И вашите жени ли са скучни?
Заедно сме близо 9 години. На мен ми се излиза, живее ми се, а жената иска да си стоим вкъщи само двамата. Като сме двамата все мисли и говори за работа. Като отидем някъде не казва на никой от семейството си - трябва ли да се чувствам виновен, че съм щастлив и имаме добри доходи? Сакън някой роднина да не се почувства неприятно! Сексът е еднообразен, а аз съм палавник... Рядко и все в леглото, едни и същи пози. Искам тройка и т. н. но не иска. И с вашите жени ли е така?

Коментари

1.   Е, как може такава задръстенячка да е собствената ти съпруга, да не иска да угоди на... колко, 8 см или 10... акъла на мъжа си, че да въртят заедно и тройки? !
Изумявам от подобни скучни жени и аз, не щат да слязат на нивото на палячовците, които са си взели за мъже и т'ва е, братче!
Хич да не ти влезе в положението, че ако зависеше от теб, без любовници и тройки нямаше да останеш, ама не ти връзват другите гадни жени и за това трябва твоята да намери трети човек... обясни и, че и влиза в съпружески задължения!
Заплаши я с развод ако не ти доставя други жени за тройки или пък... подобни на теб, нещо с пиш•ка!
Успех!

2.   Хаха тройка искал , добре че мъжа ми не ми казва подобни ..
Моят мъж предпочита да е в къщи . Не всеки харесва , това което другият . Добре, че и секс правите .

3.   Той бил палавник...по-точно си шавлив и неподходящ за брак, но жена ти е виновна ..

4.   Бих казал 90% от семейните са така. Жената като те върже веднъж, се успокоява и става мърда. Не си сам споко но тва е положението!

5.   Май като се омъжат всички стават такива. Гледат да не ги помислят за леки. Иначе когато са в неангажираща връжка са на 180 градуса. Пробвайте да играе изневяра- все едно сте тайни любовници. Ако се съгласе де. С мойта веднж го правихме и май се вживя в ролята понеже стана коренно различна. Правихме неща на които не се съгласяваше преди.

6.   Ами как се ожени за нея преди 9 години? Кой се промени, ти или тя?

7.   Искаш тройка, но не уточни каква. Ако е с двама мъже и жена ти, може и да се навие, но с две жени и ти, ще има да чааакаш...
Като си палавник, действай! Жената се държи различно, в зависимост от това, как я предразполага мъжа.
Бъди по-нахален, докаъо е права и с гръб към теб, се отъркай в нея. Изчакай да влезе под душа и се промъкни при нея и т.н.
Събуди я през нощта, опипвайки я и т.н.
Дали жена ти е наистина скучна или си скучен ти самият?

8.   Защо се ожени, бе пич? Жена ти иска дом, уют и семейство- за деца мислите ли? Мислете преди да се вречете, че разтрогнете ли, минавате в графата "върнати" и после се чудите що не ви връзва.
Споко, слънцето и късите поли ще изчезнат и хормоните ще се балансират. И аз на твоите години се бях наточил на половината дамски състав на Планета.

9.   Дай ми жена ти пич, ще разцъфне като цвете след такъв сух шушляк като тебе. Ходи пряви тройки, а аз ще карам жена ти да крещи вечер, а през другото време ше сме си вкъщи на спокойствие.
Да ти имам проблемите. На колко си бе? На 20 ? Или темата е фалшива?
Мислиш като тийн чикиджия.

10.   Нищо не й казваш. Кажи й просто. Тя откъде да знае? Ще ти откаже ли? Ако те обича едва ли.

12.   То с всички семейни става така. Човек се отдава на комфорта и всичко което е бил остава далеч в миналото. И ние имахме такъв период жената от стройна хубавица стана като слоница, аз от фигура на Аполон станах строен като слон... Секса от див и бурен се ограничи до две пози... Изкарахме така около година две и си дадохме сметка, че това не сме ние. Тя мина на диета, а аз на фитнес. Върнахме си старите фигури, вече имахме изградено доверие и започнахме да експериментираме. Така направо се преоткрихме. Сексуалния на живот се издигна до нови висоти и не сме спирали да го издигаме през годините. Изобщо човек трябва да излезе от зоната си на комфорт и да живее. Всичко е възможно само желание и любов да има.

13.   Tи си гаден мъж.

Благодарна съм за моя.

15.   Мояята съпруга е същата. Голяма скука, секс само в класическата и понякога на лъжичка и то когато сме се изкъпали току що и сме на почивка. И забележете, че аз не искам тройка като автора. Искам много малко в секса. Искам я с еротично бельо, да поеме инциативата понякога, да ме съблазни, да го направим изненадващо и набързо или на някое нетрадиционно място, да се целуваме докато го правим, да ме гали, не да седи като пън и такива работи. Даже свирките не са ме вълнуват чак толкова много. Искам малко повече страст. Отделно искам да се вземе в ръце, да си купи хубави дрехи, да се обуе на токчета, да отдели повече от две минути за външния си вид преди да излезем. Може би и да си купи някакви хубави домашни дрехи, а не да ходи вкъщи като клошарка. Да, перфектна домакиня е, но аз не искам домакина а гадже с което да правя секс и да като я видя да ми се иска. Това за секса. Извън него сме много различни. Аз харесвам шумните места, тя спокойните и тихи места. Аз имам много приятели, а тя има само две прителки. Лично аз не мога да си стоя вкъщи, докато тя може да не излиза със седмици. Абе много ми е скучна. Лечението е любовница, но пък там какви проблеми са, не е истина.

16.   Защо не Й споделиш какво искаш.

17.   Тука са се събрали мъже за си плюят по съпругите вместо да говорят с тях и да инициират романтична връзка и вечеря. Направо заслужавати жените им други мъже които да ги ценяти и да им споделят.

18.   Само аз ли се старая? След раждането бях на килограмите си след месец. Не съм кифла, не се гримирам, но се поддържам. В секса правя всичко бес анален. Но мъжът ми е скучен. Иска все вкъщи да е, да лежи и аз знам защо. Случайно да не излезем да седнем да пием по нещо и да изхарчи един лев за мен. Изненади му купувам. Той за мен нищо. А освен вафли и шоколади, а знае, че имам инсулинова резистентност и не бива да ям сладко. Яде си ги той. Като чувам чуждите жени поне една почивка им плащат. Аз му гледам детето, на най-евтината почивка и всеки плаща сам. Чудя се дали да не отказвам секс вече, защо да не съм скучна за някой, който за мен не полага грам усилие. Една жена

19.   Един плюс от мен за номер 12.

Също като тях, след навлизането в зоната на комфорт и смазващото ежедневие, решихме да преоткрием брака и както казват англичаните to spice things up. Експериментираме в секса и правим неща, които преди са били само във фантазиите ни. Дори смело мога да заявя, че сега има повече любов, страст, отколкото в началото на брака.
Към автора: Защо мислиш, че съпругата ти не би казала същото за теб. Зависи и от двамата как ще продължите занапред.

Ж 45

20.   Подкрепям номер 18. Аз също си плащам всичко сама. А той да не се изхарчи дори не идва на почивките. Поддържам се, тренирам, ходя на хиалурон и ботокс без да прекалявам. Секс вече отказвам с него. Само с любовници.

21.   20, защо просто не се разведеш?

22.   В началото мъжа и жената са силно превлечени и връзката разцъфва. Следва период на опознаване и напасване. При нас след 5 г. семеен живот виждам че сме много различни като усещане за живота. Аз сем енергичен, подвижен, не съм от мъжете които много се застояват вкъщи. Жената, спокойна, скучна, може да не излиза с дни. Интереси работа и дете, ако не подбутвам аз може и секс с дни да не правим. Кофти е че в началото не се виждат различията при много от двойките и след това следват проблеми. Решението, раздяла или любовница.

24.   Зарежи я и си хвани някоя украинка или още по-добре Рускиня. Те са палави в леглото, също като теб и ще те побъркат от кеф. Махни ги тия наште консервативни дърти дебели, мазни лелки, нека се оправят сами.

25.   Не разбирам защо не й кажеш какво искаш точно и ясно.

26.   Виж авторе какво ще ти кажа. Като жена, която абсолютно за всичко се грижи в къщата и която повярвай ми е много разкрепостена в леглото и определено вземам инициатива- играчки, секси бельо, снимки и какво ли още не. От толкова глезене на мъжа ми, той ми заяви, че искал тройка, ама явно има някакви проблеми, че не иска с мъж, а всеки иска с жена или още по-големи простотии с двойка. Пак ми се качи на главата, ама аз не съм глупавата, че да се съглася. Вечно недоволни сте вие мъжете. Ако жената е перфектната домакиня, лошо е че не е перфектната жена и любовница и обратното. Угодия вие нямате и такива като вас заслужавате да сте сами, такива хора като вас не оценяват жената до себе си, приемате я за даденост, не оценявате важността на семейството.

27.   Номер 26, това че ти си перфектна и се грижиш за всичко го твърдиш само ти.

28.   До номер 27, от 26. А кой искаш да го твърди, да най-вероятно имам и своите недостатъци. Не съм казала, че съм перфектна, казвам, че изпълнявам абсолютно всичко, което е поискал половинката ми и пак явно не му стига. Защото в една връзка без компромис от единия или другия, не стават нещата. А аз да казвам ли, че примерно имам нужда през ден от секс, а той вече никакъв го няма, ама иска тройки, иска двойки и това не е защото съм му омръзнала, а защото ми се е качил на главата. Най-трагичното е, че има мъже, които биха оценили това, за съжаление.

29.   Номер 27, а вие защо мислите, че заслужавате перфектни? Не давате нищо, а искате всичко и все едно жена ви ви е длъжна за всичко.
Ай сиктир!

30.   Истината е, че имаме две пълни с недостатъци групи, които очакват отсреща да им дойде Божество. И вие, и те не заслужават перфектни! Постигнахме ли мир вече? :Д

31.   Не е скучна. Просто не си пасвате. Ако нямате деца - просто се разделете.

33.   Ами.. взели сте се неправилно. Сори. Много скоро ще си хванеш любовница. Оттам драми, скандали, вина. Ще се озлобиш срещу съпругата си... то сценарият е скучен направо.
И не, не всички жени в дългогодишен брак стават скучни, господа!

Просто си има такива жени. Но има и такива мъже - да си се взимат. И са си щастливи.

С моя мъж сме заедно от 10 години. Правим секс всеки ден, задължително по веднъж, но често и по два пъти. Имаме дете, което спи при нас и сме отговорни и любящи родители. Но то не е превзело живота ни. Правим си изненади, подаръци, разни щури неща. Понякога дори се измъкваме с колата и правим секс на някоя ливадка (като тийнове, дето си търсят терен). Работим и двамата. Но намираме време да излизаме. Понякога с компания, друг път само двамата по-романтично, или с детето - пием по бира, тя си играе. Често каним гости вкъщи, за да не оствяме детето по бабите. Тя стана общителна като нас. Ако нямаме гости правим нещо заедно - готвим на музика, гледаме филм, играем карти, монополи, шах и т. н.
Но излизаме и сами. Той има нужда от своите вечери с момчетата, аз имам нужда да се набъбря с някоя приятелка.
Бракът може да бъде прекрасен, ако гледате в една посока, ако имате сходни виждания за живота, сходен морал, ако комуникацията е на ниво и доверието е пълно. Тогава няма скука, изневери и т. н. - има любов, страст, смях и развитие.

34.   Тихичко, да не те чуе комшийката, другата воевода! Ако е скучно, няма драми и всичко е в баланс и рутина, означава, че си осъществил "семейната идилия". Не е скучна- семейна е и ти ръководеш "Парада". Внимавайте какво си пожелавате, че току- виж, не можете да го "издържите"!
За статистиката: от мъжете- артисти, вече уморен!