Притеснява ли се или не му пука
Здравейте.

Аз съм на 30год и имам колега, който е на 24 много симпатично момче. Месец и половина флиртувахме постоянно на работа, той ми пускаше много намеци абе накратко по всичко си личеше, че ме иска... минаваше време, но никога не писа та реших аз да направя 1та крачка, писах му и започнахме някаква кумунилация извън работа. Ясно беше, че и на двамата ни се прави секс и се искаме, та в крайна сметка се разбрахме една вечер да се видим у тях. Е отидох, още от асансьора започна да ме целува. Качих е се горе пишме малко вино, говорихме си и тръгнахме да правим, каквото ще правим... НО на него не му ставаше :( взех мерки... стана... и после пак падна.... накрая ме обърна, стана му прави каквото прави 2 мин и това беше.... станахме... някой уж му звънна по телефона, приятел идвал към тях някакви проблеми имал нз си какво... и започнахме да е обличаме, аз малко в недоумение какво става, но.. слезнахме, целувахме се при колата малко и аз си тръгнах. На следващия ден бяхме и 2мата на работа, цял ден сякаш ме избягваше, дори и с поглед... усещах някак си доста хладно държание, така и на следващия ден... обменили сме 2-3приказки.... и до ден днешен никой на никого не е писал.... Та мисълта ми е дали просто не му пука или пък е притеснен от това, че не му стана и като цяло не правихме кой знае какво.... онзи ден си засякохме погледите (след 1седм.) виждах, че ме гледа... погледнах го и само ми намигна...

Коментари

1.   Може да е и едното, и другото или и двете накуп. Няма как да гадаем. Попитай го направо, нищо не губиш.

2.   Благодаря за отговора.
Онщо взето нищо не се е променило, не общуваме мн на работа останахме за малко насаме в един асансьор, но нищо не си казахме... на следващия ден обменихме няколко думи по работа, но поне не говореше се1 ми се дърви.... Иначе на мен не ми е проблем да му пиша, притесняваме това да не изляза, като глупачка или някаква супер влюбената в него и да му вдигам самочувствието...

3.   Много наивно, да не кажа глупаво питане като за 30 годишна жена. Ако човекът искаше втори сеанс щеше да те потърси. Щом не го прави, значи това е било- секс за еднократна употреба. Вероятно не му е харесало и на него. Кротни се и не се занимавай повече. Иначе изглеждаш като евтина жена, която се предлага сама.

4.   Номер 3 аз не питам какво ви е мнението за мен дали съм наивна или не.... ясно е, че няма да го потърся. Имайки предвид това, че личеше че ме иска и не писа толкова време и явно е чакал аз да пиша, смятам че и сега го има този вариант да се притеснява още повече...

5.   Не му пука за теб, ако един мъж те харесва ще те потърси под каквато и да е форма.
Много ясно, че ще отговори като му пишеш, все пак сте колеги, а що те е допуснал до леглото си...
В чат всичко може да напишеш, тва не значи, че наистина те желае като жена.
Харесал му е чатът и е решил да пробва на живо, но на живо не му е харесало, решил е повече да не те потърси и толкова.

6.   Номер 5,благодаря за мнението. Но ние не сме си писали след секса, че да има да ми отговаря.... преди това си личеше и се усещаш, по поглед, по маниери, по всичко си личеше, че ме желае... но сякаш се притесняваш той да пише първи само ми харесваше снкмки, но така и не пишеше.... след като аз му писах 1ва след това и дой едната ввчвр стоеше сам и ми писа.... за това си мислех, че може да го има варианта да се притеснява отново особено, като не му е стани и е свършил за 2мин.... Спрях да му обръщам внимание на работа и няма да се занимавам то е ясно..

8.   Според мен пробвай да му пишеш и ще разбереш все нещо.
Едно"Здрасти, как си" или дори само някой емотикон, колкото да подхванеш разговора.