Да си младолик е лошо за мъж!
До този извод стигам, аз съм мъж на 33, почти 34. Но изглеждам на най-много 25-26, някои дори ми казват 23-24, остарявам като азиатец хаха, много бавно!

Но за съжаление възрастта ми като цифра плаши младите момичета в приложенията за запознанства и в реалния живот, пък ми се лепят жени поне с пет-десет години по-големи, които явно искат да чукат младолик мъж на 33 с вид на мъж на 23-26 най-много, един вид изживяват фантазия с младо момче, защото никой на истинска възраст 23-26 няма да им върже на 35-45 годишните. Така хем ще си представя, че я клати млад жребец на 20-26, хем ще се успокоява, че реално съм на 33, т.е. не ни е толкова голяма разликата, току-виж може да ме хване да й направя бебе едва ли не...

А аз вече искам сериозна връзка, смешно е отстрани като ме погледнат с жена над 35, защото изглеждаме комично - аз като студентче, тя като какичка или дори лелка. Как го мислят тези жени че ще сме добра двойка освен за секс не знам! Абсурд е такава връзка да стане сериозна, представяте ли си да се оженим, тя да ми роди деца и децата един ден да питат съпругата ми "Мамо, защо изглеждаш като кака или майка на татко?".

Та едно момиче на 22 от Тиндър малко ми се обиди, че съм крил възрастта си, но и тя си призна, че в Тиндър е сложила ограничение на мъжете 18-26 г, тоест ако не бях писал че съм на 20 и кусур нямаше да имаме мач, а тя очевидно ме е харесала, за да даде надясно и доста як чат се получи! Аз всъшност доста по-добре се разбирам с по-малки хора от мен, повечето ми приятели са на около 20-26... на колкото изглеждам аз външно всъщност и тях тази разлика в годините не ги плаши, но мацетата като чуят по сайтовете на колко съм и ...

Чакам предложения как да си намеря приятелка на 20-25 като младолик 33 годишен сладур. Как да казвам възростта си в приложенията като те ме филтрират, от друга страна ако излъжа пък излизам лъжец и "Защо не каза, че си на 33", ама ако бях казал нямаше да ме лайкнеш нали?!

Коментари

1.   Много се вживяваш, без значение на колко си жените над 35 мн не подбират.
Имам колега на 53, който като го видя единствено му се възхищавам, изглежда на не повече от 40. Цял живот спортува, има мн стегнато тяло, няма бръчки, няма бели косми, храни се изключително здравословно, не пуши. Слага всички негови наборки в джоба си. Радвай се, че си младолик, не се занимавай с глупости. Генът също е от значение, бъдещата ти жена би се радвала децата й да приличат на теб.

3.   Какви лакардии извади. Аз съм така цял живот и само положителен ефект е имало в живота ми. Проблем с жените не съм имал, даже напротив. Винаги съм използвал младостта ми, особено с каките. Кефи се, а точната жена ще се появи, когато не я търсиш.

4.   Имам приятел, който сега е на 29 с 38-годишна, която му роди преди време. И мисля, че дори не е грозна, има и доста по-ужасни от нея на по 25-26, така че не се филмирай с лелките, намери си някоя запазена спортистка или поддържаща се, щом като само такива ти налитат.

5.   Ами страхотно! Визия с около 10 г надолу, пък на акъл дори с 20 можеш да смъкнеш спокойно. Замръзнал си в 13- 14 г възраст, чудесно! Пиши следващият път, че си на 14.

6.   Добре, че почнах да остарявам, понеже и аз го имах този "проблем" дълги години. Жените на моята възраст винаги са изглеждали като каки или лели редом до мен. До към 40-тата година някои хора все още ме мислеха за ученик или студент. В бегемамата бях качил веднъж моя снимка като 39-годишен и там разбирачките гадаеха, че съм на възраст между 18 и 24 години. Хубавото е, че вече не съм младолик.

- Кифлоприземител

7.   За двайсетгодишните ти си чичак, независимо как мислиш, че изглеждаш! Затова слагат филтър до 26, защото не искат да се занимават с чичаци!

8.   Вече е проблем и да си младолик ли? Предложението ми е да излезеш от Тиндър - в реалния живот филтър за възраст няма. Толкова е просто.

9.   Да, авторе, на външен вид гледай да си младолик, защото е хубаво, но като начин на мислене, препоръката ми е да пораснеш. Не го пиша с лошо. И моето предложение е да излезеш от нета в реалния живот. В реалния живот сладурите се котират.

10.   3 даде ама аз не искам каки, и тези на моята възраст ми се струват стари и сбръчкани вече, там е проблемът. Искам млада и свежа на вид, тоест като гледам как бързо стареят най-много ми пасва някое 18-25 годишно девойче.

7 какъв чичак бе, аз и по интереси съм на 20 и няколко и постоянно ми се ходи на купони. А тестостеронът ми е като на 18 годишен, т.е. много по-висок от този за моята възраст. Черни и гъсти косми на гърдите за първи път ми излязоха на 27, дотогава бяха голи с малки руси косъмчета.

11.   4 ми не искам лелка все едно го правя с голямата си сестра или майка си...

12.   Същия съм, имам този ген от майка ми, която беше като момиче на 50.
Мен си ме кефи, връстниците ми на 35 са сбръчкани, гадна кожа, абе изглеждат си уморени, а аз съм като на 20. Едва леки бръчки около очите имам от много смях.
Като бях млад това беше проблем, сега на 36 е като дар божи, можеш само да се радваш, че си от избраните.

13.   Не довърших четенето след “никой на 23-26 няма да върже на 35-40 годишните”. Най-добрият приятел на моето гадже още от 18-годишен само с такива спи и дори по-възрастни. Такива го привличат, така че говори за себе си.
Ж23

14.   Аз пък виждам само предимства за един човек да е младолик. Жена съм. С мъжа до мен имаме голяма разлика, но не ни личи, защото той е доста младолик. Сигурно нямаше да бъда с него, ако на 40 год. /Когато го срещнах/, приличаше на дядо.

15.   Аз пък си се кефя. Не само изглеждам млад, но имам и млад дух. :-) Да си млад, младолик, означава да си красив, да живееш правилно, да се храниш правилно. Лесно се остарява, тъпчи се с MDonalds и кола, кремвирши с маргарин и пий много алкохол и си готов. Не само ще остарееш, ами ще умреш много бързо. Аз съм на 31 и изглеждам най-много на 25, а по дух съм още по-млад. :-) И съм млад защото се храня правилно и спортувам

16.   Този автор колко теми ще пусне? Тази сигурно му е петата вече...

Съветвам те да отидеш при специалист, понеже ми се струва, че имаш доста проблеми и след като си ги оправиш, ще видиш как ще си намериш приятелка много бързо.

17.   Онлайн го забрави, наистина няма как да стане. Принципно жените са... интересни същества, и обичат да извъртат нещата така както им харесва. Да съденето само по години включва рационалният им мозък - и 3 години да си по-голям, вече си "чичка". В същото време много са си хванали мъже с 10-20 години по-големи... Ако са те харесали вече, не си чичка. Тогава става - за любовта няма граници... Тъй че, не знам дали си го разбрал до сега, важното е да завъртиш главата на една жена, останалото са деатйли които тя може да асимира само в последствие.

18.   На 48 съм, но ми дават най-много 35!
Вярно е , че е малко проблем, но само ако се надяваш на жена, която е на твоята възраст, тъй като.......:)
Сега почти всеки ден тренирам, храня се много внимателно, не пуша, почти не пия / 10-15 години злоупотребявах с пиене, пушене, храна...
Съпругата ми е с около 10 години по-малка от мен, а големият ми син е на почти 20