Сънувам бивши
Здравейте! Сънувам бившите си приятели, което ме притеснява много, тъй като съм е нова много сериозна връзка... какво означава това според вас... в съня си сякаш де сдобряваме, знаейки, че имам приятел..

Коментари

1.   Може да означава, че настоящиият не те задоволява и не свършваш с него, ако сънищата са еротични.

2.   Означава, че само имитираш връзка. Направо късай, стига заблуждава мъжете. Ааа то пък първо трябва другия клон да хванеш

3.   Аз също сънувам бившия си приятел, но сънувам минали случки, в които много, много ме нарани и мисля, че ми е трудно да простя и за това сънувам. От известно време се опитва да завърже контакт, общи приказки. И аз съм отскоро във връзка, но приятелят ми се наложи да е далеч от мен за известно време и ми е тежко като спя и не е до мен.

4.   Той и бившият ми често казваше, че ме сънува, но какво от това, като ми е казвал, че е сънувал и бившата си, да се чуди човек как успяваше да ни редува и в сънищата си. И аз го сънувам понякога, но това не значи, че искам да се връщам към него, просто много ме нарани и явно е останала някаква травма в мен. Даже и когато съм будна се сещам за него, ама с неприятно чувство, че въобще съм се занимавала с него.

5.   И на мен ми се е случвало да сънувам бивши приятелки, даже някои от преди 10-15г не сме се виждали. Сънувам ги еротично, най-често как ми духат. Като им се обадя и ми казват, знаеш ли, и аз напоследък се сещам за теб. Ако спра до тук, продължавам да ги сънувам. Сънищата спират, когато се срещнем и правим секс, независимо какъв, може да е в креват пълна програма, а може и да е само свирка в колата, но трябва да ме изпразнят, иначе не спират сънищата.

7.   Означава, че намираш твърде много недостатъци в настоящия или сексът с него е незадоволителен.