Не, не съм педофил
Здравейте, направих заглавието малко по-провокативно за да се погледне темата от повече хора.

Както знаем, в България възрастта на съгласие за сексуални контакти е 14 години, тоест - ако момичето, примерно, има 14 години и аз правя секс с нея (на 28 съм), това не е педофилия и не е подсъдимо.

Та, от едно известно време насам търся начини да си намеря някое такова младичко и тясно котенце, 14 - 16 годишно да го разпоря, но малко трудно става това нещо, при положение, че имат вечерен час и са извън социалния ми кръг, нито по дискотеки ходят, всичко това заради възрастта, разбира се.

Ако има някакви такива места в интернет, където можеш да намериш разгонени 15-16 годишни (дори и циганче да е, стига да е хубава), бих се радвал някой да помогне.

Благодаря за вниманието!

Коментари

51-80 от 80

58.   "Не, не съм педофил"

Защо лъжеш копеле такова?

61.   Номер 57 ползва тактиката "А вий що биете негрите, ммм?".
Т.е. това не е редно, онова не е редно и това, че по света се случват нередни неща ме оправдава и мен да правя нередни неща.
На същия принцип някой по-силен от него може да го пребие и да му каже - глей колко нередни неща се случват по света, значи и аз съм оправдан, че съм те пребил.

62.   Момичетата на 14 са секси, млади и свежи и са с напълно развити полови органи, което значи, че авторът НЕ Е педофил, а нормален мъж с нормални хетеро-сексуални наклонности!!! А вие леличките, като завиждате на 14-годишните момичета никой не ви е виновен, вървете се хвърлете от някоя скала!

63.   62, ако закона позволяваше да правиш секс с 10 годишни, щеше ли?

64.   До 57 - Законите се пишат от силните, но не винаги от мъдрите.

66.   Вие тея под 18 г. явно не ги считате за живи хора. Те нямат ли глава на раменете си? Тук наистина някакви лелки изтъкват доводи от сорта на "били объркани", "били неориентирани". Същите тези объркани и неориентирани успешно без ваша помощ са се изч*кали на 11-13 г., намират начини да си купуват цигари и алкохол, макар че е забранено за лица под 18 г.

64 а ти на колко години си и от какво разбираш, че правиш подобни забележки?

до 61

Същото това 14-годишно невинно момиченце само след няколко години, когато разбере истинската сила на половия си орган, САМА ЩЕ СЕ ПРЕДЛАГА СРЕЩУ ПАРИ!

Въпрос: ТОВА ПО-МАЛКО НЕМОРАЛНО ЛИ Е?

ТЯ, вече ПЪЛНОЛЕТНА И НАЯСНО СЪС СЕБЕ СИ, по-малко престъпно ли ще е да се продава? :)

Хайде отговори де?

Защото според твоята логика и логиката на моралистите тя на 14 г. е неосъзната и подведена. А когато стане на 18-22г. и започне да продава тялото си, пак ли е неосъзната и подведена?

Чакам отговор?

67.   Тъпите чекиджии пак се изказаха неподготвени. Оформянето на женствен ханш на жената продължава до 20 годишна възраст, тоест пропорции талия-ханш, а бюстът расте до 25 годишна възраст.
Забременяването преди 20 г възраст е вредно за здравето, а сексът е за удоволствие и всяка бременност трябва да бъде планирана и желана от жената.

69.   Че то законът в Ню Йорк позволява и аборта в последния ден от бременността, което си е чисто убийство, има и много други безумни закони по света, това да не ги прави нормални и меродавни, защото са "закони"?! И сериозно ли мислите, че някой завижда на 14-годишните?! Повечето момичета и на 23 още са неразвити и недостатъчно узрели и сексапилни като жени, а какво да говорим за ДЕЦА на 14, които в повечето случаи изобщо не приличат на тийнейджърки дори? Хвърлете се отнякъде вие, които наричате 14-годишните "секси"! Искрено се надявам да видя как Ален и бандата ви унижават публично след някакво време, а и да ви дадат под съд, педофили такива!!!

70.   Авторът е педофил.
Кифлоприземител е педофил и като плъх се е скрил в коментар 57, без да се подпише. Но по логореята се познава.
Никой не ви пречи да опрашвате ромки в Столипиново и Факултета, вие за българки не ставате.

73.   Не бе, не съм педофил само харесвам 13-14 годишни.
Иначе не съм педофил, не.

74.   73, то и аз пия по галон бира на ден за бъбреците, киловино за сърцето и кило ракия за стомаха, ама иначе не съм алкохолик.

76.   Законът е писан от некадърници и крадци. Трябва да си луд, невеж, за да определяш живота си според закона. Чистата човешка съвест подсказва, че пълнолетен човек няма работа с 14 годишен/на. Само недей да търсиш, че ловците ако те намерят ще изядеш 2 шамара и цяла България ще те гледа какъв си изрод.

77.   30, прочетох

Мод: на педофили коментари не одобрявам.

79.   Моля, да се намесят модераторите и другите ми подобни! Да се сигнализира на полиция, закрила на детето. Моля, за активна гражданска позиция от всички, ако този текст продължава да се подвизава тук безнаказано ще се наложи да уведомя съответните органи и институции. Много лесно ще се намери и IP адреса на коментиращи като номер 14, с подобни тежки отклонения. :) А законите са единни в позицията си срещу такова поведение.

Мод: вече е направено. Точно въпросния 14, който и в другата тема каза, че 10-годишните били готови за секс, вече е идентифициран от ГДБОП.

81.   Аууу бил съм идентифициран, колко се уплашииих !!! Направо ми замръзна кръвта и ми се качиха топките в гърлото :))) Ще има да плашите гаргите с ваште "ловци", дърти незадоволени сбръчкани съсухрени баби без сексуален живот и работа. И не знайте много бабета да заплашвате щото не знаете кой стои срещу вас, какви възможности има и на какво е способен.

4 ГОДИШНИТЕ МОМИЧЕТА СА ГОТОВИ ЗА СЕКС И ЗА РАЖДАНЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

82.   Браво,уважаеми модератори,свършили сте прекрасна работа.Свободата в един хубав сайт като този не бива да се превръща в слободия.На всеки в даден момент му пада пердето и му се иска да сподели анонимно свои мисли,притеснения,огорчения.Понякога да обижда,да си излее душата.Но....трябва всеки да знае,че в този живот има правила и те се отнасят за всички.Не знам що за болен мозък трябва да си,за да наричаш 14 годишни деца агънца и да ги искаш сексуално,а все още съвсем млади жени на 40 да наричаш дърти,увиснали разпоретини.Такива неща трябва да се спират навреме,че предостатъчно се нагледахме на трагедии.Аз тоя негодник го коментирах под №56,и казвам честно,че ако не ме спираше възпитанието и правилата на сайта щях да го обиждам и да говоря неща,които като жена,съпруга и майка не бих си позволила да продумам.И още веднъж поздравления,че сте взели нужните мерки.
от №56

83.   По закон до 14 се води педофилия, но от медицинска гледна точка не е. Педофилия, в смисъла на психично заболяване, е влечение към индивиди, недостигнали полова зрялост. Когато една жена има цикъл, от биологична гледна точка е готова за репродуктивност. Сега, има го моментът с психическа, социална зрялост, кофти е. Но има общества, в които това работи - циганите ги женят на по 12 примерно. На нас ни се струва гадно, но си имат нормални (за техните стандарти) семейства.
А и да си го кажем, има различни видове "педофилия". Аз като бях в шести клас, на 13, имах учителка на 21 - руса, натокана, всички момчета бяхме влюбени в нея. Е не че нещо, ама ако тази какичка беше "злоупотребила" с мен, не виждам с какво това би ми навредило. Напротив, бих се отракал, би ми се вдигнало самочувствието.
От друга страна, ако един мъж на 50 прави секс с дете на шест, това вече е чиста педофилия, в медицинския смисъл на думата. Такъв човек бих го убил, ако ми се отдаде възможност.
Има щати в САЩ, в които мъж или жена на 18 години и един ден прави секс с партньор на 17 години и 364 дни, това е педофилия. Което съгласете се, е абсурдно.

84.   Тоя педофил съвсем откачи! Вече и за 4 годишни пише!? Модераторе !!!!

85.   Хъм, на мен това ми се струва изключително гнусна цялата тема. Това, че автора е с педофилски наклонности и е гледал прекалено много пъти "Лолита" е ясно на всеки (дори и на него).
Това, че дете на 14 не е никаква жена също е ясно на всеки нормален човек.
Хипотетично ако някой 28 годишен педофил ми докосне 13-14 г щерка ще платя да го пребият, ако ще и да го излежа после.
Автор е, лекувай се. Пожелавам ти да имаш дъщеря и да усетиш какво е като вземат да и точат лиги същите такива педофили като теб самия.

87.   Леле накъде отива този свят!

88.   85, съжалявам, но този 28 годишен не е педофил. Напълно нормално е на биологично ниво момиче на 14 и мъж да изпитват привличане един към друг. Което не прави такава връзка редна. Неукрепналандетска психика и т.н. Не бих спал с 14-годишна, ако знам възрастта й. Но в случая по-скоро е добре да се поговори с тийнейджърката, да й се обяснят рисковете от ранно започване на сексуален живот, от връзките с по-възрастни.
Помня едно момиче от блока преди години, на 14, ходеше с мъж на 28. Родителите й бяха против, но не ги слушаха и те в един момент се примириха. Имаха връзка една година, разделиха се после. Познавам тази вече зряла жена. Ок си е, не се чувства травмирана за онази си връзка. И не, аз като теб ако имам дъщеря, също бих се противопоставил. Но нека отчитаме, че е нещо нормално да има влечение биологично. И аз на 14 мечтаех за какички на по 20-25.

89.   До 88 от 85

Айде глупости. На 14 тия на 28 ти изглеждат дядовци. Тия на 18 г дори ти изглеждат антични ;))))
Като бях на 18, в университета, една приятелка ходеше с 30 годишен. Шегувахме се с нея, че е с геронтофилски наклонности - пича ни изглеждаше чичак ( леко оредяла коса, леко шкембе). Сега, бивайки на 39, тия на 45-50 ми изглеждат чичовци ;)))
В тоя ред на мисли си зависи много от гледната точка ;)))

90.   Да бе, докато сме на темата, защо само се обсъждат отношенията - по-голям мъж - по-младо момиче?

Ами, че ние (момчетата), като бяхме на по 10-14 (че и по-малки) на какво мислите, че лъскахме? На съученичките си ли? lol? Мастурбирахме и си мечтаехме за какички в диапазон 18-40 (според на всеки вкуса). Както и порното, което гледахме. Да не би да е било с връснички? Не. Беше с жени на по 20-30 (предимно).

Та въпросът е, какви сме били ние тогава (по логиката на педофило-маниаците)? Геронтофили? Всичките момчета сме били геронтофили, така ли?

91.   Педофил. Пак питам къде са модераторите?

Мод: подали сме сигнал до ГДБОП

92.   До 88 от 85, по принцип съм съгласен, но пак е до човека. Споделих ти за тази моя позната. Напълно възможно е 15-годишно момиче/момче да изпита влечение към зрял и довод, ако е поддържан и красив. Я питай някой 15-годишен пубер дали ще просто на порноактрисите, на които лъска. Моите съученички бяха влюбени в Дейвид Бекъм. А някои твоята с батковци на по 25-26. Беше малко странно но нищо особено.
Пак повтарям, против такива връзки съм. Не съм си позволявал никога нещо подобно. Но самото наличие на привличане не е нещо ненормално.
А и къде точно е границата за педофилия? Аз съм на 36 и гаджето ми е на 22. Според една тема съм педофил. То ясно, че няма да я карам в дълго с нея де. Да кажем, аз съм хладилник и поддържан, и ме харесват младите жени. Педофил ли съм?
Виж, онова за 4 годишните, моля се да има печатна грешка с пропусната единица пред числото.

94.   92,
Пак бъркаш нещата. Един незрял човек ( дете още) на когото му играят хормоните може да изпита влечение, към по-голям, което не значи че и по- големия трябва да задиря неориентирани все още деца. В този случай възрастният е виновния
А САЩ например, в различните щати възрастта за съгласие е различна (между 16 и 18 г). В Калифорния ако спиш с човек ненавършил 18 си в състояние на statutory rape и child molestation. В голяма част от щатите тези закони не важат, когато двамата участници са близки по възраст. Защо ли?!
Защото е нормално двама младежи да откриват сексуалността си взаимно. Не е нормално, обаче възрастен човек да манипулират и злоупотребява сексуално с деца.
Когато си на 36 не е проблем да спиш с 22 годишни (твое и тяхно решение, защото и двамата сте пълнолетни хора). Обаче ако си на 26 не е ок да задиряш 12 годишни нали?! ;))

95.   от 94 до 92, напълно съгласен съм, че не е редно възрастен да задиря деца.

96.   Да, авторе, не си педофил, а ефебофил. И дори да е нормално да имаш някакво влечение към 14- 15- годишни, не е нормално да се занимаваш с недоразвити. Да оставим морала, защото такъв вече няма. Да, над 13- 14 не са точно деца, но и не са точно жени. Че ги блъска хормонът, блъска ги, че не са невинни - ами повечето не са. Една немалка част от тях са си к рвички. Помня какво беше като аз бях на 14, което е било преди 11 години някъде - плющяха се като магарета поне половината, а до към 18 на повечето им бяха пръснали саксиите. Такива като мен, на които над 20 ни беше сефтето, защото се пазехме за любов, чувства и така нататък, бяхме малко и ставаме все по- малко (както и трябва да бъде).
Обаче, авторе, нали ти си по- големия, следователно си по- разумния? Нали имаш глава на раменете или ползваш само долната, пък горната ти е колкото да не се блъснеш в някой дирек? Ами, не е нормално да си лягаш с недоразвити. И аз не е нормално да пия много енергийни напитки, но не съм дошла тук да убеждавам хората, че това е нормално.

97.   Прочетох темата и ... мисля си че след това и Паисий го е срам да се нарече българин.
До днес незнаех че възраста е толкова ниска в България, но не се учудвам. В средите на така наречените "законодатели" е пълно с педофили. Аз поне се сещам за един бивш главен прокурор, 3 бивши министри и поне 10-ина депутати.
А и си мисля все пак тоя закон колко туристи-педофили от западна европа е докарал в България.
До автора: Искренно ти пожелавам един ден да ти се роди дъщеря и да гледаш как някой педофил я разпорва когато навърши 14. Но се съмнявам. По вероятно е някой татко да ти счупи болната тиква много преди това.

98.   97, преди да те е срам, вземи ползвай Гугъл. В повечето държави е 14-16 години, в някои като Нидерландия 12.
Не го смятам за нормално, не закачам непълнолетни, о явно си има причина за това.

51-80 от 80