Самота
Самото заглавие описва всичко…. на 30 години съм…. самотна… Никой не ми обръща внимание, дори нямам приятели, а съм доста общителна личност, но никой не ми е достатъчно интересен като човек - за приятел или половинка. Някога имах приятели, но се оказаха само използвачи…. и реших че не ми трябват такива хора. Виждам се с един мъж, но е женен- само ми обеснява, че ме обича, ама не е така….. (все пак като обичаш някого си с него, не само на думи….. и аз на думи мога да съм мис свят, ама не е такава реалността). Изглеждам долу-горе добре, спортувам, интересувам се от много неща….. вече не знам какво ми е…. започвам да си мисля, че са ме проклели.

Коментари

2.   Рушиш чуждо семейство и искаш друга жена да бъде изоставена заради теб, а после се жалваш, че си самотна? И ако разведел женения, ще бъдеш ли щастлива?
Поне гледай да е по-млад, че след 50 вече не е същото.

3.   Помисли върху това, което казваш, че никой не ти е достатъчно интересен. Да не би да си си изградила някаква точно определена представа за това с какъв човек или тип хора искаш да общуваш и тази представа да се разминава с реалността и от това да ти пада ентусиазмът за контакт. Може и средата, в която движиш да не е за теб, ако имаш някакви интереси насочи се към хора, които са със сходни на твоите. Съветвам те да прекратиш връзката с женения, колкото по-скоро, толкова по-добре за теб. Тия приказки "обичам те", както сама си усетила са прах в очите, за да те държи до него, а годините си минават. Нищо пълноценно няма да получиш и накрая това ще ти остави още по-горчив вкус. Ще си изгубила време, емоциите ще са ти блокирани в едни безспереспективни отношения, вместо да ги насочиш към човек, с който би могла да имаш бъдеще. Ако положението толкова ти тежи, може и на психолог да отидеш.
Ж. на 40г.

4.   Самотна жена- това трябва да се запише в съвременната история.

6.   Самотна жена- това трябва да се запише в съвременната история.

7.   Поредният пример на жена, която получава внимание, ама не е вниманието от топ мъжете, които иска.

Останалите поне се определят като "красиви" (въпреки, че са далеч от това), а ти се определяш като "горе-долу(така е правилното) добре", демек смятай....

Лош външен вид надменност (всички са ми под нивото за партньор или приятел) = лоши резултати. Кое му е странното?

8.   И аз съм точно като теб, просто съм адски привлекателен и в живота ми няма жени. Помагал съм на красиви жени в работата, на момента са много благодарни и след няколко дни дори не ме познават, но зависи от човека. В крайна сметка животът продължава, за мен жените са мираж или по-точно за интимната близост, това също е вид преживяване, но не е приятно. Не ме е страх от разговори с красиви жени, които са интересни и много интелигентни някой от тях.

9.   Предполагам в близкото ти минало си се отдала на лесен секс с някои топ мъже, които са те използвали лесно и си си лягала с тях без да го мислиш много. Това изкуствено ти е вдигнало акциите и разбирането, че ти винаги заслужаваш нещо по-добро. А това не е така. Съвсем средно ниво жена си. Щом се стига до там да имаш правилна оценка за себе си, че не си кой знае какво, значи си 4 от 10 или 5-6 от 10. Тоест някои батковци преди години които са били 9-10 от 10, са спали лесно с теб и ти чак досега вярваш, че света е длъжен да ти поднесе някой хубав и богат топ мъж. Но не е така. Няма какво да се направи. Самотата ти ще продължи.

10.   7, кой е "топ мъж", според теб? ! Не ми е много ясно понятието. Аз лично "топ-мъж" не познавам, не съм виждала на живо и едва ли жените се стремят точно към такъв.
Някое илюзорно копие на младия Брат Пит, красив, строен, богат, умен, уважителен към дамите, кавалер... и не съществуващ ;))))
Пешо или Ваньо от "Младост", с каквито излиза Петя или Мимето, НЕ са "топ-мъже", нали се сещаш? !

11.   Аз бих се сприятелил с теб :) Само че съм на 23 г. Няма как тук да разменим контакти, но те разбирам защото и аз съм малко като теб, но имам 1-2 приятели.

12.   Ако темата е истинска, то най-вероятно се касае за надценяване на себе си, успоредно на силното подценяване на мъжете и прекомерно високите изисквания към тях.
През годините от много жени съм чувал да се определят като "не съм за изпускане", "ставам" или "средна хубост съм", но до една са се оказвали под средната хубост и клонящи към грозни. Никой не избира с какъв ген да се роди, но е проява на самозаблуда и погрешна преценка човек да се себеизтърква като привлекателен, когато ясно се вижда, че далеч не е като оценката, която си е поставил.
Някои са се изказвали колко са стегнати в тялото или "само 2-3 килограмчета повече", а са били с 20 см по-широки в тялото от нормалното.
Други са се мислели за съхранени и младолики, а всъщност ги гледаш с някакви дълбоки бръчки на челото и около очите като на 10-15 години по-стари от това, което би трябвало да бъдат на съответната възраст.
Повечето жени се мислят и за 5-10 см по-високи, отколкото са в действителност.

А най-смехотворна е женската преценка, че ако един мъж не е назобано с химия и мускули татуирано говедо, значи "не става в леглото". Загубил съм им бройката вече колко жени са се оплаквали, че бившият им бил с лесно падащо паточе или свършвал за 2 минути и оставял жената незадоволена. Отказвали и френска на жената, обаче задължително изисквали от нея да им лапа падащото паточе.

- Кифлоприземител

13.   Така ли си лекуваш самотата-с женен мъж? Явно, не си толкова глупава и го надушваш че те ползва само за развлечение, но внимавай-да не те усети жена му, че една наранена и озлобена жена е способна на всичко. И един съвет накрая-когато не си способна сама да изградиш нещо, не се опитвай да го крадеш отнякъде наготово-най малкото е непочтено и противно.

14.   Оф, Кифлоприземителю, да ти имам изразните средства... Мъжки полов член - " паточе"..

15.   12, че къде ги видя през годините тия жени пишещи във форума, че дори прецени че се били надценявали? ! Нещо боб ли хвърляш или кристална топка имаш у вас? !

Красотата и привлекателността са субективни понятия.
За пример:
Ти смяташ, че мъж с ръст 170 и тегло над 75 кг. е ок.
За мен обаче, мъж с ръст 170 см., Ако тежи повече от 65-70 кг. е сланинест и непривлекателен.

16.   Продължението на изречението "Никой не ми е интересен" е и аз не съм интересна на никого. Макар че авторката си го е спестила. Сега един те търси за да си разнообразява брачния живот с безплатен секс на чуждо, с напредването на времето и за това мераклии ще намираш все по-трудно. Ако си губиш времето с абсолютно безперспективни отношения като любовница на женен мъж, ще си останеш все така самотна.

18.   Авторке, точно на 30 години ли си или си на плюс минус 1-2 години в момента?

19.   Не се занимавай с женени мъже. Първо си губиш времето и чувствата, вместо да излизаш с необвързани. Второ- правиш гадно на друга жена. Зарязвай го и си търси незает мъж.

20.   Номер 15, второто ти изречение се отнася за теб. На разбираем български език съм написал, че съм ЧУВАЛ от тези жени техните завишени себеоценки. Никъде не е ставало дума за жени от този форум. Чети с разбиране! :)

- Кифлоприземител

21.   Самотна била, ама се забила с най-токсичното нещо, да преследва обвързан, ама иначе мъжете и били безинтересни.
Е, кой тие е виновен? Сигурен съм, че и ти не си госпожица перфектната.

22.   Бий шута на женения, който те използва за безплатна проститутка, ако те обичаше, щеше да напусне жена си (рядък сценарий при женен с любовница), според мен не изпадай в самосъжаление помисли над свое хоби, почни да учиш език, пътувай - може дори и сама, така се завързват много познанства. Ако си на 30 и искаш един ден да имаш семейство излез завинаги от зоната "любовница", защото годините летят, нижат се, всички обикновено съжаляват жените на женените, които изневеряват, ама те в край на сметка дори и да научат ще поплачат или ще му бият шута, често пъти такива жени са майки, изпълнили женската си мисия ще си гледат децата дори при раздяла и толкоз. Но любовниците (жени), доста пъти 30 , без деца, ако живеят с усет за семейство е кардинална загуба на време някой да им го слага там, понеже ако с друга иска да преспи, ще трябва да й плати (проститутка) или ако е по-млада пак няма да се размине без скъпа вечеря. Той не ти е нужен такъв мъж, нужен ти е мъж, който няма да се крие с теб като мишка от жена си. Относно самотата: в днешно време всеки, почти всеки се оплаква от самота и изхода е някакво хоби и човек все пак да се насилва да излиза с хора, дори да са му само познати, иначе става саможив и свръхкритичен.

24.   Авторке наистина си прокълната за да бъдеш на 30 години самотна. Само че прокълнатите си заслужават прокълняването. Как така си общителна личност а никой не ти обръща внимание. С кого си общителна тогава, с дърветата в парка ли. Една общителна жена, ако е обаятелна, много хора ще й желаят компанията, но от всичко казано от теб се осеща, че ти не си общителна. Никой не ти бил достатъчно интересен като човек. Оууу, какво интелигентно определение само. Тогава иди в Антарктика да общуваш с пингвините.

25.   Хайде не обвинявайте само жените. Когато една жена е на възраст около и над 3о и е сама, тя обикновено търси сериозна връзка и се стреми към създаване на семейство. И въпреки че открито го показва, около нея по правило се лепят женени, разведени. Мъже над 40-50 години. Често с по 2-3 внучетата вече. И се чудят защо жената не иска отношения с тях.
А в същото време млади и не обвързани мъже се насочват към жени с деца.

27.   Има само ЕДИН проблем, който те КАРА даде чувстваш самотна. КОЙ е ТОЙ?

28.   "никой не ми е достатъчно интересен като човек"

Ти пък си много интересна, поредната минала на 30 която спи с женен мъж... Не и харесвали използвачи и ги зарязала... ама затова пък използва женен мъж, който също я използва и тя го знае...

Чета от доста време тоя сайт, и забелзявам, че в главата на повече не минава никакъв ток... ама никакъв...

29.   25 - Нали знаеш кога кучетата тичат подир кучката? Когато си вдигне опашката. Сериозни връзки не се създават като се ходи с женен мъж.

30.   Авторке, защо се занимаваш с омъжени? Да не са те подлъгали и теб колко са велики, направо златни, милите? Щом има жена, трябва да се избием за него, сестрички!

По-големият ти проблем е с това, че никой не ти е достатъчно интересен като човек - какви изисквания имаш от тия хора, скъпа? Знам, че масовката не са точно примери за подражание, но никой да не ти е достатъчно интересен е или наличие на крайно високи изисквания, или знак, че си живяла на острова с Робинзон - там вероятно изборът е бил ограничен да него и онзи там Петкан, така че е лесно никой да не покрие критериите ти.

31.   Свали гарда! Познавам много хубави "стари" моми останали си такива, точно поради самонадценяването си.

32.   Тези, които веднага нападнахте авторката - защо? Идва някой тук, за да получи разбиране и съпричастност, а какво получава - цинизъм. Виждам, че най-силно ви засегна, че никой от познатите й мъже не й се струва достатъчно интересен. Може да й се говори с някой ядрен физик, композитор или обществен деец, например. Какво лошо има в това? Това че никой не й е интересен означава, че в прякото й обкръжение няма хора, които са на нейната вибрация (духовно, емоционално или интелектуално). Вие пък веднага се обиждате, че видите ли тя има някакви космически претенции.

Авторке, ще ти напиша две неща. Първото го знаеш - жененият мъж няма да ти донесе нищо хубаво. Губи ти времето. Търси мъж, който ще бъде само твой. Второто е да се опиташ да смениш средата, за да намериш събеседник, който да е на твоята честота.

Жена да напише в този форум, че мъжете покрай нея не са й интересни и веднага скачат тук комплексарите колко се била надценявала, превземала, че не била хубава, че имала неземни претенции без покритие и т.н. А същите тези мъже, когато непрекъснато се оплакват как около тях имало само застаряващи безработни кифли, които търсят да ги използват - какво? Значи те са цвете за мирисане, а жените все виновни за тяхното нещастие и комплекси. Хайде, бъдете справедливи и обективни. И със здраве!

33.   Номер 25, нямате угодия жените. Едните наричате българските мъже ганьовци, защото не искали жени с деца, ти пък мрънкаш защо прдпочитали жени с деца. Последно?
И защо им е да се хващат с 30-годишни като повечето от тях досега са решили да се "наживеят", разбирай да ходят по кръчми и да строшат сто чепа, след като има свежи 20-25 годишно момичета.

34.   Никой не й бил интересен. За колко ли време ги преценява? Сигурно само с един поглед.

35.   До Номер 32, Няма цинизъм брат. Има реализъм. Никой не е напсувал или обидил авторката. Тя идва. Иска мнения и после се сърди, или се появяват такива като теб, на които мнението на хората не ви харесва. Това е положението. На 30 не е като да си топ желана мацка на 20 и да се гавриш с всеки мъж, да си мега тежката, мега яката... Не става. Всяко нещо с времето си. Наборките на авторката явно вече да семейни. Свободните на нейните години гонят 23-25 годишни млади момичета и това е... Ако не ти харесва или пък на авторка, реалността, това си е ваш проблем.

36.   32 не е авторката, не.

37.   35, брат, и продължаваш с хейта. Къде в публикацията на авторката видя, че, цитирам те, "гаврила се с всеки мъж, била мега тежката, яката"? Или проектираш твоето огорчение от жените върху нея? Май ти се припозна в моята публикация и това не ти харесва.