Часът на истината - съвпадат ли вашите иисквания спрямо това, което предлагате насреща? - Кифлоприземител
Нека да видим доколко хората тук имат ДЕЙСТВИТЕЛНА представа за себе си и дали имат какво да предложат насреща спрямо своите изисквания към отсрещния пол. Всичко е по желание и който не иска, нека се чувства свободен/свободна да не участва в това допитване. Бабите и лелките, редовно представящи се тук все за млади и успешни красавици, може да пропуснат, ако предпочитат да останат в своя измислен розов балон. :) Темата е сериозна. Ще призова за придържане към темата и кротки, вежливи включвания.

Условията са лесни:

1. Качете своя скорошна снимка БЕЗ ПОКАЗАНО ЛИЦЕ, за да спазваме правилата на форума и ликът на всеки да си остане в тайна. Преди съм качвал точно такава моя снимка без лице, но сега няма нужда отново да го правя, защото един мой любимец (или жена, представяща се за мъж) редовно пише, че съм като Митьо Пищова и се търкалям по улицата, така че не искам да развалям нечии блянове. :)

2. Дайте примери за тип хора от отсрещния пол, които харесвате особено силно (може да качите снимка, да приложете връзка към вече налични снимки на някой човек или да напишете името на известни личности, които са сходни на вашия идеал).

3. Дайте примери какъв тип хора от отсрещния пол са минимумът за вас, т.е. бихте били с тях, но не и с по-малко хубави от тях. Целта на точка 3 е да не залитаме все към грандоманските очаквания с някакви примери на "лъскави" личности, минали пред гримове, обработки и операции, както обикновено се случва при анкетите от този род, а да видим и долната граница на привличането ви към естествени хора, която е важна за вас и под която не бихте слезли.

После ще сравним трите неща. :) Допълнително споменати години, ръст, тегло и прочее са по желание.

За качване на снимки може да използвате споделена връзка към албум или снимка/снимки, като например:
- https://drive.google.com/
- http://kachi-snimka.info/
- https://prikachi.net/
- безплатната програма ShareX от https://getsharex.com/ , с която също е лесно и удобно. Аз използвам именно нея.

Желателно е твърде дългите връзки към други интернет страници с хора, които харесвате, да бъдат сбити посредством https://tinyurl.com/app , за да не разтегляме излишно цялата страница на форума.

- Кифлоприземител

Коментари

1-50 от 69

1.   Какво да сравните .
Еми хубава съм , работя .
Един човек или го харесваш или не . Като не ти харесва чакаш друг .

2.   Е, чичо кифльо не иска лелки и баби да се включват, а така!
Предполагам имаш в предвид да не се включват жени над 60г понеже ти си вече над 40, нали?
В такъв случай жени около/над 40 трябва да отговарят, но под 60! По- младите също изключени от теста "часът на истината" защото пък ти си чичото в случая. Ок!
Тц тц жалко, иначе щях да участвам в теста ти вероятно хаххаххахаххахах

3.   Кифльо пак не си е пил лекарствата...

4.   ХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

5.   КП, эдрасти. На много теми съм се съгласявал с теб и сме раэменяли коментари. Иска ми се да се свържем, да обменим опит, теории и т.н. red pill, black pill, и каквото се сетим друго.
Имаш ли въэможност и желание? Писал си, че може с раэни youtube линкове и коментари. Ако искаш, остави някой и ще се свържа още днеска. Даже и условията от таэи тема можем да покрием на лично, че по-лесно и ефективно ще стане.
М30

6.   А критериите какви са, прощавайте? А чия ще е последната дума? А само на база тяло ли ще се преценяваме? А ще взимаме ли предвид факта, че привличането е субективно? А темата абсурдна ли е? Дано съм достатъчно вежлива и кротка.

7.   Кой си ти,бе кифляк,че и снимки да качват?!
Не ти ли омръзна да се въобразяваш на мъж?
Всички четящи и коментиращи не те харесват,като че ли на пук през час висиш и пишеш във всяка тема.
Оползотвори си свободното време по друг начин,бай Ганьо.
По-голям женомразец в сайта от теб не съм виждал,то бива претенции и негативни коментари,ма айде първо го препокрий поне малко,тогаз ми говори за поддръжка,хигиена,ценности и т.н.
Набий ми единичните от различните IP -та,боли ме...,пак ще пропускам всеки твой коментар,и пак ще ти набивам единиците където мярна "кифлоприземител". : )))

8.   Номер 1, продължавай все така да хубавееш и да работиш! С трудолюбие и упоритост се постигат велики дела! Ако в сметките включим и Instagram, някои неща може да се случат и просто с хубавеене.

=================================

Номер 2, моята възраст няма никакво значение за включванията на списващите тук. Всеки от двата пола и на всякаква възраст е свободен да отговаря и да качи снимка на своето тяло без видимо лице, стига да е наистина така, а не да прави опити да се представя за друг човек. Затова бях ясен и точен със следното изречение, отнасящо се за една категория хора, които постоянно лъжат из темите на Сподели:
"Бабите и лелките, редовно представящи се тук все за млади и успешни красавици, може да пропуснат, ако предпочитат да останат в своя измислен розов балон."
Ако ти считаш, че не спадаш към тях, добре си заповядала. Дали ще си на 20, на 60 или на 120 години, важна е истината.

Колкото до "иначе щях..." - това е изтъркан женски похват, целящ да накара даден мъж да съжалява, че уж не бил постъпил правилно и да му бъде натрит носът. Най-общо, жените, употребяващи подобни похвати, очакват от мъжа той после да започне да се извинява или да отстъпи от нещо, само и само с надеждата жената да промени своето мнение и от "иначе щях..." тя да премине към "добре, вече слушкаш и затова ще...". Има мъже, които наистина се връзват на тези номерца, но повечето не са така лековерни.

=================================

Номер 3, не става ясно ти на какви лекарства си, но ще споделя с теб кое приемам редовно:
https://i.imgur.com/k6NTak2.jpeg

=================================

Номер 5, против правилата е да напиша пощата си в абв, но предполагам, че и сам можеш да се досетиш как се изписва тя на латиница.

=================================

Номер 6, с такова почти безобидно мъркане далеч се стига. Поздравления за чувството ти за хумор!
Преценката е въз основа на сравнението между разликите в снимките от трите точки, описани ясно и точно горе в заданието: твоето тяло, най-харесваният от теб като излъчване мъж и излъчването на мъж, което да е допустимата долна граница на твоя вкус. Може да напишеш и дали имаш изисквания да притежава нещо материално или нямаш никакви такива изисквания, за да е по-ясно ти каква си като човек, дали предлагаш насреща сходни неща и дали мъжът може да разчита на теб.

- Кифлоприземител

9.   Аз си знам, че исканията ми не съвпадат с това, което предлагам. Харесвам хубави жени, а аз нито съм красив, нито съм милионер. Още повече критериите вече са много високи, само топ мъжете представляват интерес за противоположния пол.
Затова и съм сам. Не мразя жените, не се сърдя на никого, освен на себе си, че не забогатях и на Господ, че не ме е създал красив.
По тази причина и съм сам, не се опитвам даже да си намеря жена. Поне достойнство ми е останало, няма да се моля на никого за внимание. Жените имат право да харесвт, каквото харесват и да гонят щастието си. А за такива като мен има проститутки.

10.   Аз съм "леля" (имам племенници :)), тъй че явно не трябва да участвам в твоя социален експеримент.
Въпреки това нямам "измислен розов балон". На 40 съм. Наясно със себе си и доволна от външния си вид (един неособено подържан вид).
Обикновена, нормална жена, със средно тегло и височина (не съм красавица). Работя и съм самостоятелна ( нямам нужда някой да ми плаща сметките).
Винаги съм избирала за връзка хора с подобен на моя външен вид и от същата социална класа (нещо 4 - 5 - 6 от 10).

11.   Плиткоооооо!
Какво стана с духовните качества, за които само плямпаш като развален грамофон!????
Снимки да качвали- я се....!

12.   Съгласявам се с болшинството от коментарите на Кифлоприземител, но тук няма да участвам, защото някой някъде може да ме познае. За мен не е важно също така за болшинството мъже да съм топ като външност, а за моя. Сайтът ми помага с градивна критика в емоционален план и тук невинаги външността играе основна роля, макар че на красивите - изтеглилите дългата клечка, им се отварят доста врати и не говоря красивите с пластични операции, а по рождение. От друга страна красиви мъже, а и жени се оплакват от тормоз във връзките си, в които не толкова привлекателните им половинки тъпчат самочувствието им умишлено с подигравки, обиди и обезценяване, защото човек със самочувствие по-няма да тръгне да "бяга" и да се оглежда за нещо по-добро. Така че твърде относително е дали красивите хора са щастливи във връзките си: ако са с коректен, добър човек ще са

13.   172 см., 52-53 кг., телефон от 2014 г.:
https://prikachi.net/image/snimka1.Lf2xPH.
Харесвам излъчване като на този ютюбър:
https://www.youtube.com/watch?v=g-AFRYZd_co.
В лицето и аз имам подобно излъчване - да го наречем миловидно, добродушно.
Та, съвпадат ли моите изисквания спрямо това, което предлагам насреща?
Степента на съвпадение не се определя от външния вид, тялото предимно. Определя се от характеристиките на душата. По тези показатели има пълно съвпадение на това, което съм и което търся в един мъж.

14.   Кифльо реши да си изкара злобата върху всички жени! Ама, Кифльо, жените не са ти виновни, че си сам, погледни и потърси вината в себе си!

15.   КП, писах ти на имейла. От номер 5.

9, брат, направо ме депресира. Нямаш си представа колко ти съчувствам, въпреки че мисля, че можеш да поработиш все над някои неща....предполагам.

13, тук ни вкара в шаха, хаха. Добре, ти си читава. :))

16.   Кифлата пак е пиян. Какъв си ти, че да ти качваме снимки? Ама най-вече се чудя на модератора с какъв акъл одобрява подобни теми.
Изискванията ми и на повечето жени, са си добре, затова и не сме сами - факт. Помисли над твоите изисквания, неслучайно си сам. Никоя не ще да се гръмне с такъв като теб.
Ж23

17.   Номер 7, радвам се, че съм ти помогнал да покажеш истинското си "Аз" и това е прекрасно, тъй като по-хубаво от естествената същност на човек няма. Аз уважавам хората, които с думи и действия изразяват себе си. Щом си счел нещо за свое призвание и това те кара да се чувстваш доволен, мога само да се радвам за теб.

=================================

Номер 8, повечето тук плюят по теб, затова и аз ще плюя по теб, за да пригласям на останалите. Пу-пу! :)))

=================================

Номер 9, не е необходимо да си фрашкан с кинти, за да привлечеш нормална жена, която да те цени. В най-бедните ми години съм бил с жени, каквито мнозина богаташи са нямали, защото за тях на първо място тогава е било отношението на мъжа към тях, уважението, грижовността, искреността... Тези наглед "малки" неща са несъизмерими като стойност, като след определена възраст те още повече разкрива своят необятен простор, когато външното привличане вече е далеч от своя връх и отстъпи място на силата на вътрешната красота. Ключово е да имаш правилна преценка за себе си и само можеш да спечелиш, като залагаш на силните си страни.

=================================

Номер 10, а аз имам племенница, така че съм вуйчо още от много години насам. :) Пожелавам ти племенниците ти все така да те радват, пък дори и с някоя пакост! :)

=================================

Номер 11, в много теми съм писал за важността на духовните качества и винаги съм се учудвал как - въпреки това - мнозина са подмятали някакви свои проекции и не са вниквали в същината на нещата. Хората, притежаващи добра ценностна система, обикновено лесно разбират за какво иде реч в такива моменти.

=================================

Номер 12, аз съм забелязвал, че често природно по-красивите жени имат много ниско самочувствие и все не са доволни от това как изглеждат. Сигурно имат много завишени изисквания към себе си и не им дава мира това, че има и по-хубави от тях в обществото. И точно тези по-красиви, но с ниско самочувствие жени изневеряват. Но съм ставал свидетел и как некрасива и с наднормено тегло жена изневерява, така че е относително. Изневярата не познава пол, раса и възраст, а зависи от нрава на всеки отделен човек и доколко надежден е в отношенията. А това не зависи от другите, понеже сами изграждаме себе си като личности и сами следва да поемаме отговорността за действията си.

=================================

Номер 13, ти си засега единственият човек тук, който се престраши да откликне на предизвикателството и ти благодаря за това! Трудно бих си представил жена с излъчването на брадатия мъж от видеото, което си посочила. Има много спокоен глас. Сравнението за миловидното излъчване ми напомни за една съседна тема, в която повечето мъже не харесваха жената на снимка номер 6, защото имаше жизнерадостна усмивка, а пък аз точно нея харесах най-много измежду всичките други предложени женски снимки. Разнообразието на човешкия вкус, предполагам.
Доколкото виждам, ползваш Samsung Galaxy S3 Neo.

- Кифлоприземител

18.   да видим колко женки с ниско самочувствие има тука освен 13 дето ще си напляскат снимките тука с надежда да получат одобрение и комплимент и "ооо как искам да се видим на живо" :)
Black Sabbath айде муцка ти си - давай снимките :)

19.   Кифльо, ти имаш ли домашен любимец? Или и за едно животинче да полагаш грижи не ти остава време от ръсене на мозък из сайтовете? Моля за отговор само с ДА или НЕ , не за две педи писания.

20.   Безнадежден...

22.   17, мъжете не са ти виновни, жените сами сте си виновни, бе, кифло!! Стига обвинява Кифлоприземителят, ами погледни и потърси вината в СЕБЕ СИ, кифло! Вината наистина си е в ТЕБ!!

23.   По първа точка, не мога да кача снимка, защото съм срамежлив и ме е страх, че може някой да използва тази снимка за нещо лошо. Иначе съм висок около 1.91, с нормално телосложение и според околните, с хубаво лице. Единственото, което не харесвам в себе си е, че преди време напълнях в областта на корема, но сега се опитвам да отслабна, чрез домашни упражнения.
По втора точка, ще кажа че идеалът ми за жена е Nina Persson (шведска певица). Ето една нейна снимка: https://prikachi.net/image/Lf4IJm

24.   Кифльо, като ме дърпаш за езика, ще ти кажа.
Не, нямам нужда да карам никого да се чувства "виновен". Най- малко пък теб имайки в предвид, че си развил конгнитивна дисонанция до задължителна психиатрична терапия. Очеизбодно е, че ти харесва идеята да си нарцисист и я развиваш, още не си, просто защото сам се омотаваш и задушаваш в комплексите си.
Да резюмираме:
Прекарваш огромен обем от време в анонимен сайт, в който основната ти грижа и цел е да принизяваш жената като цяло, женският пол.
Не омаловажаваш просто, а буквално заобикаляш дори природните кодове зададени в двата пола.
Смяташ, че като се хванеш като удавник за сламка за комплекси, които жените споделят по между си (целулит например) ще можеш да натиснеш и смачкаш, принизиш до твоето МЕНТАЛНО ниво. Така ще създадеш огромен брой комплексирани, смачкани жени, които с наведени глави ще приемат и най- лошата комбинация от мъжки гени в комплект с всички модерни нрави за модерния Ганьо.
Това няма как да стане разбира се, единственото което наистина можеш да постигнеш е да отвратиш от бг мъжъг някои по- податливи на внушения жени. Те няма да се "сгънат" а ще търсят извън Бг!
Дори си мисля, че в същност това ти е и целта, вероятно завиждаш на нормалните мъже, които виждаш с гадже/съпруга. Не можеш да понесеш, че възрастта ти вече не позволява да минеш за "тепърва ще градя" та ти дори дом не си успял да си създадеш, пък ако ще евтина селска къщичка да е. За това, за теб очевидно е голямо постижение да (според теб) превъзпитаваш както жените, така и мъжете.
Мъж над 40 г, нищо не постигнал в живота си, 24/7 кибик в анонимен сайт, пишещ огромни фермани на теми: жената е- целулит, бръчки, напукани пети т.н. Тестове създаваш, пък дошъл момента на истината...пак ще кажа и съвсем чисъосърдечно- имаш нужда от професионална помощ - може би психотерапевт поне, той/тя ще прецени дали е нужна и малко химия за някои мозъчни процеси, които при теб не работят добре.
Дори не осъзнаваш колко жалък изглеждаш отстрани...
За да си спокоен, че идеята ми съвсем не е да се чувстваш "виновен" ще се обрисувам малко:
Дребна (158) и с много наднормено тегло, около 130 кг поне. Със страшен целулит навсякъде, по цялото тяло. Лицето ми е като торта с бадеми, ей такива огромни пъпки и циреи. Краката ми освен дебели и с целулит, са и криви. Петите ми ужасно напукани. Очите ми гледат в различни посоки. Ръцете ми къси и дебели като динозавър Рекс.
И (ти да видиш) харесвам мъже над 185 см, стройни, трениращи (здрав дух в здраво тяло) с мечти и цели в живота си, но не просто да живеят в сбъркани илюзии, а да се борят за мечтите си. Да ми треперят от желание (физическо, ме тайно и духовно) сланинките като го видя!

Н 2

25.   И мойте искания не съвпадат с това което съм но все пак и аз ще се включа: https://scontent.fsof1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/122193153_3511458118940423_3040036506542549394_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=9e2e56&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=mS9SE9n9YjwAX_WJS_1&tn=-T_w_MwmCiCcPmyF&_nc_ht=scontent.fsof1-1.fna&oh=00_AT8WKTWbwolYZBZiI5DhGzHF0NcV2OKhT9e5ZrLWAbpw3Q&oe=62C856C1 От Момиче на 14.

26.   Предложения и очаквания, предположения и реалности.
Странно, звучи като реклама от филмовата класика "Зов за завръщане"! Холограми, виртуални екскурзии и несъществуващи платежни средства. Измама- телефонна, с есемес или през сайтове, позиционирани в Нигерия. Една огромна дамска популация живее в заблуда, холестерол и уединение. Как да ги "извадим от състоянието им"? Не можем- опасно и подсъдно е!

27.   Номер 13 съм - д-р Реми Хадли от "Д-р Хаус".
Не ми е ниско самочувствието. Нормално е. Сложих снимката с цел да покажа, че във форума има нормални жени, за да не подхождат така предубедено мъжете към дамите тук. Мисля, че като видят един нормален пример, ще се замислят над предразсъдъците си. Исках да пробвам с добро, както се казва. Ако не сработи, значи не работи и нищо повече не мога да направя.
P. S. Може аз да съм Блек Сабат. Откъде знаеш, че не съм?
P. P. S. Не търся интернет запознанства.

29.   27, не търсиш интернет запознанства, а заяждане и съм убедена, че си "прекрасен" човек.
Не можеш да си Блек Сабат. Блек Сабат в представите ви тук е грозна, вмирисана и дебела метълка, а и е с тъмна коса. :) Мислех да качвам снимки, но не желая да ви разбивам представите за мен.

Black Sabbath

30.   Аз нямам против да си слагате по 30-50 пъти 5 звездички за няколко часа и по толкова единички на мен, но не разбирам защо ще натряскали единички и на номер 13, която единствена се престраши да отговори по предложените условия в темата? Шубе ли ви хвана от това? Доста мишкарско поведение. Така и не разбрахте, че същественото е самото съдържание на едно добре обосновано мнение, а не колко звездички ще имате над своето просташко излияние.

Както писах и в самото задание, то е по лично желание и ако не можете да допринесете с нещо, поне не се излагайте така жалкарски, защото събуждате само съжаление и присмех. За да се държите така, явно много жестоко сте се припознавали многократно в мои мнения и сега е поредният път, в който го избиване на криворазбран реваншизъм. Нищо, де, от мен получавате усмивки и пожелания да се държите на ниво (дори и да не е от днес или утре, а по-натам)! :)

Имайте предвид, че подписът ми е такъв именно с цел някои да се припознаят в него, а не защото имам за цел да приземявам кифли. Тези, които и сами си знаят, че са за приземяване, бъзат да се засягат лично и отвръщат по недотам културен начин, като така аз им помагам да бъдат себе си - без прикриване на истинската им същност. Заглавието на настоящата тема и по-точно частта "Часът на истината" е избрано подходящо, защото също изважда на показ това, което криете дълбоко в душите си. В какъвто тон са мненията ви, това извира от вас самите. Вие решавате какви да бъдете занапред. :) Просто знайте, че аз никога не бих слязъл до вашето ниво и да отвръщам по същия груб начин, тъй като съм наясно какво представлявам като човек, мислене и способности. Колкото и да се напъвате до зачервяване, от мен обиди няма да получите, а само искрени усмивки и непоклатим, спокоен тон на изразяване. :)

- Кифлоприземител

31.   Добрее, ще се разпиша и аз. С две снимки, даже. Препоръчвам ви да не ги гледате, че после ще ми пишете за загубата на зрението ви и то тези, които не са го изгубили напълно! Кифлоприземител, успех и на теб!

1.64 или някъде там, 57 килограма (мъча се да смъкна още). На снимката у нас, дано да ме прощавате за мръсното стъкло, но сме в ремонт от доста време и е прахоляк. Преди малко я направих. Другата е на по- официално събитие от преди няма и седмица и затова съм с по- официални дрехи.
https://prikachi.net/image/20220612-005907.LfZ3LB
https://prikachi.net/image/20220605-155150.LfZ4Oi

Не мога да дам праг за абсолютен минимум по отношение на мъжка визия, наистина. Като някакви мои типажи са горе- долу Джакс и Опи от "Синове на Анархията". Говоря за визия, но не за начин на живот.

Black Sabbath

32.   Кифлоприземител лек ти наистина ли си вярваш, че така наречените от теб "кифли" киснат в тоя сайт да си споделят драмите и ти четат глупостите?

33.   Да, имам високи изисквания и насреща предлагам високо качество. Хубава съм и съм човек на място. Партньорът ми също е такъв. Но това няма никакво значение - важното е хората си пасват и да се чувстват добре във връзката си. А какво мислиш ти - това касае само теб. Никой няма място и право да си вре в носа в нечии отношения, живот или верую, след като това не го засяга пряко.

34.   От номер 25, това е снимка на германски диджей на име Topic.

35.   30, аз пък не разбирам точно какъв ти е проблема с нас жените? Да, предпочитаме стройните и красиви ( слаби) мъже, но и ти обясняваш нон стоп как искаш младолика и слаба жена, без циреи ( каквото и да имаш предвид под това), бръчки, бенки, целулит, излишно тегло и т.н т.
Какъв ти е проблема, че си имаме и ние изисквания към мъжа, след като и вие имате такива към жената?

36.   До 30 - С подобно отношение, не се изненадвай на единичките си. А и никой не се интересува, дали имаш или нямаш против. Проблемът ти е, че винаги търсиш конфронтация. Имах съученици като теб. Отначало се правиха на голяма работа и директно обиждаха другите, но след "тормоз" или тотално отритване, обръщаха тона, на някакъв по-социално приемлив, като залагаха на сарказъм, с надеждата, че няма да ги бият, правиха се на ударени и само чакаха някой, ама ей така, едно да им пусне и да го захапят. Общо взето им викахме тегави нещастници и сега, години след завършването, никой не искаше да ги чуе.

Съветът ми към всички е, просто да отбягват този токсичен човек. Той сам си каза, че си търси с кого да скара. Не му се връзвайте на глупсотите.

37.   Абе , кифло еди що си , ти за някакъв коректив ли се имаш ?
Ти ли си марката мярка ? Кой колко е дебел , кой какво е постигнал , кой какво предлага ?
Нищо чудно , че си сам над 40 . Обичайно ние жените считаме свободни мъже над 35 за ненадеждни и рядко ги избираме .
Защо да излизам на среща на разходка ? За да обикалям като планинска котка из шубраци със сладък парфюм и да ме налитат оси , защото не искаш да си цивилизован и да изпиеш едно кафе с жената , сакън да се не бръкнеш ? Ми не, никой не можеш да убедиш , че все са те избирали манекенки , защото теб самоиздържаща се и самоуважаваща се жена не би те избрала и в игра на криеница . Можеш да драскаш тук колко си велик и способен и как отсяваш плявата като ги каниш на разходка в гората, но никой тук не те взема на сериозно . И бидейки основен драскач на безмислици тук би следвало да се заинтересуваш , че никой не те харесва , никой не чете докрай словоблудствата ти и всички знаем ,че с тракането по клавиатурата запълваш празното носене по течението ,което наричаш “живот” .
Онази другата - Блек Сабат също е дразнител , спрях да влизам 2 години , заради глупостите й под всяка история тук и сега като вляза ми призлява от твоите тъпизми , защото гледам поне тя вече се е поспряла .
Висока съм 165 , тежа 55 кг , имам белег от секцио , които считам , че ме загрозява , но не толкова колкото щеше да ме загрози смъртта и затова съм го приела вече . Харесвам мъже над 180 , но бих направила компромис за мъж с брада и мъжествено излъчване , дори е да е малко под тези сантиметри. Бих направила изключение и за добър , внимателен и чувствителен мъж . За такъв с ценности като моите и общи цели и виждания . Сигурна съм и че много нормални мъже биха направили компромис с жена , която не изглежда като Кейт Мос , защото ние не сме само тегло , коса и портфейли . Ние сме много комплексни същества , недей да принизяваш жените и да ги умаловажаваш създавайки задания , в които ти да преценяваш коя колко струва , за да иска нещо в замяна .
И аз искам нещо в замяна, освен пишка . Не ти ща парите , нито разходките . Какво ще предложиш ТИ , за да те избере една работеща и независима жена , за да влезеш в сърцето й , леглото й , мечтите й , живота й ?

38.   Кифльо, ама ти сериозно вярваш или така ти се иска, че засягаш жените и на това се реагира? Как точно мъж прехвърлил 40- те, без нещичко постигнато зад гърба си, нито в професионален, нито в личен план, стар ерген, който отчаяно се опитва да мине за младеж, който е наранен и без причина отхвърлян от жени- ще обиди която и да е жена?
На твоята възраст повечето жени нещо вече са постигнали- как смяташ, че ти можеш да ги обидиш? И на визия "налиташ" смяааах- стар ерген, дребен, плешив и с наднормено тегло- пак питам: Как успяваш да убедиш себе си, че някой ще върже и се обиди точно от такъв?
За по- младите, които тепърва навлизат в самостоятелният си живот, си огорчен чичо, който е влязъл в женски образ и упорито се опитва с женските похвати да "изкълчи" нещо у другите...е, как да те вземат на сериозно и Те?
Основният проблем с теб е, че спамиш наред сайта!
До някое време беше забавно да те четем, забавлявахме се да, ама освен, че оспами повечето теми, развиваш и този твой вече намирисващ на психо мозък...Имаше един Чичо тук, който пък призоваваше към малтретиране на жените. Той изчезна, може би в затвор или психиатрия, а може и да си е намерил майстора. Сега ти "растеш" в същата посока.
Ако толкова много имаш нужда да се идентифицираш с 25- 30 г мъже, да отдадеш остатъка от живота си на това да "изобличаваш" жените, направи си ютуб канал. Тук май имаш едно 5- 6 последователи вече.
В ютуб ще те следват всички, които искат, а ти ще се развиеш свободно в пълният си капацитет!
Хайде и Успех!

39.   Black Sabbath не, качи, наистина!! Би ми било любопитно да видя, как изглежда най-известната потребителка в този сайт.

40.   Аз съм съгласен с Кифлоизтребител за голяма част от вижданията му. Заради Инстаграма жените накрая много ще го ядете зарад надценяване, но аз ще стоя и ще гледам на финала. От личен опит ви го казвам.

Мъж

41.   Kифлопрезимител, ти си за психиатрия, също като Братан, Чичата, Торбалан и тям подобни... моля, админите, да не публикуват излиянията на този психопат тук.

Блак Сабат, ще се спреш ли? Не качвай снимки. Момиче, порастни и спри да висиш в този сайт! Как можеш да отвръщаш на подобни провокации?

La Diabla

42.   Блек, много си готина!
От номер 13

43.   37, колко тъжно, че съм те прогонила от сайта. Можеш пак да се изнесеш от тук за още две години. Да, гадна съм и съм "дразнител", защото хората така ме направиха. За всичко си има причина и всичко се връща. :)

39, ако обичаш, отдавна не съм най- известната. Не давай тази незаслужена титла на мен. Все пак съм се поспряла малко, уж, ама не.

Не препоръчвам снимките някой да ги гледа. Едва ли искате да ослепеете.

Кифлоприземител, жив ли си?! Здрав ли си?! Съжалявам, че ти изнасилх Очите!

Black Sabbath

44.   Н 40, ами като си инсталирам воайор, много ясно.
А иначе ще гледаш как жените го "ядем" и в началото, в средата и в края ТИ, пък ти "гладееен" с гледането и ще си останеш.
Мъжете са навън, създават си връзки, семейства, пък ти си гледай жени на снимки...лошо няма.

46.   41, ами ти за къде си? За президентското място ли?! Айде стига заповядва на хората дали да пишат или не, няма да кажеш на никого, лично тяхно решение си е!!!

48.   А, сайта беше анонимен... Какви снимки? Та, на снимката, на заден план може да има и адрес за кореспонденция. Цифри- като телефон и код. Господин потребителя (КП) вече е с админ- позиции. Браво, това е признание за всестранна компетенция.
По темата. Скромността, краси ли човека? Или: поискай всичко, пък каквото, ти дадат. Но да не забравяме - обещаното, не е като даденото. Това са мисли и тенденции от векове по нашите ширини. Измислено е и само трябва да ги разпознаваме (фалша и мерзавците)!

49.   Аз съм възхитен от високото ниво на култура, което показвате горе. Радвам се, че всеки изкарва от себе си най-доброто, на което е способен. Изпращам ви много усмивки и добро настроение! :)

- Кифлоприземител

50.   ахаха аз казах ли ви че Black Sabath е с ниско самочувствие прикрито зад хумор" и напъни за показване че е велика ? Същата е като автора на темата:) Той с много жени е много го желаят а нон стоп кисне тука и бълва ли бълва глупости. Аз пак да питам кофльо кога имаш време да спиш с тия жени ве лек? То то тъпи драсканици тука не ти остава. Блек сабат нали беше щастлива с пореде....а новия си велик различен мъж? Ти ли нямаш време за него или той за теб че и ти нон стоп драскаш тук? Смятай колко трябва да си зле че да се валидираш със снимки на другия паляк :)

51.   La Diabla, в една тема каза, че си имаш приятели( не само един) с привилегии. Кифлоприземителят ей за такива развратници без морал пише истини. Много ясно, че според теб ще е психопат.

52.   23 абе брато как можа да се изкажеш така. Страх те било, че ще ти използват снимката за нещо лошо.. Сега на жените ще им светне и няма да се навият да качат. А кифляка тъкмо беше на път да ги пречупи... Ние сме мъже бе брат. Нашите снимки никой за нищо не ни ги ползва. Само женски снимки се ползват. Ама сега заради тебе няма да можем да ползваме...

53.   Блек Сабат , момиченце клето , недей мисли , че си толкова могъща , че да ме гониш от тук или там . Просто си много елементарна и натрапчива и на никой не му е интересно да те чете . До един момент бълваше змии и гущери, беше девствена , после уж намери някой клетник да ти се върже , сега доказа ниското си самочувствие като качи твои снимки с тайната надежда да получиш одобрение . Такива като теб нямат добра самооценка и се валидират чрез чуждото мнение било то негативно или позитивно .
Изобщо не вълнуваш никого , дали си метълка или чалгарка , дали си тъмнокоса или светлокоса , никой не го тресат трески по теб . Get a life . А кой те е направил такава хич не ме интересува , хората израстват и се променят . А ти си стоиш на същото ниво и няма да изпълниш от там , докато не пораснеш . Смешна си чак .
Кифлодразнителя така и не отговори какво предлага в замяна на разходките в гората , напредващата възраст , безперспективността и злобата си . Нещо замълча . Обаче сложи тук класация кой какъв е и какво предлага , за да иска нещо насреща си .

55.   Н 40 "инстаграм воайор" е израза, грешка на коректора, но смятам, че разбра.

Н 44

1-50 от 69