Защо вече не ме харесва
Здравейте. Преди 2 месеца при нас в офиса дойде да работи едно момче. Ние работим заедно. В началото беше много мил забавен говорехме си шегувахме се давах му пари защото нямал. Писахме се доста наричаше ме с нежни имена. Канеше ме на срещи канеше ме на плаж канеше ме у тях.
Искаше да спим заедно. Закачахме се флиртувахме.
Една вечер се видяхме след работа да му дам пак пари защото нямал. Тогава се прегръщахме и ме целуна два три пъти. По бузата. Доста се гушкаме и си държахме ръцете.
После се разделихме.
Вечерта си пратихме сърчица и целувки.
След два дни се видяхме на работа. Тогава видях че е съвсем друг човек. Беше много студен и дръпнат. Избягваше ме. Спря да флиртува с мен. Питах го за онази вечер дали му харесва
нищо не каза чух само амиии незнам.
Оттогава е така студен и безразличен.
Държи се много студено.
Каза ми да останем близки приятели. Не иска повече нищо.
И това го каза едвам и много студено.
Аз ли сбърках някъде. Хубаво момиче съм красива усмихвам се, не съм натарпчива. Държах се нормално с него не му досаждах помагах му. Изслушвах проблемите му.
Къде сбърках.
Защо така се дръпна от мен след хубавата вечер и целувките.

Коментари

1.   Парите върна ли ти? Вероятно са му трябвали пари, затова е бил любезен. Не се филмирай, просто не му обръщай внимание.

2.   Защото и той не знае какво иска вероятно. Игнорирай го и забрави за него или питай го направо директно щом ти е толкова важно да научиш причината.
А и не върви да те набутва да му даваш пари, явно много си го харесала, че да приемаш.

3.   Държал се е мило, за да му даваш пари, а най-вероятно си има друга. После се е усетил все пак, че не иска да задълбавате и се е отдалечил. Като му дотрябват пак пари, ще те потърси, спокойно.

4.   Видял е че си добра и наивна и е решил да те ползва за банкомат.. Има едни такива долни мазни типчета, които търсят жени с възможности.. Когато няма пари пак ще започне да се мазни. Момченцата днес са въздух под налягане. Игнорирай го, говорете само служебно. Като ти звъни или ти пише не го отразявай.

5.   Ти на работа си за да работиш, какво си вадите онези части не ми е ясно, то затова държавата ни е кочина. Звучиш прекалено инфантилна, може би това го е отблъснало от теб.

6.   Ако не ти е върнал парите, поискай му ги!
Излиза, че се е мазнил, само за да получи пари.

7.   Аз мисля че му е трудно да ти върне паричките и незнае как да ти го каже. Също така те избягва за да няма много контакти за да не го питаш за парите

9.   Може да му е неудобно, че често няма пари, и няма какво да ти предложи! Да се срамува, че трябва да иска пари от теб, или не може да ти върне твоите. А не, че не те харесва. Изчакай да видиш, може пък да се оправят нещата.

10.   авторке, той те играе и то много добре. Скоро дори ще получи това което иска, а именно ще ти свали гащичките. Като бонус ще получи допълнителни парици, и някой друг подарък. Когато му поомръзнеш, съвсем ще се изпари от живота ти. А ти ще продължаваш да се чудиш...

13.   Ох, наивно момиче. Само като прочетох " давах му пари" и ми стана ясно - жертва си на измамник, тип " проститутка". Хаху- хихи, целувчици ииииии ти си готова да даваш парички. Както има жени, които го правят с мъже - да се преструват на свръхвлюбени, че го харесват - прегръдки, целувки и... свирчици и секс (ако не му стигат милите думи, оплакването за пари, любовните думи) за да му измъкнат пари. Така има и мъже, които правят същото. Със сигурност не си единствената, от която измъква пари по този начин. Играе театър през цялото време и то с няколко. И сигурно го прави от години. Защо е охладнял? Вариант 1 - не си дала секс и полза от теб няма. Вариант 2 - няма намерение да ти връща парите и те отдалечава като по този начин те кара да се чувстваш виновна - или ще дадеш още от вина, или ще опростиш тези които си дала, или и двете, а той печели във всеки случай. Вариант 3 - не му е изгодно вече да е с теб - или не иска да го виждат с теб, или има друга с повече ползи и не иска да му пречиш, или кой знае още какво. Човекът е играч и мошеник. С много лош характер. Искай си парите и научи още за хората, което е трудно нещо, но няма как - щом си се родила си длъжна. И нещо важно - на мъж пари НИКОГА не се дават!!! Никога!!!

15.   Мазнил ти се е и цункал, защото му даваш пари. Трябвало е да те залъже някакси, какъв по-лесен начин от прегръдки, целувки и флирт? Какво като нямал пари? ! Защо това да е твой проблем?
Ако не ги е върнал досега, поискай си ги.

16.   Има сериозна връзка човека, но нагона е по-силен от волята му. Просто нещо се е стреснал и му е дошъл акъла, но му липсва мъжество да ти го каже в очите. Използвач и мухльо.