Как да си хвана момиче на 20
На 27 години съм и забелязвам, че момичетата на 20 и нещо изобщо не проявяват интерес към мен. Единствено ученички или пък омъжени жени над 40 се интересуват от мен. Едните защото за тях съм явно готин батко с кола, а другите може би защото искат да се чувстват отново желани от някой млад мъж в разцвета на силите си. Но пък аз не проявявам интерес към нито една от двете категории жени. Защо? Защото ученичките още не са готови за сериозна връзка според мен и се вълнуват от повърнхностни неща. Омъжените жени пък изцяло се интересуват от секс, а и вече са минали годините за раждане. Аз си търся момиче с което да сме долу-горе на еднакво ниво като развитие и визия за живота, момиче за сериозна връзка, с което да изградим нещо заедно и след време, когато сме готови, да имаме дете. Смятам, че момичетата на 20 и нещо са най-подходящи за такава връзка, защото те хем са млади, хем вече не са с детския акъл (или поне повечето). Но уви - постоянно удрям на камък с тях. Все ме режат и режат. За сметка на това се хващат или с разни комплексари, богаташки синчета, или пък с мъже над 30. Или пък само постват снимки от екскурзии, но не показват мъжа до тях. Как да сваля такова момиче? Защо не ми върви с тях...

Коментари

1.   Те тия пък на 20 години щото са готови за сериозна връзка. Повечето вече са с навъртян стабилен километраж, но с детски акъл и много претенции.

2.   $$$

3.   Малко си стар за момиче на 20. Според мен категорията ти е между 25-30 г. Момиче на 20 ще ходи с 20-22-24 годишно момче, не с 30 годишен мъж.

4.   Не си им предложил достатъчно пари, за т`ва! Гювёндии брат!

5.   Авторе, от нещата, които изтъкваш, че харесват и предпочитат въпросните момичета над и около 20, си правя профил на тези момичета. Хващат се с богаташчета, с по-възрастни мъже и такива, които ги водят по екскурзии. От този профил си вадя извода, че това са красиви момичета, ако не тип кифли, то поне достатъчно красиви, за да привлекат подобни мъже. Ти защо се целиш точно в тях? Сигурна съм, че има много други, не чак толкова лъскави, но сериозни и добри, които са готови да създадат сериозна връзка с теб и са на подходящата възраст. Ако ти не попадаш в целевата група на кифлите, как искаш да ти обърнат внимание? Смени критериите на търсенето!

Ж46

6.   Вече си изложил рецептата във въпроса си - комплексирай се, помогни на родителите си да забогатеят, и изчакай да навършиш 30.

7.   Ти бъди доволен, че поне не те свалят мъже, че от зле има по-зле...

8.   Ако някой мъж го искат и ученички, и 40 годишни, значи той определено е желан мъж и няма начин да не го искат и тези в 20те си. Като добавим и обичайното за тук преанализиране за жените... мисля, че можете сами да се досетите какво ми е мнението за автора на тази тема.

10.   Човек, на 27 си още супер-млад. Пък вече имаш бръмбари в главата. Като те харесват ученички и MILF-ки, отеби си яко на ученички и MILF-ки! "Сериозна" връзка като мъж можеш да направиш и на 30, и на 40, че и на 60.
Погледни нещата в перспектива - ако сега яко мушиш много ученички, след 3-4 години някоя от тях ще ти е тамън по мярка за по-дълготрайна връзка. За чий ти е зорлем "сериозна" връзка веднага? За чий ти е зорлем жена на твоята възраст?

11.   Авторе, какво против имаш ученичките на по 18-19 години, щом по твои думи ученички имат интерес към теб? Тъкмо след 2-3 години връзка заедно те ще са над 20-годишни и вече ще сте опознали достатъчно добре, за да мислите и за дете.
Много от жените, които в момента са на около 20-25 години, са студентки и са погълнати от учене. Ако изобщо имат връзки с мъже, то те се случват предимно покрай познанството им с някой състудент. Също така, част от тези жени са травмирани от поредното любовно разочарование след раздяла с неподходящ мъж. Други пък привидно нямат сериозна връзка, но всъщност си имат "приятелче за удоволствия" (дори и да няма парични условия за кратките им срещи) и въобще не са се разбързали да се обвързват. При по-малките това е много по-рядко срещано.

Не си споменал и поне някакви общи подробности за теб самия, за да могат хората според това да ти дадат по-добър съвет, какъвто търсиш от тях. В кое населено място живееш, студент ли си, каква е работната ти обстановка, имаш ли изграден голям кръг от приятели за излизания по заведения и/или за спортуване заедно, посещаваш ли сбирки с коли (там се навъртат млади жени), как си като външен вид и прочее?

- Кифлоприземител

13.   Вземи ученичка, тя ще порасне! Послушай ме! Не гледай какви снимки постват, всичко е да привличат внимание. Хвани си някоя, която няма фейсбук, не си губи времето! Жена на 33.

14.   Вероятно не изглеждаш достатъчно стабилен. На 28 съм, в момента искам точно сериозна връзка и търся мъж на около 33-35. Трудно някой на 27-28, ще ме убеди, че е готов за дете, дори да е искрен.