Връзка ли е това?
Здравейте! Жена на 25 години съм. С моят приятел сме заедно вече от около 2 години.В началото на връзката ни всичко беше окей, но впоследствие нещата не се развиват добре. Виждаме се рядко,не ме изпраща до вкъщи вечерно време,не оставам да спя при него,не ходим никъде по почивки дори за един ден, пътите в които сме ходили на ресторант за този период от време в който сме заедно се броят на пръстите на едната ми ръка,а и двамата печелим добри пари.Той е доста по-голям от мен.Прави ми впечатление как постоянно ме кара аз да купувам някои неща за хапване в дните,в които се виждаме.Както и други неща, като това да отидем да пазаруваме заедно и да видим негови приятели и той не казва:“Това е приятелката ми. Запознайте се.“ Тоест нищо не казва.Все едно не съм там.Но със семейството си ме е запознал както и с негови по-близки приятели.Наскоро му говорих за това,че времето вече се постопли и е идеално за море При което ми отвърна със:,, Да мама и тате като плащат най-добре.,, Аз живея само с майка си,но не чакам и не разчитам някой да ми плаща нещо.Плащам всички сметки и пазарувам за вкъщи.Вече не знам какво да мисля и какво да правя.Споделете вашето мнение и как бихте постъпили на мое място.Ще съм благодарна на всеки коментар и съвет който бъде написан тук.

Коментари

1.   Хванала си се с някакъв темерут.
И не изглежда да е някаква връзка, та вие не общувате.

2.   Безсмислено губене на време. Като не те удовлетворява една връзка , ако това въобще е връзка, просто я прекрати.

4.   Да, връзка е, сериозна. Той е стиснат, затова те чака мизерия и скука с него.

5.   Не е връзка. Той не иска да е с теб, а само те използва.

6.   Не, не е. Удобна си му за секс, да те показва, но я няма близостта, няма го общуването. Та вие нищо не правите заедно,освен това в леглото. Отговорът ,който ти е дал за морето , повече подхожда на някой тийнейджър, а не на голям човек. Истинска скръндза освен всичко друго. Така си го научила. Скръндза, незрял и използвач.
Зарежи този, по-старият и си намери някой друг. Сега ти е момента да живееш, да си обичана. По нищо не личи, че този те обича.

7.   Това е от типа теми - наумила съм си вече какво да мисля, ама не мога сама да направя избор щот съм малка, та да убедя някой друг, да ме убеди и мен...

Каква е ситуацията само вие си знаете. Обикновено който дава парите, той го помни. А когато са му давали - удобно забравя. Такава е човешката природа... Тъй, че тия едностранни описания без картинка... Принципно е така, по-възрастните мъже повече си гледат парите, изучили са се, че връзките са от ден до пладне, и гледат повече себе си. Ако искаш някой по-глупав, еми хвани се с по-млад... Или още в началото си кажи - търся си sugar daddy, искам за всичко да ми плащаш...

Принципно, хванеш ли се с по-възрастен мъж, трябва да си готова за един от двата варианта:
- да иска сериозна връзка, семейство, та и ти трябва да си готова
- да те използва и разкара.

Шансът за нещо по-нормално е доста малък... особено ако разликата в годините е голяма.

8.   Мисля, че ще му направиш услуга ако го оставиш. Няма нужда от жена като теб която се интересува само да й купуват неща. Бившата ми беше същата и й бих шута, и аз ги тествам по тоя начин, но в първите месеци.

9.   Ето такива мъже като този заслужават да си останат стсри ергени или дърти самотни разведеняци. Бягай надалече! Не четеш ли колко мъже само в този сайт на по 30 г са самотни и добре финансово обезпечени и си търсят приятелка. Това гнусно същество за какво го търпиш? Всички нормални хора ходят на почивка, щом работят и имат възможност да си го позволят. Този да си къта парите при Св. Петър.