Май направих грешка
Здравейте, иска ми се да чуя мнението ви, въпреки, че си ги знам нещата как са или поне предполагам.
Много харесах един мъж и въпреки, че е много по-малък от мен (15г.), преспах с него...2 пъти
Сега обаче, той май няма намерения за по-нататъшни срещи, не го е казал директно, но все казва, че има много работа и т.н
Оттук вече започват моите терзания, като по- точно, че не ме харесва достатъчно или ме мисли за стара, не знам( на 41 съм, но никой не ми ги дава, също така си имам самочувствието на харесвана жена).
Отделно, че май се заглежда и по други ...и по- млади момичета също.
Какво според вас да направя, чувствам се ужасно, самочувствието ми се срина, постоянно си намирам кусури, като се погледна в огледалото. Дори започнах да си мисля, че е защото съм с малък бюст, хаха.., което пък никога не ми е било комплекс. И така.. Знам, че звучи тъпо, но сайта е анонимен и се престраших да го напиша:)

Коментари

1.   Намери си друг, който да те харесва за повече от секс. Ако наистина си желана от него, той самият ще те търси и ще намира време за теб.

2.   Ами нормално е да няма сериозно отношение към теб. Той е по-млад с 15 години. Естествено е да го интересуват жените на неговата възраст, че и по-младите. Те са му по-близки и като разбирания. Чудя ти се на акъла.

4.   Е, то е ясно - разочаровал се е. Определено е очаквал нещо повече. Не мисля, че външния ти вид е причина (не че е напълно изключено). По-скоро май не си била достатъчно активна за да му завъртиш главата. Не дерзай, глупаво е. Не ти е в категорията, а и не ти трябва. Остави го да си върви по пътя, след като не му е харесала твоята пАтека. А на теб ако ти се ебе с млади - има достатъчно 25-30 годишни на сух режим (та и неползвани). Едва ли ще ти е проблем да си свалиш друг такъв. Тъкмо да си погъделичкаш още егото (ако наистина иначе ставаш). А ако мислиш за дълготрайна връзка, това вече не говори добре за теб.

6.   Надявам се, че е с 15 години по-млад, а не 15-годишен.
Съжалявам, ако ще прозвучи грубо, но явно меракът е бил да те "мине" и толкова. Не мисля, че е защото си стара (това са глупости) или защото нещо не ти е наред, просто е искал само секс и сега, след като го е получил, не си дава много зор.
Вероятно би те потърсил за същото, когато няма с коя друга да го направи. Така изглежда.

7.   Е ти какво очакваше - да се ожените и да живеете до дълбока старост? :-) Не че е невъзможно, но е малко вероятно. Не си търси кусури, просто за него е било лека забежка и толкова. Запази си добрите спомени и продължи нататък.

8.   Дано този е по-малък от теб с 15 години, а не, че е на 15 години, че така както си го написала, се подразбира второто.

Иначе за съвет - намери си човек на около твоята възраст, за да имате подобни цели в живота.

11.   Не се обиждай, ама ти не си и млада. Дай да сме честни. На 41 си и си лягаш с 26 годишен. Какво очакваше? Принцът на бял кон ли?
Аз съм на 28 пределно ясно ми е как разсъждава той, защото и аз имам много предложения от жени на твойта възраст. И не се занимавам изобщо, щото знам, че винаги води до едно и също, а именно напълно излишна драма и проблеми.
Дори и на 40 продължавате масово жените да се държите като ученички.
Ти си пример на 41 си лягаш с 26 годишен и после ни питаш какво не е наред? Наскоро се запознах и аз с една на твойта възраст. Тя почна да ми поставя тактично някакви условия, видиш ли как трябвало да се променя. Чакай малко бе, ти си на 40 години и аз да се променям заради тебе ли? Просто си витаете в облаците, а мъжете продължават да си ви чукат лесната. Искала била тя да се променя, защото била жена на положение, демек - Аз не съм такава.
Ама сте си точно такива.

13.   Пробвал е как е с по-стара. Почти всички мъже са го правили. От любопитство ли, от неосъзнат едипов комплекс ли, от това, че по-възрастните са по-лесни и отракани ли...Пък гледат и доста порно, разни милф, това предизвиква интереса. Може и ти да си искала да пробваш с по-млад, ако не си била с такъв преди. Изч-кали сте се, направили сте си кефа за момента, задоволили сте си любопитството и толкова. Всеки по пътя си. Няма драма. Не ти е първият, не е и последен, нито ти на него. Човекът тактично ти е дал да разбереш, че е дотук. Ако не се усетиш, ще изчезне и/или ще те блокира съвсем. Определено няма намерение да продължи за постоянно с теб, независимо колко си поддържана, харесвана, със самочувствие и т.н. Времето никой не го е спрял. Помисли реално, 15 години са много, когато ти си имала гаджета, той е бил бебе и е дрискал в памперса. Грешката ти е, че явно си се филмирала и си очаквала нещо повече от един-два сеанса.
Какво да правиш? Не се занимавай повече с него. И изобщо с толкова по-млади от теб. Колкото и да ходят с теб, в крайна сметка дойде ли време за брак и за деца, избират млада жена. Тези като Макрон са много голямо изключение. Търси си мъж около твоята възраст, ако наистина си това, което описваш, имаш избор. Не си губи времето с младоци, те и след 5-6г ще са ок, но твоите шансове намаляват.

16.   Виж, колкото и младолика да си, вече си на 40 г. и би трябвало да си наясно, че такава връзка няма бъдеще. А на тези години вероятно си разведена и с дете/ с деца.
Правил ти се е секс, правила си и то със значително по-млад мъж.
Ако остане на сухо, пак ще те потърси, но какво друго, освен секс от дъжд на вятър с някой по-млад очакваш?

19.   Няма какво да се чувстваш тъпо заради някакъв малолетен пикльо, ама да ти е за урок. Зарязвай го направо и си намери свестен мъж, който ще те иска за нещо повече от една кака за бройка.

20.   Този пич с който си спала няма сериозни намерения към теб. казвам го директно щом казва че има много работа без да ти даде точна дата, ден и час кога може да се видите то, тогава той те реже. това че мислиш че той не те харесва достатъчно или че те мисли за стара ми говори че си не сигурна в себе си. и че нямаш други опции с мъжете а и, той е 15 години по млад от теб това е твърде голяма разлика в годините.
той те отрязал и сега само той е в мислите ти
това става защото отрязването предизвиква обсебване демек, искаш това което, не можеш да имаш. ако искаш сериозна връзка те съветвам да търси партньор който е 3 - 4 години по млад от теб.

23.   Здравейте отново, само да споделя, че докато чаках 3 седмици за одобрение на вашите коментари и момчето ми се обади да се видим:):):)

24.   Аз смятам, че може би той не е искал нещо сериозно, "Имам много работа" е най-честото е оправдание в такива случаи. Това се случва и при хора на една възраст, на жени с голям бюст- на всички, с две думи, затова няма нужда да търсиш причината в себе си.

25.   Благодаря ви за коментарите и съветите, наистина ми помагате много.
Авторката

26.   До номер 11 от авторката.
Здравей, а просто от любопитство искам да те попитам, ти като един млад мъж как изглеждат жените около 40 в твоите очи.
Това съм се чудила, забелязваш ли разликите във външният вид на жената- кожа, коса, бръчки :D ей такива работи в сравнение с някоя на 25 да речем? Не знам, може би аз съм прекалено суетна и мисля за тези неща, а мъжете може и да не ги забелязват дори..

28.   23,авторке, какво момче е това?26-27- годишно дърто магаре за женене. Момче било. Като ти харесва да си изживява Едиповия комплекс с теб и някакви фетиши от порното, давай.
Така и не узряхте на тия години, че мъжете правят секс от потребност и с всяка , за тях е просто механика. Жените си втълпявате някакви романтика, за него дупката е дупка.

29.   Жените сме склонни да си втълпяваме, че мъжете искат връзка с нас след няколко сеанса и се фиксираме и обсебваме от идеята.
Разлика от 7-8 години, независимо в чия полза е приемлива, но 15?
Може да изкарате някакъв романс, но съжителство, брак, деца едва ли са в плановете на младежа.
Пиши все пак как се развиват нещата.
Поздрави!
Ж 45

30.   Правилото не беше ли, че мъжът може да е до 15 години по-възрастен от жената за да е възможна и успешна една връзка, а не обратното?

31.   23 Авторката - обадил ти се е , защото е бил на сухо. Много по-лесно е да си с някоя, с която вече си бил, отколкото да сваляш нова партньорка.
Не се самонавивай, ами гледай реално на нещата.

32.   Всичко ви е окей и на двамата. Той не е узрял, а ти вече презряваш. Гушвай го бързо, че часовника трака с много въпросителни. И не мисли за сценката на абитуриентския бал на щерката- на никой няма да прави впечатление комбинацията баба и внуче.

33.   До 31 от авторката
Да, така е по принцип.

34.   До 29 от авторката
Така е, и аз така мисля, аз също това искам, да си изживея романса с него, пък другото едва ли ще се стигне до там.