Да кажа ли, че го видях с любовница?
Той не ми е близък изобщо. Новата му жена не я познавам.
Той беше женен за моя приятелка, с която се разведе заради новата си жена. Но.. мина много време. Над пет години. Моята приятелка си създаде ново семейство, има детенце и е щастлива.
Докато бяха женени с този идиот, той се занимаваше с една жена. Даже приятелката ми споделяше, че историята му с онази е още преди сватбата им. После явно са се раздели и този беше хванал друга любовница, за която сега е женен. Нямат деца.

Преди около седмица го видях с онази първата в доста интимен разговор. Седяха на една пейка много близо, той я гледаше влюбено, смееха се. Нищо, което да го уличава в изневяра. Затова се поскрих и ги наблюдавах. Поговориха малко и като станаха се целунаха за чао - по устата, като двойка.

Първата ми реакция беше да звънна на моята приятелка и да й разкажа какво съм видяла. Обаче се спрях. Реших, че няма смисъл да я връщам към стари неща.
Правилно ли е решението ми? Да й кажа ли все пак?

Коментари

1.   И какво общо има твоята щастлива приятелка с тази история?

2.   Естествено, че е правилно. Изобщо не ѝ говори за този, след като вече е минало. Няма смисъл от клюки.

3.   С всички бивши гаджета поддържам отлични последващи отношение. Целувам ги (те ми позволяват), получават комплименти и внимание при контакт- обикновено случаен. Как пък прецени, че нещата са се върнали в интимен план при тях? Как ще ровиш в нещо което не те засята? Интрига винаги можеш да спретнеш, но това ще те направи ли щастлива!? Хора без работа, цел и посока!

4.   Тя новата му жена трябва да знае, не старата. Егати хората. Брак ли? Никога!

5.   Какъв ти е зора да родиш в стари неща? !