Скръндза ли е българската жена?
Скръндза ли е българската жена, че не си дава путката безплатно?

Коментари

1-50 от 52

1.   Скръндза е естествено. Не е въпроса в путката, а в отношението. Трябва само като ме види да си даде путката, за да разбера аз, че има хубаво отношение към мен.

Иначе към курварите не са скръндзи. После реват, че няма мъже.

2.   Тя си я дава, ама не на теб, едва ли е без причина....

3.   Изобщо не е скръндза!!! В българия имаме един лаф - "Не е луд тоя който яде баницата - а този който му я дава"

Аз що пукти към изчукал, без да давам нищо - е хайде да не е нищо... малко добро отношение :)

4.   Хахахахахах. Скръндза е. Вероятно защото това е единственото, което може да даде. Е, има и такива, които дават повече, но те са редки диаманти

5.   Хахах контраатака стещу другата тема, а?
Пичове, жената обича безусловно само кучетата си и децата си.
Мъжете винаги се обичат под някакво условие и в зависимост какво може да и даде.
Така че тоя въпрос изобщо не стои на дневен ред при тях.
Ако си Кристияно Роналдо и даваш на жена ти по 100 хил еврака на месец, естевтвено, че за рожсения ден ще ти купи G класа. Във всички други случаи, колкото и да е щедра винаги има едно ниво на пресметливост, просто защото мъжът никога не е на 1 място за жената.
Първо е детето, майка/баща, кучето, чак тогава може би мъжът.

6.   Абе защо се пускат тия теми? Сериозно питам.

7.   Пийте си хапчетата, бе, хора..!

8.   Скръндза е ако си ѝ мъж и те е "вързала" с деца, или ако се отнасяш добре, ако помагаш вкъщи с домакинска работа и разни подобни. Ако си развей прах, не те интересува за нея и си курвар, е първа писта. За първото от личен опит казвам, за второто по наблюдения от приятели. И в никакъв случай не го казвам за да се заяждам, а просто като факти. Сега, може моето да не е представителна извадка, но такива са ми наблюденията.

9.   Жена, която наистина те харесва и е влюбена в теб, ще иска да те черпи тя. Аз съм черпила мъж, към когото бях лудо хлътнала, и всяка жена, която наистина те харесва би те черпила и после и п******* си ще ти даде - това е мое мнение, и на всички жени, и на специалисти. Ако вас само ви използват жени материално без идеята изобщо да спят с вас, значи сте гама мъже - използват ви за някакви облаги, без намерението някога да си легнат с вас. Явно има нещо във външния ви вид или нещо друго, което кара жените да ви възприемат като гама.

10.   Аз имам една идея: защо всички жени не станете безплатни проститутки и не почнете да си давате путките на мъжете без пари? Даже не само мъжете да не ви плащат, ами и ВИЕ да им плащате на мъжете, за да ви тряскат ТЕ?

Пълна програма - връзване, бой, пикаене, сране в устата и по цялото тяло, лизане на гъз, двойно проникване с приятел, турска чекия, танц в скута, свирка, анален и свършване в путката, без кондом. А за награда ни давате една тлъста пачка от 5000 евро и една голяма, вкусна шоколадова торта Гараш с шоколадова глазура и шоколадов пълнеж. После ако щете да забременеете, ако щете не, майната ви гъзина. Ще си гледате сами копелето и няма да ни търсите нищо за издръжка, нито за нищо. Всичко за нас, нищо за вас. Нищо няма да вземате, само ще давате безвъзмездно, без да очаквате нищо в замяна.

Е, женички, какво ще кажете за тази оферта, а?

11.   5 ами не е ли и за нас мъжете така. На първо място слагам майка ми, после децата ми, баща ми, домашните любимци, приятелите ми и накрая жената, като последната е взаимозаменяема с някоя друга, защото мога да обичам по няколко едновременно.

12.   Скръндза ли е българският мъж, че не си дава дупето на всеки феерас, дето го е поискал?

13.   Ми след като не подбирате, ние го правим.
Една жена не трябва да е на много мъже, а вие се пробвате с всички.
А, за даването, жените много неща могат да дадат на мъжа.

14.   12, ние сме скръндзи, че не черпим, а вие не черпите и пак не сте скръндзи. Защо? Даже не само не черпите, ами плюскате на аванта и продължавате да не сте скръндзи, а ние да. Какви са тия двойни лицемерни стандарти?

15.   13 абе като гледам какви ги подбирате и после как ревете тук от тях хаха българката има много лош вкус за мъже.

16.   Този сайт е като редит - може да те накара да мразиш другия пол, без значение кой е той...

17.   Аз никога преди не съм мразил жените. Но откакто влизам в този сайт, ги намразих. Или не съм ги познавал преди, или тук влизат най-големите отрепки. Иначе съм женен от години.

18.   Ох не му давайте храна на това, сбърканото н 10. То хубаво, че майка му плаща Интернет да си има занимава някаква, ама забравя да му дава и лекарството...

Мод: а ме кълне, че кармата щяла да ми го върне, понеже не му одобрявам коментарите, в които пише, цитирам: "тъпа патко".

20.   2,

Това, което каэваш не предполага ли, че жените масово правят секс само с най-подходящите мъже? Щом викаш, че имало причина да не правят с автора. И ако е така, эащо тогава масово се оплакват от бившите си???

13,

След като можете да дадете много освен секс, эащо сте толкова стиснати със секса все едно ви е единственият коэ??? И эащо след като толкова"много можете да дадете", не си направи труда да споменеш поне 2-3 неща от "многото", че поне написаното да не эвучи толкова вятърничево и неконкретно?

21.   Начи когато търсиш курви, курви намираш.
Аз търсих само такива явно преди време, защото ми се правеше предимно секс и само на такива боклуци попадах.
После поседях 1 година сам и просмислих нещата и какво търся и от никъде се появи най-готината и сериозна жена, която съм виждал.

23.   10, психопат такъв, аз на моя съпруг с удоволствие без пари я давам, но се съмнявам ти някога да си в неговата позиция с това отношение, затова за теб само платени проститутки. Миришеш на комплекс за малоценност отдалече.

24.   20, ти много добре знаеш, че темата е провокация с цел да извъртим още веднъж всички глупости, които се изговориха в идентичната дискусия за мъжете. Какво значи най-подходящ мъж - за мен може да е едно, за Пенка друго. Да, жените правят секс с който намират за най-подходящ за тях си, това не значи, че изборът им е добър винаги и непременно. Авторът използва грозен изказ, което за мен значи липса на възпитание, а това от своя страна определено не е качество на подходящ мъж по моите критерии, подозирам, че това важи за повечето хора със средна интелигентност. Какво общо имат бившите не разбирам?

25.   13, проблемът не е, че подбирате, а че сте некадърни в тази си дейност.

Например на няколко пъти съм виждал тезата в този форум, че твърде много от жените все си падате по някакви наркомани/алкохолици или подобни отрепки, което напълно се потвърждава с повечето от моите спомени от гимназията и университета.

Как очакваш някой сериозен мъж да хареса и уважава след време една жена, ако знае, че е пускала на кварталните дилъри и наркоманчета, и псевдо или баш мутри?
Този тип момичета са игнорирали всички свестни момчета и после тези жени претендират, че всички мъже били боклуци, насилници и не знам си какво. Да бе и аз така си мислех.
Затова и мъжете, които не са пълни смотаняци или отчаяни, не биха взели никога жена с дете. Не можеш да родиш от някакъв боклук и след време да се надяваш да намериш на детето си истински баща. Точно боклуците не заслужават да имат поколение. Щом като си решила, че е по-достойно да продължиш рода на отрепката, оправяй се сама.

26.   Айде бе хора, цъкайте ми повече положителни на коментара, кво сте се разцъкали с единички?! Ебаси простаците сте па и вие, бе да ви еба в устата

27.   Не тоя последния коментар не го одобрявай моля тееее:(((

28.   Щом ходи с остриган с кафеникава кожа, необръснат и ходещ с мирзлив анцуг и маратонки Ганчо или Глиганчо, значи въобще не е стисната. Но то няма и избор на нещо различно в България. Ако имаше и се мъкнеше пак с такива бих я нарекал проста категорично, но няма.

Чорбаджията на курникът

29.   Жените ще видите черпене само през крив макарон. Само бой, бой, бой, ебане, сръбско и пак бой, да си знаете мястото!!! Ваште дядовци и те ли са черпели бабите ви, за да ги мандръсат и да създадат поколение?!? Ми не, много ясно че не, иначе сега вас нямаше да ви има да ревете тука, че мъжете били скръндзи и не ви черпели! Що да ви черпят бре?! Щото путката ви е златна и снася златни яйца, нали!? Поне да бяхте девствени да си струва човек да си прави усилието за вас, ама те минали целия квартал, и най накрая имат някакви претенции за кралици и супер високи изисквания, които те самите не покриват... Аве я бегай оттука бе!

30.   Живял съм в чужлина. Западните жени карат мъжете си да пикаят седнали, поне в Германия, преподават феминизъм из университетите, говорят разни феминистки неща, но в същото време ходят да се такова с негри и араби защото последните са по-доминантни.

Запомнете от мен - жената много глупости ще твърди, пише и казва, но я гледайте какво прави - търси доминантни мъжкари, а не лигави пикаещи седнали мъжленца. Затова и като са си направили своите западни мъже толкова феминизирани си търсят истински мъже.

31.   До 30 евала пич, за пръв път някой умен, трезвомислещ човек да се включи в темата ми, дано да ставаме все-повече !!!

Автора

32.   Пак от 30. Забравих - ако не искаха да са доминирани "50 Нюанса Сиво" нямаше да стане такъв хит със съвременните смятащи се за силни жени. Масово познати скандинавки и холандки се изпожениха за негри и араби, а не предпочетоха техните мъже, които самата тяхна система ги възпитава да са пасивни и да се отричат от мъжествеността си. Е в един момент на жената й писва да е силна и иска мъж да я хване силно за ръката, да я натисне леко на стената и ... да я обладае. И еманципираната, и традиционната жена едно и също искат, не им четете глупостите из статиите и научните трудове за токсични мъжественост, колко лошо и обидно било да седиш с разкречени крака и други такива измислици. Уж се обиждат, ама като се разкрача подсъзнателно им давам сигнал сякаш защото все към мен гледат а като си свия краката изобщо не ме забелязват толкова. Е що пък да се свивам, предпочитам отворен език на тялото, от какво да ме е срам, че не искам да ми се потят знаете кое?!

Почваш да пикаеш седнал, че нали да не обидиш женската половина, почваш да ги боготвориш, на работа си мълчиш да не би да обидиш женското им его, защото нали мъж и една дума да каже е mansplaining, нищо, че жените не млъкват и какво става - ами един ден виждаш, че ти слагат рога с негъра, циганина или арабина, който не й цепи басма и не му минават тези феминистки глупости. А да накара някой негър или арабин да пикае седнал, е няма да стане!

Ще ви дам пример от Холандия. И там ни набиваха феминизъм в университета, но мацките все си хващаха предимно малкото местни, които не бяха поели пропагандата - спортистчета например или араби и негри както казах.

Аз като ходех сдухан никоя не ме забелязваше там, но слушах едни бинаурални ритми, че да стана по-мъжествен и наистина ми подействаха на подсъзнанието и започнах да ходя напето. Да видите онези феминизирани холандки, които първоначално не ме забелязваха как ме гледаха и ми се усмихваха по улиците, че даже се и обръщаха. Защото много от техните мъже ходят едно свито такова, вървят с прибрани крачка, с цел да не заемат много място, да не би да обидят феминистките. Никога не трябва да ви е срам, че сте мъже, напротив, колкото по-стереотипно мъжки се държат, толкова повече ме забелязват, и колкото и да е странно като ходя и се държа така и вътрешното ми самочувствие нараства, значи е по-естествено да заемам повече място, не да се свивам като дребна женичка.

33.   Аз не съм скръндза, пуснах на годеника си на втората среща. Няма жени, които не пускат и са скръндзи, има мъже, които не знаят как да си поискат. Жив пример пред очите ни е авторчето.
Ж23

34.   33, не си разбрала посланието на темата. Не става въпрос да пускате на всеки на първа-втора среща, то това даже не говори добре за вас. Става въпрос, че си мислите, че сме длъжни да ви черпим още на първа среща и ни изкарвате нас стипци при положение че вие ядете на аванта и не ги плащате кльопачката, което аз не го разбирам. Хем сме длъжни да ви хрантутим, при положение че все още сте ни никакви, хем вие ядете на аванта, хем пак ние сме скръндите. Уж искате равенство, но авантата е на наш гръб.

35.   До 30. Да пикаеш седнал какво общо има с това дали си мъж? Ти като сереш, прав ли го правиш?
Затова масово кенефите ви миришат от километри, щото все мъже пикаят прави в тях. Мърляч не е равно на мъж.
Седнал е далеч по удобно и хигиенично.

36.   То си е ясно - равенството за жените е като равенството за ЛГБТ-то. Онези уж искали равенство, ама искат те да си избират с кого да бъдат /разбирай с жена или мъж вместо да спазват правилата, където ясно е указано/, да им гарантираме право да осиновяват деца чрез разни там ТКЗС-та или както там се наричат техните формирования с хора от същия пол, да са неуволняеми, защото иначе шефът е 100% хомофоб /замислих се кога за последно аз съм се спасявал от уволнение с твърдението, че шефът ми е хетерофоб и иска да ме уволни заради сексуалната ми ориентация/, даже полът им да е предмет на избор, защото не ги кефи какво са получили по рождение, милинките.

Та и тук равенство значи "аз да съм по-облагодетелстван, ама пък да ти давам правото да ми се възхищаваш и боготвориш, т.е. сме наравно, защото аз няма как да се възхищавам на такова божествено, непогрешимо и прекрасно създание, а ти няма да имаш привилегии". С такова равенство... не ти трябва "кривенство"!

38.   А някога в този сайт можеше да получиш подкрепа и истински съвети...ех.
Сега е трибуна на всички огорчени от живота загубеняци, на които все някой друг им е виновен за нещастния живот, дали жените, дали шефа, дали мама, но винаги някой друг!
Хора, имам изненада за вас, докато не приемете, че сами носите отговорност за живота си, докато не спрете да се правите на жертви, докато не спрете да си изливате злобата върху у останалите, било то всички жени/мъже, било то всички шефове, IT и т.н. нищо в живота ви няма да се оправи. А на човек, който не ви познава му е все едно, че го мразите заради пола му, парите му или нещо друго.
Така, че вместо да пускате теми "колко са гадни мъжете", "как всички жени са кучки", "как шефовете са еди си какво", първо се вижте в огледалото и честно си признайте колко неща във вас трябва да се променят, а след това, ако имате проблем с конкретен мъж, жена, шеф и т.н. вземете мерки, подчертавам конкретен! Но щом имате проблем с всички мъже/жени/шефове, ами явно проблемът си е във вас.
Няма как вие да сте съвършени, а целия останал свят да не е и о, ужас, специално да са се наговорили да ви прецакат живота.
Така, че ако искате наистина промяна в живота си, работете за нея, вместо да хленчите тук или да изливате помия върху непознати. Защото от това само ще станете още по-ядосани и нещастни. А на милионите хора, които редовно обиждате по пол или заради успехите и парите им и без това не им пука за вас. Те си живеят и без да се трогват, че някоя кисела лелка или някой провалил се стар ерген или пък общ работник с 8 клас ги мрази.
Така, че ще променяте ли живота или ще продължавате да мразите света заради собствения си живот? Ама на светът не му пука!

39.   Когато жените са по-млади и наивни или ако наистина обичат даден мъж дават и безплатно, но ако съответният мъж я обича, разбира се няма да я натиска на пейка в парка или да се виждат само там, ще гледа някак да я впечатли. Моят мъж, въпреки, че без да чакам жестове и изненади спах с него в началото, в периода може би едно година и половина ми правеше жестове, изненади, не нон стоп, но достатъчно често. Беше много мило

40.   Преди всичко българската жена е интересчийка.

Една част от добре изглеждащите, хубавите и тези с високо самочувствие без покритие са меркантилни!

Но всичките са ИНТЕРЕСЧИЙКИ!

Има разлика, не е голяма, но интересчийството ги определя всичките до една.

Ако им погледнеш действията, ще разбереш, че българката е уреждачка и нагаждачка.

Тя преди всичко гледа да е добре тя самата и това е водещият вектор в нейните обществени отношения.

Тъй като самата тя почти нищо не може да прави и не е способна на почти никакви жертви, мързелива е, ленива, в голямата си част са жени непукисти, инертни са, индиферентни са към случващите се социални и международни проблеми, оттам не може и да е никаква опора за мъжа до себе си, да му помага за някаква по-сериозно израстване в обществената стълбица, тя гледа да се НАГОДИ към някого, който за нея е добра партия. Това е с цел лична изгода и подсигурени материални благинки за по-дълъг период от време, които благинки тя по никакъв начин не би придобила сама, защото преди всички отрицателни характеристи, които споменах по-горе, БЪЛГАРКАТА Е ТЪПА!

О, да! Хайде да гласуваме е ли тъпа или не е? Личният ни опит е най-доброто мерило за това.

Тъпотията ѝ много лесно се откроява, когато българката я попиташ за личното ѝ мнение за важни и сериозни неща. Друг начин да ѝ видиш простотията е, когато я оставиш да се оправя сама или когато изпадне в тежка житейска ситуация и я видиш, какви ги вирши.

Някъде из коментарите в някоя тема прочетох, че българката обичала да се занимава с магии и била вещица! Напълно потвърждавам! Българката обича да ходи при някакви цигани, ходжи, гадатели, отрепки, сврели се по мазета и дупки, при които никой нормален ЧОВЕК, т.е. МЪЖ (тук не слагам жените наравно с нас, те не са човеци, а под нашия ранг хора – нещо, което е установено от предците ни от хилядолетия насам!) не би му хрумнало да припари при такава измет. Тя отива и си плаща, за да направи на някого магия за любов или да разваля магии – с това обичат да се занимават част от нашенките. И разбира се за ПАРИ! Как можах да изпусна тази малка подробност?

Като нежният пол българката обича да си служи с лицемерие, манипулации, лъжи, да плете интриги, да изопачава (това всяка го прави в колосални размери!), обича да е прикрита, да си служи с недомлъвки и други гадости. Тези похвати тя ги използва към любимия ѝ мъж или към евентуалнИТЕ гаджеТА! Колко мило ! Как да не ти стопли душата такава жена?

Сега, прибавете това, че тя е мързелива, неспособна, някои са и нескопосани, грозновата на 80%, очаква ти да я изхранваш и да покриваш всички/почти всички разходи и ще лъсне картинката. Излиза, че за българката мъжът е някой, към когото тя целенасочено се стреми, за да му вземе всичко – здраве, пари, имоти, да се ползва от неговите професионални умения, за да извлича лична изгода, но не и за да му даде нещо. Напротив!

Твърде често тя е лицемерно престорена, симулира чувства, загриженост и любов, за да получи своето.

Българката третира мъжа, както богомолка жениха си!

Поради гореспоменатите качества българката е преди всичко интересчийка. Колко е меркантилна е индивидуално, но всички взимат решенията си за партньор, семейство, приятели и пр. на база личен интерес. Българката НЕ ОБИЧА ИЗБРАННИКА СИ! В ОГРОМНАТА СИ ЧАСТ БЪЛГАРКАТА СИМУЛИРА ЛЮБОВ! Но когато тя е ПОДСИГУРЕНА, това за нея губи значение. Тя очевидно може да го кара и без любов, само и само задникът ѝ да е на сигурно и подсигурено местенце!

По принцип не бих казал, че българката иска кой знае колко пари и имоти. Тя е по-скоро евтина и в това. Но задължително гледа как да се подсигури в живота. Но не тя да направи нещо, за да е добре, не тя да го постигне и извоюва или в съюз с мъжа си, ами да излъже някого да ѝ го даде на нея! В ТОВА СЕ ЗАКЛЮЧАВА РАБОТАТА НА БЪЛГАРКАТА!

Ако ги попиташ какво правят в момента, отговорът ще е точно този – ровим се в социалите мрежи, междувременно гледаме да правим гримаси на богатите и яки батковци, които минават покрай нас и цъкаме с калкулатора – кой колко струва и дали си струва!?

САМИЯТ ФАКТ, ЧЕ БЪЛГАРКАТА Е НЕСПОСОБНА НА РАБОТА, ВСЕОТДАЙНОСТ, ЖЕРТВОГОТОВНОСТ, ЗАГРИЖЕНОСТ, ЕКИПНА РАБОТА И Е ЛИШЕНА ОТ ДОБРОДЕТЕЛИ И СЪСТРАДАНИЕ Я ПРАВЯТ СКРЪНДЗА!

На преден план изкачат всички отрицателни характеристики.

П.П. НЕКА НЯКОЙ МЕ ОБОРИ, ЧЕ ТОВА НЕ Е ТАКА?

41.   Ако мислите, че българката е зле, много се лъжете. Българките са може би на трето или четвърто място по меркантилност, след рускини, украинки и сръбкини. Преди и аз мислех, че българските жени са много зле, но мнението ми се промени за тях откакто видях истинското лице на разни украинки и рускини.
Да, грубиянки са българките, но не мисля, че са скръндзи. Даже смятам, че само те, заедно с полякини и чехкини са по-добри от другите славянски народи.

42.   35 в нашите поне си пускаме водата след голяма. По погрешка в мола влязох в дамската и ме посреща лайно.

43.   Интересно, този, който по-горе упреква българката, че не работи, не е способна на загриженост, жертвоготовност, всеотдайност, добродетели и състрадание, колко ли пък той самият притежава и проявява всичко това? И с какво ги е заслужил? Със злоба и плюене по сайтовете,че жените не се отнасят с него като майка му? Написано с главни букви при това, тоест изкрещяно. Човекът може да има нужда от мама, която да го обича безусловно, безрезервно и безкрайно да прави жертви за него, но жените пък искат връзка с мъж, а не с дете, което да обгрижват.
Затова най-адекватен ми се струва коментарът на номер 38.

45.   До 35 - ние, мъжете можем ако искаме да пикаем клекнали, ама жените НЕ можете да пикаете прави!!!

46.   До номер 45.
Съжалявам за оффтопика, но жените, които държим на здравето и хигиената си, отдавна пикаем (и другото също) прави по обществени тоалетни, най-малкото хламидия можеш да хванеш от тоалетната чиния.

47.   46, е, чак пък другото да го правите прави не е възможно, преувеличаваш. То мъжете не могат, та камо ли жените. Най-малкото ще си омажеш целия гъз с лайна, и няма да можеш да се изсереш докрай.

48.   Ако утре завият сирените и войната дойде у нас колко жени ще се бият за страната си? Пак мъжете ще трябва да ви спасяват държавата, а вие ще избягате в чужбина като украинките. А точно тези, които възпитават женствени мъже и все обиждат мъжете първи ще зареват "Къде са мъжете да ни спасят?".

50.   Номер 40, толкова злоба лъха от думите ти. Ти от каква жена си раждан, предполагам от същата, която описваш? Според мен нито една жена на планетата няма да поиска да бъде с такъв злобен грубиян какъвто си. Ти си обратен, бе! Ти мразиш жените де факто.

51.   48 ако утре има война, жените ще са на първия ред , а днешните българи някъде на покрито. Кой спречели златно медали по борба и бокс на олимпииските? Аз все жени видях, а мъжете и те се състезаваха в тези дисциплини.

Майка България жално плаче за загубените си синове...

52.   Н 48, ама така не съм се смята от много време :)))))))
"Мъже"? Български мъже"? "Български мъже на война"???
Ще се биеш ти на кукуво лято! Много по"вероятно е да излязат жените с вилици и чарпаци, отколкото мъже! Още по- много пък подобни на теб, изживяващи се в анонимния сайт...аре бягай, бе!

54.   50, ако модераторът ми пусне втория коментар, ще разбереш какъв. Такъв с топки, който не цепи басма на всяка кифла, която се е провъзгласила за Мара Отварачката.

Де факто не мразя жените, а покварата, която ви е опитнела душите. Де юре вие сте Божии дъщери, де факто знаеш ли какви сте?

Описах много добре на какво се дължи вашата стиснатост в коментар н.40 накрая с главни букви.

Забравих да допълня някои неща като например пиперливият език, който имате.

П.П. Злобен, злобен, ама като ви подкарам на задна, ви харесва!

55.   До 51 - Демек, жените ще се бият на война, защото в състезанието по борба за жени, взели медал, а мъжете няма да се бият, защото в състезанията з амъже не взели (е, нищо че преди 2 дена едно момче взе по щанги злато)? ОК! Айрън лоджик!

58.   55, Те жените са лишени от всяква логика. А номер 35 не знам мъж ли е жена ли е транс ли е ама единствено клекнал ще му/й сера в устата. Шибано копеленце, той като е гей нека пикае клекнал.

1-50 от 52