аз съм хващал педофил много преди тези да се покажат на бял свят. Нещата, които му се случиха тук няма да ги споделям, защото ще получа вълна от коментари как съм психясал касапин, извратен и т.н.... Изнежените като автора да си стягат куфарчетата и вън, не искам хюмнета да ми определят кое е морално, кое е право и кое не. Прав е силният, хленчещият като теб авторе лежи на земята и не прави впечатление на никого колко е смешен! Какво викат по-горе дано имаш дете, което да си изпати от педофил, аз искрено ще се надявам на това! :) Поредният смешник дето искал да живее "цивилизовано". Има един лаф дето такива като теб пишат на путинофилите.. Като толкова много харесвали Путин да ходят в Русия.. страхотна мисъл! Нека я доразвия.. Като толкова много ти харесва в Европа...МАРШ, а не да ми философстваш какво трябвало да бъде тук, льохман!!!

72.   Авторе, щом гледаш къде се впиват клинчетата на 10-11 годишните, че чак и с какви гащички са, си ми ясен колко не си педофил... И защитаваш гнусните си влечения и себеподобните си.

73.   Да не те е хванало шубето, педофилче? Знаеш ли колко ме интересува каква е възрастта на съгласие? Това е ДЕТЕ, което може още да не е минало пубертета си напълно. Нямаш никаква работа да си чатиш с малки ДЕЦА. Нямате работа 1) да се кикотите "за майтап", 2) да си пишете "ей така", 3) да си играете игрички заедно, 4) да се правите каквото и да е.

Чичо ли си ѝ? Вуйчо? Брат, братовчед, дядо, роднина? Не? Тогава си дръж дистанцията от малки пубери, педофилче сладко. Не е трудно да ти се стъжни битието, помни го този факт, когато се опипваш над детски снимки.

74.   "ДЕЦАТА СА СИЛНО ЗАМЕСЕНИ И ВИНОВНИ ЗА СЛУЧИЛОТО СЕ". Авторе, ти категорично си педофил, който прехвърля вината върху жертвите си. Искрено се надявам някой от писалите бащи да те докопа.

75.   "КАКВО ПРАВЯТ МАЛОЛЕТНИ И НЕПЪЛНОЛЕТНИ В ТЕЗИ САЙТОВЕ? Кой носи отговорност за това?

- ВИЕ, РОДИТЕЛИ! А обвинявате някакви си чичковци на 50 години. Пред съда ВИЕ СТЕ ВИНОВНИТЕ! Така че хайде да не си насилвате късмета" - гнусен си авторе, гнусен. Чак и заплашваш родителите ако решат да те съдят, ще си злоупотребил с детето им. Пак ти пожелавам да те набара някой баща, за да ти обясни две три неща от живота.

76.   Аз лично се надявам, все повече хора да тръгнат така срещу мутри, корумпирани бизнесмени и политици ... Време е да си вземем държавата обратно. Всеки, който твърди, че сме наред и "съдът си работи", очевидно е проспал последните 32-3 години.

77.   Сега видях какви глупости пише автора, уж от името на психолозите! И то, за да оправдае отвратителните си деяния!
Като психолог мога да кажа, че твърденията му са пълна измислица!

78.   Ще го кажа така. Педофилите да имат предвид, че замесят ли се с детето на грешния човек, изобщо никой няма да ги пита редно ли е да има ловци на педофили, родителя ли е възпитал неправилно детето, каква точно е възрастта на детето, която те прави педофил, има ли цикъл детето или самото дете е виновно. Това ще са последните неща, над които ще мисли бащата. Няма да мисли дори дали ще го лежи. Най-малко пък ще чете ферманите и безкрайните оправдания на педофилите в сподели.нет. Единственото нещо, което ще е важно, ще е как да му се нанесе максимална телесна повреда.

Само да си знаете. Че всяко задиряне на дете може да ви е последно и никой няма да ви пита вие за нормално или ненормално го имате.

79.   Когато в мнение номер 2 написах "Дори и на 10 години да са, повече от отлично съзнават какво вършат.", имах точно това предвид, но някои се опитаха да изопачават моите думи, да добавят техни си извратени мисли и да пишат в съвсем различен уклон, явно намеквайки нещо. Сега ще обясня за такива манипулатори като тях.

Племенницата ми е на точно 10 години и преди месеци в нейния клас имаше случаи на момчета и момичета, които след училище се събират по пейките в съседен парк и там си играят на "чичо доктор". Момчетата пият бира, пушат цигари и карат момичетата да им пипат сещате се какво. Моята племенница тогава също е ходила на такива следучилищни събирания в парка "на малки невинни ученици" и беше споменала на родителите ти, че са ѝ намеквали и тя да се включи в пипането онова нещо, но си е тръгнала навреме. Имаше някакви срещи на родителите от класа, но не съм запознат в подробности със случая. Факт е обаче, че както малките момчета, така и малките момичета ясно са осъзнавали какви ги вършат. На всичкото отгоре, оказа се, че малките мръсници са се снимали там и са се гордеели с постъпките си. Някои от съученичките на племенницата ми се обличат доста предизвикателно, макар да са едва на 10 години: панталони тип "йога клин" с впита в задните части материя или поли, плюс къси блузки, показващи пъпа. Вече започват да носят и грим. Всичките тези неща стават с изричното знание и съдействие на майките и бащите на тези "невинни дечица", тъй като точно те им купуват подобни дрехи и им позволяват да носят грим, за да заприличат на "яките каки от Tik-Tok", на които подражават.
Племенницата ми се интересува от рисуване на манга и в Tik-Tok гледа основно уроци по рисуване, но е разказвала как нейни съученички гледат в Tik-Tok някакви кълчещи се и лигавещи се "каки", показващи среден пръст и щедро разголващи плът. И това също става с позволението или нехайството на родителите им, които явно не намират за необходимо да проверят историята на гледанията в Tik-Tok или да направят детски профил на телефона на детето си, който има съответните ограничения какво съдържание може да бъде пускано на него.

Няма да се учудя, ако дъщерите на някои от тук пишещите вече са загубили девствеността си на 12-13-годишна възраст, но родителите им не подозират нищо. А на други може 10-годишните им синчета вече да се превърнали в малки "педофилчета", склонявайки невръстните момиченца да правят "голи пакости". Когато аз бях ученик преди 25-30 години, тогава повечето момичета губеха девствеността си още в 6-7 клас, т.е. когато бяха на 12-13 години. Спяха с батковците от горните класове, понякога и с пълнолетни мъже. В наши дни, имайки предвид колко по-разюздано е новото поколение и как от всички посоки бива бълвана пошлост и има безброй "Tik-Tok вдъхновителки" за малките момиченца, силно ме съмнява долната граница на загуба на девствеността да се е запазила на въпросните 12-13 години. По-склонен съм да вярвам, че тази граница вече е слязла поне с 1-2 години спрямо това, което беше в средата на 90-те години.

Аз не вземам страна, но ви давам храна за размисъл, тъй като отговорността е споделена и половината от нея се носи от родителите на детето.

- Кифлоприземител

80.   Защо се давате трибуна на педофили, за бога! Аман, от дървени философи идиоти в тая държава!

83.   79, и това какво трябваше да означава? Нещо не ти разбирам логиката. Че децата сами са си виновни , че чичовците ги задирят ли? И правиш ли разлика между съзнателно действие и осъзнаване на последиците?нима на педофилите действията са несъзнателни? Ако имаш дъщеря на 10 ще си съгласен ли тя да направи такъв съзнателен избор да се пука с чичак и това оправдава ли чичака? Нищо не казваш за педофилите, а все децата са ти в устата. Точно от възрастния се очаква да е адекватен и изобщо да не допуска подобно нещо, не от детето. Още малко ще ги изкараш, че децата изнасилват възрастните.

84.   Не доумявам как въпреки подробните и толкова добре аргументирани постове на автора, повечето коментиращи пак го изкараха педофил. Вие четете една стотна от написаното, защото от злоба и желание за сеир и насилие, и с кана в тиквите да ви наливат, пак няма да разберете какво се опитва да ви каже, човекът. Не, защото не можете, а защото НЕ ИСКАТЕ!
Разберете, не всички, несъгласни с тия акции, са педофили. Гледал съм няколко клипа, и бяха меко казано-брутални. Беше си прекалено, ДОРИ срещу такива хора, и това е ФАКТ!
Но тъй като сте бавно-развиващи, аз няма да си хабя напразно думите, като автора, а ще бъда максимално кратък.
Първо-аз също съм твърдо против тия ловци и нещата, които правят, гнусните им методи и като цяло скапания, примитивен мироглед на повечето българи, въпреки, че мен не ме засягат тези неща, тъй като НЕ съм педофил и нямам такива влечения(дори към непълнолетни;под 18).Не одобрявам педофилията, ама не одобрявам тези варварски и примитивни методи за справяне с проблема. И за мен лично, всички вие, които подкрепяте ловците и методите им, сте ми толкова черни, колкото(не само педофилите, но и) всички останали престъпници! Не сте по-малко гнусни!

И, между другото, само да вметна(с риск да прозвучи така, все едно оправдавам педофилите), доста момичета умишлено се представят за по-големи, от колкото са, за да им се получи с въпросният мъж, в когото са влюбени, и много често дори нямат намерение да разкрият истинската си възраст и по този начин те сами ги превръщат в педофили, без дори самите те да подозират. И к'во прайм в такива случеи? От сега нататък, на първа среща, да си искат лични карти ли, че да няма такива фалове!? Ама от друга страна пък, този документ не се показва току тъй, на всеки, току виж някой може да злоупотреби с данни, ЕГН, кой знае!? И в крайна сметка, какъв е изводът? То, че не можеш да имаш доверие на никого за нищо, особено в България, е ясно. Ама, в такъв случей, айде да гледаме малко по-обективно и да не бъдем толкова пристрастни!
Пък, ако ли не-ако щете, е*ал съм ви! И без това не ми пука отдавна за тая страна, защото намразих българите отдавна, така че, щом не можете да гледате по-далеч от носа си, проблемът си е изцяло ваш! Злобейте си, избивайте си се на воля помежду си и се оправяйте! Много бивши българи се отказаха и отрекоха от вас. И аз съм се отрекъл, живея в чужбина, след време и гражданството си ще сменя с друго и веднъж завинаги ще прекъсна всякаква връзка с тоя скапан, примитивен народ! (аз, само да си кажа.... Да си знаете:))

85.   Не знам, ама Левски и Ботев сигурно съжаляват, че са си дали живота, виждайки с колко много извратеняци, порно маниаци и ненормалници се е напълнила България. Кой знае какво я очаква още тази държава.. Как може да сексуализирате деца? Тези деца са един продукт на очевидно болното ни общество. Чета темите в този сайт и виждам какво ли не. Българите са се превърнали в свирепи животни, в чиито глави е само секс и порно. Как очаквате да НЕ се отрази това на децата?? Вие като възрастни как пазите децата на България?

86.   То на мен 20, 21 и 22 годишните ми се виждат малки и неподходящи за секс, та ще тръгна с някоя в осми клас, айде стига. По-добре жени над 25! Малко преди навърша 28, започнах да гледам мой набор и какички. Педофилите се занимават с деца, защото децата не са част от дебилният социум, в който живеем.

87.   79, типичното мислене на бездетен чичо. Сумати оправдания вади, но не дава обяснения защо някакви чичаци пишат на ученички под и над 14.
Както и авторът на темата, който явно смята, че жертвата си е виновна и край.

88.   Кифлоприземения с опит да вмени вина на децата, но почти нищо за самите педофили.

89.   Темата е написана с неясна цел. Авторът е извадил моралните везни и се опитва да мери съвестите на хората. Същевременно, повечето афектирани коментиращи не виждат, че са вкарани в един параграф 22, в един конфликт без решение. Въпрос, тип яйцето или кокошкота - кой е по-виновен, детето, крехко и податливо да му бъдат оформени сексуалната и психологическа реалност, но имащо и то желания, или чичака с желания, който без да иска, следвайки ги, непременно ще бележи всяко едно такова дете, до което има нагон.

Приятелю, няма такъв филм. Истината е, че за да ти се даде такова изпитание, че да имаш влечения към деца, ти или твоят род сте направили нужните стъпки до това. Волно или неволно. Няма вариант влечението към деца да бъде представено като добро, да се естетизира по някакъв начин. Не за друго, а защото същността на двете страни е различна - детето по време на пубертет е с оформяща се сексуалност, последните и щрихи се нанасят, а възрастния е с ясен светоглед, знае какво иска, знае защо го иска (в добрият случай). За да се даде на детето шанс да разбере какво иска, трябва желанията му да се пазят, да може да ги осмисли до какво водят. Това изисква време, което в днес не е дадено на децата - отвсякъде са бомбардирани с порнография, алюзии към нея или неща, които им заемат времето да мислят, да могат да определят какво искат от живота си и щои желания трябва да жертват, за да го постигнат.
И всъщност, работата опира до съвестта на чичкото. Дали той е способен да се подчини на дългосрочните интереси на младата личност, която се формира, или предпочита да утоли собствения си глад, оцветявайки невъзвратимо бъдещето на един зараждащ се живот. Обществото не може да помогне в случая, дори самото тяло на човека, страдащ от такова влечение му пречи. Казано е обаче, че дори и човекът да няма сили да стори добро, Бог има. Той винаги е очертал път, по който само едното желание е нужно че да ни се спаси душата (на нас грешните). Ако ще и да е трънлив, но човек усеща, кога е поел по него, а вървенето Хо него веднъж тръгнеш ли е леко! Но кой може да преглътне егото си, че да тръгне по него?

91.   Тутманика с шкембе по-широко от раменето му и другите педофили го извъртяха, че децата си го търсят и сами се предлагат на тумбаци като тях. Другите съдят педофилите. Но никой не зададе въпроса защо аджеба тази работа с подставените малолетни лица не я върши полицията и къде са те в цялата картинка. Ако я вършеше полицията такива педофили като автора и тутманика нямаше да си показват носа навън от страх.

93.   Кифлоприземителят удобно забравя да си сложи подписчето под някои постове. Доста свободно време има за човек, който успешно се развива в сферата си. Толкова свободно време, че чак си създава различни идентичности, които да подкрепят влеченията му.
А ако на някой му се налага специално да му обяснят каква е разликата едно момиче на 14 да прави секс с връстник и с "батко" на 30, то родителите му определено да се провалили.

94.   Има ли видео, в което ги бият да се накефя малко? Аз в тези видеа видях само разговори и твърде мило отношение. Не мисля, че това има ефект. Същите педофили след два дни ще правят същото. То даже по лицата им не им личи да го чувстват като нещо нередно или да се чувстват виновни. Такива трябва публично да се линчуват, да се завържат в центъра на града и всеки, който минава да ги заплюва в лицето. Ако дори един педофил се замисли и се предотврати дори един такъв случай, значи си е заслужавало.

Иначе ако ги побийват, аз лично ще им правя дарение всеки месец за добре свършената работа. На полицията плащам толкова години данъци, а си барат топките по цял ден и реален резултат не съм видял.

95.   Много педофил тука, брат. Не може да кажеш нищо против педофилите и веднага 15 пъти по 1 звездичка. Айде да видим сега колко ще отнеса.

98.   Ако държавата си е на мястото тези ловци няма да ги има. Говорите за контрол от семействата, а не осъзнавате, че често насилника е дори от семейството, не всеки родител е компетентен, иска, може да подготви детето за секс и за реалността, тук е мястото на училището, това трябва да се направи от професионалисти и да бъде част от учебната програма. Но, се надигнахте масово срещу това, нали? И философа с половата зрялост, цикълът идва много по-рано И ТОВА НЕ ЗНАЧИ, че детето е умряло за секс и износване на плод. Това е само началото на съзряването. Автора не е добре нещо, утре ако някой не му върви вкъщи секса, брака трябва ли да си легне с 13 годишна или просто ще си хване жена за секс.

99.   Има неща, които са абсолютно недопустими и за които не трябва да има никаква толерантност, даже напротив трябва да сме абсолютно нетърпими към тях и никога да не се правим, че проблема не съществува или нас не ни касае. Едно от тях е точно педофилията. И вместо всички да сме единни и абсолютно нетолерантни към нея, тук едни типажи като КП почват едни философствания, едни фермани, обяснения, увъртания, ама как децата били еди какви си, ама как ловците били незаконни. Каквито и да са децата, никой педофил няма право дори да си помисли да задиря дете или да си помисли, че може да му се размине. Това е абсолютно недопустимо и трябва да се реже в зародиш и със замах. Почне ли да се философства, разтяга локуми, да се търсят други виновници, да се търсят тълкувания как след цикъл не били деца, дори да са на 8 и да се омаловажават престъпни действия, значи ние негласно толерираме подобни неща. С подобно путкинско общество ред никога не може да има, защото всеки винаги ще се оправдава, ще омаловажава, ще шикалкави, проблема ще се замита под килима, ще вярваме удобно, че не е чак толвкао зле, че нещата не са едностранчиви и като цяло ще се превръщаме в едни големи путки. Днес ще вземем за нормално 13 годишна да прави секс с възрастен, утре ще взимаме за нормално и 10 годишно да прави секс с възрастен, вдруги ден ще чуем за 8 годишно, ще поцъкаме с език и след 5 мин ще сме забравили и следващия път вече и към това ще имаме имунитет и ще махнем с ръка, че днешната младеж е оттървана, родителите не стават и ще отминем до момента, в който педофила не дойде да наебе и неговата дъщеря. Сигурно и към това ще претръпне след време.

Като чета как децата били такива, онакива, пък как трябва с перце да ги галим педофилите, че видиш ли то не било морално, законно (ама иначе е много законно да ебеш деца, но затова няма проблеми), ми става ясно, че вие сте едни големи путки. Кифлоприземителя от 9 кладенеца вода донесе и накрая каза, че не взимал страна. Ами брат, ти ако срещу педофили не взимаш страна, какво си освен една голяма путка? Дано някой извратеняк те изчака в храстите и ти разпори дебелия задник, по-широк от раменете ти и никой "да не взима страна". После ще разтягаме фермани като теб как ти сам си си го надянал в дирника, защото си излязъл късно през нощта и едва ли не търсил някой да ти го нататрузи.

100.   Момичетата на 10-12 са...

Модератор: веднъж те изтрих и не миряса. Щом толкова държиш да се чуе мнението ти, ти предлагам да докладвам адреса ти на институциите и на тях да им разкажеш за продължението. Може даже по вестниците да ти го напишат, ще имаш по-голяма чуваемост отколкото тук.

101.   Кажи си, че си мазен педофил, де.

102.   Този проблем е много наболял, не само в нашето общество, а и в чужбина. Дано жените да са по-зорки с какви точно мъже се събират, понеже досега съм чувал само за семейни педофили с деца и за нито един неженен без деца. Вероятно има и такива, но е учудващо как педофилите са все бащи на деца. В едно от видеата, които някой беше споделил тук вчера, заставиха един от задържаните да се обади на жена си и да ѝ признае какви ги е вършил в Елмаз и как си е уредил среща с предполагаема 13-годишна. Естествено, жената беше много разстроена да разбере с какъв мъж е семейна и има дете от такъв...

- Кифлоприземител

103.   Номер 99, стига си измисляй! Твои думи са това кой кого мислел за незаконен! Подобни неща аз не съм писал.

- Кифлоприземител

105.   Айде до преди малко децата бяха виновни, сега Кифляка изкара и жените виновни. Абе всички виновни, само мазните чичковци педофили - невинни...

106.   Да, Номер 105, за него винаги жените са виновни за избора си. А когато той се оплаква от бившите си приятелки какви били и що били, тогава кой е виновен? Той няма да признае "Аз съм виновен, че избрах тази и тази". Сигурно отново жените са виновни, че са избрали него.

107.   105, е ти какво искаш? Да си признае какъв е ли? Човек, който не е педофил, няма да увърта как всички други били виновни, само не и педофилите и как той "не взема страна".

"Аз не вземам страна"

"Дори и на 10 години да са, повече от отлично съзнават какво вършат."

109.   Номер 107, някак много удобно нарочно не цитираш целия текст от мнение номер 2 и се опитваш да създаваш измамно усещане за нещо, което съществува само в твоята главица. Защо не цитира относно проституиращата срещу пари 12-годишна, за която бях споменал там горе? Защо не цитира какво бях писал относно 10-годишните момчета и момичета, пиещи бира и пушещи цигари; както и за същите 10-годишни момчета, каращи връстничките си да им пипат оная работа в парка? Май не са ви удобни тези теми, а бързате да нарочвате кой какъв бил, защото на такива като теб ви е по-угодно да си стоите с конските капаци на очите и да не поемате отговорност за липсата на възпитание спрямо малките деца.
В гебемамата имаше няколко такива теми за майки, ужасени от това, че техните синове и дъщери гледат на телефоните си порно още от първи клас.

Проблемът е цялостен. Както има педофили, така има и страшно много безотговорни родители, които бързат да сложат "умен" телефон в ръцете на детето си и това повечето ги устройва, защото така то няма да им "пречи" наоколо. Не се замислят какъв лош пример вземат тези деца от пошли "каки" в Tik-Tok, Instagram и навсякъде в интернет, до който имат достъп благодарение на родители си, които им плащат абонамента за него и не са ограничили достъпа им до съдържание 18 с детски профили в телефоните. Когато наскоро купих телефон на 10-годишната ми племенница като подарък, лично ѝ направих детски профил в Google, който филтрира съдържанието в интернет. Отделно, заръчах на родителите ѝ да си сложат Google Family link, понеже така може да следят дейността на малката от техните телефони, както и да задават времеви периоди кога какво може да ползва на телефона си. Мисля, че и на вас ще ви е полезно да знаете за това, ако все още не сте се интересували от това как да осигурите по-голяма безопасност за децата си:

https://families.google.com/familylink/

Точно оттук се започва с предотвратяването на множество опасности за децата от най-малка възраст, включително и относно това дали ще подражават на някого в интернет, дали ще пушат, пият, ще си играят на "чичо доктор" и т.н. Някои от вас сигурно са родители на малки деца и няма да се учудя, ако децата ви зяпат съдържание, което може да изправи косите ви от ужас. Без родителска отговорност не става, особено в сегашните времена, в които от всички посоки децата биват заливани с пошлост и простотия, на която подражават от любопитство или поради липса на достатъчно родителско внимание! Много родители искат спокойствие и за тях бутането на телефон в ръцете на детето им е лесен начин да си осигурят такова, но за сметка на възпитанието му.

- Кифлоприземител

110.   Стига си се правил на звяр и си ме заплашвал с институции, дрисльо. Опитваш се да блъфираш, за да ме сплашиш, но много добре си знаеш, че нищо не можеш да ми направиш. Изобщо не ме е страх от теб, нито от ГДБОП, нито от никоя от следващите ти глупости, с които ще ме заплашиш. Сега ще напиша коментара си ПАК и ще продължа да го пращам така както си е, без да го променям, докато не го публикуваш, и изобщо не ме ЕБЕ, ако щеш и с ФБР, ЦРУ и НАТО да ме заплашиш!!!

Момичетата на 10-12 са млади, свежи, секси, готини, разкрепостени, и са много по-развити, отколкото можете да си представите!!! Едно момиче на 12-13 е вече едро и високо колкото възрастна жена на 25-30, че и повече, и е с напълно развити полови органи, готови за СЕКС и РАЖДАНЕ!!! Затова спрете да ги наричате деца, изобщо не са деца, а са ГОЛЕМИ, ПОРАСТНАЛИ ЖЕНИ С РАЗВИТА СЕКСУАЛНОСТ, ГОТОВИ ЗА МЪЖ И ДЕЦА! Това, че дъртите злобни лелки тук умирате от завист към младите момичета и се опитвате всячески да ги изкарате деца от комплекси за старост и страх, че ще ви задминат (който си е напълно основателен и реален), си е лично ваш проблем!

111.   Хора вижте темата на автора, вижте и 69 пак от автора. Такива малоумни фермани и разтягания на локуми без да каже нищо съществено може да пише само кифляка и тука той се издаде, че е педофил нещастен!!!!! Поздрави на всички умни хора които вече му го казаха в очите и го разобличиха толкова бързо!!!! Сега разбиате ли защо не е женен за нормална жена, защото е педофил и си пада по деца!!!!

112.   110, пожелавам ти бащата на някое от тези 10 годишни момичета да те докопа, за да ти обясни кой е свеж, секси и готов за секс и раждане....

114.   О, да, аз съм на 30 и умирам от завист към ДЕЦА на 12-13 години. Ще ме задминат, но това ще е след 7-10 години, когато станат млади ЖЕНИ - кръговрат на живота се нарича. А ти, 110, си толкова жалко подобие на човек, че ми се гади от теб. Я кажи, тати ли те пипаше като малък или мама ти направи сефтето?

115.   110, погнусих се, честно. Колко хора с проблеми има в този сайт....

116.   Номер 111, параноята не е полезно качество. Твърде евтино от твоя страна. Със същия успех някой може да пише тук, че ти си педофил(ка) и после иди доказвай, че не си.
Ако те интересува истината, попитай ме направо. А ако предпочиташ измислиците, тогава продължавай да си съчиняваш.

- Кифлоприземител

117.   Модераторите са педофили или поне подкрепят педофилията. Коментари за реално случващото се в Украйна, не биват одобрявани, но такива като 110 , обяснявайки как , видиш ли, на 12 не били деца, а били готови за разплод, са навсякъде в темата.

Модератор: нарочно съм го одобрил, понеже пуснах сигнал до ГДБОП и да има доказателства.

118.   110 e за Белене.

119.   Кифльочът вече започна да дава акъл и на родителите! На базата на богатия си личен опит, естествено?! Айде, като си направиш и отглеждаш деца, тогава се изказвай и ръси мозъци.

120.   Всъщност всички педофили са за Белене. Да го възстанови държавата и да ги пращаме там.

51-100 от 139