Налудничиева обич...
Здравейте! На 22г съм.
Пиша тук, защото нз какво става..
Искам съвет , защото това което ми се случва ме побърква..
Историята предоплеждавам е мноооого странна.
Имам плиятел от 6г и от 2г живеем заедно..на 26г Той е малко податлив на красиви думи от нежния пол. И е имало много слечай да го хващам да се сваля с други по фб.
Но не това е плоблемът.
Работим на едно място е го хванах да се сваля с една колежка 15г по-голяма от него. (за която се носи слава, че е К*рва) Аз като разбрах побеснях. Нагрубих я по чата. Тя ме блокира и до там. И тази последна случка ми държеше влага много време.
Много пъти сме се карали заради тази жена. Тази негова грешка този път не я забравих толкова лесно..
То тук нищо странно.
Но мина година и най-случайно ме пратиха в отдела в който работи тази жена( ще я нарека М)
Хора тогава полудявах.. Не можех да я виждам в продължение на няколко дни се карахме със моя заради нея.. Защото щом я видех и се сещах за всичко..
Постоянно се гледахме на кръв.
И вечерта страшни скандали..
Ноо всичко се промении..
Лека по лека тази жена някак почна да ми става приятна.. (без да говорим или имаме някъкъв контакт, дори професиотален.)
Почнах да съжалявам за думите си.
По-късно имах огромното желание да й се изниня.. Защото ме беше срам от думите с които я нагрубих.. Беше ми много тъпо.. И така извество време, докато не осъзнаххх че я.......... ОБИЧАМ... да! ОБИЧАМ... Но не я обичам като жена, не искам нищо интимно. Просто една чиста обич. Мога да я опиша единствено така.
(Обич като между куче и стопанин. Кучето толкова чисто обича и няма никаква замисъл зад това..)
Такава ми е обичта.. Да странно е в Шок съм аз самата..
Побърква ме това нещо. Нз от къде дойде и как дойде..
Един ден събрах смелост й и се извиних за думите. А нейната реакция беше неочяквана. Аз очаквах да ме заплюе , защото думите наистина бяха много груби, а тя реагира по толкова мил начин. Щипна ме по бузката, усмихна се и каза, че няма плоблем..
Каза че попринцип тя е майтапчийка и че нещото което тя му е написала е било в крэга на шегата, а той просто си е помислил друго. И тя спляла да пише такива закачки(наистина беше така той пишеше др работи, комплименти, ау.. Но тогава като всяка жена ще реагирам по този начин. В по късен етап разбрах, че аз не мога да го пазя от никоя, защото той ако не иска няма да пише..)
Говорихме 1-2 мин и това беше..
Та мен много ми олекна, но и обичта ми се усили още повече.. До такава степен я обичам, че на всичко съм готова за нея..
Знаме всичко тове е многоооо странно, но аз самата дбсъм още в шок от случвващото се.. Не спирам да мисля за нея, желая да я прегърна.
Плача от безсилие...
Сега дори съм и подготвила един готин подарък. Фен е на едно нещо и подаръка е свързан с това.
Каво бихте ме съветвали??
Какво се случва.. Защооо??
Да потърся ли професионална помощ, Защото тази емоция ме побърква..
Постоянно я гледам. Иска ми се да и кажа всичко, но как след онези обиди.. Това звучи налудничево.. Осъсбзнавам то..
Но тази обич е много силна..

Коментари

2.   "Какво се случва.. Защооо??"

Поредното доказателство колко сте емоционално нестабилни жените на тая възраст (пък и доста над нея...). Абсолютно неадектватни дори към собствените си емоции и преживявания. Омраза, любов ги менкате едно след друго...

Дори сте неспособни да се съсредоточите над обективният проблем, в случая - приятелят ти... Надявам се ти е ясно, че не тая ти е проблемът, но явно тия драми намираш за по-интересни, вместо да се запиташ какво правиш с такъв човек, който след 6 години заедно, явно не приема връзката ви особено сериозно... Няма как психолог да ти помогне, защото неговата работа не е да изгражда характер и да те направи съзнателен човек.