Секс с първата ми любов!
Здравей те момче на 22 съм живея извън страната почти от 7 години. Ще се опитам да съм възможно най - кратък. Благодаря предварително! Наскоро ми се случи да пътувам до родината за да свърша едни задължения и както обикновено, винаги когато ми се отдаде възможност звъня на старите приятели и първата ми не изживявана и несподелена любов ще я нарека ЛИЛИ накратко от тийнейджърството ми. Последните два дена преди да се тръгна си бяхме уредили като мини парти на домашно защото всеки е на някъде и просто тогава се падна да са почивка повечето от тях. По едно време на партито един от приятелите ни предложи да играем на бутилка и по някое е време дойде да се паднем с нея. Тя избра истина и я попитах какво и е мнението за мен след толкова години дали съм все същия лудак който бях някога. Тя се обърна и каза знаеш че си ми първата любов и определено си голям тарикат сега !! (Аз изтръпнах след толкова години ми призна че съм и бил първата и любов.) отвърнах и аз с - Защо ми го казваш не това ми беше въпроса?! Стана ми кофти след като то научих защото никога не се случвало да покаже или каже че е имала нещо към мен веднъж се бяхме натискали но нищо не се случи и после цяло лято не си говорихме за което тя си хване едно момче което и до ден днешен е с него. Години наред криех какво знаеше това момиче за мен. След нея идвайки тук създадох сериозна и дълготрайна връзка която тя знае за нея но приключи преди половин година и имах доста чуства към бившата ми. Но с Лили винаги сме се виждали когато съм в България. Просто за по кафе беше се случило преди 3 години да ги запозная и двете тогава бившата ми нямаше нищо против защото някога и го бях споделил, че съм бил лудо влюбен в Лили. Тя просто ми имаше доверие и никога не съм докоснал друга по време на връзката ни винаги съм бил против изневерите. След партито ми беше толкова трудно да приема това защото именно ако знаех тогава всичко бих променил много неща. Преди да се преместя със семейството ми окончателно в чужбина
костваше ми доста време за да утихне гадното чувство от това че дори повече няма да виждам ЛИЛИ. На сутринта ми звънни партито беше приключило към 6 сутринта. Звънна ми тя към 12 да се съберем тук там с някой други приятели да пием кафе обаче доиде с най - добрата си приятелка която е част от компанията. След като се видяхме се опусна и каза аз не спах въобще станах в 10 и едвам се сдържах да не ви събудя. Всякаш не е могла да си спи след тези теми и всякаш е нямала търпение да се видим. Пих ме кафе и тя си тръгна! Остана нейната приятелка и я попитах ти знаела ли си това тоя отговори Не. Като че ли усетих че не е доста убедителена. Попитаме брат тя ли е твоята първа любов! Казах вече е минало. Отново мислех над това дали да и призная всичко не за да опитаме или нещо подобно. И без друго си има годеник с когото иска да създаде семейство. Но винаги когато съм я виждал винаги ставам нервен напрегнат и притеснен като че ли като я видя това ми беше достатъчно за да се влюбвам в нея всеки път нещо се обръща в мен. Веднъж преди време се случи на едно изпращане да ме прегърне след цели 3 4 години тогава усетих и и запомних аромата от тази прегръдка и до ден днешен го помня не исках да я пускам! Взех го като решение да и призная поне да знае че е била първа в моето детско наивно сърце. Разбрахме се да се видим и на път да говорим като че ли услуга направих на нея вместо да говоря аз. Започна тя разказа ми как се е чувствала какво и е било и всичко с подробности дори плачеше без музика не типично за една жена бяхме в кола ми. Казах и как стоят нещата и че до ден днешен ми е същата е очите както тогава.. Та после се стигна и до секс на сутринта няколко часа преди да тръгна. Продължих ме да поддържаме контакт тя признава че все още съм и тръпка и подобни. Аз не искам да се вкарвам в драми и филми излишни не си правя никакви планове с нея. Но признавам че ми беше мерак да я чукам, да я усетя, да е моя, дори и за малко да я видя как ме желае. Тя е страшно секси и много красива. От тогава не спираме да се чуваме когато имаме време. И тя се надява да се видим отново но не като преди години на по кафе и аз също искам да се видим дори и да не правим нещо просто за да се видим както е било години насам. Понеже не обичам да се филмирам тя си има годеник и избрала своя път аз съм необръзан постоянно си имам временни връзки. Но нищо сериозно не искам за момента. И понеже преди всичко ние си говорим повече като приятели и ми споделя неща за нейния аз не изпитвам ревност докато тя да научи нещо за друга или да знае за една дето се занимавам с нея в момента тя доста бързо почва да се цупи и сърди. Иска тя да контролира нещата. Моите намерения не са повече от секс но и нямам против ако иска да се забрави това мога да я виждам и без да правя нищо с нея а дали искам естествено че да. Но знам че тя не иска само това тя иска и се цели на дълбоко иска да я обичам да правя чудеса за нея. Тя от жените дето обичат да са на показ и мъжът им да ги носи на ръце. Но тя да продължава да е с друг. Което това няма как да го допусна понеже все още ми гори да и позволя да ме взема за вчерашен. Да моля ви за по един съвет от друга гледна точка се опитвам да погледна нещата но така и не успявам иска също така да дойде при мен тук. Когато говоря с нея и сме заедно няма по-щастлив човек от мен но знам че не трябва окей станало е станало не искам да и провалям живота по някакъв начин с нейния но и я искам само като и видя усмивката и просто ставам друг. А винаги щом се сетя за нея си спомням момента в който ми духа и в който ми легна на гърдите и се гушках ме и просто съм супер объркан защото не искам нейния да е прецакан защото сигурно е кофти но пък от друга странна си казвам тя го причинява на нейния защо да го мисля аз. Ако беше моята годеница той дали щеше да ме мисли се питам?! Да продължавам ли да водя някакъв контакт с нея и да го остави нейния и да се боря за момичето което ми го вдига дори и през видео разговори или да продържаме контакт за се чукаме веднъж на не знам колко време за да не си разваля бъдещето по някакъв начин или просто да не се занимавам. Но нека да подчертая имам жена с която се виждаме само за единия секс и е необръзанна. И това да чукам жена докато си има друг ми се случва за първи път с първото момиче дето съм обичал. Също така тя какво изпитва към мен защото аз вярвам в това че съм и бил детската любов но не и че все още има нещо към мен освен едно привличане. Но тя не спира да ме търси и вече 3ти месец единствено говорим и не за секс а за всякакви теми каквто преди време!
отново Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Прочетох ти въздългата и леко несвързана като изказ история.
Значи 2 неща:
- направи сметка дали си специален случай, или девойката по принцип е склонна да изневярва и би повторила същото при теб
- ако не искаш да имаш сериозна връзка с нея спри да правиш глупости и да мислиш като лигавник колко държиш на нея и т.н. - вече си прецакал тая работа

Тази жена щастливо бъдеще с годеника си няма да има. Но ти допълнително си се погрижил за това като си му сложил рога. Честно казано дори да не беше спал с нея, явно не държи толкова на него.

Това че го държи още не е добър знак, но много мъже постъпват по същия начин. Като толкова те притеснява, вземи повдигни въпроса. Има малък шанс проблема да е в самата ситуация отколкото в непостоянството на девойката.

2.   Доста неграмотно е написано. На моменти не мога да разбера за какво става на въпрос.